Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

+24
flo09
lora17
kisslandia
AlinaJ.Bijoux
tala
mica
marilyn
RoxanaL
dandana
clodi
SilviaDumitrescu
Doina
aisha
Eva
ioana soare
Maia
julix_2007
loremunteanu
diada
cris69
geany
arime
mihatm80
Admina
28 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cum va petreceti timpul liber?

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap11%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 11% 
[ 27 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap25%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 25% 
[ 60 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap26%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 26% 
[ 63 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap11%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 11% 
[ 27 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap6%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 6% 
[ 14 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap8%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 8% 
[ 20 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap6%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 6% 
[ 14 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap4%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 4% 
[ 9 ]
Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_lcap3%Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Vote_rcap 3% 
[ 6 ]
 
Total voturi : 240
 
 

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Admina Dum 15 Mar 2009, 7:04 pm

Si ca tot suntem la o cafea barfita, sunt curioasa, ce faceti, cand nu aveti ce face? Marea majoritate suntem femei wink, deci ma voi adresa sexului frumos.
Cand nu suntem la servici, cand nu ne ocupam de copilasi, nu facem curat, mancare si treaba fizica, in general, ce facem pentru noi? Mai bine zis, facem ceva pentru noi, sau doar ne tregem sufletul pe o canapea, in fata televizorului? Sau ne refugiem la calculator ca sa ne mai punem la punct cu ultimele informatii si aparitii? Sau...

Sondajul are variante multiple, deci puteti pune mai multe optiuni. Exclamation

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de mihatm80 Dum 15 Mar 2009, 7:38 pm

in functie de timp si de vreme si de sofer (adica de sot) si de starea spirituala hug
mihatm80
mihatm80
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 43
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 11/01/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de arime Dum 15 Mar 2009, 8:13 pm

Cand doresc sa fac ceva pt. sufletul meu, se gaseste timp liber... important este sa-ti doresti! Imi fac timp si pt. shopping si pt. "o cafea" cu o buna prietena, nu sunt iesiri zilnice, insa sunt! Am timp si de urmarit o emisiune TV, tricotez cu drag... nu mai spun de iesirile in parc alaturi de cei dragi! love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de geany Dum 15 Mar 2009, 11:46 pm

la mine intra toate puntele,,,in functie de stare si de toti factori de care depinde fiecare alegere....dar toate imi fac placere si chiar le combin dupa posibilitatisi ;si o munca facuta cu drag este tot o relaxare hug
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Admina Lun 16 Mar 2009, 7:56 am

He-he, Geany, asa e, cam toate ar trebui trecute, ca doar suntem doamne si ne rasfatam dama Dar, spre exemplu, eu n-am pus decat 4, cam ce ma reprezinta; am pus calculator, dar nu tv si am taiat cosmetica si sport, deoarece nu ma ocup saptamanal de asta(spre rusinea mea zid ). Dar sper sa-mi schimb orientarile, ca tot vine primavara, sa primeze grija fata de mine si plimbarile...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de cris69 Lun 16 Mar 2009, 9:25 am

am participat si eu la sondaj. ce spor sa mai fac daca merg la cumparaturi si pierd cu fiimea si cu sotul vreo jumate de zii? boo
eu citesc, ma uit la tv, fac prajituri, cos cine mai stie ce imi trece prin capasa ca nu ma plictisesc. acum ca fata mea e mare am mai mult timp liber si tot nu imi ajunge de tot ce vreau eu.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de diada Lun 16 Mar 2009, 12:03 pm

Of, daca as avea timp liber ar fi ceva.... oricum ies din discutie cumparaturi, cafea cu "pretinele" nici atat (doar la telefon rade ), sport, cosmetica... affraid cine .... eu? nici macar sa dorm nu am timp rade

raman atunci primele 4, desi daca am timp doar la un film pe DVD, nu la televizor, pe forumuri da, sa crez ceva frumos da si ies la plimbare in parc pentru ca trebuie sa ies cu copilul, altfel as sta acasa sa fac celelalte lucruri rade
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de loremunteanu Mar 17 Mar 2009, 1:30 pm

Timp liber? Nu prea mai exista.... Avem un baietel de 2ani si o luna si pt ca nu avem, pe nimeni, care sa ne ajute, in vreun fel, marea majoritate a timpul mi-l petrec cu el... Cand doarme, profit si mai lucrez cate ceva (acum e perioada bijuteritului; sau daca am vreo comanda, mai scurtez vreun pantalon sau mai facem vreo lenjerie sau mai stiu eu ce croitoreala). In rest, iesim la plimbare in familie... Ma mai uit la cateun film... Si cam atat... La anu', nu cred ca o sa mai am nici macar atat timp liber... Bebe2 e pe vine, asa ca... profitam la maxim de vremurile astea.... Laughing
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de diada Mar 17 Mar 2009, 1:40 pm

loremunteanu a scris: Bebe2 e pe vine, asa ca... profitam la maxim de vremurile astea....
Din partea mea toata admiratia! pupi diferenta este atat de mica, felicitari pentru curaj! hug Flowers
sarcina usoara in continuare!
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de julix_2007 Mar 17 Mar 2009, 5:20 pm

Da' ce e ala timp liber?
Fac ce pot si incerc sa fac cat mai multe. As fi in stare sa fac 2-3 treburi odata, dar nu prea imi iese pasenta.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de loremunteanu Mar 17 Mar 2009, 11:23 pm

diada a scris:
loremunteanu a scris: Bebe2 e pe vine, asa ca... profitam la maxim de vremurile astea....
Din partea mea toata admiratia! pupi diferenta este atat de mica, felicitari pentru curaj! hug Flowers
sarcina usoara in continuare!
Multumesc frumos. pupi
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Maia Dum 29 Mar 2009, 9:49 am

Eu imi petrec putinul timp liber cu o cafea buna(obligatoriu cu lapte)in fata tv-ului pus pe stiri si bineinteles tricotand sau goblenind.Maia
avatar
Maia
helper
helper

Numarul mesajelor : 11
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 29/03/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Admina Mier 22 Apr 2009, 9:38 pm

Pai se vede ca suntem pe un forum(deci pe internet) de lucru de mana. Ne ocupa timpul liber lucrul manual si internetul, in general wink Cam la fel si la mine, ma impart intre internet si diverse pasiuni, depinde de ce am chef in perioada respectiva.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de ioana soare Joi 23 Apr 2009, 10:59 am

Eu timpul liber mi-l impart intre tricotat, croitorit (in ultima vreme mai mult tricotat), plimbarile cu bicicleta si urcatul pe munte. Imi place mult in Piatra Craiului, sunt niste trasee nemaipomenit de frumoase, cu portiuni de catarare pe stanci ( fara sa fie nevoie de echipament special). Chiar acum de Pasti am fost acolo, am stat la cabana Curmatura - cabanuta noastra de suflet(poza din avatar acolo este facuta,acum un an)- si am urcat pana pe Piatra Mica. La urcare spre cabana ne-a prins intunericul si strigam si cantam ca sa speriem ursul rade . Am citit ca ursul ataca doar daca e luat prin surprindere, asa ca ne-am gandit sa-l anuntam ca suntem pe acolo rade Pe creasta principala era inca zapada asa ca nu ne-am aventurat, dar mai inspre vara ajungem si acolo, ca n-am mai mers pe ea de la un cap la altul de cativa ani. Pana pe acolo sunt portiuni de catarare, cu lanturi (asa se si cheama traseul - La Lanturi), iar creasta inseamna cam 3 ore de urcat si coborat pe stanci, cu rapa in stanga, rapa in dreapta, e superb!!! Am si poze si vi le-as arata, dar nu stiu unde si daca e voie Smile
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Admina Dum 24 Mai 2009, 7:48 pm

Ioana, e voie! sunny Eu una vreau sa vad poze din Piatra Craiului. Lucram intens la un locsor unde sa vorbim despre timpul liber Basketball Mai ales ca vin concediile, vacantele, sa avem unde sa discutam, sa postam poze, etc. Eu am fost o zi la Comarnic, saptamana trecuta, si m-am indragostit de un calutz, de fapt un cal mare, alb. affraid Si nu am avut unde sa pun poza cu dragul de el, asa ca l-am pus la avatar rade Se cere o asa categorie...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de ioana soare Lun 25 Mai 2009, 1:55 pm

Abia astept! Smile Pana atunci ma folosesc si eu de avatar, ca si tine Smile
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Eva Lun 25 Mai 2009, 3:40 pm

Super avatarul, Ioana!
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Admina Lun 25 Mai 2009, 8:27 pm

Gata, ne mutam la Cultura si timp liber! bucurie Acolo incepi tu un subiect nou despre drumetiile, plimbarile, urcarile si coborarile din traseele noastre. Am si eu ceva poze frumoase si amintiri dragi, abia astept sa vorbim despre calatoriile noastre.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de aisha Mar 26 Mai 2009, 11:40 am

In sfarsit, am ajuns si eu si in sectiunea asta! Ceea ce, evident, spune ceva despre timpul meu liber! Smile As putea sa spun ca fac din toate cate putin - exceptia o reprezinta tricotatul si bijuteritul, unde fac mai mult.
Imi plac si drumetiile si iesirile din aglomeratul si prafuitul nostru Bucuresti, pe care il adoram cand eram studenta si pe care nu mai pot sa-l sufar acum. Deh, cum se mai schimba omul...sau locul... Smile
in week-end-ul trecut am fost la mare. Frumos, nu m-as mai fi intors...In week-end-ul asta as fi vrut la munte, dar se pare ca va fi vreme proasta, nu putem ajunge pe platou la Bucegi.
Ingrijirea si sportul sunt un alt capitol la care ma straduiesc sa bifez zilnic - pt tonus si sanatate.
In timpul ramas - daca mai ramane ceva Smile - mai gatesc una, alta. De preferat mancaruri sanatoase, care sa ne mentina tineri si frumosi. Smile
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Doina Mar 20 Oct 2009, 11:29 pm

Eu mai putin la calculator se si vede in scris. Mai mult pe la televizor sau lucrez ceva, imi place sa gatesc si sa fac dulciuri.
Ies cu nepotica la plimbare sau mergem la curte, oricum imi place natura.
avatar
Doina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/12/2008

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 20 Oct 2009, 11:35 pm

rade timp liber ? ce e ala? eu cand nu am treaba imi e somn rade
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de clodi Mier 25 Noi 2009, 4:41 pm

Timpul liber nu mai e liber pentru ca mi-am programat sa fac cate ceva rade
Dupa serviciu, in timpul celor 5 zile lucratoare, 2 seri mergem la sala, 1 seara e cu prieteni, si in celelate 2 ramase croitorie, spalat rufe, cosmetica (acasa) si calcat rufe. In weekend avem program de curatenie, plimbat cu bicicleta sau tenis, inca putina croitorie sau mesterit prin casa diverse si intalniri cu prieteni asta daca nu ne vizitam parintii sau suntem la munte/ski/mare.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de dandana Mier 25 Noi 2009, 5:39 pm

Silvia, parca m-ai citit pe mine! Sad

uf, cat de mult le invidiez pe cele care se pot organiza astfel incat sa mai aiba si timp liber! zid
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de RoxanaL Lun 07 Dec 2009, 12:05 am

Wow fetelor.....eu sincer imi doresc sa lucrez, sa mai ies din casa....anu` asta am facut greva...la salariul pe care`l luam in invatzamant....mai bine fara :D asha k stau aks shi ma ocup de quilling, iar de cand am descoperit acest site, vreau sa fac shi bijuuri :P Ziua mi`o petrec la masa de lucru cu mici pauze de gatit shi curatenie :D
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de marilyn Lun 07 Dec 2009, 12:43 pm

eu le fac pe toate mai putin sportu ,sunt o putoare notorie rade si fizicul ma ajuta foarte mult.Momentan nu am nevoie de sport Smile .Cosmetica...am cosmeticiana personala si ma duc la ea acasa,coafor...o fosta colega de liceu si prietena buna este parstilist vine ea la mine ori ma duc eu la ea,deci pe la coafor foarte rar.Frec duda pe net,tricotez, la tv ma uit cand mananc si noaptea cand ajung acasa.Ies cu prietenii aproape in fiecare seara,exceptie cand facem "cocuning".Cocuning inseamna orice facut in cuplu...de la vazut filme pana la dat de mancare la caini rade Mergem la biliard,la karaoke,la film,sa bem un suc,sa mancam etc.La shopping foarte rar Sad ,am interdictie pt ca sunt shopping addicted,daca ma apuc nu ma mai pot opri,vreau si aia si aia,nici un ban nu trebuie sa ramana in buzunar zid De iesit afara ies obligat fortat in fiecare zi cu Rajha,careia ii place fffff mult afara si daca ar fi dupa ea am sta de dimineata pana seara si tot nu ar fi de ajuns Smile Hmm nu stiu cam asta e ..ah si multe alte lucruri care nu pot fi mentionate aici Twisted Evil
marilyn
marilyn
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 70
Varsta : 36
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

Sondaj: Cum va petreceti timpul liber? Empty Re: Sondaj: Cum va petreceti timpul liber?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB