Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

+56
gmiki1
piciul
irish05
europolis
Admina
symos
dorinamisov
Giorgi
CarmenClaudia
Giorgiflor
Cristache
AnnieW
marry_a19
lucky
Giobsy
AlinaJ.Bijoux
canadianca50
mihaela_angela
maryall
dragan mirela
ANCA ECATERINA
vyky2010
emmancita
sabinatudor73
mariliv
tantza_m
barbin
Tache Marilena
mar_ysa_28
AcidoR
flori de camp
dalisia
corilex
Serban Valentina
i.xell
victoriacus
MagdaMarin
Angelica18
danniela
Chirrox13
ema
bisisica bijuterii
CCristinaC
Ducess
Day
Gabica
Gabiuta
denis21
deosebita1
Dorulet
pufoi
Celya_f40
greieras
SilviaDumitrescu
ikuta
valentinadof
60 participanți

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de flori de camp Dum 31 Mar 2013, 10:12 am

Buna dimineata,

Magda, nu e vorba de faptul ca vrea sau nu copilul sa invete, ci de faptul de a invata sa tina ritmul. La cls a I-a trec foarte repede prin materie, nu vor mai aloca atata timp executarii literelor, ca sa spun asa. si se trece foarte repede la dictari. Eu consider cls 0 un an "tampon" intre gradi si scoala. E un fel de activitate de gradinita in program/ritm de scoala. Au nevoie de asta din punct de vedere emotional, nu intelectual.
Daca atunci cand am dat baiatul la scoala ar fi existat cls 0 as fi fost foarte incantata. Eu nu consider ca e un an irosit. Ci mai mult un an de exersare a programului scolar.
Cei mai multi parinti sunt foarte indignati de cls 0 pentru ca nu au posibilitatea sa-si ia copiiii de la scoala la pranz etc. After school-ul este destul de scump pentru multi sau cel putin un efort financiar. Dar fara acest aspect consider ca ar privi altfel situatia.

Insa una peste alta, conform metodologiei, cls 0 e obligatorie pentru cei care implinesc varsta de 6 ani pana la 1 septembrie. Doar anul acesta se mai primesc copiii de 7 ani care din diverse motive nu au mers pana in prezent la cls 0 sau gradinita. Insa nu spune nicaieri daca intr-o clasa separata sau in clasele deja existente (acele cls 0 constituite anul trecut).

Cam asta e situatia, ca ne place sau nu.

In rest "Paşte fericit!" celor care astazi sarbatoresc Paştele catolic. paste
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de barbin Dum 31 Mar 2013, 10:23 am

Bag si eu ceasca mea pe unde curge lin licoarea fermecata.
Si ma bag si in discutia voastra cu clasa 0. In principiu are parti bune, dar parca le strica imaginea de scoala, in sensul ca fac doar ce vor, nu pot fi struniti. E diferenta mare intre un elev de clasa 1 cu care te intelegi bine si unul de la clasa 0 care nu face decat ce ii trece prin cap. Smile Mai ales pentru ca au si prin metodologie rezervat, in fiecare ora, 15 minute la dispozitie pentru a face ce vor. O placere sfertul asta pentru educatoare.

coffee
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 31 Mar 2013, 12:20 pm

Iau o cafea buna de la Daniela si vin sa ma jelesc putin.De maine intru la program de 8 ore(7,30-15,30) pentru 3 luni.Fiindca n-a vrut nimeni programul asta,seful ne-a ordonat ca prin rotatie sa facem toate colegele.Fiind navetista cu casa,gradina,solar si alte hobby-uri,programul de tura ma avantaja enorm.
Sper sa ma pot descurca la fel de bine.
Cel mai tare ma enerveaza ca trebuie sa particip la sedinte,consilii si toate alea.
Dar!Am serviciul care-mi place si lucrez cu oamenii pe care-i plac!Trebuie sa ma mentalizez pozitiv,nu?
O duminica frumoasa!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de mihaela_angela Dum 31 Mar 2013, 12:26 pm

buna ziua va spun si eu kiss o duminica cat mai frumoasa sa aveti.
mihaela_angela
mihaela_angela
helper
helper

Numarul mesajelor : 38
Varsta : 35
Localizare : focsani
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Dum 31 Mar 2013, 12:39 pm

OOooo ai zis sedinte???? Pai bine ai venit in club rade rade rade
Doamne ce le-am mai urat!!! Acum eu sunt seful la facut sedinte deci fac cum cred eu !! Asa ca avem o sedinta financiara pe luna, disciplinara daca e cazul, daca poate fi lipita de cea financiara cu atat mai bine, si urgentele. Astea sunt gen evaluari, un departament intreg daca s-a intamplat ceva si sunt scurte si la obiect. Nu le permit sa povesteasca de acum 7 ani sau sa foloseasca vocabulare stufoase.
La cele facute de seful meu no comment!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de mariliv Dum 31 Mar 2013, 1:12 pm

O zi buna tuturor.....o cafeluta....si o intrebare.
Ma poate ajuta cine cu expresia"tutorial ciubuc".Ce sa inteleg prin asta.
Nu o fi tutorialul adecvat,dar zau,nu stiu unde altundeva. Merci
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mesaj 2

Scris de mariliv Astazi la 13:13
Nu tutorial am vrut sa criu,"Topic" Scuze

Edit SilviaDumitrescu - te rog sa folosesti functia edit daca mai ai de adaugat ceva


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Dum 31 Mar 2013, 1:33 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit postari)
mariliv
mariliv
helper
helper

Numarul mesajelor : 34
Localizare : acasa
Data de inscriere : 15/02/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 31 Mar 2013, 1:37 pm

Buna ziua fetelor!
Sa aveti o zi mununata!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Lun 01 Apr 2013, 6:17 am

Buna dimineata! Nu uitati ca azi e 1 aprilie!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

..asa ca va las juma' de cana de cafea. Vin vremuri grele! wink
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de flori de camp Lun 01 Apr 2013, 6:21 am

Neata! Daca nu ziceai .... uitasem deja Smile
coffee Sa aveti parte de cat mai putine pacaleli.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 01 Apr 2013, 7:34 am

Buna dimineata!
Piciule, multam de cafea! Buna si juma' de ceasca. Smile Important sa fie, nu? Smile
Alta zi de luni, in alta saptamina si alta luna.
O zi, o saptamina si o luna vesela sa aveti, cu multe zimbete, cu fericire si realizari! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 01 Apr 2013, 8:17 am

Buna dimineata!Asa,e Cristina,deja alta luni,deja alta luna.Sa ne binedispunem,insa:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de sabinatudor73 Lun 01 Apr 2013, 8:22 am

Buna dimineata!
Sa aveti parte numai de bucurii kiss
Dorulet e foarte talentat copilul.


Ultima editare efectuata de catre sabinatudor73 in Lun 01 Apr 2013, 8:26 am, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
sabinatudor73
sabinatudor73
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 51
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/04/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Lun 01 Apr 2013, 8:41 am

Buna dimineata,fete:) Mi-era dor de voi,am chiulit de pe aici vreo doua zile,am avut din nou curs la Bucuresti Smile Mai nou am doua doua cursuri,cel de millefiori pe Fimo,si unul de sarmuit(adica wire waving,haha).Asa-mi place sa vad ca lumea inca vrea sa invete!!!Si invata!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 01 Apr 2013, 8:57 am

Neata va spun si eu de la Ploiesti.
Ce bien este sa te trezesti pe la 7 chiar daca am visat foarte mult si am avut un somn agitat.
Am dus copii la gradinita unde am stat 1/2 ora de vorba cu doamna, am pus masina de spalat in functiune,ciorba de cocos la foc,am savurat 3 sandwiciuri cu leurda si pateu de post iar aum imi beau cafeaua alaturi de voi.
Mai stau putin si plec sa aranjez rufe si sa caut un material frumos si un tipar pentru noul concurs poate reusesc si eu sa particip.

V-am pupat va mai citesc diseara.Sper sa ma autocontrolez si sa nu mai deschid PC pana diseara. crash

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de emmancita Lun 01 Apr 2013, 9:32 am

Buna dimineataaa!Imi dezlipesc ochii de somn aici cu o cafeluta!! Ce bine e sa te trezesti cu cafeaua si sa stii ca ai o zi libera( s-ar putea sa am toata saptamana liber dar inca nu zic "hop" hug
Sunt vesela ca mi-am reparat masina de cusut, in final nu era motorul ars, s-a uitat al meu la ea( a binevoit , dupa o luna de cand sunt " pe tusa" fara masina) o chestie minora...si eu visam deja la alta masina, pusesem ochii pe una. Acum ma gandesc sa fac scoala de soferi !! rade ei hai, inca nu m-am trezit bine, cred ca tot visesz, ia sa-mi termin eu cafeaua!! kiss
Magda, dar de ca sa nu mai intrii??!!
Spor la treburi tuturor!!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Lun 01 Apr 2013, 9:34 am

Buna dimineata!
Magda esti in concediu???
La mine a doua zi de paste public holiday, asa ca.... liniste si pace.
Eu...l-am suspendat pe unul si...nu e gluma e foarte serios.
O zi faina sa aveti!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de greieras Lun 01 Apr 2013, 10:22 am

Bunaziua tooata ziua si toata saptamina sa va fie! Chestia cu .... 'Trebuie sa va conectati.... era de 1 aprilie?
greieras
greieras
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 788
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de flori de camp Lun 01 Apr 2013, 11:01 am

greieras a scris:Bunaziua tooata ziua si toata saptamina sa va fie! Chestia cu .... 'Trebuie sa va conectati.... era de 1 aprilie?
Era pe bune. Si eu am patit la fel. Cand si cand se mai intampla. Acum s-a nimerit tocmai azi. wink
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de greieras Lun 01 Apr 2013, 11:07 am

Ok! mersi!
greieras
greieras
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 788
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de vyky2010 Lun 01 Apr 2013, 11:15 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

vyky2010
vyky2010
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 331
Varsta : 78
Localizare : PITESTI
Data de inscriere : 07/06/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 01 Apr 2013, 9:05 pm

Nu nu sunt in concediu am avut decat o zi libera.Si nu am mai intrat azi pe net ca cam uit sa si ies si nu mai reusesc sa fac nimic. crash

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Mar 02 Apr 2013, 8:28 am

Buna dimineata , ma primiti si pe mine la o cafea?
de doua saptamani sunt cam somera asa ca am mai mult timp pentru mine si pentru casa. Azi trebuie sa termin o pereche de pantaloni, abia astept sa vad "produsul final" dar pana atunci beau cafeaua, citesc presa , mai trag cu ochiul la ce ati lucrat voi si apoi la treaba.
O zi buna tuturor
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 02 Apr 2013, 8:37 am

Buna dimineata!
Ozi buna si de la mine !

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de dragan mirela Mar 02 Apr 2013, 8:59 am

buna dimineata dragalaselor ,ce a ti mai lucrat in ultima vreme? Eu am inceput o bluza dupa o schema si mi a iesit ff mica si nu imi place asa Acum beau o cafea cu voi, ma bucur si vreau sa vb ca intre prietene Va pup si va doresc o saptamina plina de bucurii si reusite pe toate planurile
dragan mirela
dragan mirela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 272
Varsta : 51
Localizare : craiova
Data de inscriere : 16/11/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Mar 02 Apr 2013, 9:02 am

Buna dimineata, lume!Gata vacanta de Paste(acici suunt catolici si reformati)...am avut zapada cat cuprinde, acum asteptam primavara. Unde e cafeluta? hug
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 8 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB