Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

+71
alice_stefania
aidil
brunics
cosmina46
ina_btz
RamonaM
Costea Claudia
Floren
AlinaJ.Bijoux
cocav
olympia
florans
adelina24
ancush
CarmenClaudia
andrei aura
emmancita
AnnieW
fulguta28
Gerlinde13
ioana soare
ancabanu
kmn
bobitica
aurishta
-iulia-
Motzu
alban andreea
diada
ivanutamihaela
andrutzy
olguta cusma
barbin
AcidoR
Alenia
gabriela1554
bisisica bijuterii
valentinadof
europolis
Andante
arielas
piciul
Irinax3m
annamaria26985
i.xell
Adelle23
Gabica
cristina07
SilviaDumitrescu
ismi3ismi
geo
despina13cucli
gordi79
doraly
luminitza79
Ana12
sybex
danniela
nsh0207
MihaelaT
CristineluG
Andata
victoriacus
dominiq
iriclau
ema
erika28sicilianu
Roxy
mischelle35
pisi
Admina
75 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Votati rochia primavaratica

CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap5%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 5% 
[ 19 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap21%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 21% 
[ 88 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap13%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 13% 
[ 55 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap8%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 8% 
[ 32 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap7%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 7% 
[ 28 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap10%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 10% 
[ 42 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap6%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 6% 
[ 25 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap7%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 7% 
[ 29 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap4%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 4% 
[ 15 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap7%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 7% 
[ 31 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
 
Total voturi : 422
 
 

Important Re: CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

Mesaj Scris de barbin Vin 17 Mai 2013, 11:17 am

Mi-am primit si eu accesoriile. Multumesc Bro Rom Sibiu pentru ca ne incurajeaza si ne mai presara viata cu putin spirit de competitie.


barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Lun 20 Mai 2013, 4:59 pm

AnnieW, abia acum am vazut postarea ta! N-am avut tipar pentru tot. Am taiat intai un cearceaf vechi si am incercat pe el modelul. Spatele-i obisnuit. Fata-i din bucati croite cu rezerve generoase ca la imbinare sa nu ma trezesc cu surprize. Partea de sus a fetei e luata dupa o Burda din iarna, daca vrei caut revista si-ti zic exact. Era o rochie neagra din jerse de lana acolo, petrecuta complet si drapata mai mult. Drapajul l-am modificat de cateva ori, cu cute ba cusute, ba desfacute, ba drepte, ba-n evantai. Partea plisata am facut-o intai ca un dreptunghi, calculat in functie de carourile materialului si adancimea cutelor apoi am taiat rotunjit dupa proba. Initial voiam ca el sa se continue si in spate da m-am gandit ca poate sta aiurea cand ma asez. Daca faceam pentru altcineva rochia, sigur era mai usor Smile si iesea si mai bine. Sper ca ti-am fost cat de cat de folos Smile.
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

Mesaj Scris de epurach Mar 28 Mai 2013, 4:08 pm

frumoase si talentate, bravo lor, caci doar cei ce coase pot sa inteleaga cit lucru a fost depus
epurach
epurach
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : chisinau
Data de inscriere : 28/05/2013

Sus In jos

Important Re: CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

Mesaj Scris de Simona* Vin 31 Mai 2013, 8:34 pm

Buna seara!la toata lumea.Sunt incepatoare si stiu cata munca se depune pentru fiecare articol, asa ca felicitarile mele pentru munca tuturor, iar castigatoarei mult succes in continuare si bravo!asa ceva numesc eu ceva deosebit...v-am pupat!
Simona*
Simona*
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/10/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

Mesaj Scris de Giorgiflor Vin 21 Iun 2013, 8:49 pm

Superbe rochitele,tare mi-as dori si eu sa stiu croi si face aceste minunatii.Spor la treaba in continuare.
Giorgiflor
Giorgiflor
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 43
Localizare : madrid
Data de inscriere : 14/04/2013

Sus In jos

Important Re: CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

Mesaj Scris de cristinelu_mai Mier 31 Iul 2013, 10:16 am

Salut, desigur marea majoritate a concurentelor prezinta un bun rival, după părerea mea concurenta cu nr 9 e demnă de cîștig, are un produs destul de complicat, și bag de seamă că e confecționat din material de șifon, chiar si concurenta cu nr 5 are un model bun, e puțin complicat în construcție, ade combinări de țesătură în așa mod ca ansamblul să arate armonios, am o remarcă însă în construcția ei, pentru a elimina pensele care nu prea sunt potrivite luînd în considerație culoarea uniton a materialului, ar putea foarte ușor să le transfere în liniile de relief... Multă baftă, fetelor, sunteți cu toate bravo, mi-au plăcut la fel modelele concurentelor 10, 14, 15, 20...!!!
cristinelu_mai
cristinelu_mai
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 36
Localizare : Republica Moldova
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS ROCHIE PRIMAVARATICA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB