Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere

+22
AcidoR
Gianina4ever
valentinadof
Karina33
danniela
Giobsy
musetel
dalisia
coripin
fulguta28
ioana soare
arielas
anc@
barbin
Andata
Amaliamda
Admina
aurishta
michelinebeaulieu
diada
alban andreea
Ducess
26 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 Empty Re: Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere

Mesaj Scris de aurishta Sam 06 Apr 2013, 10:03 am

danniela a scris:
Mie cumva mi se pare putin egoism din partea sotului tau, ma rog acuma zice ca peste ani nu se stie cum se schimba situatia.
In caz de nevoie, sunt absolut sigura ca nici nu ar ezita, cum ar fi cazul luat aici in discutie, adica o mama tanara (indiferent a ar fi vorba de fiica sau nora) in dificultate.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 Empty Re: Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Sam 06 Apr 2013, 8:07 pm

adica n-ar mai fi radical?!( wink rade )
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 Empty Re: Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere

Mesaj Scris de aurishta Sam 06 Apr 2013, 8:15 pm

Ba da rade , tot radical rade , adica sa nu i se impuna conditii...ca-i bai! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 Empty Re: Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere

Mesaj Scris de michelinebeaulieu Sam 06 Apr 2013, 11:58 pm

pai nimanui nu-i place,mai ales acum,in vremea cocoseilor!!! wink
michelinebeaulieu
michelinebeaulieu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1217
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 11/09/2011

Sus In jos

Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere - Pagina 5 Empty Re: Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB