Lucru de mână
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» In fire sa ne laudam ! (9)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyAstazi la 6:39 pm Scris de Michelle88

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:13 am Scris de LRodica

» Paturi crosetate 2
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyAstazi la 7:05 am Scris de LRodica

» Dieta sau un regim de viata sanatos!
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyIeri la 7:25 pm Scris de Michelle88

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyIeri la 9:01 am Scris de LRodica

» Rochii, fuste crosetate -14
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyIeri la 8:29 am Scris de gretty

» Fesuri,căciuli,pălării,băşti croşetate - 17
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyIeri la 8:27 am Scris de gretty

» Hainute crosetate, pentru copii(11)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyIeri la 6:28 am Scris de LRodica

» Masinile de cusut si surfilat, industriale - 1
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyDum 24 Ian 2021, 1:20 am Scris de adii

» Fotografia, intre hobby si arta
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptySam 23 Ian 2021, 2:55 pm Scris de LRodica

» Pirogravura
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptySam 23 Ian 2021, 2:53 pm Scris de LRodica

» Ajutor!...Invatam sa tricotam impreuna -6
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyMar 12 Ian 2021, 10:42 am Scris de LRodica

» Provocare tricotat nr. 1 - Şosete, botoşei, jambiere.
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyMar 12 Ian 2021, 10:34 am Scris de LRodica

» Fimo-Ce putem face cu fimo (2)
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyVin 18 Dec 2020, 7:53 am Scris de piciul

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyMar 15 Dec 2020, 7:48 pm Scris de vlad_mom

» Despre masinile de tricotat
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyMar 01 Dec 2020, 11:40 pm Scris de Sanda P

» Jucarii crosetate
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyVin 27 Noi 2020, 5:00 pm Scris de vlad_mom

» Solicitare inchidere cont
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyVin 27 Noi 2020, 10:36 am Scris de tubey1801

» Desen, acuarela, ulei, acril... 2
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyMar 24 Noi 2020, 9:40 am Scris de Gabica

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 EmptyLun 23 Noi 2020, 9:55 am Scris de Gabica

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

In jos

La cine vine Mos Nicolae mai devreme????? ne ajutati sa gasim castigatoarea? va multumim frumos tututror!!!!

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_lcap4%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_rcap 4% 
[ 20 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_lcap29%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_rcap 29% 
[ 147 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_lcap7%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_rcap 7% 
[ 34 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_lcap6%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_rcap 6% 
[ 30 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_lcap8%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_rcap 8% 
[ 43 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_lcap19%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_rcap 19% 
[ 96 ]
CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_lcap27%CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Vote_rcap 27% 
[ 136 ]

Total voturi : 506

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de danae la data de Joi 06 Dec 2012, 5:04 pm

Si la mine a venit Mosul cu masina de cusut. A ajuns pe la 3 dar am stat sa se incalzeasca si sa o incerc putin. E superba, o bijuterie! Multumesc sponsorului Bro Rom Sibiu, multumesc adminelor Diada si Admina pentru concurs si tuturor fetelor care ne-au apreciat! hug
Sa folosesti cu placere cartea Adelle! Si mie imi place cum lucrezi! kiss
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 40
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!! - Pagina 8 Empty Re: CONCURS CROITORIE CAPA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de MagdaMarin la data de Joi 06 Dec 2012, 8:01 pm

Cum sa incerci masina Danae azi?
Vrei sa n-ai noroc de ea?
Stai si tu pana maine macar.
Sa le stapaniti sanatoase si sa va fie de folos.

Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5497
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Mesaj Scris de danae la data de Vin 07 Dec 2012, 7:00 am

Hai mai ca nu cred ca am gresit chiar asa de tare! Nu ma puteam abtine si doar am tras cateva linii. Azi sunt plecata si nu mai aveam rabdare pana sambata. rade
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 40
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Perla la data de Vin 07 Dec 2012, 3:21 pm

Sunt nou-venita pe aici..de fapt, am cont de ceva vreme, dar e prima data cand ma exprim..Felicitari tuturor! Sunteti o binecuvantare pentru mine..Intru pe acest site aproape in fiecare zi, doar ca sa ma relaxez, imi "clatesc" ochii cum se spune. Inlocuiti cu succes orice stire de ultima ora, orice eveniment politic, economic, social ori de alta natura, pentru ca sunteti naturale, harnice, ambitioase, aveti tot ce poate fi apreciat.. Ideea acestui site este geniala! Gasesc aici informatiile de care am nevoie pentru a-mi implini dorintele/ activitatile mele din timpul liber: croitorie, tricotat, crosetat.. Va multumesc ca existati! bucurie
Felicitari participantelor la acest concurs, toate capele sunt minunate!
Perla
Perla
Nou venit
Nou venit

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 55
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 08/12/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de socaciu la data de Mier 26 Dec 2012, 12:08 pm

Foarte bune creatii! Felicitari tuturor!
Am votat si eu chiar daca a fost dificil sa aleg.
socaciu
socaciu
Nou venit
Nou venit

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 42
Localizare : forum
Data de inscriere : 03/05/2011

http://ruxandrasocaciuartist.webgarden.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de dilema_ta la data de Vin 04 Ian 2013, 1:36 pm

Votat .
dilema_ta
dilema_ta
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Braila
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de feta sandica la data de Mar 08 Ian 2013, 4:14 pm

concurenta nr 6 este pe gustul meu, oricum felicitari pentru toate!!!
feta sandica
feta sandica
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 2
Localizare : isaccea-tulcea
Data de inscriere : 06/01/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB