Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

+93
cocav
maddy13
ionela07
greieras
Kristina
aurishta
magdaR
anc@
Rica Mateiuc
danniela
vlad_mom
MoniKozi
Margelutza
letho
victoriacus
mihastef
gabriela1554
adelina24
Lucia Ro
bibitu
marabr
ancaanca
Day
Dorulet
gmiki1
geo
silvia1
cris_io_mat
clleomami
canadianca50
Admina
Hanico
Anaderol77
Larisa09
adinacarla
stejara
jo_094
Ginet
Giorgi
feliana
onuca28
bisisica bijuterii
carmenco
ancutele
loriem77
luminitza79
mari42
EuIrinuca
kmn
anacris
valentinadof
carmenfratila
sim23200
aidaalex
geanina_scumpica
annamaria26985
aleinad
socaciu
piciul
mimy
crina68
europolis
yol90
xgabitza
Margareta2a
gabita
Teodor Coca
Gabry_ela
Motzu
fiordaliso
CristineluG
Karina33
Raluca Elena
tantza_m
Giobsy
Andata
tania stanica
Adelle23
emmancita
Adorama
manuela29
MihaelaT
rivka
ILINCUTA
-iulia-
anasia
Mickey
Gabiuta
amoni
AlinaJ.Bijoux
Angelica18
mischelle35
diada
97 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Care set se potriveste pentru sarbatori?

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap27%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 27% 
[ 110 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap23%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 23% 
[ 96 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap7%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 7% 
[ 27 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 8% 
[ 33 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Vote_rcap 0% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 415
 
 

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de diada Mier 26 Dec 2012, 5:06 pm

Unde ai tirmis pozele, eu nu le-am primit pe mail. Mai verifica o data te rog.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de carmenfratila Mier 26 Dec 2012, 5:08 pm

am spus ca e posibil sa nu am suficiente postari
carmenfratila
carmenfratila
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 23
Localizare : Breaza
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de diada Mier 26 Dec 2012, 6:47 pm

Eu am scris in prima postare ce fete nu am acceptat in concurs si din ce cauza. pozele le-am lasat in galerie dar nu pot fi votate. Imi pare rau dar pozele tale nu le-am primit in email.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de anacris Mier 26 Dec 2012, 9:07 pm

votat hug santa sarbatori fericite!!!!
anacris
anacris
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 89
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/08/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de kmn Mier 26 Dec 2012, 10:04 pm

felicitari tuturor...asa cum au spus si celelalte fete inaintea mea, si mie mi-a fost extrem de greu la votare....
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de EuIrinuca Joi 27 Dec 2012, 12:37 am

senzatiuonale toate, felicitari fetelor pentru munca depusa
EuIrinuca
EuIrinuca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 151
Varsta : 54
Localizare : lucru de mana
Data de inscriere : 19/09/2010

http://lucru-de-mana.info/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de mari42 Joi 27 Dec 2012, 12:47 am

votat... felicitari participantelor pentru creatii!
mari42
mari42
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 226
Varsta : 54
Localizare : bacau
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de luminitza79 Joi 27 Dec 2012, 9:20 am

felicitari tuturor.
luminitza79
luminitza79
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 44
Localizare : braila
Data de inscriere : 05/02/2012

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de loriem77 Joi 27 Dec 2012, 9:25 am

ma bucur ca voteaza atita lume Smile
loriem77
loriem77
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 316
Varsta : 46
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/09/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de ancutele Joi 27 Dec 2012, 9:55 am

Toate sut foarte frumoase. Felicitari! Am votat!
ancutele
ancutele
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 42
Localizare : constanta
Data de inscriere : 16/02/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de carmenco Joi 27 Dec 2012, 10:15 am

Felicitari tuturor concurentelor. Am votat numarul 4.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Joi 27 Dec 2012, 2:03 pm

Wow! Ce de lume a votat! Cred ca am votat mai mult ca la alegeri! Smile
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de onuca28 Joi 27 Dec 2012, 2:06 pm

de lipsesc conturentele 2 si 17?
onuca28
onuca28
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 76
Varsta : 44
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de feliana Joi 27 Dec 2012, 2:09 pm

Mi-au placut mult nr.8 si 11. Felicitari tuturor.
avatar
feliana
helper
helper

Numarul mesajelor : 23
Localizare : cluj
Data de inscriere : 13/12/2008

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Giorgi Joi 27 Dec 2012, 2:16 pm

"Avem concurente care nu s-au incadrat in cerintele concursului. Ele sunt in galerie dar nu le puteti vota.
Concurenta 2 - onuca28 a reusit sa-si faca numarul de postari dar nu are creatii postate la sectiunea bijuterii.

Concurenta 17 - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 0 mesaje/nu a vizitat niciodata forumul, a trimis poze ca raspuns la invitatia trimisa de mine catre toti utilizatorii.

Concurenta 20 - virginia - nu s-a incadrat in timp cu pozele"


Ultima editare efectuata de catre Giorgi in Joi 27 Dec 2012, 2:17 pm, editata de 1 ori
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Joi 27 Dec 2012, 2:16 pm

onuca28 a scris:de lipsesc conturentele 2 si 17?

Onuca, s-a postat de la bun inceput...

Diada
Avem concurente care nu s-au incadrat in cerintele concursului. Ele sunt in galerie dar nu le puteti vota.

Concurenta 2 - onuca28 a reusit sa-si faca numarul de postari dar nu are creatii postate la sectiunea bijuterii.

Concurenta 17 - alexandra_lia85@yahoo.com 0 mesaje/nu a vizitat niciodata forumul, a trimis poze ca raspuns la invitatia trimisa de mine catre toti utilizatorii.

Concurenta 20 - virginia - nu s-a incadrat in timp cu pozele.

Va multumim fetelor pentru participare. Pentru ca va apreciem efortul am lasat pozele in galerie. Va asteptam la urmatorul concurs

Sad
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Ginet Joi 27 Dec 2012, 2:29 pm

Am votat si eu, minunate toate seturile prezentate !
Ginet
Ginet
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 123
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de jo_094 Joi 27 Dec 2012, 4:56 pm

Felicitari pentru creatii...mi-au placut mai multe dintre ele , pacat ca doar una am putut vota Sad
jo_094
jo_094
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 25/11/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de stejara Joi 27 Dec 2012, 5:06 pm

Felicitari tuturor participantelor!Nici nu stiam ce sa votez, toate sunt frumoase! kiss astept sa vad cine va lua premiul..
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de adinacarla Joi 27 Dec 2012, 7:23 pm

Felicitari!!! Am votat si eu unul dintre seturile care mi-ar fi placut sa-l port in noaptea de revelion.
adinacarla
adinacarla
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 45
Localizare : resita
Data de inscriere : 23/12/2012

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Larisa09 Joi 27 Dec 2012, 7:45 pm

Frumoase bijuterii!!!!! Mi-a fost foarte greu sa aleg.
Mi-ar fi placut sa pot vota locul l, locul 2, locul 3.
Pana la urma m-am decis, dar tare greu.
Felicitari tuturor kiss
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Anaderol77 Vin 28 Dec 2012, 10:50 am

Felicitari concurentelor, foarte frumoase!!
Anaderol77
Anaderol77
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 19/11/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de xgabitza Vin 28 Dec 2012, 3:42 pm

Uau, ce de lume a votat!
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Hanico Vin 28 Dec 2012, 3:50 pm

FELICITARI TUTUROR CREATOARELOR!
Hanico
Hanico
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 54
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 07/01/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Admina Vin 28 Dec 2012, 5:41 pm

Ce colectie impresionanta! ura Felicitari pentru participarea la acest concurs. Multumiri Diada pentru organizare si Margelutamea.ro pentru premii. Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 3 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB