Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

+53
mdlupu
tiana
SilviaDumitrescu
ancone
dszilvike
ioana_gramaticu
MAYA
milena
Karina33
kdana
alexia
elenita
chemio
mirela baniai
RalucaS
feliciagl
MihaelaT
denisia_16
Kristina
dandana
fufa021978
Monica
bibanu
ppisic
alexya
kla78
umdc
margot
livia_iri
mandita
alexandra13
roxana096
Lore Adela
Noemi
ioana soare
Laila
DANIELA.I
pisi
topocad
bluegray
ralucapaun
Adriana13
tomari
ariana
Dionisia
geany
mag_s
Camy
JuliaDarling
Clio_Ela
duchess
diada
Admina
57 participanți

Pagina 4 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de diada Dum 12 Iul 2009, 11:52 am

uite ca eu nu am facut deloc tiv ingust pe materiale subtiri, eu am facut la perdelele alea din minimat, dar nu cred ca te ajuta asta, nu? Dionisia? dar trebuie sa fac si eu tiv la cateva esarfe cum ai explicat tu Maistra merge si la esarfe? sau doar la tivul in valuri? si cum ai explicat tu se face pe triplock sau pe liniara cu cusatura zig zag? scuze de intrebarile prostesti...

Pisi, transportul diferential ajuta sa cosi pe orice fel de material fara probleme.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de pisi Dum 12 Iul 2009, 12:51 pm

Asta am inteles dar vroiam ceva explicatii mai detaliate ce anume face,trebuie reglat diferit pt. diferite materiale?deci la al meu sau unul fara transport diferential se poate regla lungimea pasului si latimea cusaturii,cel cu transport diferential are ceva in plus de reglat?probabil transportul?Smile
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty triplock(overlock)totul despre surfilare

Mesaj Scris de DANIELA.I Dum 12 Iul 2009, 6:46 pm

diada tocmai ca acest tip de tiv se poate face pe masinile casnice liniare cu o cusatura zig-zag,aceeasi cusatura care se poate utiliza si la realizarea butonierelor in 4 pasi ,atunci cand masina nu are asa ceva.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Clio_Ela Vin 17 Iul 2009, 1:42 am

In sfarsit, am reusit sa fac si eu cateva poze. overlockul vi-l arat abia maine, ca mi-a murit bateria de la camera...
Acum am pozat cateva cusaturi
cu 4 fire, inguste, mai late, cu pas mai mic sau mai mare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cu 3 fire, primul pe material elastic, apoi pe un tercot, si ultimul pe voal

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si tivul ascuns, facut cu piciorusul special (dar inca nu imi iese, nici nu m-am chinuit mult)... acolo unde am insemnat cu creta a iesit bine, se vad ff putin impunsaturile pe fatza. Oricum, chiar daca se vad punctuletele alea, cand e firul de aceeasi culoare cu materialul e super. Intreba cineva mai demult de cusaturile alea de la tricou... cele facute la coverlock.
overlockul nu face cusaturile pe fatza, ca la tricou, darsurfileaza si tiveste cu pasul ascuns, dintr-un pas.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Dionisia Vin 17 Iul 2009, 8:57 am

e minunat overlock-ul tau ! cand ma voi face eu mare( nu ca n-as fi destul de mare si acum rade ), am sa-mi iau si unul ca al tau !
tivul pe voal e mortal, imi place !!!
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Laila Mar 21 Iul 2009, 4:47 pm

pt ca masina mea de cucut nu face mai nimic m-am gandit ca ar fi bine sa-mi iau un overlock
ceva nu costuos, ( pt o incepatoare absoluta nu si-ar avea rostul) si m-am uitat la astea doua:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

va rog ma puteti ajuta sa iau o decizie? nu cunosc absolut deloc ce calitati ar trebui sa aibe.......
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de pisi Mar 21 Iul 2009, 5:00 pm

Ok,imi place brother-ul dar pe langa pretul afisat mai adauga taxele de transport si taxele vamale si vezi al ce pret ajunge Smile
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Laila Mar 21 Iul 2009, 5:04 pm

Nu platesc taxe vamale, nici transport mare, sotul meu e american dar lucreaza in germania intr-o baza milit americana, casuta lui postala are adresa de USA. E mai buna Brother-ul sau celalalt?
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Admina Mier 22 Iul 2009, 11:25 am

Laila, eu as merge pe Brother. Sunt fan Nancy Zieman, dar parca masina de cusut nu as lua una cu brandul ei. Plus ca sunt 145 de comentarii de la clienti care au cumparat acel overlock Brother si a primit de la ei, 4,5 stele din 5, deci... Plus ca e un pic mai ieftin, are 22 de cusaturi prestabilite. Shocked Asta mi se pare prea de tot, pentru un overlock, dar poate sunt diverse variatiuni pe lungime si latime a cusaturilor de baza.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Laila Mier 22 Iul 2009, 11:27 am

Admina, multumesc din tot sufletul, o sa-l comad ! kiss kiss
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de pisi Mier 22 Iul 2009, 2:53 pm

vreau si eu sa comand brother-ul de acolo dar se pare ca nu trimit in europa:(((
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de ioana soare Mier 22 Iul 2009, 3:14 pm

Cum sa nu Pisi, Amazon trimite in toata lumea! Mai verifica o data.

Edit: Hmm, am incercat si eu sa vad daca merge si se pare ca intr-adevar exista restrictii pentru livrarea aici a masinii. Ei spun ca sunt chestiuni ce tin de garantie si de producator(???)
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Admina Mier 22 Iul 2009, 9:03 pm

Amazon nu trimite electrocasnice decat in tara din care activeaza, sau oricum nu trimite in Romania. Stiu ca trimit doar carti si dvd-uri, deci nu produse cu garantie. Apropo, nu va fi problema cu electrocasnicele cumparate din State si folosite in Romania/Germania? Va trebuie transformatoare care consuma o groaza si se mai si prajesc, cand e lumea mai draga. Am avut la monitor, inca mai avem la boxe si alte electrocasnice si daca este ceva mai puternic, pot aparea probleme. Plus problema garantiei, care este nula, cred avand in vedere ca nu merita sa platesti trimisul inapoi, in caz ca e defecta. Laila, are pile wink ca sa zic asa, dar altfel, nu m-as lega la cap, fara sa ma doara.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Laila Mier 22 Iul 2009, 11:10 pm

Admina, ai perfecta dreptate, bine ca nu l-am comandat inca. Nu m-am uitat daca sunt pt prizele europene.......
Multumesc mult !!!!!!!!!!1 kiss
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Laila Mier 22 Iul 2009, 11:14 pm

pisi, il mai vrei?
uite-l in Romania [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de pisi Joi 23 Iul 2009, 12:07 am

e tot din SUA magazinul:((
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty ata pentru surfilat

Mesaj Scris de Noemi Joi 23 Iul 2009, 3:30 am

Unde anume pot gasi ata aceea pentru surfilat, nu cea banala din poliester, cea... pufoasa?
Multumesc
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de diada Joi 23 Iul 2009, 1:15 pm

Vezi la bazar link are Admina niste ate, nu stiu la ce te referi tu, care e cea pufoasa....

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty ata elastica de surfilat

Mesaj Scris de Noemi Joi 23 Iul 2009, 1:34 pm

Diada, am verificat acum, ma refer la ata pe care o arata admina pe prima pagina a acestui subiect despre surfilare. Este prima poza, cu 2 tipuri de ata, pe mine m-ar interesa cea din dreapta... rasfirata Smile nu stiu cum sa o descriu, ciufulita.
Sunt 9 pe forum si nu prea stiu cum sa reply.
Multumesc oricum pt raspuns
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de diada Joi 23 Iul 2009, 1:43 pm

pai eu vad ca te descurci, dai PostReply unde vrei sa-ti spui parerea si asta e tot, deci daca vrei sa cumperi ata de-acolo dai reply ca aici si comanzi apoi datele de contact le trimiteti pe PM, ca sa nu le vada toata lumea.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Laila Joi 23 Iul 2009, 3:00 pm

gata, mi-am comandat-o de aici:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nu e facuta din pacate pt prizele europene ( eu am mai multe aparaturi americane si folosesc transformatoare)

mi-au confirmat data sosirii, intre 29 iulie si 3 august

sper sa o primesc pe 29 sa o pot proba, pe 1 plecam la mare.........
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Intrebare

Mesaj Scris de Lore Adela Sam 25 Iul 2009, 4:29 pm

Buna, sunt studenta la textile, moda, in Timisoara, am o masina de cusut casnica liniara, insa am probleme la finisarea materialelor, caci marginea o pot termina doar cu functia zig+zag. Este foarte greu sa iasa bine haina, mai ales ca trebuie sa predau proiectele pentru facultate impecabile. Datorita acestui lucru, si pentru ca si pe mine ma enerveaza sa ma tot chinui si sa nu iasa bine, vreau sa imi cumpar o masina de surfilat. Problema este ca nu imi permit sa dau multi bani...si caut ceva la mana a 2a, oricum sa fie cat de ieftin. Am citit toate postarile si m+am cam lamurit cu tipul de ate, ce inseamna transport diferential, etc. Pe internet tot caut de zile intregi, insa nu gasesc la mana a 2a, tot ce gasesc e prea scump (peste 300 euro). As vrea sa va intreb daca stiti cumva vreo sursa de unde as putea face rost de o asemenea masina, cu pret pentru studenti zid . Va multumesc mult!
avatar
Lore Adela
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 25/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de pisi Sam 25 Iul 2009, 10:31 pm

Uite aici una f buna care am vrut eu sa o cumpar dar am inteles ca nu are transport diferential ceea ce eu vreau.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Daca o cumperi te rog f mult sa imi zici si mie cum este Smile
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Triplock

Mesaj Scris de roxana096 Mier 29 Iul 2009, 12:34 am

Iti recomand pentru inceput Dragonfly chinezeasca din Niro ( Europa-Bucuresti).Costa 1.5 mil cu 4 ate. Eu de acolo mi-am luat pe prima si cos la ea de vreo 2-3 ani.Acum am una industriala adaptata la motor de masina casnica ( si asta ar fi o idee daca gasesti pe la atelierele de croitorie sau fabrica de textile). Problema ar fi ca prima luata a fost super ok si cand am luat-o pe a doua au inceput sa-i zboare suruburile de la visbratii..acum cum ti-e si norocul.Iti dau adresa..poate reusesti sa rogi pe cineva din Bucuresti sa ti-o cumpere si sa o trimita sau vorbesti cu baiatul de la stand sa o trimita prin curier ( desi greu pricepe cum vine asta)
DRAGON 1, STAND1178 Catalin tel.0754971841 ( macar il poti suna sa te ghideze cum sa ajungi la stand)
roxana096
roxana096
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 47
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 28/07/2009

http://artizanart.blogspot.com

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Laila Joi 30 Iul 2009, 8:13 pm

Mi-a venit frumusetea de overlock !!!!!!!!!!!!!!!
Imi prind urechile, deocamdata nu am timp de ea, dar maine dimineata o sa ma uit la cd si poate ma indur sa incerc ceva. Mi se pare un OZN...............la cat ma pricep eu.............
Astazi mi-a venit si pedala la masina de cusut, iar acum merge perfect
pupici
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(1) - Pagina 4 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 13 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB