Lucru de mână
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyIeri la 2:14 pm Scris de ema

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyIeri la 10:57 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptySam 08 Mai 2021, 10:20 am Scris de vlad_mom

» Ornamente de Pasti
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyVin 07 Mai 2021, 9:06 am Scris de diada

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyVin 07 Mai 2021, 9:01 am Scris de diada

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyVin 30 Apr 2021, 4:37 pm Scris de LRodica

» Rochii, fuste crosetate -14
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyDum 25 Apr 2021, 12:43 pm Scris de LRodica

» Ajutor!...Invatam sa crosetam impreuna - 12
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyDum 25 Apr 2021, 12:42 pm Scris de LRodica

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyDum 25 Apr 2021, 8:17 am Scris de gretty

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyDum 11 Apr 2021, 7:43 pm Scris de MagdaMarin

» Hainute crosetate, pentru copii(11)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyJoi 08 Apr 2021, 2:13 pm Scris de gretty

» Decoratiuni diverse - 8
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyMier 07 Apr 2021, 10:56 am Scris de vlad_mom

» Ajutor!...Invatam sa tricotam impreuna -6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyMier 07 Apr 2021, 9:12 am Scris de LRodica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyMier 07 Apr 2021, 9:08 am Scris de LRodica

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyMier 07 Apr 2021, 9:04 am Scris de LRodica

» Impâslirea lânii netoarse 2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyDum 04 Apr 2021, 11:29 pm Scris de cillywilly

» Paturi crosetate 2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyVin 02 Apr 2021, 8:00 am Scris de piciul

» Discutii despre croitorie -3
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyMier 31 Mar 2021, 9:25 pm Scris de vlad_mom

» Masinile de cusut si surfilat, industriale - 1
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyMar 30 Mar 2021, 10:32 am Scris de Michelle88

» Modelaj din lut
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 EmptyDum 28 Mar 2021, 3:22 pm Scris de ema

Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de mihaela_angela Mar 02 Apr 2013, 9:35 am

buna dimineata va spun si eu kiss
eu azi m-am trezit la 6:30,am dus pitica la gradinita mai devreme si am fugit la scoala sa ii depun dosarul pentru clasa 0...era aglomerat tare.tocmai maine aflu raspunsul,ma incadrez in strazile arondate scolii....dar cum in ziua de azi trebuie sa ai niste "pile" sa poti face ceva...
acum sunt la servici,fara nici un chef de munca
mihaela_angela
mihaela_angela
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 32
Localizare : focsani
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de emmancita Mar 02 Apr 2013, 10:53 am

Buna dimineata, fete!! Ati baut cafeluta deja?? Eu ma apuc de curatenie, dar am un cheeeef... zid si e innorat, de cateva zile ploua intruna...vad eu ce fac, macar sa ma apuc, ca apoi...o "zbughesc" la tv cu goblenul in mana!! rade
Spor in toate azi! bee
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 48
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela Mar 02 Apr 2013, 11:51 am

Buna dimineata!
Eeee, nici eu nu am timp sa beau cafea. Inca is socata , dupa ce ma calmez poate mai vorbesc!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de maryall Mar 02 Apr 2013, 12:01 pm

Buna dimineata si de la mine! Aici a inceput ziua cu vant si ploaie, dar acum a iesit soarele... sunny
Si eu ar trebui sa inchid netbook-ul, si sa ma duc sa fac curatenie, dar nu prea am chef Laughing aici tocmai a fost Pastele, si "Pasquetta", si am mancat cam mult Embarassed dar gata, de azi, incercam sa mancam mai putin... Ma duc sa fac broccoli cu paste! wink
maryall
maryall
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 57
Localizare : Italy
Data de inscriere : 17/11/2011

http://handmadebymaryall.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de ema Mar 02 Apr 2013, 12:12 pm

Buna ziua voua fete dragi
Dani, ce ai patit? De ce esti socata?
La mine e soare dar e tare frig Ma duc pe la treburi dar mai arunc cate un ochi pe aici
O zi buna voua in continuare
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2777
Varsta : 50
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de corilex Mar 02 Apr 2013, 12:25 pm

buna dimineata!
dani,cine te-o socat in asa hal de nu poti vorbi?
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 47
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Mar 02 Apr 2013, 12:28 pm

neata...
ma rog....e cam pranz...dar sper ca ma acceptati!

Pup! love
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 41
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de flori de camp Mar 02 Apr 2013, 12:59 pm

Si eu am fost sa inscriu copila la scoala. Avem cerere validata, dar vom fi pe lista de asteptare, caci nu apartinem de scoala unde am inscris-o. Si locuri suficiente nu sunt.
Cred ca toti o sa avem emotii pana vom fi siguri ca avem copiii inscrisi la scoala dorita de noi.  Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 9 4246
O zi frumoasa si fructuoasa tuturor.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela Mar 02 Apr 2013, 4:25 pm

Gata mi-au venit vorbele la gura!!!!
Sa va zic ca am suspendat magazonierul ca si-a luat liber cand era ziua de inventar. Cum sa lipsesti de la inventar ma??? Acum am chemat comitetul pentru sedinta sa discutam problema, l-am chemat si pe individ si sa vedeti ca a spus ca era ziua lui libera si a decis sa numeasca pe cea de la achizitii care e si subalterna lui sa il reprezinte!!! Fara sa consulte administratorul sau general managerul. Azi spune in fata comitetului ca nu e obligatoriu ca el sa fie la inventar, ca nu trebuia sa intrebe pe nimeni nimic si in top la asta m-a acuzat ca nu fac cum facea general managerul dinaintea mea sa ii dau lui mana libera sa decida singur cum sa conduca departamentul lui, si sa nu il mai controlez atata! Toti au ramas socati! Eu mai mult decat altii! Asa atitudine nu am vazut in viata mea!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Sus In jos

Mesaj Scris de corilex Mar 02 Apr 2013, 6:17 pm

daniela, padure fara uscaturi nu este,se pare ca nici acolo am crezut ca numai la noi dar m-am inselat,asta este sant fel de fel de oameni.
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 47
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Angelica18 Mier 03 Apr 2013, 7:09 am

Buna dimineata!Poftiti la cafea.Sa aveti o zi minunata.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 52
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 03 Apr 2013, 7:38 am

Buna dimineata!
Angelica, arata super cafeaua ta! Ma miram de unde vine mirosul, cind am intrat pe forum Smile
Azi am nevoie de multa cafea si rabdare. Pe linga faptul ca nu e soare si ploua, am de facut patru declaratii contabile rectificative pentru anul 2009 si 2010. Declaratia 394, pentru cunoscatoare. Deci, azi am program de "lins" la facturi rade
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela Mier 03 Apr 2013, 8:10 am

'neata!
Eu nu stiu Cristina, dar daca ai zis lins facturi, deja s-a zbarlit carnea pe mine.
Beau cafea de acasa cu voi! Miroase bine. Mi-am spalat parul, mi-am facut unghiile si am dat drumul la ventilator sa se usuce ambele!
Am niste pasarele afara care ciripesc vesele, a ploua dimineata pe la 5 dar deja soarele incalzeste. Ieri a fost cel putin 28 grade si cel mult 36. Va imaginati cat de rece pot fi ploile nu??? Numai bune de un dus!!
Sa aveti o zi faina!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Sus In jos

Mesaj Scris de Day Mier 03 Apr 2013, 8:45 am

Neataaaaaaaaa!Iar incepe Danni sa ma 'nerveze cu caldurile ei....a fost si la mine bine 2 zile,si acum smiorcaie o ploaie ,dar de-aia trista ,lunga si intunecata Sad NU MAI VREAAAAU!Vreau cald si soare si pasarele si .....si....si vreau degeaba:) Trebuie sa ma invat odata sa ma multumesc cu ce am si sa ma opresc din visare...
Asa,si acum pragmatic,multumesc de cafea,Angelica,sigur ma va trezi la realitate Smile Azi am o gramada de drumuri de facut,deci as face bine sa ma misc:) Primul drum,la EuroFlori,la o cafea live Smile

Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de ema Mier 03 Apr 2013, 9:20 am

Buna dimineata
O zi frumoasa si spor mult la ce vreti sa faceti azi
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2777
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 03 Apr 2013, 9:20 am

Buna dimineata , multumim Angelica de cafea , va invit si eu sa bem o cafea aromata impreuna :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O zi asa cum va doriti cu soare , la mine a plouat in zori ,acum e innorat dar temperatura buna ,miroase a primavara dupa cele doua zile de vreme frumoasa. hug

Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de mihaela_angela Mier 03 Apr 2013, 9:43 am

buna dimineata va spun si eu...azi dimineata am fost iar la scoala sa vad daca a intrat pe lista pitica si mi-a spus sa revin vineri,deoarece merge greu sistemul...
cafeluta deja e savurata,acum sunt la servici,ploua si la noi de dimineata si e innorat,vreme numai buna de stat acasa Smile
mihaela_angela
mihaela_angela
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela Mier 03 Apr 2013, 10:05 am

Mama ce sistem au aia Mihaela de miercuri pana vineri....hmm...
Day, astept ziua cand o sa spui ca ti-ai luat ''belet'' pentru Kenya!! love
Eu am intrat in paine serios, mi-a iesit cafeaua pe nas rade zid
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Sus In jos

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Mier 03 Apr 2013, 10:12 am

neata...
sunt o pisica plouata...m-a plouat cu simt de raspundere pana la serviciu...stau si ma usuc...
ploua...ploua...ploua...si-i trecut de ora 9

pupi
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de mihaela_angela Mier 03 Apr 2013, 10:29 am

de ieri am depus actele si teoretic tot ieri trebuia sa imi spuna raspunsul,adica pe loc,baga datele in calculator si iti spune respins sau inscris...dar practic...trebuie sa astept pana vineri...sistem care lasa mult de dorit zid
mihaela_angela
mihaela_angela
Nou venit
Nou venit

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela Mier 03 Apr 2013, 10:36 am

Nu e sistemul, sunt ei sau ele care fac sistemul, eu vad asa, nu iti pot da raspunsul ca sa aibe timp sa isi faca apele!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Sus In jos

Mesaj Scris de maryall Mier 03 Apr 2013, 10:37 am

Buna dimineata! Eu sunt deja la cota "doua cafele" pana acum. Azi zi dificila - mers la stomatolog cu fetita mea (are aproape 7 ani). Are doua cariute mici, si trebuie facute - la dinti de lapte!!! zid Nici nu vreau sa ma gandesc ce trauma o sa aiba Sad
O zi buna tuturor!
maryall
maryall
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 57
Localizare : Italy
Data de inscriere : 17/11/2011

http://handmadebymaryall.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 03 Apr 2013, 10:59 am

Buna fetelor.
Am trecut ca mirosea a cafea si sa va salut....Eu sunt la a 4a zi de antibiotice si sper sa ma repar repede, nu imi place "revizia tehnica" cu medicamente/antibiotice.
Sa aveti o zi asa cum si-o doreste fiecare Smile
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Ducess Mier 03 Apr 2013, 11:06 am

Ziua buna si de la mine, unde primavara se incapataneaza sa apara zid E un ger de intepenesti aici...si ma lupt de dimineata cu un munte de rufe de calcat si acum mi-a pierit tot cheful...Asa ca am bagat o painica de casa la cuptor si ma uit la ea cu drag cum creste...Isi va gasi locul langa o ciulama de ciupercute de padure. Cine vine la masa? Va doresc tuturor o zi asa cum v-o doriti si...CALDA!!!!!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 46
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabica Mier 03 Apr 2013, 11:32 am

Bună dimineaţa
Buuuune cafele!

Citez Daniela: "Ieri a fost cel putin 28 grade si cel mult 36", ador aceste temperaturi!!!! şi la noi plouă de ieri, ploaie lungă şi rece, deasă!
Copila e în săpămâna de şcoală altfel, ba merge ba nu merge la şcoală! Ciudat program şi enervant pentru mine!

Eu merg să-mi fac un ceai!
Să aveţi soarele în suflet.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2174
Varsta : 52
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB