Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

+93
cocav
maddy13
ionela07
greieras
Kristina
aurishta
magdaR
anc@
Rica Mateiuc
danniela
vlad_mom
MoniKozi
Margelutza
letho
victoriacus
mihastef
gabriela1554
adelina24
Lucia Ro
bibitu
marabr
ancaanca
Day
Dorulet
gmiki1
geo
silvia1
cris_io_mat
clleomami
canadianca50
Admina
Hanico
Anaderol77
Larisa09
adinacarla
stejara
jo_094
Ginet
Giorgi
feliana
onuca28
bisisica bijuterii
carmenco
ancutele
loriem77
luminitza79
mari42
EuIrinuca
kmn
anacris
valentinadof
carmenfratila
sim23200
aidaalex
geanina_scumpica
annamaria26985
aleinad
socaciu
piciul
mimy
crina68
europolis
yol90
xgabitza
Margareta2a
gabita
Teodor Coca
Gabry_ela
Motzu
fiordaliso
CristineluG
Karina33
Raluca Elena
tantza_m
Giobsy
Andata
tania stanica
Adelle23
emmancita
Adorama
manuela29
MihaelaT
rivka
ILINCUTA
-iulia-
anasia
Mickey
Gabiuta
amoni
AlinaJ.Bijoux
Angelica18
mischelle35
diada
97 participanți

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

Care set se potriveste pentru sarbatori?

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap27%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 27% 
[ 110 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap3%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap2%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 7 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap23%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 23% 
[ 96 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap7%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 7% 
[ 27 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 8% 
[ 33 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap8%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 8% 
[ 35 ]
Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_lcap0%Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 415
 
 

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Kristina Dum 30 Dec 2012, 3:09 pm

Felicit si eu castigatoarele!!!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de rivka Dum 30 Dec 2012, 4:38 pm

foarte frumoase toate ,felicitari tuturor fiecare este o castigatoare kiss Flowers
pt mn a fost greu de votat fiecare fata a mea avea o preferina noi suntem cinci femei dar un set a primit doua voturi asa ca noi am votat cu nr. 11 Flowers felicitarile noastre
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de magdaR Dum 30 Dec 2012, 5:31 pm

Multumesc Aurishta! hug
magdaR
magdaR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 46
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 28/06/2010

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de aurishta Dum 30 Dec 2012, 5:43 pm

Aaaaaaaaaa, Magda, tu ai fost cu "pomul vrajit"? Bravo, zic inca o data cat de mult mi-a placut, a avut sclipirea de arta pe care o caut eu in orice inocent aplauze
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de magdaR Dum 30 Dec 2012, 8:05 pm

pupi Ma faci sa rosesc, dar imi place mult ce citesc. multumesc
magdaR
magdaR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 46
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 28/06/2010

http://magdahobbyarts2.blogspot.com

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de greieras Dum 30 Dec 2012, 9:10 pm

Sint mindra ca am votat cistigatoarea,desi m-am gindit mult sa fie 8 sa fie 11.? Le-as fi votat pe amindoua..
greieras
greieras
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 788
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de ionela07 Dum 30 Dec 2012, 9:37 pm

Foarte frumoase bijuteriile!! Nu m-am asteptat la o asemenea creativitate...credeam ca vor semana unele cu altele, dar fiecare are ceva aparte... greu de votat..
ionela07
ionela07
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/10/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de maddy13 Lun 31 Dec 2012, 2:08 pm

Felicitari castigatoarelor! Se vede ca s-a muncit anul asta si cele care au castigat au incheiat anul triumfatoare.
Sa aveti parte de tot ce-i mai bun pe lume in anul care vine si multa inspiratie si putere de munca!
LA MULTI ANI!
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de cocav Lun 31 Dec 2012, 2:43 pm

Eu am votat 10, felicitări câştigătoarelor !

La multi ani,2013 !
cocav
cocav
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 229
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 28/07/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de greieras Lun 31 Dec 2012, 5:23 pm

Anul nou sa va aduca bucurie,sanatate si idei bune pentru miini si minte!La multi ani !
greieras
greieras
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 788
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Lun 31 Dec 2012, 6:04 pm

rivka a scris:foarte frumoase toate ,felicitari tuturor fiecare este o castigatoare kiss Flowers
pt mn a fost greu de votat fiecare fata a mea avea o preferina noi suntem cinci femei dar un set a primit doua voturi asa ca noi am votat cu nr. 11 Flowers felicitarile noastre

Multumesc mult! kiss
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de dilema_ta Vin 04 Ian 2013, 1:30 pm

Votat .
dilema_ta
dilema_ta
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Braila
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de margelutamea Vin 04 Ian 2013, 3:49 pm

Toate premiile au fost trimise ieri, Joi 3ian, catre castigatoare!
S-ar putea sa va ajunga Luni-Marti, fiind ceva mai aglomerat la Posta si in aceste zile.
Inca o data le felicit pe castigatoare, ale caror manute sunt fermecate si le doresc un An nou fericit si plin de inspiratie!

De asemenea, le multumesc si celor care au participat dar au iesit pe locurile urmatoare si celor care au votat!
La multi ani tuturor si sa lucrati cu drag!
www.MargelutaMea.ro
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de xgabitza Vin 04 Ian 2013, 8:25 pm

Multumesc pentru concurs, pentru urari si bineinteles pentru premiu!
La multi ani!
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Pui_dEuropolis Mar 08 Ian 2013, 1:53 pm

M-am trezit si eu putin mai tarziu! Asa deci mi-au placut aproape toate! Insa am votat concurenta 8. Care se pare ca a iesit si castigatoare!
Felicitarile mele fetelor!

Si daca cineva e suparata ca nu a primit multe voturi, puteti sa-mi trimiteti mie setul ma voi bucura ca de locul 1!
kiss kiss kiss
Pui_dEuropolis
Pui_dEuropolis
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Clermont Ferrand - Franta
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de bisisica bijuterii Mier 09 Ian 2013, 3:33 pm

Merci kiss
Am primit premiul!!!
Yuppii!
bisisica bijuterii
bisisica bijuterii
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 369
Varsta : 44
Localizare : neverland
Data de inscriere : 21/10/2012

http://bisisica-bijuterii.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de loriem77 Mier 09 Ian 2013, 3:55 pm

si eu l-am ridicat ieri de la posta!
multumesc margelutamea!
loriem77
loriem77
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 316
Varsta : 46
Localizare : iasi
Data de inscriere : 16/09/2010

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de xgabitza Mier 09 Ian 2013, 3:59 pm

Si eu astazi!
Multumesc! Foarte faine si variate produsele!
xgabitza
xgabitza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 243
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2012

http://margele-etc.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de mimika85 Joi 10 Ian 2013, 1:00 pm

Concurenta nr 15 Mi se pare cel mai interesant si in acelasi timp greu de confectionat Este un set pe care l-as purta cu drag la o tinuta de ocazie Felicitari pentru creatie As avea rugamintea sa o pot contacta pentru mai multe relatii
mimika85
mimika85
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : iasi
Data de inscriere : 10/01/2013

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de margelutamea Sam 12 Ian 2013, 10:03 pm

Ma bucur ca au ajuns cu bine premiile! Sa aveti spor la margelit si abia astept sa vad ce ati creat din ele ! kiss
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA! - Pagina 6 Empty Re: Concurs bijuterii - SET DE SARBATORI - VOTAREA!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB