Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Iepurasul de Paste! Editia II

+22
culea mirela
tinap
SilviaDumitrescu
Uca
diana-s
Gianina4ever
denis21
ancamm
bela gio
MARI_H
ivanoiuadela9
cristina iosif
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
elenaxx
teisoara
kitty_1973
carmenco
mykya
Dodo-pui
Andata
mnarcisa
26 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de bela gio Joi 12 Apr 2012, 5:50 pm

Nicoleta Irimescu ai PM de la mine
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de mykya Joi 12 Apr 2012, 7:35 pm

A venit timpul sa ma laud si eu. In primul rand ca am trait bucuria de a nu stii de la cine trebuie sa primesc. Am fost ca un copil mic ce primeste daruri de la Mos Craciun! Ca organizator la celelalte surprize stiam intodeauna perechile. Dar ma laud mai ales cu darurile primite! Sunt extraordinare, nu ma asteptam la asemenea frumuseti, simt ca nu le merit si mai ales ma rusinez ca eu am trimis lucruri atat de marunte! zid
Le multumesc fetelor, mi-au facut o mare surpriza si o sa va arat poze in ordinea primirii coletelor pentru ca toate cadourile sunt speciale!
Primul colet a sosit de la Ancamm, un superb lantisor cu inimioara din fimo care m-a cucerit pe deplin, un semn de carte cu iepuras- nu pot sa nu ma minunez de rabdarea si talentul de care dai dovada Anca- detaliile iepurasului sunt fantastice! Un suport de lumanare care cred eu ca e din sticla dar decoratia este facuta tot din fimo. Gresesc? Nu in ultimul rand o felicitare superba, iar in poza a iesit fantastic pentru ca steluta luminoasa pe care o vedeti pe cosulet este de fapt lumina blitzului.
Multumesc Anca! pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A sosit apoi coletul surpriza. lol! Nu stiu daca pot reda in cuvinte frumusetea lucrarilor create de Bela gio. A meritat din plin emotiile pe care le-am avut! wink O superba tava cu trandafiri, un tablou cu maci, un puzzle cu un vas cu flori, o felicitare superba cu flori de hortensie, toate pictate de ea in culori de ulei. Trebuie sa ma plec in fata talentului sau, credeti-ma ca sunt niste lucrari deosebite! La cadou mi-a adaugat si doua bobine de fir de bumbac. Multumesc Bela gio! pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Al treilea colet a fost unul surpriza, de la o extraiepurica. Este vorba de Carmenco. Ea mi-a facut o surpriza deosebita trimitandu-mi o jucarie de facut floricele, o brosa superba realizata cu aceasta jucarie, 6 suporturi crosetate pentru pahare, o pereche de cercei si o ascutitoare. Eeee dar aici ar fi o problema. Ca pe langa Carmenco trebuie sa-l pupi si pe domnul sot al lui Carmenco Embarassed pentru ca masinaria a fost cu siguranta realizata prin stradania dumnealui. Asadar pup familia C, si multumesc din suflet Carmen! pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si acum, daca ati avut rabdare sa-mi cititi eseul, va urez tuturor un Paste Fericit si sa aveti parte numai de bucurie in suflete si in case! bucurie Si rog fetele carora le-am trimis sa ma ierte pentru umilul meu dar, insa a fost trimis din suflet! paste
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de bela gio Joi 12 Apr 2012, 7:56 pm

Multumesc mykya ca nu m-ai facut de rusine. Astept PM. Vreau sa ma duc maine la banca.

Multumesc pentru aprecieri. Tava este waterproof in limite normale.
Sarbatori fericite
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de ancamm Joi 12 Apr 2012, 9:06 pm

Cu mare placere si din suflet, Mykya. Ma bucur nespus daca am reusit sa-ti fac o mica bucurie.
Sarbatori fericite tuturor, pline de lumina si bucurie.
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de carmenco Vin 13 Apr 2012, 8:54 am

Mukya, sa le folosesti cu placere! Sa stii ca a fost tare emotionant sa daruiesc fara ca tu sa stii hug . Ascutitoarea este pentru creionul dermatograf.

Si acum sa va arat ce am primit eu de la iepurica ileana cosanzeana: decoratiune iepuras, abtibilduri si o felicitare foarte frumoasa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ileana, sa stii ca imi mai doream o asa decoratiune, deja aveam una cumparata de sotul meu Smile care e cu ochii in toate partile dupa frumuseti Smile. Este minunata, multumesc!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de Dodo-pui Vin 13 Apr 2012, 5:01 pm

Azi am primit si eu ,de fapt noi Smile ,primul dar al iepurasului...Carmenco
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

...si intregul "clan" e multumit:
-huna-i cu clamitele gargarite si brosa
-Bogdi cu o bratara foarte frumoasa
-al meu cu suporturile de cani/pahare...pe care si le dorea..dar n-avea cine sa-i faca Embarassed
-eu pentru tot/si pentru toti ,dar mai ales pentru cercei....stiti ca anul acesta se poarta perlutele..da??
MULTUMESC
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de carmenco Vin 13 Apr 2012, 5:13 pm

perlutele si culoarea violet
Ei, nu-s chiar violet suporturile dar sunt pe aproape. Ascutitoarea e pt dermatograf, vezi sa nu ascuta culorile rade .

Sa le purtati si folositi cu placere! Imi pare atat de bine ca au ajuns in timp!
kiss
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de Dodo-pui Vin 13 Apr 2012, 5:44 pm

carmenco a scris:perlutele si culoarea violet
Ascutitoarea e pt dermatograf, vezi sa nu ascuta culorile rade .
kiss
da si violetul love
-m-am prins...sper sa nu o prinda huna prea curand...caci mi-a mai dat una gata Sad
kiss
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de carmenco Vin 13 Apr 2012, 6:41 pm

Am uitat ceva important, bratara e facuta de Cristiana, fata mea.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Vin 13 Apr 2012, 7:14 pm

carmen,ma bucur ca am reusit sa iti aduc o mica bucurie!!!si mie imi plac tare mult decoratiunile de pasti!!!!in special cele un pic haioase cu iepurasi!
am uitat sa anunt ca am primit si eu cel de-al doilea iepuras....dar de la cine????nu stiu,o cana superba!!!!!cu ca[ac si sita si lingurita,numai buna pt ca am trecut serios pe ceaiuri!!!!
iepurico,desvaluieste-te!!!imi place de mor canutza,sa stiu cui tre sa multumesc!!!!!!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de mykya Vin 13 Apr 2012, 10:23 pm

nor Eu am fost iepurica ta, ma bucur ca iti place si sper ca au ajuns intregi la destinatie. Din pacate nu am reusit sa lucrez nimic... Sad
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Vin 13 Apr 2012, 11:17 pm

Bună fetele azi am primit şi eu un iepuraş , dar nici prin cap nu mi a trecut de la cine e până nu am citit ce cadouaşe au primit alte fete. Totuşi sunt puţin nedumerită : nu ştiu dacă este un iepuraş sau extra iepuraş deoarece e prea mare coincidenţa. Pupici tuturor.
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mar 17 Apr 2012, 8:18 am

mykya,canutza de la tn cu peisaj primavaratic imi inveseleste fiecare dimineata cu un ceai fierbinte!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de bela gio Mar 17 Apr 2012, 5:42 pm

Am primit si eu cei doi iepurasi.
Unul de la Cristina Iosif. Multumesc. Setul este chiar dragut.
Unul de la Denis21. Inainte de a deschide pachetul am remarcat scrisul frumos si mi-am zis in sinea mea. Trebuie sa fie profesoara. Si chiar esti. Si sunt putin intimidata.
Multumesc toate sunt foarte frumoase. Sunt impresionata de fularel si de out.
Dar nu stiu sa folosesc pozele religioase. Sunt abtibilduri? Dar n-am mai vazut asa ceva. Lumineaza-ma si pe mine rogu-te (ca suntem in anotimpul potrivit).
Voi pune poze cat pot de repede.

Multumesc fetelor. Va doresc sanatate, multa lumina in suflet si s-auzim numai de bine.

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Mar 17 Apr 2012, 9:53 pm

bela gio a scris:Nicoleta Irimescu ai PM de la mine

Question Nu am primit mesaj pe PM
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mar 17 Apr 2012, 10:43 pm

Azi am mai primit şi eu un aviz de la denis21 cred , mâine îl ridic , iar cel care l am primit vineri este de la carmenco cred căreia îi mulţumesc pt suporturile de pahare ,sunt în ton cu perdeaua de la fereastră ,broşa fimo e deosebită , cerceluşi nu mai vorbesc mi am făcut o adevărată colecţie datorită vouă chiar şi colegele la birou au rămas surprinse de câte cadouri am primit de la voi şi pt asta vă iubesc pe toate. pupi Cu această ocazie îmi cer scuze iepuraşilor mei că abia mâine ajung la poştă şi vineri pot merge la poştă să le ridice. Vă pup şi spor la treabă de mâine .
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de carmenco Mar 17 Apr 2012, 10:46 pm

Sa folosesti si sa porti cu placere, Adela!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de bela gio Mar 17 Apr 2012, 10:50 pm

Nicoleta Irimescu. Am scris a treia oara mesajul PM

Daca nu ajunge poate vb la tel.

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de carmenco Mar 17 Apr 2012, 10:57 pm

Poate are inboxul plin... mai sterge din mesaje nicoleta.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de denis21 Mar 17 Apr 2012, 11:00 pm

Simona ma bucur ca iti plac cadouasele de la mine. Imaginile religioase sunt abtipilduri de lipit pe oua.Fularasul secretos si oul crosetat sunt facute cu mare drag si oferite. kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de cristina iosif Mier 18 Apr 2012, 1:21 pm

Simona ma bucur ca iti place setul si am sperat sa iti placa si culoarea, este o combinatie de piatra soarelui cu unakit.

Sa-l porti cu placere!
cristina iosif
cristina iosif
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 56
Localizare : militello in val di catania - italia
Data de inscriere : 19/03/2009

http://handmadebycristina.blogspot.com/2010/02/alte-lucrusoare.h

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de Uca Mier 18 Apr 2012, 2:22 pm

Şi la mine a venit iepuraşul, fix în Vinerea Mare! bucurie
Magda, îţi mulţumesc din suflet. Sunt superbe toate! kiss
Am primit, pentru mine, o haină numai bună pentru la iarnă, o pereche de pantaloni, un sarafan, umeraşe şi un manechin ( bust) iar pentru viitorul bebe o salopeţică foarte simpatică şi două gecuţe la fel de drăguţe. Sunt super! Îmi plac foarte mult. M-am emoţionat când le-am văzut. hug
Am făcut şi poze, doar să şi apuc să le descarc.
Ai un suflet mare mare mare !
Mi-ai făcut o surpriză minunată!


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de Dodo-pui Mier 18 Apr 2012, 5:37 pm

cristina iosif multumesc,azi a sosit iepurasul...si doi copii "chiraie" de parca n-au vazut ciocolata in viata lor kiss Multumesc si pentru setul meu ,care-mi place,place ,place..... Merci

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de cristina iosif Mier 18 Apr 2012, 7:35 pm

Imi era teama ca nu ajung intregi. Ma bucura fericirea lor kiss si a ta de o potriva pupi


PS Pietrele de la setul tau sunt coral si onix.


Ultima editare efectuata de catre cristina iosif in Mier 18 Apr 2012, 8:31 pm, editata de 2 ori
cristina iosif
cristina iosif
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 289
Varsta : 56
Localizare : militello in val di catania - italia
Data de inscriere : 19/03/2009

http://handmadebycristina.blogspot.com/2010/02/alte-lucrusoare.h

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de Dodo-pui Mier 18 Apr 2012, 8:13 pm

....oare a doua mea surprinsa sa nu fi primit aviz....?!?ca a trecut multisor de cand e la post ala ea...si zau n-as vrea sa se intoarca Sad


Cristina au ajuns in stare f buna...au fost deterioarate dupa ce le-am fotografiat Smile
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Iepurasul de Paste! Editia II - Pagina 3 Empty Re: Iepurasul de Paste! Editia II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB