Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

+61
dorina narita
fulguta28
adriuta
carmensz
dszilvike
i.xell
mar_ysa_28
aurishta
geanina_scumpica
europolis
kitty_1973
Panea Laura
emmancita
michelinebeaulieu
vameela
ana3
Clio_Ela
Letitia G.K.
barbin
aleinad
Pui_dEuropolis
AcidoR
Andante
vyky2010
canadianca50
bisisica bijuterii
greieras
darias
Giorgi
mnarcisa
CristineluG
giorgianab
Ana12
Perla
Larisa09
victoriacus
julix_2007
AlinaJ.Bijoux
rivka
corilex
kmn
maddy13
Admina
valentyna_sweetly
elenaveronica
arielas
rodishor
oargar
piciul
Greteledelweiss
Adorama
Mandana
ildisor
dominiq
Geta_63
annamaria26985
Ladia
TeoCanada
orhapetru
Steluzza
lady
65 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Cine a facut cea mai frumoasa tinuta pentru ziua de Craciun?

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap4%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap3%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap19%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 19% 
[ 60 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap15%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 15% 
[ 45 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap20%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 20% 
[ 62 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap4%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap9%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 9% 
[ 27 ]
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_lcap26%Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Vote_rcap 26% 
[ 79 ]
 
Total voturi : 309
 
 
Sondaj inchis

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Admina Mar 31 Dec 2013, 12:32 am

Incheiem votarea la acest concurs, cu poza salvata cu putin dupa miezul noptii.

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Voatreconcurscraciun

Diada a centralizat concurentele si le-a salvat, deci am deosebita placere sa va anunt si participantele si castigatoarele acestui concurs. Multumesc, Diada! Flowers 

Concurenta 1- panea laura
Concurenta 2 - ismi3ismi
Concurenta 3 - mnarcisa
Concurenta 4 - dszilvike
Concurenta 5 - fulguta28
Concurenta 6 - aurishta
Concurenta 7 -  Camy
Concurenta 8 - tiana - DESCALIFICATA

Castigatoarele sunt:

Locul I  primul Tiana - DESCALIFICATA
Locul II: Fulguta28
Locul III: Mnarcisa

Multumim sponsorului acestui concurs, firma BROROM SIBIU: http://www.decusut.ro cos 
Multumim participantelor si tuturor celor care au votat si au urmarit acest concurs.
Va dorim Sarbatori Fericite si LA MULTI ANI, 2014!

L.E. Votarea se va repeta, cu ajutorul unui juriu, se va anunta noul clasament si castigatoarele, in cateva zile.


Ultima editare efectuata de catre Admina in Sam 04 Ian 2014, 7:47 pm, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de vameela Mar 31 Dec 2013, 10:54 am

Foarte frumoase toate tinutele. Cu greu m-am decis sa dau un singur vot.
Felicitari tuturor si va doresc multe impliniri in anul ce vine!
vameela
vameela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 03/11/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Pui_dEuropolis Mar 31 Dec 2013, 10:58 am

mie-mi place degetica nr 3  love love love 
rochita este exact pe masura gingasiei ei.  kiss 
Pui_dEuropolis
Pui_dEuropolis
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Clermont Ferrand - Franta
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de fulguta28 Mar 31 Dec 2013, 11:18 am

Multumesc tare mult pentru voturi si pentru locul acordat!

Felicitari concurentelor! Felicitari tuturor participantelor, ati facut niste hainute pentru copilasi minunate!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Mar 31 Dec 2013, 12:18 pm

si apoi tiana a mai facut si alta data rochite de felul acesta,cred ca ii place stilul!

Pui_dEuropolis a scris:mie-mi place degetica nr 3 love love love
rochita este exact pe masura gingasiei ei. kiss

mie imi plac toti,fiecare in felul lui,si dragul mamicilor de a lucra... kiss




Ultima editare efectuata de catre michelinebeaulieu in Mar 31 Dec 2013, 12:36 pm, editata de 1 ori
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de emmancita Mar 31 Dec 2013, 5:37 pm

Felicitari, Fulguta, votul meu a mers la tine!Mi-a placut foarte mult rochita si parca si stilul imi era cunoscut.
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de emmancita Mar 31 Dec 2013, 5:38 pm

Felicitari, Fulguta, votul meu a mers la tine!Mi-a placut foarte mult rochita si parca si stilul imi era cunoscut.
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de fulguta28 Mar 31 Dec 2013, 5:51 pm

Multumesc, emmancita! Nu-i o tinuta complicata prin croiala. Dificultatea a fost la partea de broderie care mi-a luat ceva timp prin asamblare, fixare si coaserea efectiva de baza materialului. Multumesc mult pentru incredere!
Aaa, si materialele cadrilate imi aduc aminte de o poveste cu o pisicuta de plus cu urechi cadrilate care cade din sania lui Mos Craciun si se rataceste prin padure. :)Chiar nu stiu de ce nu am facut in loc de pisicuta, un ren.  scratch Probabil vreau sa schimb povestea?!  wink 
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de rivka Mier 01 Ian 2014, 8:56 pm

fulguta felicitari kiss , mie mi-a placut mult rochia ta bravo si so poarte cu plecere posesoarea rochiei wink 
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Panea Laura Joi 02 Ian 2014, 1:32 pm

Felicitari fetelor, ce hainite frumoase ati facut  kiss 
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Admina Dum 05 Ian 2014, 9:54 pm

Avem rezultatele obtinute din votarea membrelor juriului, pe care le enumer intr-o ordine aleatoare:
Mihaela T
Rosita
Valentinadof
MagdaMarin
Barbin

 Flowers Le multumim pentru ajutor si pentru rapiditatea cu care au votat, pe baza urmatoarelor criterii:
1. Originalitatea produsului
2. Designul si cromatica
3. Versatilitatea
4. Complexitatea modelului
5. Corectitudinea executiei
6. Calitatea produsului finit

Atasez mai jos tabelul final, cu voturile lor si punctajul obtinut de la votarea de pe forum.
Membrele juriului au votat conform celor 6 criterii, cu note de la 1 la 5, la fiecare concurenta, apoi s-a facut media notelor acordate si in tabel gasiti totalul. Ordinea membrelor juriului este aleatoare, deci nu corespunde cu enumerarea de mai sus. Totusi juriul isi poate calcula totalurile si verifica daca se potriveste cu ce au trimis ele.

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Concur10

Concurenta 1- panea laura  - 107 puncte
Concurenta 2 - ismi3ismi - 111 puncte
Concurenta 3 - mnarcisa - 178 puncte
Concurenta 4 - dszilvike - 173 puncte
Concurenta 5 - fulguta28 - 181 puncte
Concurenta 6 - aurishta - 119 puncte
Concurenta 7 -  Camy - 154 puncte

Felicitari castigatoarelor acestui concurs! Multumim tuturor pentru participare. Flowers 
Locul I - Fulguta28  primul 
Locul II - Mnarcisa
Locul III - Dszilvike

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Dum 05 Ian 2014, 10:23 pm

Smile Deci, Felicitari din nou Smile
Sa va fie cu folos, fetelor, in noul an Smile


Ultima editare efectuata de catre bisisica bijuterii in Dum 05 Ian 2014, 10:28 pm, editata de 1 ori
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Larisa09 Dum 05 Ian 2014, 10:28 pm

Felicitari fetelor si cat mai multe creatii! cos
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de fulguta28 Dum 05 Ian 2014, 10:49 pm

Yuuuupppyyyy! Multumesc, juriului pentru notele maxime pe care le-au oferit creatiei mele! Multumesc celor care au acordat vot public, pentru ca fara acele voturi, nu eram pe podium! Multumesc Adminelor si moderatorilor!
Va felicit pe voi cele care ati participat la concurs si ati creat rochite frumoase si delicate!
Multumesc tare mult! prietenie 
SUNT FERICITAAAAA!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de kitty_1973 Dum 05 Ian 2014, 10:50 pm

Felicitari doamnelor!  Flowers 
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Dum 05 Ian 2014, 11:08 pm

Felicitari,cu drag,câstigatoarelor si celorlalte care au câstigat bucuria unui copil(sau doi  love  ),ceea ce echivaleaza cu lumea intreaga!


Ultima editare efectuata de catre michelinebeaulieu in Lun 06 Ian 2014, 9:35 am, editata de 1 ori
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de europolis Dum 05 Ian 2014, 11:25 pm

Felicitari castigatoarelor si felicitari Adminelor  Flowers
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de geanina_scumpica Dum 05 Ian 2014, 11:38 pm

felicitari fetelorrrr
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de mnarcisa Lun 06 Ian 2014, 12:11 am

Felicitari Fulguta!
Felocitari Dszilvike!
Multumesc adminelo,r sponsorului si tuturor celor care mi-au votat si apreciat rochita. Multumesc si juriului pentru notele acordate.
Sanatate si fericire tururor.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de aurishta Lun 06 Ian 2014, 10:03 am

Bravo, fetelor, felicitari pentru premii si ma bucur mult ca s-a rezolvat frumos problema din acest concurs. kiss bucurie 
Bravo si adminelor fiindca au solutionat totul cu tact, cu toate ca au fost atat de "inghesuite" de situatie.  bucurie 
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de mar_ysa_28 Lun 06 Ian 2014, 10:19 am

Mi se pare corect! Bravo Fulguta:)) Eu oricum rochitA ta o votasem Smile)
Felicitari Admina si Diada! Sa aveti un an minunat!
mar_ysa_28
mar_ysa_28
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localizare : internet
Data de inscriere : 06/10/2012

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de corilex Lun 06 Ian 2014, 10:34 am

Felicitari castigatoarelor!
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de i.xell Lun 06 Ian 2014, 10:45 am

Felicitari castigatoarelor! Sa va bucurati la maxim de premii.
Si felicitari si adminelor ptr rezolvarea conflictului, nici nu se putea altfel, sunteti niste doamne de nota 20!!!!
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de dszilvike Lun 06 Ian 2014, 12:46 pm

Felicitari toate concurentelor pentru creatii frumoase facute!!! Felicitari Fulguta si Mnarcisa!!!!
Multumesc juriului pentru note (vad ca in total am primit note maxime de la juriu....ma bucur ca este apreciat munca mea:-) Multumesc tuturor pentru vot!!!!
dszilvike
dszilvike
helper
helper

Numarul mesajelor : 63
Data de inscriere : 27/01/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de piciul Lun 06 Ian 2014, 1:22 pm

Felicitari inca odata fetelor, pentru creatiile voastre, pentru munca oferita celor dragi voua si nu in ultimul rand adminelor, pentru timpul si energia ca acest forum sa existe!
Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Xvrn

piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!! - Pagina 3 Empty Re: Concurs croitorie - IN ASTEPTAREA LUI MOS CRACIUN! - VOTAREA!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB