Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Broderie computerizata, la masina de brodat

+77
varvy
anna_sandu
gabytza26
daniela raducanescu
adela_stefy
mutu_42
Alysh
sorinadumi
tiana
arwen4y
Ginel
mihalache_nela
Greteledelweiss
raluca1980
MagdaMarin
adakaru
despina13cucli
SorinP
Eugen Dumitrescu
mihu72
haiducean
aditapisi
umm ibrahim
Crissy86
ismi3ismi
Ginga
SilviaDumitrescu
auricaco
grenada
nicoletaioni
nicoletamurarescu
IuliaMe
Duel
cif2010
andegelia
Indra
Deliria
Marry
arielas
minky
kabunta
v_v_a_l_i
TeoCanada
justme_maia
mariaz_09
emmancita
danabarbu2007
ortieortie
viviene
speedy
Celica
bibidesign
Steluzza
tagio
danae
anigherman
letho
Danu
deedee
Anuta
monica_rsn
ciucamona
ilias
aidaalex
Gabi Pencea
roxana096
niculaie
Camy
aisha
ioana soare
Eva
geany
diada
MihaelaT
DANIELA.I
Admina
irinaindira
81 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de roxana096 Sam 08 Mai 2010, 12:27 pm

Monica_rsn daca dai cautare pe google broderie sai broderie computerizata este o doamna care are un blog cu niste broderii grozave.Nu stiu cum le face ca eu ma chinui de dau cu capul.Poti discuta cu ea ca are multe
roxana096
roxana096
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 47
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 28/07/2009

http://artizanart.blogspot.com

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Sam 08 Mai 2010, 12:32 pm

buna
tocmai am vizitat site ul tau si pot spune ca e super
continua asa
spor la treaba, asta ma incurajeaza sa-mi deschid un site , proiect mai vechi
kiss
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Danu Sam 08 Mai 2010, 1:00 pm

Buna Deedee!

Iti sta foarte bine cu catelusul in brate!

sa ai o zi super frumoasa!
Danu
Danu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 50
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 20/03/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Sam 08 Mai 2010, 1:11 pm

multumesc
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Admina Dum 09 Mai 2010, 10:28 pm

Deedee, nu am gasit insertie hidrosolubila, din pacate. Ce spuneam eu ca am folosit, nu este termocolant care se lipeste cu fierul. Este exact ca si insertia de care zici tu ( transparenta, plasticoasa), singura diferenta este ca dispare prin caldura (calcarea cu presa sau fierul), nu prin apa, ca in cazul celei hidrosolubile. Tot pentru dantela am luat-o si eu, dar nu sunt multumita de rezultat....
Insertie hidrosolubila, nu stiti de unde sa iau?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Lun 10 Mai 2010, 10:27 am

Buna ADMINA hug
din pacate eu iti pot da doar site uri franceze, eu sunt stabilita in Franta Sad
eu am gasit pe internet cautand indelung.
totusi nu ai incercat sa intrebi acolo unde ai cumparat masina?
mie mi*au dat putin din 3 tipuri de dublura la magazinul unde am cumparat masina.
daca vreai site ul francez ti-l trimit dar in Romania nu cunosc nimic.
inca nu am incercat sa fac broderia dantela, pt asta trebuie sa folosesti doar dublura hidrosolubile? un singur strat??
mersi kiss kiss kiss
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Admina Lun 10 Mai 2010, 11:53 am

Pentru dantele se pun de la 2 la 4 straturi de insertie hidrosolubila; explicatii in engleza, AICI
Eu am pus 2, atunci (cum am zis, sunt exact la fel, cele doua tipuri, doar ca se distrug diferit) si arata super broderia, dar dupa ce am calcat-o, s-a incretit.
Masina am luat-o second si cei care vand masini, nu prea au decat piese si accesorii de schimb. Rar vezi un spray adeziv temporar sau o foarfeca de broderie.
Multumesc ca te-ai oferit, am ceva retineri in comenzile externe, mai caut pe aici si pana una alta mai incerc sa brodez pe tulle cu insertie transparenta, sa vedem ce iese. Smile

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Lun 10 Mai 2010, 12:17 pm

multumesc pt explicatii
poate ca nu trebuie calcata sau sa diminuezi temeperatura la PES
spor la lucru si la cautat
cand voi face ceva cu aceasta metoda iti voi arata

**********************mesaj 2******************

am gasit pe un site francez niste explicatii
cica dupa ce ai terminat de brodat si ai taiat surplusul trebuie , broderia trebuie lasata doar putin timp in apa calduta, dublura hidrosolubile are un compozant ce se manifesta ca un amodon pt apretat
daca intelegi franceza uite site ul
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre geany in Lun 10 Mai 2010, 1:26 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de letho Lun 10 Mai 2010, 4:07 pm

Admina a scris: Cum se reduce densitatea cusaturilor unui model de broderie, deja existent? Nu reusesc nici cu PEdesign si nici cu Embird. (
Wilcom ES ai incercat? eu m-am indragostit de programul asta, dupa ce-am instalat si dezinstalat cam tot ce-am gasit disponibil. Visez la o masina de brodat de vreo 2 ani si-n timpul asta invat, imi fac modele, le modific pe alea adunate de prin diverse... locuri, dar masinuta mea nu mai ajunge... Sad
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de niculaie Mar 11 Mai 2010, 4:49 pm

@Admina - au insertie hidrosolubila la brother sibiu dar din pacate nu este pusa la vanzare pe site-ul lor, suna la ei si ai sa obtii mai multe informatii.
uite aici sunt niste aplicatii de broderie care s-au facut printre altele si cu insertie hidrosolubila care se cheama GUNOLD SOLVY FILM si se poate vedea aici in poza a15-a [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] bafta.
avatar
niculaie
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de anigherman Joi 20 Mai 2010, 1:55 pm

Am si eu un Brother Innovis 900, achizitionat de aproape 2 luni. Face minuni, intr-adevar si e foarte usor de utilizat. E o masina de brodat combinata cu masina de cusut. Mi-e groaza putin doar atunci cand trebuie sa schimb de la cusut la brodat piciorusele cu tot cu suport...ca ia ceva mai mult timp si eu, cand imi vin ideile, vreau imediat sa si lucrez. Dar in rest, nicio problema. Iata si cateva dintre broderiile facute de masina, cu putin ajutor din partea mea taie . Va rog sa nu luati in considerare articolele vestimentare pt ca sunt o incepatoare si la cusut inca mai am muuulte de invatat, dar broderiile ies foarte bine. cheers

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iata ce am reusit sa fac in seara aceasta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

P.S. Danae, acesta este un exemplu. Se poate taia si coase probabil ca atare cu un anumit tip de cusatura (poate un zig zag). Nici n-am incercat, dar probabil ca se poate si surfila pe margine si apoi se coase pe articolul dorit. Imi pare rau, dar cea mica nu mi-a prea dat voie sa fac mai multe in seara asta. kiss
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de danae Vin 21 Mai 2010, 12:58 pm

bucurie bucurie bucurie Oh, sunt asa frumoase. Si mickey ce strengar e! Super.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de anigherman Vin 21 Mai 2010, 1:02 pm

Voi mai face cateva in curand, mai colorate. Ma bucur ca iti place.
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Vin 21 Mai 2010, 2:42 pm

Buna anigherman
eu am o masina Brother innov is 1250
e super o masina combinata, e adevarat ca e putin eenervant cadn vrei schimba dar restul e ok
eu am reusit sa fac multe cu acveasta masina; voi incerca sa incarc cateva poze
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de anigherman Vin 21 Mai 2010, 3:06 pm

Uau! ce frumoase sunt! Super faine. Am vazut ca stai in Franta. Super! Domeniul meu in care am terminat e franceza. Ma bucur ca am cu cine sa fac schimb de experienta rade (ma refer si la faptul ca ai tot o masina de cusut si brodat, dar si la faptul ca in liceu am fost intr-un schimb de experienta in Franta, Mayenne kiss ). Spor la mai multe!
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Vin 21 Mai 2010, 4:13 pm

Multumesc
si tie spor la lucru
daca putem face schimb de broderii deja digitizate ar fi super sau poate cunosti ceva site uri
eu am gasit unul in franceza AICI
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de anigherman Vin 21 Mai 2010, 5:54 pm

Daca dai cautare pe google o sa vezi ca ai sa gasesti foarte multe broderii gratuite si nu numai. Mai ales pe site-uri in engleza, dar si rusa, franceza... Dar putem sa facem si schimb de broderii digitizate. Eu chiar nu ma plang...am destule. Doar cu hello kitty nu am si tare mi-ar trebui. Dar in rest am cam din toate domeniile. Asa ca, sa-mi spui de ce ai avea nevoie si iti trimit. Acest mesaj e valabil pt toti. wink
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Vin 21 Mai 2010, 7:16 pm

eu am gasit cateva cu hello kitty
daca vrei sa-ti trimit o pot face
poate prin mp
nu reusesc
dar in link ul pe care ti l-am trimis gasesti cateva broderii cu hello kitty
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de anigherman Sam 22 Mai 2010, 5:01 pm

UUURRAAAA! ura Mii de multumiri deedee!!! Cand am intrat prima data pe site-ul trimis de tine eram la serviciu si n-am avut timp sa ma uit, doar pe prima pagina. Azi mi-am facut timp si am intrat pe cateva pagini si sunt foarte bucuroasa de ceea ce am gasit. Iti multumesc mult! Am vazut ca kitty e in mai multe ipostaze si sunt si fetitele power puff. O sa iti trimit adresa mea de email pe pm, ok? si poate asa vom reusi mai usor sa facem schimb de informatii, poate si de experienta wink. Pe curand!
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Admina Sam 22 Mai 2010, 6:10 pm

Pai nu va mutati pe mess, mai fetelor. Schimbam aici, modele, daca vreti. Am si eu cateva zeci de mii... Spuneti ce cautati, daca aveti nevoie de ceva.
Hello Kitty nu am vazut, parca. Dar Disney am ceva, fonturi multe, aplicatii brodate.
Apropo, ati incercat sa atasati aplicatii textile, brodate? Deci goale pe dinauntru si acolo se ataseaza alt material, cred ca stiti la ce ma refer.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de deedee Sam 22 Mai 2010, 7:32 pm

Buna Admina
eu caut broderii cu caini ciobanesti germani
daca ai ar fi super
si daca vrei ceva in mod particular si te pot servi nici o problema
inca nu am incercat ce zici tu
poate ca intr-un viitor nu prea indepartat voi incerca
deedee
deedee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 45
Localizare : Franta
Data de inscriere : 07/05/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de anigherman Dum 23 Mai 2010, 12:02 am

Nici eu nu am incercat astfel de aplicatii textile, brodate. Se aseamana cumva cu acelea care se aplica cu fierul de calcat?
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Admina Dum 23 Mai 2010, 12:31 am

Inseamna ceva de genul asta:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Deci ai un model de broderie goala pe dinauntru si se va aplica un alt material peste materialul care se vrea brodat. Masina va broda chenarul si delimitarea broderiei si apoi se decupeaza restul de material aplicat, de jur imprejurul broderiei. Sper ca se intelege, dar eu inca nu mi-am facut timp sa incerc, si vreau. Sad
Deedee, nu gasesc acum, dar aveam multe realiste cu, caini de rasa. Mai caut maine, acum gasesc numai catei de jucarie, animati, etc. Smile

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de anigherman Dum 23 Mai 2010, 10:16 am

Arata splendid! Inca nu am incercat, dar am broderii de genul acesta, doar pentru contur. Voi incerca sa vad cum iese. Multumesc pentru explicatii. Merci
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Admina Dum 23 Mai 2010, 2:26 pm

Am ceva catei, sper sa te ajute. Cred ca gasesti cativa ciobanesti germani.

Caini1 si Caini2

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat - Pagina 3 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB