Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

+77
danabarbu2007
Dorulet
barbin
32vali
AcidoR
AlinaJ.Bijoux
Admina
corina corina
dorutzaddd
gaza
Ginet
Karina33
dorina narita
Cristache
Tigrisor
marina40
michelinebeaulieu
LRodica
valentinadof
feerya
anc@
alexandra_bogdan
Buburuza
odrina
piciul
mlizeta
Gabica
GinaP
Giorgi
adina.adcont@gmail.com
stefutza3
adina_lg
banditqueen
filipoidana
alice07
nico1206
Danutzaaa
Ladia
vlad_mom
diada
geanina_scumpica
Greteledelweiss
Panea Laura
gabriela1554
Gianina4ever
sybex
Ais
Giobsy
oliv
mar_ysa_28
bobitica
Carmencyta
CarmenClaudia
scoobbyy
MihaelaT
canadianca50
tomari
Samarineanca
i.xell
duchess
sergiu valentin
rosita
ioana soare
marabr
ana3
Uca
codryna
rivka
-iulia-
aurahd
teisoara
orhapetru
kabunta
elenaveronica
chocolate
fulguta28
Gerlinde13
81 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de scoobbyy Mar 18 Mar 2014, 8:51 pm

Kabunuta imi plac tare mult gentile. Eu le vad asa pline de viata!
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de kabunta Joi 20 Mar 2014, 1:10 am

Si cum vroiam de mult sa mai incerc tipare noi de genti mi-am luat inima in dinti si m-am pus pe treaba:

am facut singura tiparul ( am calculat si tot calculat si apoi am schimbat iar sa se potriveasca cu bucatile de piele care le aveam si iar am calculat ) dar a iesit bine.

captuseala e prinsa de fata pe fermoar iar pe fund i-am pus un fermoar ascus sa pot sa o intorc mai usor si sa pot sa mai umblu in ea si ma mai repar la nevoie.

intaritura am lucrat-o separat pe am bagat-o la sfarst sub captuseala si am mai prins-o putin de captuseala de mana ca nu er fi cusut masina cu toate alea deodata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de geanina_scumpica Joi 20 Mar 2014, 1:55 am

superrr  kiss 
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de CarmenClaudia Joi 20 Mar 2014, 9:33 am

Kabunta, imi plac toate gentile facute de tine. Felicitari si spor la creat, croit, cusut!
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Admina Joi 20 Mar 2014, 10:18 am

Kabunta, foarte frumoase toate gentile, vesele si primavaratice. Ultima, daca zici ca e de piele si ai croit-o de la 0, jos palaria, e de nota 10+. Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de kabunta Joi 20 Mar 2014, 12:12 pm

Multumesc.

Partile verde simplu sunt de piele ( resturi de piele de la Krista) imprimeul e bumbac 100% din acela pentru patchwork.
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Tigrisor Joi 20 Mar 2014, 3:18 pm

Sunt foarte frumoase gentile tale, Kabunta, iti admir priceperea.
Sa ai spor.
Tigrisor
Tigrisor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Localizare : spatiu virtual
Data de inscriere : 08/01/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de mlizeta Joi 20 Mar 2014, 5:06 pm

Kabunta într-adevăr o geantă foarte muncită. Rezultatul final este deosebit. Să o porţi cu plăcere.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 927
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de kabunta Lun 24 Mar 2014, 12:54 pm

Se pare ca anul acesta sunt in febra gentutelor ( dar cu fiecare care o fac parca mai invat cate ceva si parca imi ies putin mai bine asa ca nu prea ma pot opri  - inca ). Iata rezultatele din acest weekened :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de mlizeta Lun 24 Mar 2014, 5:17 pm

Wow Kabunta a început să plouă cu gentuţe. Sunt superbe şi imprimeul este bestial. Sunt vii, vesele, îmi plac la nebunie. Felicitări.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 927
Varsta : 53
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de valentinadof Lun 24 Mar 2014, 9:22 pm

Kabunta,sunt foarte frumoase toate!Felicitari!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de diada Mar 25 Mar 2014, 6:55 am

Vesele si frumoase! ai avut spor, m-au ametit pozele colaj, nici nu iti dai seama prea bine cate sunt  rade Cateva detalii ne-ar fi de folos, altadata, cand ai mai mult timp.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Carmencyta Mar 25 Mar 2014, 9:03 am

Kabunta,superb lucrezi!Am si eu o curiozitate, de unde ai materialul roz de la ultimele genti, cel cu papusi japoneze?merci  kiss
Carmencyta
Carmencyta
helper
helper

Numarul mesajelor : 86
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 20/12/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de kabunta Mar 25 Mar 2014, 11:26 pm

Multumesc fetelor.

Sunt 2 genti una mai marisoara ( 38x24x7 cm) si una mai micuta ( nu mai stiu cat aveam dar aproximatic 3/5 din cea mare ) ceva gen mama si fiica si din resturile ramase vreo 4 portfarduri si o bentita.

Cele 2 materiale ( cel cu papusi si cel cu valuri ) sunt din colectia Hello Tokyo si au fost fabrix ( parca nu mai aveau cu papusi ca astea au stocuri mici de obicei ) si am mai folosit si niste piele portocalie la fundul gentii si la bretele pe interior pt mai multa rezistenta ( dar asta nu a fost o alegere prea stralucita la culori- nu prea mi-a pacut cum au iesit bretelele).

Gentile sunt intarite cu vatelina matralasata pusa in 2 si calcata ( o face mai subtire dar mai batoasa) si captusite cu un bumbac cu floricele de prin obor.

Magazine cu materiale din astea cu imprimeuri  pe bumbac 100% neelastic ( materiale in principal pentru patchwork ) sunt vreo 3 situri la noi

Kreativshop - astea au gama cea mai variata de materiale dar sunt si cele mai scumpe, vin greu, si transportul costa cel mai mult .

Domnitavoichita - astea mi se par mie sa aiba cele mai mici preturi, raspund f repede ( a doua zi de cand am comandat am avut materialele ), transport gratis peste 200 vau 10 altfel, dar au si cele mai putine materiale

Fabrix - la preturi sunt doar putin peste domnita voichita dar au mai mereu reduceri f ok la unele materiale, au stocuri mici si par sa aduca chestii noi cand se termina, livreaza si ei destul de repede si cam acelesi taxe de trasnport ca cei de mai sus.
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de duchess Mier 26 Mar 2014, 7:30 pm

Kabunta, ce gentute vesele!
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de bobitica Lun 31 Mar 2014, 11:20 am

Dupa mai multe proiecte nu chiar reusite(care m-au cam demoralizat)am reusit sa ii fac fetei mele o posetica.Materialul e de la o pereche de blug care se rupsesera.Surprinzator ii si place fetei,ba chiar e mandra(de ceva timp nu ii mai place ce ii fac ,vrea haine cu¨renume¨)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
un defect tot are:buzunarele mi-au iesit cam jos Sad 
M-am inspirat dupa o poza vazuta pe internet si dupa o alta poseta a fetei(asa mi-am dat seama cum e pus fiermoarul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O zi placuta tuturor!
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de kabunta Mier 02 Apr 2014, 1:08 pm

Am mai lucrat si eu inca 2 gentute saptamana trecuta:

Aveam un rest de piele chiar frumos roz si l-am combinat cu un creton cu dungi intr-o gentuta simpluta cu buzunar aplicat la spate si i-am facut si un portfard asortat:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si un denim subtirel cu niste fasii de piele la buzunarul din fara:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Asta am luat-o deja la purat. E foarte comoda si incapatoare. Restul probabil ca le va aduce iepurasul prin familie si pe la prietene.
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de mar_ysa_28 Mier 02 Apr 2014, 11:14 pm

Kabunta nu imi gasesc cuvintele! sunt praf! Esti incredibila!
Deci unde stai? Blog ceva? As vrea tare si eu o gentuta de parc asa mai incapatoare ca vine vara ))
mar_ysa_28
mar_ysa_28
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localizare : internet
Data de inscriere : 06/10/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de kabunta Joi 03 Apr 2014, 12:51 am

Multumesc mar_ysa_28. Te ajut cu mare drag cu indicatii sa iti faci si tu daca vrei.

Si pentru ca luasem niste material pentru 2 pernute decorative pt sora mea si nu aveam chef sa raman cu restul asta de material am mai facut o gentuta usurica de vara nu am mai dublat-o cu vatelina cu doar intaritura termocolanta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de oliv Joi 03 Apr 2014, 11:48 am

Buna fetelor,

Este prima mea postare pe forum, in sfarsit imi fac curaj sa va arat si eu ce am lucrat pana acum. Citesc acest forum de vreo doi ani, de cand am primit o masina de cusut si am facut un sac de dormit pentru baietelul meu. Am invatat multe lucruri de la fetele care sunt dragute si dau explicatii incepatoarelor.
Am sa postez aici gentutele pe care le-am facut recent, pictate de mine. Prima este din denim satinat galben si doc negru, se inchide cu magnet. Desi am intarit denimul cu termocolant, nu sta atat de ferm precum mi-as fi dorit, dar macar acum stiu ca pentru urmatoarea gentuta am nevoie de intaritura din aceea mai tare pentru genti...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A doua geanta este mai mare, este din tercot alb pictat si fetru sintetic. Tercotul este intarit cu termocolant, iar geanta este captusita si are buzunare la interior.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am mai facut si o bluzita pictata cu maci, pe care o voi posta la hainute pictate, si alte lucrusoare care nu sunt pictate si pe care le voi posta la subiectele de care apartin. Sper sa va placa si sa va inspire!
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de i.xell Joi 03 Apr 2014, 2:10 pm

Oliv, imi plac ambele si mai mult prima  rade  daca ma intelegi...ca am preferinte  wink 
Kabunta, geanta din denim si ultima din materialul surorii tale sunt  primul
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Giobsy Joi 03 Apr 2014, 2:46 pm

Oliv, bine ai (re)venit!
Creatiile tale sunt deosebite. Imi plac foarte mult si te felicit aici, pentru toate.

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de oliv Joi 03 Apr 2014, 3:38 pm

Multumesc mult, Giobsy!
i.xell, si mie parca imi place mai mult prima, este mai vesela. Probabil voi mai face una asemanatoare pe care s-o intaresc corespunzator, sa fie putin mai eleganta decat cea de acum.
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de oliv Mier 09 Apr 2014, 6:30 pm

Vad ca nu mai are nimeni accesorii noi de aratat, am sa va arat tot eu ceva lucrat mai demult, o centura pe care inca n-am purtat-o, dar acum ca a venit primavara se schimba situatia  Smile. Este tot din denim satinat, intarit cu termocolant pentru genti si curele de la firma care face si G 785, si se inchide cu capse.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Ais Mier 09 Apr 2014, 8:41 pm

Oliv sunt foarte frumoase creatiile tale. Ti-am admirat si bluzita cu maci. Tine-o tot asa!
Ais
Ais
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 10/01/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX - Pagina 4 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-IX

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB