Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

+55
dalisia
Ducess
elluta
pufoi
eriliana
lenus70
flori de camp
Angelica18
mari01
crina68
sabinatudor73
Marry
symos
kmn
rivka
ileana cosanzeana
fizicuta
mihaelavama
cica elena
cld
dorinamisov
ikuta
SilviaDumitrescu
Celya_f40
MihaelaT
Rimmelle
logra
Karina33
mym
CristinaBDH
valentinadof
cristi970
flori balteanu
Serban Valentina
GinaP
lucky
Giobsy
aisha
dadina
danniela
cozma felicia
anka_gabi
cris_io_mat
sorinamircov
marina40
victoriacus
georgeta.prnic
corina corina
cristinamihaela
gabi1972
myky7robc
emmancita
lelia40
corilex
romaya
59 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 02 Mar 2013, 9:24 pm

cld foarte frumoasa si te asteptam si la provocare

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de lenus70 Sam 02 Mar 2013, 10:30 pm

cld , foarte frumoasa bluzita! Felicitari! Flowers
lenus70
lenus70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 176
Varsta : 54
Localizare : suceava
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de crina68 Sam 02 Mar 2013, 10:55 pm

Da,chiar sunt frumoase bluzele ,boleroaiele voastre!!!PLACE!!
Am terminat pulovărul teroristei, cam un kilogram,croșeta 6,fir lână-acril.Simplu că așa a fost comanda.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 02 Mar 2013, 11:36 pm

Crinaaaaaa este foooarte frumos. Mai ales ca este rosuuuuu

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de eriliana Dum 03 Mar 2013, 12:08 am

crina68 a scris:Da,chiar sunt frumoase bluzele ,boleroaiele voastre!!!PLACE!!
Am terminat pulovărul teroristei, cam un kilogram,croșeta 6,fir lână-acril.Simplu că așa a fost comanda.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Stimata madam le professeur ,daca o singura data mai indrazniti sa va numiti frumusetea de Codru TERORISTA,va reclam la protectia copilului pupi si se confisca....aveti grija ...super puloverul ...inclusiv epoletii... wink un gand bun pe 3 Martie (ca pe 1 v-au bagat toti in seama...) Flowers
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de mari01 Dum 03 Mar 2013, 7:08 am

Superb!
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de cld Dum 03 Mar 2013, 7:31 am

crina superbe amindoua!
felicitari pentru amindoua! kiss kiss kiss
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de Angelica18 Dum 03 Mar 2013, 7:40 am

Minunat,Crina!!!!!!!!!!!! pupi
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de flori de camp Dum 03 Mar 2013, 7:48 am

Felicitari pentru produs si viteza de executie, Dna Caporal sau Dna Profesoara (cum sa ma adresez mai corect?) Flowers
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de crina68 Dum 03 Mar 2013, 9:13 am

Silvioară, după ce m-ai alergat cu nuanțele la culori,adicătelea, cât mai vii, în sfârșit te-am mulțumit!!!!E bine!!!Oricum,roșul ăsta, la lumina zilei, strepezește dinții,parol! Smile

Apăi,Eri, nici să zic, nu mă lași????Eu cum mai refulez????Și ce atâta respect, soro???De când mă domnești????Că ar trebui invers, adică io să vorbesc cu dvs.!!!Săru-mâna, întorc gândul amplificat!!!

Vă îmbrățișez: olteanco, Claudia, floricele de primăvară și ardeleanca de Angi!!!!!
Sunteți voi drăguțe, ca mai mereu,dar e foarte simplu.
Când m-oi băga pe vreo danteloasă ceva,atunci să mă lăudați!!!!Pup fetele!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de flori de camp Dum 03 Mar 2013, 9:57 am

Pai asteptam si danteloase hug
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de fizicuta Dum 03 Mar 2013, 10:37 am

Brava sorela.......iar ai "comis-o" kiss este belea de frumos!!!!!
Cat priveste terorismul generatiei tinere subscriu si eu ptr ca ai nostrii juniori stiu sa ne "terorizeze"pe latura sentimentala,ba chiar sunt experti si in santaj love wink hug
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de lenus70 Dum 03 Mar 2013, 10:59 am

Crina , este superb, felicitari!!! Esti o bee harnica!!! Constienta cred ca prezentarea ii adauga multa plus valoare !

Ce fel de fir ai folosit?

In alta ordine de idei , ma sfortez de zor sa termin sa postez si eu ceva, dar iar am desfacut o maneca zid De fapt am mai inceput si un cardigan tricotat , provocare de la geo si un esantion de matase care m-a surprins placut ( eu credeam ca n-o sa pot lega doua picioruse din matase ca fuge si se agata) , a iesit foarte fain...asa ca am ajuns la concluzia ca de aia ma numesc incepatoare...bine ca le incep macar rade
lenus70
lenus70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 176
Varsta : 54
Localizare : suceava
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de eriliana Dum 03 Mar 2013, 11:46 am

crina68 a scris:Silvioară, după ce m-ai alergat cu nuanțele la culori,adicătelea, cât mai vii, în sfârșit te-am mulțumit!!!!E bine!!!Oricum,roșul ăsta, la lumina zilei, strepezește dinții,parol! Smile

Apăi,Eri, nici să zic, nu mă lași????Eu cum mai refulez????Și ce atâta respect, soro???De când mă domnești????Că ar trebui invers, adică io să vorbesc cu dvs.!!!Săru-mâna, întorc gândul amplificat!!!

Vă îmbrățișez: olteanco, Claudia, floricele de primăvară și ardeleanca de Angi!!!!!
Sunteți voi drăguțe, ca mai mereu,dar e foarte simplu.
Când m-oi băga pe vreo danteloasă ceva,atunci să mă lăudați!!!!Pup fetele!!!!
Hmmm, te-am domnit ca sa te fac sa intelegi ca vb serios; si am si o intrebare : cum se numeste mama de terorist? MOTHER TERRORIST??? pupi
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de dorinamisov Dum 03 Mar 2013, 11:55 am

Mihaela,frumos executat boleroul! Flowers

Cld,bluzita delicata! flower

Lenus,mi-a placut ca ai ajuns la concluzia”incepatoare”,dar asa santem majoritatea rade

Crina,pacat ca asa frumusete de domnisoara nu are un frate,o sora...fac copii cei care ar trebui sa nu faca...

Referitor la pulovar,se vede de la o posta linia tinereasca!felicitari! kiss
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de rivka Dum 03 Mar 2013, 12:43 pm

crino super puloverul aplauze si ai dreptate trebuie sa ne conformam cerintelor ca altfel tereristele trec la atac shot ,stiu cum e io am patru asemenea in casa rade , eriliana stie ea de ce-i spune asa Smile)
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de crina68 Lun 04 Mar 2013, 9:38 am

Lenușule, Dorina are dreptate ,toate suntem începătoare,stai cuminte!!!!Important este că ne ajutăm atunci când avem nevoie!Firul e lână cu acril,pus în două,că mă prindea Crăciunul,dacă-l lăsam într-unul.
Dorina, de una singură m-au ținut curelele,asta e, dar e bine cu mai mulți...
Eri, ai o limbăăăă ascuțită, pupa-ți-aș obrăjorii tăi,ești cu poanta în dinți de dimineață!Iar m-ai făcut să râd!!!
Rivka, am amuțit!!!E bine că, încă, respiri!!Brrrrrrrr... Smile
Mulțumesc global!!!! hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de dadina Lun 04 Mar 2013, 9:53 am

crina
Foarte frumos!Imi place ca fata ta are personalitate.F bine asa trebuie!Ce terorista!Sa vezi cum ii zic eu la a mea ce un pic mai mare.Se supara biserica pe mine!Ca e micul diavol!
Acum e iar moda cu pulovere largi si cu maneci lasate.Nu mai vorbesc de epoleti si tinte!Sa stii ca si eu am avut in tinerete un pulover asemanator dar tricotat ,tot rosu.Tare l-am mai iubit
Bravo!
dadina
dadina
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 155
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 13/12/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de crina68 Lun 04 Mar 2013, 9:57 am

În sfârșit am aliată!!!!Pup,Dadi!!!!
Da,se poartă.Epoleții i-am tăiat de la o bluză de vară, fffff ieftină,material sintetic.Am dat lovitura!!! wink

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de victoriacus Mar 05 Mar 2013, 1:31 pm

Super creatii aveti.Si sunteti asa de rapide ca ma ametit zau asa.
Din 3 proiecte incepute,am reusit sa finalizez si eu o jachetica pentru o doamna. Acum ma apuc si de celelalte incepute Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


inspiratia de aici
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de lenus70 Mar 05 Mar 2013, 3:37 pm

Victoria , felicitari si spor la celelalte! Flowers
lenus70
lenus70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 176
Varsta : 54
Localizare : suceava
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 05 Mar 2013, 5:06 pm

Fooooarte frumoasa jacheta Victoriacus! Felicitari si spor in continuare!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de flori de camp Mar 05 Mar 2013, 5:07 pm

Ce migalosenie! Flowers Spor si la celelalte.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de rivka Mar 05 Mar 2013, 5:35 pm

victoria super ananasi imi plac aplauze
crino sa te bucuri de fata cat mai mult, la mn din vara vor ramane trei caci una se marita si asa una cate una zboara wink
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de eriliana Mar 05 Mar 2013, 6:25 pm

rivka a scris:victoria super ananasi imi plac aplauze
crino sa te bucuri de fata cat mai mult, la mn din vara vor ramane trei caci una se marita si asa una cate una zboara wink
Vise, draga ,vise...ca raman trei ...vor fi cinci de asta sa fii sigura ...oricum felicitari...nu ai timp sa te plictisesti....
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 8 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB