Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

+93
cocav
maddy13
ionela07
greieras
Kristina
aurishta
magdaR
anc@
Rica Mateiuc
danniela
vlad_mom
MoniKozi
Margelutza
letho
victoriacus
mihastef
gabriela1554
adelina24
Lucia Ro
bibitu
marabr
ancaanca
Day
Dorulet
gmiki1
geo
silvia1
cris_io_mat
clleomami
canadianca50
Admina
Hanico
Anaderol77
Larisa09
adinacarla
stejara
jo_094
Ginet
Giorgi
feliana
onuca28
bisisica bijuterii
carmenco
ancutele
loriem77
luminitza79
mari42
EuIrinuca
kmn
anacris
valentinadof
carmenfratila
sim23200
aidaalex
geanina_scumpica
annamaria26985
aleinad
socaciu
piciul
mimy
crina68
europolis
yol90
xgabitza
Margareta2a
gabita
Teodor Coca
Gabry_ela
Motzu
fiordaliso
CristineluG
Karina33
Raluca Elena
tantza_m
Giobsy
Andata
tania stanica
Adelle23
emmancita
Adorama
manuela29
MihaelaT
rivka
ILINCUTA
-iulia-
anasia
Mickey
Gabiuta
amoni
AlinaJ.Bijoux
Angelica18
mischelle35
diada
97 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Care set se potriveste pentru sarbatori?

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap27%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 27% 
[ 110 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap23%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 23% 
[ 96 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap7%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 27 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 33 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 415
 
 

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Raluca Elena Mar 25 Dec 2012, 7:48 pm

Am reusit sa ma incadrez si sa votez de data aceasta Smile
Seturile sunt superbe dar cred ca depinde foarte mult de gusturi, asa ca sa nu fiti dezamagite daca nu veti castiga. Ati muncit mult si se vede.

Personal chiar as fi cumparat cel putin patru, atat de frumoase mi se par Smile Sincere felictari si bafta
Raluca Elena
Raluca Elena
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/08/2012

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Karina33 Mar 25 Dec 2012, 7:54 pm

Io cred ca daca nu reusesc sa aleg intre cele trei ca mi-au ajuns la suflet o sa dau cu banu'. Dar ma mai uit maine si poimaine si ma hotarasc. Greu de ales, ati facut bijuterii minunate! Felicitari!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de CristineluG Mar 25 Dec 2012, 8:09 pm

Felicitari concurentelor!
Chiar daca se poat vota o singura data, cistigatoare sint toate...
CristineluG
CristineluG
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 05/10/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de fiordaliso Mar 25 Dec 2012, 8:45 pm

Eu nu ma pot hotari... As vota cel putin trei seturi, mai astept, poate-poate reusesc sa aleg.
fiordaliso
fiordaliso
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 50
Localizare : cluj
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Motzu Mar 25 Dec 2012, 9:05 pm

Am votat si eu. Cam greu, dar m-am hotarat intr-un final, dupa ce le-am vazut iar de 2 ori. Imi place ca ati folosit tehnici diferite...de inspiratie nu duceti lipsa. Felicitarile mele, sa le purtati cu drag!
bucurie
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Gabry_ela Mar 25 Dec 2012, 9:27 pm

Felicitari concurentelor! Creatii minunate! Sarbatori fericite!
avatar
Gabry_ela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 57
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Teodor Coca Mar 25 Dec 2012, 9:42 pm

Uf! A fost greu... Nu puteam sa ma decit intre 2 concurente, am privit, hotarat, razgandit... pana la urma am votat. Felicitari tuturor!
Teodor Coca
Teodor Coca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/12/2009

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de gabita Mar 25 Dec 2012, 10:40 pm

Superbe! Felicitari concurentelor!
gabita
gabita
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 50
Localizare : husi
Data de inscriere : 09/03/2009

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Margareta2a Mar 25 Dec 2012, 11:32 pm

FELICITARI DIN SIBIU PENTRU CONCURENTA 15, BIJUTERII FOARTE FRUMOASE LA CARE S-A LUCRAT SERIOS(nu este o simpla insirare de margele?).
SARBATORI FERICITE!
Margareta2a
Margareta2a
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 71
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 14/05/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de xgabitza Mar 25 Dec 2012, 11:46 pm

adevarul e că nu am văzut aici nici măcar un set care sa fie doar o simplă insirare de margele. Toate sunt muncite serios, în mai multe sau mai putine ore, fiecare după tehnica folosită şi priceperea fiecăreia. Aşa că felicitări tuturor (din nou)!
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Margareta2a Mier 26 Dec 2012, 12:12 am

Toate concurente au fost la inaltime.Felicitari !
Remarca facuta anterior, nu se refera la concurentele prezente in Concurs, a fost facuta in principiu ?
Margareta2a
Margareta2a
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 71
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 14/05/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de yol90 Mier 26 Dec 2012, 9:37 am

Wow! Sunt impresionata! Bravo tuturor pentru munca depusa! Am votat deja ce mi s-a parut cel mai inspirat set. Sarbatori fericite!
yol90
yol90
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 23
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/06/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de europolis Mier 26 Dec 2012, 9:37 am

Felicitari tuturor concurentelor, sunt seturi extraordinar de frumoase si le-as purta pe toate pupi
Insa m-a cucerit una din prezentari din prima ca deja o alesesem inainte de a viziona tot. Indrazneata prin simplitate si totusi sofisticata love
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de crina68 Mier 26 Dec 2012, 10:10 am

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....greu cu alesu...............
5 aș purta cu maximă plăcere....BRAVOS,fetele!!!!!!!!!!!!!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de mimy Mier 26 Dec 2012, 10:24 am

Sunt minunate toate creatiile concurentelor! Felicitari!
Votat!Sarbatori fericite! love
mimy
mimy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/05/2010

http://www.mimyshop.blogspot.com

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de piciul Mier 26 Dec 2012, 11:19 am

Minunate lucrari!
Greu de ales!
Felicitari tuturor pentru galeria de bijuterii "de iarna"!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Votat!

Mesaj Scris de socaciu Mier 26 Dec 2012, 11:48 am

A fost o alegere grea dar pana la urma am decis.
Felicitari tuturor pentru creatiile reusite!
La multi ani !!!
socaciu
socaciu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 45
Localizare : forum
Data de inscriere : 03/05/2011

http://ruxandrasocaciuartist.webgarden.ro

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de aleinad Mier 26 Dec 2012, 12:27 pm

destul de greu sa ma decid pe cine sa votez, dar am votat! felicitari tuturor concurentelor hug
aleinad
aleinad
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 67
Localizare : ialomita
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de annamaria26985 Mier 26 Dec 2012, 1:10 pm

felicitari tuturor concurentelor pentru frumusetea seturilor ! kiss
e tare greu sa aleg doar unul
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de geanina_scumpica Mier 26 Dec 2012, 1:20 pm

Foarte frumoase bijuteriile realizate de voi felicitariiii!!!
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de aidaalex Mier 26 Dec 2012, 2:04 pm

Superbe toate bijuteriile, felicitari!
aidaalex
aidaalex
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 205
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de sim23200 Mier 26 Dec 2012, 2:12 pm

Minunate bijuteriile! Felicitari tuturor concurentelor!
sim23200
sim23200
helper
helper

Numarul mesajelor : 12
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 08/07/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de carmenfratila Mier 26 Dec 2012, 3:00 pm

minunate toate nici nu stiu la care sa ma decid,dar parca am postat si eu un set pt concurs
carmenfratila
carmenfratila
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 23
Localizare : Breaza
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de valentinadof Mier 26 Dec 2012, 3:22 pm

Pai, nu esti sigura?Probabil nu ai intrat in concurs fiindca nu ai avut numarul de mesaje.

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de carmenfratila Mier 26 Dec 2012, 4:36 pm

da e posibil
carmenfratila
carmenfratila
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 23
Localizare : Breaza
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 2 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB