Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

+21
Gianina4ever
sergiu valentin
bisisica bijuterii
symos
SilviaDumitrescu
kmn
Rimmelle
julix_2007
rivka
crina68
lelia40
cld
Gabica
Tache Marilena
Giorgi
virginia
cristinamihaela
Carmencyta
victoriacus
mari01
corilex
25 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 05 Mar 2013, 7:19 pm

Superba!Imi place si culoarea si modelul.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Rimmelle Mier 06 Mar 2013, 12:29 pm

sergiu valentin foarte frumoasa bluza...sa o poarte sanatoasa
Rimmelle
Rimmelle
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 35
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/07/2012

https://www.facebook.com/pages/Accesorii-Handmade/243547009098183

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Mier 06 Mar 2013, 1:53 pm

Gata!
Am reusit si eu sa fac poze.
Cum mama e departe, ma desparte o tara intrega, ... am ales sa ii dedic soacrei (ca buna, rea, e aici si ma ajuta)

[img]Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Dsc0278cropresize [/img][img][/img]

[img]Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Dsc0288cropresize [/img]

Este vorba de o brosa sub vorba de fluture (ea adora astfel de brose sub forma de insecte/animale) realizata din sarma, margele de nisip si cristale de Cehia.

Smile
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Rimmelle Joi 07 Mar 2013, 10:24 am

teoretic astazi este ultima zi, dak e cineva care a inceput ceva si mai are nevoie de putin timp, putem prelungi.....chiar dak trece de 8 intentia conteaza....astept sugestii...


frumos tare fluturasul...nu ma gandeam k se poate croseta sarma...banuiesc k e foarte subtire...
Rimmelle
Rimmelle
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 35
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/07/2012

https://www.facebook.com/pages/Accesorii-Handmade/243547009098183

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Carmencyta Joi 07 Mar 2013, 10:55 am

vin si eu, acum am fustita blocata la uscat, pana diseara pozez si postez bee
Carmencyta
Carmencyta
helper
helper

Numarul mesajelor : 86
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 20/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de rivka Joi 07 Mar 2013, 2:56 pm

bissica ce frumose fluturele super ,ce diagrama ai folosit pt fluture ? Bianca una dintre fete ii plac enorm fluturi cred ca iar placea sa faca asa ceva wink
am terminat pt mama si eu ceva dintrunfir cu un pic lame in el adus din belgia de fica cea mare ,l-am fotografiat pe mn nu i-am pus nasturi ca fetele au spus ca-l babesc radeProvocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 P1250034

[img]Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Dscn2992m [/img][img]Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Dscn2993c [/img]
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Joi 07 Mar 2013, 3:07 pm

@ Rimmelle

e cea mai subtire de pe piata, pentru ca altfel nu o poti croseta ca pe ata!

O "tanti" intr-un magazin unde probam o rochita si imi dadusem o bratara crosetata jos sa nu ma agat: "Da' e din nylon?!!" zid Al draq nylon!


diagrama...am vasut dupa aceea mesajul Smile

[img]Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Sapelobutterfly [/img]

e tot de la o cineva de pe forum ... am intrat pe un link...am cyclops...am salvat cheers


Ultima editare efectuata de catre bisisica bijuterii in Joi 07 Mar 2013, 3:10 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugare diagrama)
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Provocarea nr. 4

Mesaj Scris de Carmencyta Joi 07 Mar 2013, 3:42 pm

Am reusit s-o termin (desi este inca un pic ...uda Smile );pisicuta este tot crosetata din fir efect scurt de la Diada iar floarea,mustatile, ochisorii si nasucul sunt din margele cusute:

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 L006n



Ultima editare efectuata de catre Carmencyta in Joi 07 Mar 2013, 6:52 pm, editata de 1 ori
Carmencyta
Carmencyta
helper
helper

Numarul mesajelor : 86
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 20/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Rimmelle Joi 07 Mar 2013, 4:29 pm

vai, e atata de dulce fustita...sa o poarte sanatoasa... :-)
Rimmelle
Rimmelle
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 35
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/07/2012

https://www.facebook.com/pages/Accesorii-Handmade/243547009098183

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Giorgi Joi 07 Mar 2013, 8:20 pm

Ce frumoase sunt!
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Rimmelle Vin 08 Mar 2013, 11:29 am

mai are cineva ceva inceput..? mai asteptam? dak nu diseara voi anunta castigatoarea :-)
Rimmelle
Rimmelle
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 35
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/07/2012

https://www.facebook.com/pages/Accesorii-Handmade/243547009098183

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de mari01 Vin 08 Mar 2013, 11:40 am

Eu deocamdata va anunt cu regret ca nu sunt multumita cum imi iasa rascroiala manecilor m-am chinuit 4 zile cu ele si tot nu-mi place ma tine putin asa ca am abandonat-o pentru scurt timp pentru a ma deconecta caci daca sunt stresata nu-mi iasa nimic.
Felicitari fetelor care au terminat si va urez tuturor LA MULTI ANI!!!!!
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Rimmelle Vin 08 Mar 2013, 3:54 pm

Lista

1 Silvia Dumitrescu
2 Sergiu Valentin
3 Bisisica Bijuterii
4 Rivca
5 Carmencita

daca controlati si voi, e mai bine ...sper k nu am uitat pe nimeni..
Rimmelle
Rimmelle
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 35
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/07/2012

https://www.facebook.com/pages/Accesorii-Handmade/243547009098183

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de ral Vin 08 Mar 2013, 3:59 pm

mari01 a scris:Eu va arat stadiul rochitei sa sparg gheata.[img]Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 IMG_0627_zpscb19a69b[/img][img]Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 IMG_0616_zps94880af6[/img]

Este superba love

Sa o porti cu drag.
Cu ce fir ai lucrat ?

ral
ral
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2009

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Rimmelle Vin 08 Mar 2013, 5:25 pm

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Img20130308161357

castigatoarea este.... nr 1 primul

felicitari Silvia Dumitrescu :*
Rimmelle
Rimmelle
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 35
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/07/2012

https://www.facebook.com/pages/Accesorii-Handmade/243547009098183

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de mari01 Vin 08 Mar 2013, 5:26 pm

Multumesc RAL inca nu este gata, am sperat, dar m-au dezarmat manecile .
Este un bbc la con de pe B.

M-am lovit de Rimelle ,felicitari SILVIOARA.
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Vin 08 Mar 2013, 6:30 pm

Felicitari Silvia draga!
pupi
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de virginia Vin 08 Mar 2013, 8:11 pm

Silvia, bucurie pupi
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de crina68 Vin 08 Mar 2013, 8:14 pm

FELICITĂRI MAXIME, SILVIOARĂ! hug hug hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 08 Mar 2013, 8:38 pm

aaaaaaaaaa ati profitat de ocazie ca nu am fost in zona si m-ati facut castigatoare de provocare .... bineeeee ...
Nici nu stiti ce va asteapta in cazul asta. wink De mult vi-o coc Smile
Oricum va multumesc pentru felicitari!
In momentul asta nu stiu exact care, cum sau ce va fi ca provocare, insa va avertizez ca va fi ceva care sa respecte sensul cuvantului "provocare" . Asa cum am vazut ca fac fetele de la fimo/bijuterii (sper sa nu se supere ca adopt si eu stilul/metoda lor) va voi provoca sa faceti ceva mai dificil. Ma mai gandesc in sensul asta si daca imi pemiteti, voi incerca sa deschid subiect duminca seara deorece pana atunci sunt cam ocupata si foarte obosita dar si pentru ca mai intai trebuie sa ma documentez si hotarasc cu privire la ce va voi propune
Inca odata va multumesc pentru felicitari desi nu am nic un merit.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Rimmelle Vin 08 Mar 2013, 10:06 pm

asteptam provocarea...Smile speram s nu ne blocam si sa reusim sa facem ...
Rimmelle
Rimmelle
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 335
Varsta : 35
Localizare : Italia
Data de inscriere : 03/07/2012

https://www.facebook.com/pages/Accesorii-Handmade/243547009098183

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de eriliana Vin 08 Mar 2013, 10:17 pm

e clar....provocare am vrut, provocare vom gasi... wink abia asteptam, pupicim invingatoarea, si de altfel pe toate doamnele,domnisoarele din zona.. bucurie
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 08 Mar 2013, 10:28 pm

Rimmelle a scris:asteptam provocarea...Smile speram s nu ne blocam si sa reusim sa facem ...
aaaaaa tu deja ai inceput sa te panichezi ca si atunci cand a trebuit sa propui si administrezi aceasta provocare? Fi fara grija ca nu o sa ramana nimeni (dintre cele care doresc) cu ceva inceput fara sa reuseasca sa termine. wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de eriliana Vin 08 Mar 2013, 10:33 pm

SilviaDumitrescu a scris:
Rimmelle a scris:asteptam provocarea...Smile speram s nu ne blocam si sa reusim sa facem ...
aaaaaa tu deja ai inceput sa te panichezi ca si atunci cand a trebuit sa propui si administrezi aceasta provocare? Fi fara grija ca nu o sa ramana nimeni (dintre cele care doresc) cu ceva inceput fara sa reuseasca sa termine. wink
eu ??? nici vorba...am vrut si eu sa fac ceva cu croseta peace si am tocat-o pe Crina la cap de a fugit saraca...nu mai raspunde....dar mi-a iesit....nu ma panichez ,dar nici nu ma bag...mai bine e sa fii spectator...comentezi, arunci cu rosii/oua ...ce provocare imi trebuie mie, n-ai vazut la ce noroc am, iar castig.... : bere
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 08 Mar 2013, 10:57 pm

eeee nu-i frumos ce faci wink Eu am participat la provocarea ta, tu de ce nu paticipi la a mea? A ceva cu mine? Smile

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta' - Pagina 3 Empty Re: Provocarea nr 4 .... 'Femeii speciale din viata ta'

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB