Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Poze cu noi si familiile noastre -6

+51
Celya_f40
kitty_1973
MagdaMarin
adelina24
Karina33
lucky
Rimmelle
Admina
adriuta
fiordaliso
claudiana
smihaelaviorica
Uca
gmiki1
dorinami
symos
duchess
Gabiuta
Adina Grigoriu
valentinadof
olguta cusma
aurishta
corina corina
carmenco
Gianina4ever
denis21
Dorulet
Cristache
mimiady63
T_mihaela
GinaP
kmn
Serban Valentina
danniela
MihaelaT
mari01
georgeta.prnic
clara birau
mariaz_09
firicel
AlinaJ.Bijoux
emmancita
myky7robc
ema
gabyd
Angelica18
SilviaDumitrescu
romaya
pufoi
tinap
crina68
55 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Lun 09 Iul 2012, 9:32 am

Buna dimineata! Firicel si pt.voi dragelor va arat si eu fam.mea... Luna trecuta pe langa faptul ca a fost ziua mea de nastere am implinit si 30 de ani de casnicie... Mai jos fata mea cea mare singura si cu sotul ei....si mai jos fetele mele.....Dupa aceea doua poze din drumetiile mele ...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/221/dsc07763y.jpg/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL [URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/220/img039ue.jpg/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de danniela Lun 09 Iul 2012, 9:58 am

Corina sa iti traiasca jumatatea si sa va iubiti la fel si dupa alti 20 de ani si alti 20 de ani si tot asa! Si mandretea de fata sa va bucure!!!La multi ani!

Dorina, cred ca nu am inteles prea bine care esti tu din pozele de mai sus ca eu vad numai lume tanara si la varsta ta scrie 54!!!!!! Si voi sa fiti fericiti si sa ajungeti si sa sarbatoriti si nunta de platina!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de gmiki1 Lun 09 Iul 2012, 10:30 am

vai Corina ce zi fericita azi pt voi si ce familie frumoasa...la multi ani sotului
sunt si eu de ceva timp pe forum dar nici macar buzoiencele mele nu ma cunosc,doar cu Diada ce m-am vazut o data destul de fugitiv,asa ca sa facem cunostinta Smile
cu fiul meu ...
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
..si cu celalalt barbat din viata mea Smile
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Lun 09 Iul 2012, 11:29 am

Daniela, o iau ca pe o gluma, dar eu sunt cea in camasa bleu. Multumesc frumos pt.. complimente intradevar am 54 de ani. ...dar ma simt tanara si pe afara si in interior.... Pt. tine Corina ( probabil cand ma straduiam sa atasez pozele ai postat si tu) iti doresc sa fi fericita cu sotul tau si sa fiti cei mai buni prieteni.Sa fiti sanatosi si sa va bucurati impreuna de copilul vostru. Eu, dupa 30 de ani de casnicie(36 de ani de cand l-am cunoscut pe sotul meu) pot sa spun ca sunt o femeie care a avut mult noroc... Gmiki ce frumosi sunteti cu totii!
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de gmiki1 Lun 09 Iul 2012, 12:47 pm

multumesc Dorinami Smile tu esti o fericita ,ai asa o familie numeroasa,si sincer in prima poza cu fata zici ca sunteti surori Smile
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 45
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de dorinami Lun 09 Iul 2012, 1:14 pm

Scuze, Gmiki, cred ca nu am fost eu destul de explicita . In prima poza sunt cu sotul meu, in a doua cu prietena mea, in a treia cu fratele sotului, iar in urmatoarele fata mea cea mare, apoi ea cu sotul ei, iar in ultima fetele mele . Am doua fete. Multumesc. Mi-a fost tare greu sa atasez pozele....una am scrs ca vreau sa fac si alta a iesit...Dar acum sper ca ai inteles care imi este familia
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de corina corina Lun 09 Iul 2012, 1:54 pm

Multumesc fetele mele dragi !
M-am intors , cu un filmulet din meseria mea de suflet , promis fetelor care ma stiu din''gradina cu legume'' . Am reusit in sfarsit sa descarc unul mai scurt . Filmarea lasa de dorit , dar momentan asta avem .
Pentru toate fetele de pe ''Lucru de mana'' din toata inima mea :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Click pe foto .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de crina68 Lun 09 Iul 2012, 2:02 pm

Și afară plouă,plouă....unde n-am avea norocul ăsta!

Corina,îmi place cum cânți!Chiar ești talentată bine!Felicitări!

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de corina corina Lun 09 Iul 2012, 2:05 pm

Multumesc , Crina ! love
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de tinap Lun 09 Iul 2012, 2:06 pm

Flowers Corina,mi-a placut mult!Mi-ai incalzit inima,ai o voce super!!!!!
Esti talentata,tu meriti sa fii in top,acolo sus.Te-ai gindit sa participi la "romanii au talent?"kiss Flowers kiss Flowers bucurie
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 09 Iul 2012, 2:11 pm

mirat ioi ce talentata esti Corino mirat .Bravo tie!!!
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de corina corina Lun 09 Iul 2012, 2:14 pm

Multumesc , Tina !
Nu , nu m-am gandit . Daca mi-as fi dorit sa fiu vedeta o luam cu inceputul dupa ce am terminat scoala de arte . Eu insa mi-am dorit sa fiu aproape de oamenii care ma asculta , sa ii privesc in ochi si sa ma hranesc cu emotia si placerea pe care o produc cantand . Asta pentru mine inseamna totul in meseria mea draga . Imi plac petrecerile ! Eu dansez de seara pana dimineata , mai mult decat toti invitatii care mai mananca , mai beau , mai ies la aer .
Azi noapte mi-am sarbatorit sotul si mi-am adunat surorile , finii , cumetrii , am dansat cu colegii mei de trupa cu care am si cantat pe rand , cu ospatarii si cu vreo doi clienti care s-au simtit antrenati de distractia noastra si au intrat in joc . Cam asa sunt eu !

Multumesc , Gabiuta ! Tocmai postam amandoua .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de tinap Lun 09 Iul 2012, 2:30 pm

Corinuta,tare frumoasa esti tu la suflet! kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 09 Iul 2012, 2:48 pm

F. frumos Corina. Felicitari, ai o voce superba!!! pupi hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Uca Lun 09 Iul 2012, 2:50 pm

Corina dragă, de când aşteptam momentul ăsta! Eşti frumoasă, talentată şi cu un suflet mare, mare! Ai toată admiraţia mea! Flowers

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de denis21 Lun 09 Iul 2012, 3:04 pm

Corina, felicitari!Ai o voce super!La multi ani, sotului tau!
Azi este si ziua sotului meu:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Eu si fiica noastra, Mălina, ii uram tot ce e mai bun!Te iubim! kiss kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de myky7robc Lun 09 Iul 2012, 3:19 pm

denis tare frumosi sunteti, sa fiti sanatosi!
cred ca poza este in parcul din Roman, nu?
e orasul meu natal.
corina, multumesc pt dedicatie, chiar imi placea si mie melodia asta a Marinei Voica.
corina iti sta f bine si ca artista de scena nu numai de gradina, pt ca esti o doamna frumoasa si implinita dupa cum se vede.
felicitari. bucurie bucurie bucurie bucurie bucurie
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de mimiady63 Lun 09 Iul 2012, 3:20 pm

Fetelor sa va traiasca familiile si sa fiti fericite alaturi de cei dragi . kiss
mimiady63
mimiady63
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 401
Varsta : 60
Localizare : Romania jud.HD
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de denis21 Lun 09 Iul 2012, 3:27 pm

Mersi fetelor de urari!
Prima poza e din Bacau si e facuta, ieri in Parcul trandafirilor!Celelalte poze sunt din Parcul din Roman, care a fost amenajat super! hug
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Angelica18 Lun 09 Iul 2012, 4:41 pm

Corina,esti super.Si frumoasa,dar si talentata.Sa va traiasaca sotii si sa fiti fericiti toti.
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de corina corina Lun 09 Iul 2012, 5:19 pm

Multumesc , dragele mele ! Sunteti cele mai bune prietene din lume ! kiss

Denis , sa-ti traiasca sotul si fata ! Se vede pe chipul tau ca esti o fata fericita . Am zis fata ! Am zis bine pustoaico ! love
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de smihaelaviorica Lun 09 Iul 2012, 6:13 pm

Corina si Denis sa va traiasca sotii si sa va aduca numai bucurii kiss

Corina canti superb , melodia e una din preferatele mele si ma unge la suflet de cate ori o ascult , insa as vrea sa iti dau un sfat fara sa te superi pe mine . Nu mai baga acel ecou din statie , iti strica si vocea superba si farmecul melodiilor . Lasa sa ti se auda vocea curat si mai fa o inregistrare sa o salvez sa o ascult mereu love Poop
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de symos Lun 09 Iul 2012, 7:19 pm

dorinami sunteti niste frumosi cu totii,multa sanatate si bucurii

denis ai o familie frumoasa ,sa iti traiasca sotul si sa fiti fericiti

g miki fata! ,daca nu imi spuneai ca e fiul tau as fi zis ca sunteti frati.sa fiti fericiti cu totii frumosilor

corina draga tu m-ai emotionat pana la lacrimi ,si nu glumesc ,,mi-ai transmis asa o emotie ca mi-au dat lacrimile ..nici eu nu stiu de ce ,asa sunt eu maisensibila si Sad ..te pup pe tine si pe ai tai sa fiti fericiti prietenie
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de valentinadof Lun 09 Iul 2012, 7:30 pm

Corina esti superba,si eu asteptam de mult momentul asta!Canti minunat,imi place tare,tare!Mai ca-mi vine sa trag o fuga, pana la Buzau!Sa ma delectez cu cantecele tale! pupi
Denis sunteti frumosi,sa fiti sanatosi cu totii!La multi ani sotului tau!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de claudiana Lun 09 Iul 2012, 10:47 pm

Corinaaaaa!!! Jos palaria in fata ta !! Deasta ai tu gradina frumoasa...toata ziua canti printre legume! kiss pupi
Denis sa fiti sanatosi si fericiti impreuna!! hug
claudiana
claudiana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 359
Varsta : 42
Localizare : Barsanesti/Bacau
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -6 - Pagina 5 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -6

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB