Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1) EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

+31
europolis
symos
Uca
RamonaM
Dorulet
arielas
norelif
mykya
clodi
SilviaDumitrescu
despina13cucli
CCristinaC
tinap
firicel
pufoi
carmenco
diana-s
AlinaC
alinutza_andrei08
culea mirela
aurishta
diada
danniela
gabyd
ioana soare
Angelica18
kitty_1973
Gianina4ever
danae
geany
Admina
35 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Sfaturi Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de Admina Sam 26 Mai 2012, 4:54 pm

Va provoc si ma provoc, la o saptamana in care sa va imbracati doar in fusta, rochie, nu se accepta pantaloni de niciun fel, in special eternii si ternii blugi (blue jeans) sa-i inlaturam.
Avind in vedere ca vremea se anunta tot ploioasa si saptamana viitoare, cred ca vom amana inceperea acestei provocari, dar macar vreau sa vad daca sunt doritoare.
Pe parcurs putem insera si sfaturi de stil, idei sau cere parerea in legatura cu o tinuta, articol vestimentar.
Orice membra a forumului care doreste sa se auto-provoace, e bine venita. Este nevoie sa pozam macar o tinuta, pe zi; daca e fusta, macar partea de jos (pe purtatoare, nu pe umeras wink ). La sfarsit ne felicitam reciproc si ne uram cat mai multe zile fara pantaloni, pe viitor.

p.s. ideea o am de la o forumista, care a facut asa ceva, acum cateva luni, parca

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de geany Sam 26 Mai 2012, 5:02 pm

Eu m-as inscrie, desi... eu sunt mai mult acasa, nu sunt o sursa de inspiratie, si nici nu cred ca m-as poza... Dar numai feminin m-as imbraca Smile Poate asa reusesc sa ma provoc sa-mi fac mai multe rochii si fuste Smile
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de danae Sam 26 Mai 2012, 5:19 pm

E super ideea! Doar ca eu nu pot sa particip. De fapt, nu mai stiu de cand nu am mai iesit din casa, iar prin casa nu pot purta fuste. zid
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de Gianina4ever Sam 26 Mai 2012, 5:34 pm

Nici eu nu prea ies,dar port fuste si pe acasa...vin si eu,daca ma primiti,desigur...
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de kitty_1973 Sam 26 Mai 2012, 5:53 pm

O idee buna... mai ales pentru mine! Nu prea ies din pantaloni. Asa poate fac un efort sa fiu mai feminina. Mai greu cu pozatul, nu am aparat foto. Da' vad eu Smile
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de Admina Sam 26 Mai 2012, 7:13 pm

Ei hai ca nu va cred ca nu iesiti din casa, deloc. Cum asa, fete tinere! Macar cu cei mici in parc, la cumparaturi, la vreo prietena, vecina. Si eu stau in casa in te miri ce, dar macar sa stam in rochii, fuste mai vechi, nu in blugi sau trening. Vedem noi cum facem, dar primim pe toata lumea, ca doar nu ne imbracam in rochie de seara, pe strada. Si eu stau numai in pantaloni ca e mai comod, mai am si munca fizica, nu doar intelectuala si e mai comod, dar chiar m-am saturat pana peste cap de pantaloni si de faptul ca nu mai ies din blugi, in general. zid

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de Angelica18 Sam 26 Mai 2012, 7:29 pm

Ce-mi place provocarea,mai ales ca vara sunt adepta rochiilor si fustelor.Din pacate nu pot sa particip.Va doresc sa fiti cat mai feminine si frumoase. pupi
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de ioana soare Sam 26 Mai 2012, 8:22 pm

Mie imi place sa port rochii si fuste, toata iarna doar asa m-am imbracat, cu exceptia celor cateva saptamani din ianuarie-februarie cand au fost nametii mari si m-am imbracat in costum de ski. Aa,ba nu, mai purtam si niste pantalonasi scurti de care eram tare indragostita si care acum sunt etalonul pentru silueta la care vreau sa ajung dupa nastere.

Dar acum e vara si Paul un mic catarator si mi-e imposibil, in rochii nu pot sa urc pe topogane si sa ma dau impreuna cu el sau repede repede in urma lui, nu pot sa ma asez pe nisip sa ne jucam sau sa ma tarasc pe sub topogane dupa el, nu pot sa alerg cu el sus-jos pe scari... Nu sunt mamica care sta plictisita pe banca langa locul de joaca, sunt acolo in linia intai si ma distrez impreuna cu el.
Dar cand nu mergem in parc ma imbrac in rochie:)
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de gabyd Sam 26 Mai 2012, 8:46 pm

Frumoasa provocare pupi .....sunt adepta fustelor si rochiilor ......acum cativa ani daca imbracam 1data/an blugii (sau pantaloni)...... dar in ultimul timp am devenit comoda ....deci in fiecare zi cate o poza???? sau nu am inteles eu bine???
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de danae Sam 26 Mai 2012, 9:19 pm

Admina, nu intelege gresit, mai ies, dar de 2 saptamani, cam putin. A fost cea mica bolnava, puroi in gat, febra mare, saptamana asta numai ploi si vant puternic. De obicei sunt singura toata ziua cu fetele si cu caruciorul, in parc, la piata, la tenis si la gimnastica medicala, nu imi este deloc comod in fusta. Si da, in casa mi-e mai comod in pantaloni. Totusi, haideti ca incerc si eu. Chiar, fiecare face cate o poza pe zi?
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de danniela Sam 26 Mai 2012, 9:49 pm

Pentru mine e provocare, merg in fiecare zi la serviciu, nu am multe fuste si rochii dar o sa incerc!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de diada Sam 26 Mai 2012, 11:36 pm

ioana soare a scris:.... in rochii nu pot sa urc pe topogane si sa ma dau impreuna cu el sau repede repede in urma lui, nu pot sa ma asez pe nisip sa ne jucam sau sa ma tarasc pe sub topogane dupa el, nu pot sa alerg cu el sus-jos pe scari... Nu sunt mamica care sta plictisita pe banca langa locul de joaca, sunt acolo in linia intai si ma distrez impreuna cu el.
Dar cand nu mergem in parc ma imbrac in rochie:)

Exact asta am vrut si eu sa zic, am incercat intr-o zi de sambata si am plecat in parc in fusta si nu a fost ok, nu am putut sa ma joc cu copii si nu pentru ca nu as fi stat pe banca plictisita hug dar ma trag de chiloti nu alta sa ma duc cu ei rade

Plus ca mi-ai adus aminteeee, am facut o fusta acum o saptamana si nu are cine sa ma pozeze si astazi am uitat complet de ea!!!! vaaai, maine o pozez si v-o arat! Acum ma duc sa editez pozele cu rochia (camasa de noapte) de la provocare rade

Ma bag si eu la provocare ca oricum nu ies din blugi hug asta cand nu ies cu copii!

edit: am uitat sa zic, eu in casa numai cu rochite stau (de cand a venit caldura), doar cand imi vin musafirii (a se citi CM, ca-mi vad copii aripioarele) stau in colanti si tricou, maieu


Ultima editare efectuata de catre diada in Dum 27 Mai 2012, 12:01 am, editata de 1 ori (Motiv : completare)

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de aurishta Dum 27 Mai 2012, 9:32 am

rade Pentru mine este cel mai usor lucru fiindca eu imbrac doar rochii si fuste Smile iar fetele mele, la fel. In pantaloni sunt doar la sala de sport si in pijama wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de danniela Dum 27 Mai 2012, 9:34 am

Pentru mine nu e tocmai usor pentru ca eu am numai blugi 5 perechi, pantaloni nu va spun!! Pana acum 2 ani am avut doar o fusta, nici o rochie, eram vesnic in pantaloni 3/4!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de culea mirela Dum 27 Mai 2012, 9:56 am

Super provocarea ..ma bag si eu... wink
culea mirela
culea mirela
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 327
Varsta : 48
Localizare : constanta
Data de inscriere : 15/03/2012

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de Admina Dum 27 Mai 2012, 10:53 am

Cred ca Aurishta a spus tare bine. Ea are doar fuste, daca ea poate (si e mama de 5), noi nu avem nici o scuza. Acum un secol si veacurile de dinainte, nu se concepea sa fie o femeie in pantaloni, purtau fuste, jupoane, crinoline, kg intregi de material cantareau rochiile acelea si totusi acele femei puteau sa se imbrace doar asa. E pacat sa uitam traditia de cand lumea, care ne facea diferiti prin stilul vestimentar. Nu tot ce era in trecut era rau, asa cum nu tot ce e acum e bine. wink Acum cateva saptamani admiram la Croitorie, poze pentru inspiratie, cu rochii si imbracaminte romantica, feminina, cu fundite, volane, jupoane.
Eu am tot preponderent pantaloni, desi acum cativa ani, in sezonul cald, imbracam doar fuste (lungi in procent foarte mare). Apoi m-am indepartat mult de fuste, ca de, era mai comod in pantaloni si jeans in special. Sad Sincer, chiar regret. Rochiile sunt mai ieftine, daca le comparam cu doua alte piese vestimentare, pentru ca te imbraca din cap pana in picioare si fustele sunt mai ieftine decat pantalonii, de multe ori, deci considerentul material nu e o scuza. Fusta nu e musai sa fie mini, apropo de mers pe tobogane si dupa copii (Ioana, ce m-ai lovit... sunt mamica plictisita, dar fiind de fetita, e altceva wink ). Alt exemplu, legat de biciclete (ca tot ma obsedeaza, mai nou), se poate pedala in fusta, indiferent de lungime sau model wink :
-atunci:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

-acum (ca tot a fost ieri Skirt bike):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Putem lasa provocarea deschisa tot timpul, fiecare sa se auto-provoace, cand are timp, cand ii e mai usor, inceputul e mai greu, dupa aia o sa vedem ca se poate si o sa revenim. wink E musai sa pozam tinutele si in acea saptamana legata (7 zile consecutiv) sa fie macar 4 piese diferite, deci se pot repeta, dar nu mai mult de doua ori, o fusta sau rochie. E nevoie sa le pozam, ca sa fie dovada, la dosar. wink Daca se repeta, nu e necesar sa pozam de doua ori, eventual doar daca e fusta si o combinati cu alta bluza.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Dum 27 Mai 2012, 10:59 am

Interesanta provocare,eu ador fustele si rochiile,imi place sa fiu eleganta,chiar daca lucrez la o fabrica de confectii.Chiar zilele astea lucram la o fusta semiclos tare draguta,pe care vreau si eu sa mi-o fac,deja mi-am scos tiparele.
Eu nu am timp sa intru zilnic pe forum,dar abia astept sa vad cine incearca provocarea.
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de AlinaC Dum 27 Mai 2012, 2:37 pm

Buna. Frumoasa provocare! As vrea sa incerc si eu!
La mine la ordinea zilei sunt pantalonii! de diferite marimi!
Am si fuste si rochii, mai ales rochii de ocazie, dar voi incerca.
pupi
AlinaC
AlinaC
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 40
Localizare : Macea, Arad
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de danniela Dum 27 Mai 2012, 2:43 pm

Alinuta, m-ai facut sa rad!!! Pai tu ar trebui sa fii cea mai eleganta ca ai instrumentul in mana, poti si stii sa iti faci singura!!! Si mai stii si ce e in fashon!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de danniela Lun 28 Mai 2012, 3:42 pm

Sparg eu gheata???

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Fusta gri sare si piper, bluza alba, pantofi si curea negri, margele caramizii bio!!! Adica sunt niste seminte vopsite, dar is faine, le-am cumparat de la localnici. Machiaj gri.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de diana-s Lun 28 Mai 2012, 4:07 pm

uuu, frumoasa provocare, ma bag si eu cu placere
cam dupa ce am trecut de 30 de ani am inceput sa fiu adepta fustelor si rochiilor si implicit si a pantofilor cu toc
si a fost o schimbare puternica de la blugi foarte multi, balerini si pantofi sport

din pacate sufar puternic ca din cauza ploii inca nu reusesc sa stau numai in fusta cum mi-am propus si in celelate veri mi-a si iesit...provocarea mea este ca vara si in rest pe cat posibil sa uit de pantaloni

ma apuc de cautat poze deja existente si cum e vreme de fuste imi voi face dimineata inainte de a pleca la munca

****
anul trecut in toamna cand am facut tranzitia la haine am numarat rochii - am peste 30 de rochii, de birou, de oras, de plaja, etc

la fuste ceva mai putine, undeva la 10, in schimb compensez cu camasi, prefer camasile bluzelor/tricourilor
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de aurishta Lun 28 Mai 2012, 5:26 pm

danniela a scris:Sparg eu gheata???
Deja a inceput provocarea? boo
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de carmenco Lun 28 Mai 2012, 5:41 pm

Deja sunt suparata!!!
Cand m-am imbracat si eu in fusta cu o asa mare placere, habar nu am avut de provocarea asta. Si ce mandra am fost de mine azi, m-am simtit tare bine cu tinuta mea Smile .
O sa incerc de maine.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de gabyd Lun 28 Mai 2012, 7:09 pm

Smile Vin si eu....merg la piata rade ....dar m-am simtit bine pt ca in ultimul timp hop in blugi si fuga la piata....desi si fusta e tot din blug ( dar e fusta...sic!!!!)
wink am pozat fusta ....ca singura cu telefonul nu se poate mai mult
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de geany Lun 28 Mai 2012, 8:08 pm

Si eu... am stat acasa, e sarbatoare, deci nici la cumparaturi nu poti merge ca e totul inchis... dar provocarea a inceput de dimineata, cand in fata dulapului aproape ma decisesem sa iau un pantalon scurt si-un tricou, cand imi spun un NU hotarat si-am ales rapid o fusta... deci...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Sfaturi Re: Provocarea de stil: o saptamana in fusta sau rochie(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB