Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

+38
lelia40
aurishta
dszilvike
Gabica
bisisica bijuterii
geo
CarmenClaudia
danniela
Dorulet
Karina33
canadianca50
dorina narita
Irinax3m
carmensz
clodi
geanina_scumpica
nicole24
ismi3ismi
raluca29
barbin
Admina
rivka
AcidoR
Ginet
Samarineanca
gaza
Adelle23
Giorgi
diada
ancuta_ancuta
olguta cusma
valentinadof
Steluzza
nico21
emmancita
onuca28
piciul
fulguta28
42 participanți

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de dorina narita Joi 12 Dec 2013, 3:03 pm

Irina, Carmen felicitari, foarte frumoase rochitele, sa le purtati sanatoase!
dorina narita
dorina narita
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 60
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Giorgi Joi 12 Dec 2013, 5:11 pm

Da !E diafana!
A!!Era neagra rochia de mai sus!La mine se vede altfel. scratch 
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de geanina_scumpica Joi 12 Dec 2013, 6:23 pm

[img]Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Xbxg [/img]
Asta este rochita meaaaaa
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de canadianca50 Joi 12 Dec 2013, 6:51 pm

Felicitari pentru creatiile voastre !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de fulguta28 Joi 12 Dec 2013, 9:35 pm

Wow, ce rochita! Foarte frumoasa Geanina!
Nici nu puteti sa va imaginati ce ma bucur ca ati participat la provocarea mea! Pana duminica sper sa mai apara si altele!
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de geanina_scumpica Joi 12 Dec 2013, 11:08 pm

Iti multumesc fulgutaaaaa
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Steluzza Sam 14 Dec 2013, 4:48 pm

E gata vin si eu cu rochia  Smile 
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Mmgu
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 8nuy
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de clodi Sam 14 Dec 2013, 5:02 pm

In sfarsit reusesc sa postez pozele.
Ieri am avut petrecerea de Craciun la birou si tema era sa ne imbracam colorat, tinuta de cocktail dar mai relaxata zid La rochie m-am decis dupa pantofi. Rochia aceasta era in plan de mult timp, de cand am primit materialul la Craciunita acum vreo 2 ani cred. De cand am vazut materialul am zis ca vreau o rochie simpla si mi-am pus in plan sa imi fac tiparul dupa masurile mele... doar ca la mine planurile au bataie lunga :)Am reusit sa fac si tiparul si astfel si rochia a fost gata repede (2 zile -  la mine e repede)
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 DSC08879

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 DSC08880
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Steluzza Sam 14 Dec 2013, 5:08 pm

Faina rochita Clodi.
La mine repede insemna timp mult  rade rade Haideti fetelor care mai sunteti ca e ultima suta de metri.
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Karina33 Sam 14 Dec 2013, 5:21 pm

Wow Clodi ce bine-ti vine! Si croiala, si lungimea sunt super! De material n-am ce zice ca-i de la mine  rade . Dar ma laud ca stiam eu ca vei scoate ceva frumos din el! Oricum nu mergea vreo croiala mai complicata ca-i materialul imprimat destul.
S-o porti iubita!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de rivka Sam 14 Dec 2013, 7:48 pm

deci am terminat rochia fetei a fost incantata cum a iesit dar eu m-am chinuit un pic la ea ,am luat modelul de pe leko sper sa va placa  wink Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 <a href=Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Album33modi  " />
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 <a href=Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Album27modified  " />
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 <a href=Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Album29modified  " />
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Samarineanca Sam 14 Dec 2013, 7:51 pm

Foarte frumoase rochiile, Steluzza si clodi! Frumoase, frumoase! love
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de diada Sam 14 Dec 2013, 7:54 pm

Ce rochii frumoase! sa le purtati cu placere! eu nu am reusit sa intru la masina de cusut. Rochia este pusa oricum pe lista, sper sa o fac cat mai repede... la mine repede e in cateva ore, doar sa o coiesc dureaza mai mult  rade 

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Steluzza Sam 14 Dec 2013, 9:24 pm

Rivka e frumoasa rochita.Tu zici ca te-ai chinuit la ea dar merita chinuiala asta.Sa o poarte cat mai mult.
Diada nu mi-ar lua mult de croit si cusut dar avand pe pitica mea si munca e mai greut,dar pana la urma reusesc intr-un final sa cos(ma ajuta si fetita la tras atele de la masina,mai apasa pe pedala  rade rade rade  ,deci cu asa ajutor e clar ).
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de fulguta28 Sam 14 Dec 2013, 9:26 pm

Mama mia, ce de rochii frumoase!!! Mai fetelor, v-am provocat bine! Ma gandeam sa va las o prelungire de termen pana joi-vineri. Ce ziceti, v-ar placea?
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de clodi Sam 14 Dec 2013, 9:56 pm

Acum am admirat si eu rochiile de la inceputul provocarii. Tii ce rochii frumoase si sexy dama 
Karina, multumesc tare mult, e superb materialul, nu se sifoneaza, iar culorile si modelul sunt exact pe gustul meu (am mai zis ca sunt in febra bleumarinului)
Fulguta, multumim ca ne-ai provocat!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Dorulet Dum 15 Dec 2013, 8:07 am

Am admirat si eu rochiile si va felicit pe toate,doamnelor!Si ca un dascal ce sunt,va acord tuturor nota 10 cu felicitari!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4774
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de danniela Dum 15 Dec 2013, 9:02 am

Ce rochite frumoase!!!
Dar am o intrebare, la voi nu e iarna??? Cum va puteti imbraca asa de subtire???
Eu caut o rochide de nasica de botez....
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de valentinadof Dum 15 Dec 2013, 10:58 am

Ce rochii frumoase v-ati facut!Sa le purtati iubite de sarbatori si nu numai!Eu anul asta nu mi-am mai facut nimic nou,port ceva vechi! rade 

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Admina Dum 15 Dec 2013, 11:25 am

diada a scris:Ce rochii frumoase! sa le purtati cu placere! eu nu am reusit sa intru la masina de cusut. Rochia este pusa oricum pe lista, sper sa o fac cat mai repede... la mine repede e in cateva ore, doar sa o coiesc dureaza mai mult  rade 
Si aici la fel, scosul tiparelor e munca grea, daca e rochia elastica, o imbinam repede.  wink De aia iubim jerseurile, tricoturile, sunt toale rapide.
Felicitari, bravo tuturor! Frumoase si sexy rochii, sa le purtati admirate. love Si eu as zice la fel, cu umeri goi si brate goale... fetelor, aveti centrala proprie?
Fulguta, si eu sunt pentru prelungire (era de asteptat), daca o mai astepti pe Diada, ma inghesui si eu. Am tipar de rochie petrecuta, cum vreau, dar e pe dulap, in niste cutii grele si oricum era cam disproportionat, mai bine scot unul nou (adica dureaza). zid 


_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Dum 15 Dec 2013, 2:44 pm

Wowww ce rochite frumoase am vazut!!! Felicitari, dragilor!  love 

Cum tema bradutului nostru este auriu & rosu, iar eu iubesc bulinele si tot ce e simplu, am zis ca e potrivit materialul ce-l tineam in dulap de asta-vara (cumparat dintr-un magazin de tesaturi cand eram in concediu...); astfel iata ce-a iesit:

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Rochitaaurie

PS- e cam scurtuta, am zis ca trebuie sa-i fac o prelungire dintr-o danteluta ceva...ori un voal, doar vreo 5-7 centimetri.

Sarbatori fericite tuturor! kiss

Editez nitel...ma uitam la poza si ma gandeam c-o voi purta cu o centura rosie! ...ar merge, nu?
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de rivka Dum 15 Dec 2013, 3:52 pm

steluta ms mult ,lasa fata sa ajute asa nvata de mica sa coase  wink ,cand erau fetele mici eu lucram noaptea dar acu vad rau pe negru asa ca nu mai cos noaptea decat culori deschise  rade ,spor fetelor la cusut cos cos 
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de olguta cusma Dum 15 Dec 2013, 4:25 pm

Am terminat si eu rochia  bucurie  bucurie din pacate, pozele nu sunt chiar reusite  zid zid 
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Ises



Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 1xua


olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Samarineanca Dum 15 Dec 2013, 8:51 pm

Frumoasa rochita de printesa, olguta!
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Adelle23 Dum 15 Dec 2013, 8:55 pm

Felicitari doamnelor/domnisoarelor! Flowers  Toate sunt frumoase.
Vin si eu cu rochita mea pentru sarbatori. E cam simpla, din jerseu, dar imprimeul face efectul, si e destul de calduros si comfortabil pentru iarna:)
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 7w65
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Lajm
Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 X14k
Adelle23
Adelle23
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 159
Localizare : Mures
Data de inscriere : 29/04/2012

Sus In jos

Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN - Pagina 4 Empty Re: Provocarea nr. 18 -croitorie- ROCHIA DE CRACIUN

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB