Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

+104
MagdaMarin
dyna
Raluca Elena
mya21_ro
ionela07
Gabry_ela
r0na
Narnia
rivka
Angelica18
LadyK
elutzamicutza
Motzu
tinap
michelinebeaulieu
anc@
Karina33
Alma Mater
Adelle23
cristina07
sorinamircov
danae
Ionela.Radu
claudine
voicu silvia
AlinaJ.Bijoux
Gabiuta
irish05
lacridrumas
despina13cucli
Pui_dEuropolis
feliciagl
Andante
Larisa09
julix_2007
louise27
iriclau
Admina
mami jeni
luminitza79
wanna1687
sim23200
cocoleta
manuela29
mariao
Panea Laura
olguta cusma
greieras
andrei aura
CristineluG
bibitu
danniela
SilviaDumitrescu
valentinadof
corina corina
cocolina
vmir
cristina iosif
loriem77
annamarya
kitty_1973
Giobsy
annamaria26985
gabriela1554
invatatoarea
pisi
Alenia
tomari
Ginet
AlexaMary
victoriacus
liavas
piciul
snowflake
oanaraluca
-iulia-
Adorama
alexia
Lucia Ro
Mickey
mihaela-elena
barbin
Lilly
aurelia45
mari01
aurelia.c
alice_stefania
DANIELA.I
ivanutamihaela
cixinica
cris_io_mat
fulguta28
zsofia
MihaelaT
ancabanu
steauainserarii
ismi3ismi
emmancita
zylv
stoy
Elspethalexia
CCristinaC
ivanoiuadela9
diada
108 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

La cine vine Mos Nicolae mai devreme????? ne ajutati sa gasim castigatoarea? va multumim frumos tututror!!!!

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap4%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 20 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap29%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 29% 
[ 147 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap7%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 34 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap6%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 6% 
[ 30 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap8%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 43 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap19%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 19% 
[ 96 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap27%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 27% 
[ 136 ]
 
Total voturi : 506
 
 

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de emmancita Lun 26 Noi 2012, 6:04 pm

barbin a scris:Cat am asteptat sa imi exprim votul..... Dar sa stiti ca tare as vrea sa il anulez sa aleg alta creatie. Nu este usor deloc. Flowers

Nu va grabiti, analizati mai intai . Eu inca ma mai gandesc.La prima vedere m-a incantat o capa, dar acum , daca ma mai uit o data, vad mai bine ce trebuie apreciat, punctat; acum cred ca alta e mai bine executata, mai frumoasa din punctul meu de vedere. Parerea mea!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de aurelia45 Lun 26 Noi 2012, 6:11 pm

Aveti dretate emmancita, modelul nr7 asa per asamblu este dragut dar totusi pentru o capa este prea incarcata, ce e mult strica doamnelor.
Eleganta a stat intotdeauna in modelele simple.
aurelia45
aurelia45
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/08/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de emmancita Lun 26 Noi 2012, 6:13 pm

Nici n-am spus care mi-a placut la inceput si care mai apoi!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de aurelia45 Lun 26 Noi 2012, 6:17 pm

Nu ma refeream la votul dv. ci la modul de votare adevarata capa!
aurelia45
aurelia45
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/08/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Mickey Lun 26 Noi 2012, 6:42 pm

Eu am votat nr X ,imi place acel model si as purta si eu una asa.Felicitari tuturor concurentelor,toate sunt frumoase . bucurie


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mar 27 Noi 2012, 8:07 pm, editata de 1 ori (Motiv : Sters numarul concurentei)
Mickey
Mickey
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 47
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 23/11/2010

http://autismcatalina.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Lucia Ro Lun 26 Noi 2012, 7:01 pm

Buna fetelor.. frumoase si muncite in detaliu toate capele ... Bravo tuturor! ... Flowers Felicitari !
Insa cum doar una trebuie votata .... mi-a ramas inima la nr. 2..
Deci nr. Xai votul meu! kiss
"Rosie ca focul sa-i surada norocul"...dama


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mar 27 Noi 2012, 8:08 pm, editata de 1 ori (Motiv : Sters numarul concurentei)
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de alexia Lun 26 Noi 2012, 7:14 pm

Toate modelele sunt frumoase. Felicitari ! Cel mai mult mi-a placut capa nr. 2 si capa nr.7. Grea decizie scratch . Pana la urma votul merge la nr. X. Flowers


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mar 27 Noi 2012, 8:09 pm, editata de 1 ori (Motiv : Sters numarul concurentei)
alexia
alexia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 73
Localizare : GALATI
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Adorama Lun 26 Noi 2012, 7:19 pm

Felicitari pt toate concurentele, am departajat destul de greu. Multe mi s-a parut ca indeplineau toate cerintele. Pana la urma am optat catre ceva ce as purta si eu, fara ezitare: capa nr. X.

Mi-a placut mult modelul de la nr. 7, mai putin detaliul din față care mi s-a parut ca prea ii dadea modelului un aer medieval, ceea ce din pctul meu de vedere reprezinta un minus.


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mar 27 Noi 2012, 8:10 pm, editata de 1 ori (Motiv : Sters numarul concurentei)
Adorama
Adorama
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Localizare : prin zona
Data de inscriere : 05/04/2010

http://www.pulbere-de-stele.com

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de -iulia- Lun 26 Noi 2012, 7:38 pm

destul de greu cu votarea asta!!
imi place capa concurentei nr 3 si cea a concurentei nr 7
ramane sa le mai studiez
oricum , toate capele sunt frumoase
multe felicitari participantelor
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 55
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de oanaraluca Lun 26 Noi 2012, 8:24 pm

In primul rand felicitari participantelor. Sunt foarte frumoase capele!Nu m-am hotarat inca care dintre cape in place mai mult. Cand se termina votarea? Nu de alta dar sa nu ratez votarea admirand capele. Preferatele mele sunt nr.3,5,7.
oanaraluca
oanaraluca
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : constanta
Data de inscriere : 03/01/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de snowflake Lun 26 Noi 2012, 8:27 pm

eleganta, rafinament prin simplitate, lucrata "curat",am votat concurenta nr. X. felicitari!
snowflake
snowflake
helper
helper

Numarul mesajelor : 15
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 17/01/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de piciul Lun 26 Noi 2012, 8:40 pm

Felicitari pentru toate participantele! flower
Si eu sunt de acord ca rafinamentul e dat de lucrurile simple, asortate cu gust.
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de liavas Lun 26 Noi 2012, 8:58 pm

Mi-e mi-a placut capa nr X este super sa o porti sanatoasa.
liavas
liavas
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de victoriacus Lun 26 Noi 2012, 9:01 pm

Am votat si eu concurenta X
Multa bafta kiss
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de AlexaMary Lun 26 Noi 2012, 9:12 pm

Am votat nr . X Este un model care mie imi place enorm de mult,mai ales gluga si culoarea nasturilor; mi se par superbe.Felicitari tuturor concurentelor Flowers
AlexaMary
AlexaMary
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/11/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de diada Lun 26 Noi 2012, 9:12 pm

VOTAREA SE TERMINA JOI LA ORA 24,00.

Va rog frumos, sunt doar 7 concurente, tensiune mare, uitati-va bine cu cine votati, s-au incucat voturi, noi nu avem cum sa remediem problema, asa raman. Voturile voastre sunt decisive pentru concurente. Nu va putem ajuta daca se pierde votul, este unica sansa, putina atentie. hug

Bafta!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de barbin Lun 26 Noi 2012, 9:17 pm

emmancita a scris:
Nu va grabiti, analizati mai intai . Eu inca ma mai gandesc.La prima vedere m-a incantat o capa, dar acum , daca ma mai uit o data, vad mai bine ce trebuie apreciat, punctat; acum cred ca alta e mai bine executata, mai frumoasa din punctul meu de vedere. Parerea mea!

Am votat bine. CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 148958 Am cantarit si complexitatea finisajului si uneori primul impuls este cel mai corect. Nu vreau votul anulat Smile.

Eu am vrut sa zic doar ca nu ma pot abtine sa nu imi placa munca tuturor!
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Ginet Lun 26 Noi 2012, 9:55 pm

Felicitari tuturor concurentelor. Eu am votat concurenta nr. , X imi place croiala capei si designul cu trandafiri. Sa o porti cu placere !
Ginet
Ginet
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 123
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de tomari Lun 26 Noi 2012, 10:00 pm

Felicitari tuturor ! CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 A8323b98345b8aa6af0d785c5ab66d7f
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Alenia Lun 26 Noi 2012, 11:00 pm

Felicitari tuturor concurentelor ! Sunteti toate niste harnice Smile
Alenia
Alenia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 24
Localizare : undeva in ro
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de pisi Mar 27 Noi 2012, 12:17 am

aurelia45 a scris:Aveti dretate emmancita, modelul nr7 asa per asamblu este dragut dar totusi pentru o capa este prea incarcata, ce e mult strica doamnelor.
Eleganta a stat intotdeauna in modelele simple.
Nu e normal sa vb.asa pt.ca influentezi lumea care voteaza.Inteleg sa spui ca-ti place una dar sa critici altele cand se voteaza nu cred ca e corect.


Ultima editare efectuata de catre pisi in Mar 27 Noi 2012, 8:11 am, editata de 1 ori
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty pareri si...votare

Mesaj Scris de invatatoarea Mar 27 Noi 2012, 1:06 am

3 cape mi-au placut,dar 3...e prea subtire, 6 e draguta,dar nu vine bine pe confectionera,dar capa X are un''ce'' in plus,design minunat si ii vine....''trasnet''!
invatatoarea
invatatoarea
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de gabriela1554 Mar 27 Noi 2012, 1:44 am

pana cand se poate vota? ca eu intru de pe telefon ca pc-ul mi-e la reparat si nu imi arata decat primele 4 si as vrea sa le vad si pe celelalte inainte de a vota
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de annamaria26985 Mar 27 Noi 2012, 8:41 am

wow mie imi plac si nr 2 si nr 7, felicitari tuturor participantelor!
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de ivanutamihaela Mar 27 Noi 2012, 8:43 am

pisi a scris:
aurelia45 a scris:Aveti dretate emmancita, modelul nr7 asa per asamblu este dragut dar totusi pentru o capa este prea incarcata, ce e mult strica doamnelor.
Eleganta a stat intotdeauna in modelele simple.
Nu e normal sa vb.asa pt.ca influentezi lumea care voteaza.Inteleg sa spui ca-ti place una dar sa critici altele cand se voteaza nu cred ca e corect.
Asta ar insemna sa nu ne mai placa Haute Couture,cel plin de detoate.Nu e musai sa porti capa aceea la piata,o poti pune la ocazii speciale,unde ai ai voie.NU continui polemica ca nu are rost,asa ca fetelor votati ce va place kiss
ivanutamihaela
ivanutamihaela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 162
Localizare : google
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB