Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

+78
Andante
nico21
ana3
Ladia
mnoemi
dszilvike
Gabica
rivka
Flora-handmade
olguta cusma
giorgiana.bacula
piciul
Uca
marina40
orhapetru
dorina narita
Adelle23
ANCA ECATERINA
MirelaC
i.xell
gabriela1554
ella.g
mariposa.romania
letho
Greteledelweiss
Teima
cleobejan
ancuta_ancuta
maria0203
nicole24
enyy_enyyy
CarmenClaudia
cristinelu_mai
AcidoR
fulguta28
aurishta
Karina33
AITEN
ancush
otilia gergely
Irinax3m
marabr
cristina07
Motzu
Anca Petrut
AnnieW
martutzza
arielas
chira
copilela
Gianina4ever
gmiki1
MagdaMarin
ionela07
diada
Gerlinde13
mar_ysa_28
barbin
nuta_s
symos
maryall
scoobbyy
corina corina
canadianca50
valentinadof
aurelia.c
ancabanu
stoy
cory74
ismi3ismi
Admina
niculasimona
alice07
despina13cucli
Panea Laura
Dorulet
aidil
MihaelaT
82 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de scoobbyy Mar 06 Aug 2013, 9:56 pm

Mulțumesc nicole24. Magnetul se prinde relativ usor. Am de facut o geantă zilele următoare si voi poza mai îndeaproape acea prindere.
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de scoobbyy Sam 17 Aug 2013, 8:25 pm

Buna seara!
Din pacate nu am resit sa ma tin de cuvant cu adaugarea prinderii magnetului.
Am pozat cu intarziere ceva
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Si pe langa asta am avut de facut un plic verde cu galben
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de maria0203 Joi 29 Aug 2013, 3:37 pm

Adelle23 a scris:Multumesc Smile
Le-am cusut cu lineara, una simpla casnica (brother Js 23), si cu ac gros de 100, respectiv 110. Materialul turcoaz e sintetic si mai moale, m-am descurcat mai bine cu el, insa cel marou e piele si-mi era mai greu pe straturi, dar se poate executa.
N-am mai asteptat sa vina primavara pe deplin, am scos deja la plimbare gentuta.  
As dori sa stiu daca exista ceva care poate face pielea naturala sa ramana modelata in ce forma dorim ca si cum ar fi apretata

maria0203
maria0203
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 29/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Sam 31 Aug 2013, 3:14 pm

Am cusut doua genti de plaja, ne-au fost de mare ajutor vara asta!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



De-acum sa ma iau de cusut un saculet de gradi Smile Trebuie sa scriu si numele, nu? Smile
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Lun 02 Sept 2013, 7:47 am

Am reusit sa cos si eu ceva pe anul asta rade

o geanta pe comanda, este din bumbac 100% (dintr-o draperie), culoare caramiziu. Ar fi trebuit sa mai adaug niste bilute de lemn pe ea, dar le prinde clienta cand primeste geanta. Breteaua am lasat-o mai lunga sa si-o  poata ajusta ea pe marimea ei:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si un ruxac pentru mine. Este facut din material impermeabil, nu a necesitat captuseala. Acest material il am de la Elouise hug Ca model am folosit un ruxac mai vechi luat din LIDL. Cu acest model m-am impacat foarte bine.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de cleobejan Lun 02 Sept 2013, 8:13 am

Deosebite! Arata mai bine decat unele din magazine. Imi place rucsacul. Sa-l porti sanatoasa.
cleobejan
cleobejan
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : radauti
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Teima Lun 02 Sept 2013, 2:35 pm

Diada e super rucsacul! Nici nu spui ca e lucrat manual! Felicitari :d
Teima
Teima
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 78
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/09/2011

http://www.burdastyle.com/profiles/teimacreations/my_activity

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Mar 03 Sept 2013, 6:32 am

Va multumesc fetelor hug 

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Greteledelweiss Mar 03 Sept 2013, 8:08 am

Sunteti un adevarat talent, fetelor! Eu n-am incercat sa fac asa ceva si numai cand ma uit la creatiile voastre as vrea si eu sa pot face ceva asa de frumos. Unde mai pui ca ideea cu reciclarea materialelor e f utila, eu strang de un secol o gramada de lucruri uzate si nu ma indur sa le arunc pe motiv ca o sa le folosesc la altceva. Poate am sa ma urnesc si eu intr-o zi la lucru, insa in croitorie nu sunt asa artista ca voi. Va pup dulce si va urez cat mai multa inspiratie si mult spor la lucru! kiss
Greteledelweiss
Greteledelweiss
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 606
Varsta : 49
Localizare : ro/ constanta-braila
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Mar 03 Sept 2013, 8:48 am

incearca, mai ales ca ai deja lucruri stranse, nu ai ce strica! Incepe cu lucruri simple, chiar fara fermoar, doar cu nasture, clapita si nasture (bine, si clapita se face greu dar o sa vezi atunci) hug 

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Motzu Dum 08 Sept 2013, 10:42 am

Diada, imi place geanta. Este frumoasa culoarea si da bine cu inelele din lemn. Poate vedem o poza si cu margelele aplicate wink  Bine ca ai lucrat ceva si pentru sufletelul tau. E foarte practic rucsacul pentru plimbarile prin parc. Sa-ti fie de folos!
Am reusit sa termin ieri o geanta conceputa din primavara Embarassed , abia acum i-a venit randul. Azi va fi data cadou unei prietene din Bucuresti.
Geanta are curea reglabila, poate fi purtata pe un umar sau gen postas. Fata este din velura de bumbac, captuseala  este din stofa goasa (batoasa), iar florile din lana feltuita. De data asta am vrut ca florile sa fie din fetru sa nu le mai festonez. Am cautat pulovere din lana si le-am feltuit, cam astea au fost culorile. Dupa ce le-am spalat de vreo 3 ori mi-am dat seama ca mai bine cumparam bucatele de fetru de pe merceria forumului, era mai simplu si gaseam culori mai multe zid Apoi am decupat florile, am strans tot ce-mi trebuia si am abandonat lucrul. Saptamana asta am inceput iar sa cos. In doua seri am fixat si cusut de mana florile, dupa ce am lipit intaritura groasa pe velura. Sambata, aproape 6 ore am stat sa cos geanta pentru ca am avut de facut si corectii: la buzunarul exterior am pus fermoarul pe dos prima data, cureaua gentii a iesit cu 0.5 cm mai ingusta si era prea larga catarama asa ca am facut alta si aproape de final, am "descoperit" ca buzunarul exterior nu avea punga (bine ca nu inchisesem captuseala) rade
Si acum cateva poze, iar restul le puteti vedea aici
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vreau sa fac cateva poze si la lumina zilei sa se vada clar culorile.
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de scoobbyy Dum 08 Sept 2013, 10:47 am

Rosita, imi plac mult aplicatiile manuale. Florile acelea cusute dau unicitate gentii!! Frumos si elegant, dupa parerea mea.
Felicitări
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de cleobejan Dum 08 Sept 2013, 11:48 am

E tare frumoasa. S-o porti sanatoasa! Florile sunt deosebite. Mi se pare destul de greu de cusut o poseta. Felicitari celor care reusesc asta.
cleobejan
cleobejan
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : radauti
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Motzu Dum 08 Sept 2013, 1:02 pm

scoobbyy, m-ai botezat, ai sa-mi dai un miel rade 
scoobbyy, cleobejan va multumesc mult hug 
Am facut poze si in lumina naturala, iata:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de scoobbyy Dum 08 Sept 2013, 2:08 pm

Îmi cer mii de scuze, nu am vrut.
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de mar_ysa_28 Dum 08 Sept 2013, 2:34 pm

minunataaaaaaaaaaa motzu!
mar_ysa_28
mar_ysa_28
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localizare : internet
Data de inscriere : 06/10/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de letho Dum 08 Sept 2013, 3:21 pm

Ooohhh, ce frumoasa e geanta, Motzu! Deosebita!! S-o poarte cu placere si tu sa fii sanatoasa si sa ai timp liber sa mai faci! hug
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Dum 08 Sept 2013, 4:53 pm

cat de frumoasa e gentuta, motzu!!!! superba!love 
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Admina Dum 08 Sept 2013, 6:11 pm

Ancuta, buna idee cu gentile de plaja. Foarte frumoase ti-au iesit. Mi-ar fi prins bine si mie, asa ceva in cele cateva zile la mare si la soare.
Diada, bine ai revenit in lumea gentilor. Mie una, imi era dor de gentile tale. Foarte frumoasa geanta portocalie si rucsacul tau imi place. Imi e tare cunoscut materialul, nu stiu pe unde l-am vazut. Sa porti mult si bine rucsacul.
Motzu, frumoasa geanta ai facut. Nici tu si nici Karina, nu puteti lasa o geanta simpla, musai sa o infrumusetati cu flori, pasari, etc. Si ai rabdare la detalii, se vede.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Motzu Dum 08 Sept 2013, 6:45 pm

Admina, ancuta_ancuta, letho, mar_ysa_28 multumesc mult pentru aprecieri! hug pupi 
Imi dati imboldul de a continua sa fac lucruri utile pentru familie si cadouri pentru cei dragi kiss 
Letho, ma bucur ca-ti place, geanta asta e sora mai mica a gentii tale wink
Admina, eu gandesc asa: daca tot ma apuc sa cos, macar sa o personalizez cumva, sa se vada ca e handmade Smile
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Dum 08 Sept 2013, 10:22 pm

Super geanta Motzu! imi place foarte mult hug si colectia de pantaloni imi place, mi-ai adus aminte ca trebuie sa fac si eu wink multumesc pentru cuvintele frumoase.
Multumesc Admina pentru aprecieri! esti una din cele 3 cliente ale mele rade  normal sa-ti fie dor hug materilaul il am de la Elouise, la ea l-ai vazut!


Ultima editare efectuata de catre diada in Lun 09 Sept 2013, 9:07 am, editata de 1 ori

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de mariposa.romania Dum 08 Sept 2013, 11:18 pm

Mamaaa fetelor ce talentate sunteti kiss, sunt un pic invidioasa pe voi ca stiti sa coaseti la masina de cusut asa frumos love 
mariposa.romania
mariposa.romania
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Varsta : 36
Localizare : brasov
Data de inscriere : 02/07/2013

https://www.youtube.com/channel/UCHDjKq_lGIjerlZ01Z2z_0Q/videos

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de i.xell Lun 09 Sept 2013, 9:42 am

Foarte frumoasa Motzu!!! talentul e din plin in familia voastra! cata munca poate fi la o astfel de geanta, posesoarea sigur va fi mai mult decat incantata.
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Motzu Lun 09 Sept 2013, 8:39 pm

diada, mariposa.romania, i.xell va multumesc mult! hug pupi 
mariposa si mie mi se scurg ochii la ce vad pe la alte sectiuni...unde nu stiu nu ma bag, doar admir wink 
diada, incepe gradinita...incepe tocitul pantalonilor, pregateste-te!Smile
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de despina13cucli Mar 10 Sept 2013, 10:04 am

motzu, felicitari, geanta e plina de flori, pe sufletul meu!
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 6 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB