Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

+93
Puiu Predulescu
teresapetre
Iulia888
violetas
denis21
valentinadof
arielas
piciul
christinuca
LRodica
leia
Floren
orhapetru
anaR
Dulcisor
Samarineanca
Chilibiju
crismi
32vali
cocolina2005
pd.lavu
Buburuza
codryna
iriclau
laurin
adina_lg
danabarbu2007
Fancy-
arabelaa
ritame
madena215
danire
Dionisia
rosita
kabunta
Karina33
manus marioara
adriandusmanescu
Andata
ralou
oliv
mnarcisa
zmz
elenaveronica
jade84
dory
Ais
kitty_mire
Irinax3m
M.Emilia
roxanamoraru91
Carmen T
Elspethalexia
scoobbyy
mariucamariuca
AlexandraPuff
tanasaviorica
maravela lucia florina
Juls5
micheline
voicu silvia
ramonela
biribishpampela
margot
sergiu valentin
jeorjel
crystyna_1226
Panea Laura
ralucis
fulguta28
ismi3ismi
mateia
Indra
Larisa
marabr
Ralusa
aidil
zahariaelouise
Admina
zulluf
ancabanu
gretty
aurishta
danae
diada
oana.n
Cristache
lllorena84
aurelia.c
ElizaD
Florina Radu
ancuta_ancuta
MagdaMarin
97 participanți

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de jade84 Vin 24 Ian 2014, 6:24 pm

Ais, multumesc mult pentru informatie, am cumparat astazi bumbac satinat de 2,40 latime cu 15 lei/m, au atatea imprimeuri ca nu stiam ce sa aleg:)
jade84
jade84
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Ais Vin 24 Ian 2014, 7:48 pm

Jade84 ma bucur ca ai gasit ceva frumos. Spor la cusut
Ais
Ais
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 10/01/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de dory Vin 24 Ian 2014, 8:59 pm

Jade, oare in Bucuresti exista un astfel de magazin?, stii daca au un site ceva ca sa vad locatiile?
dory
dory
helper
helper

Numarul mesajelor : 52
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 14/05/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de jade84 Sam 25 Ian 2014, 12:27 am

Nu stiu sa iti spun, la noi in Cta se numesc "confiscate" si toata lumea stie de ele...poate este cineva aici de prin Buc sa iti raspunda.
Site nu au, nu sunt cine stie ce magazin:)
jade84
jade84
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de dory Sam 25 Ian 2014, 10:41 pm

Multumesc pt raspuns.
Poate stie vreo fata care locuieste in Bucuresti sa-mi spuna pe unde se afla astfel de magazine.
dory
dory
helper
helper

Numarul mesajelor : 52
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 14/05/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de elenaveronica Dum 26 Ian 2014, 12:35 pm

despre depozitul celebru din Timisoara- in caz ca va intereseaza aceleasi lucruri-le -a dat un mail in care ceeam preturi pentru dantele elastice,ca pt lenjerie intima si mi-au spus ca nu mai au pe stoc decat dantele late de cel putin 20-25cm; cat despre material pentru echipamente sportive, nu mai au pe stoc Embarassed 
in schimb, se pare ca mai au tricoturi, ca pt maieruei, tricouri si ceva mai gros sin bbc ca pt treninguri
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de zmz Dum 09 Mar 2014, 9:28 pm

Fetelor, am vazut ca unele din voi ati folosit poplin olandez dupa site-ul ala de are 50 cm la 25 lei, eu vreau sa va cer parerea si sa-mi spuneti daca vi se pare rentabil raportul calitate pret. Ma gandesc ca la banii astia trebuies sa fie super.. (n-am voie eu sa-i spun numele :D).
Vreau sa-mi fac o camasa cu maneca lunga merge materialul pt asa ceva, nu? cam cat ar trebui sa mi comand?(sunt slabuta)
poate pe alocuri postarea mea e off topic dar sper sa-mi fie iertat doar suntem in postul Pastelui :-s
zmz
zmz
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : buzau
Data de inscriere : 27/02/2014

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 09 Mar 2014, 10:26 pm

Zmz pot sa iti zic ca am avut ocazia sapipai materialele despre care spui si sunt tare faine, imprimeurile sunt deosebite.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de zmz Dum 09 Mar 2014, 10:29 pm

Multumesc pentru raspuns Narcisa. Smile :*
cu ce ocazie? :D
zmz
zmz
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : buzau
Data de inscriere : 27/02/2014

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 09 Mar 2014, 10:46 pm

zmz a scris:
cu ce ocazie? :D

Am fost la babyexpo si erau si ei pe acolo. La atingere seama foarte mult cu bumbacul satinat, e placut. Sper sa iti fie de folos informatia.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de zmz Dum 09 Mar 2014, 10:49 pm

Multumesc din nou. Daca mai poti sa imi rasp inca o data...e 100% bumbac asta inseamna ca intra la apa, nu?
zmz
zmz
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : buzau
Data de inscriere : 27/02/2014

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de ralou Joi 17 Apr 2014, 12:35 pm

Larisa a scris:
Gata, am vorbit cu ei totul e in regula cu comanda, urmeaza sa-mi spuna cat costa transportul pentru Romania,Indra daca doresti sa comanzi de pe site-ul acesta te anunt cand stiu cat costa. pupici

Larisa, imi poti spune, te rog, daca ai primit materialele comandate de pe site-ul MacCulloch & Wallis? Cat a costat transportul si cat a durat pana au venit?

Mi-ar placea sa mai aud si alte pareri, daca a comandat cineva materiale de pe site-uri din strainatate, am vazut multe chestii faine dar nu m-am aventurat inca sa comand.
ralou
ralou
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de oliv Vin 18 Apr 2014, 12:13 pm

As vrea sa fac o rochita dupa un tipar din Burda, iar acolo scrie sa fie din poplin de bumbac. Am fost in Obor si am intrebat de poplin, iar vanzatoarea mi-a aratat un amestec de bumbac cu poliester, si mi-a spus ca poplinul are si poliester in el, iar eu nu stiu daca am sanse sa gasesc in Bucuresti poplin de bumbac 100%, as vrea totusi mai ieftin decat cel de la firma despre care vorbeati, la 18 lei/ jumatate de metru....Stie cineva pe unde as putea gasi asa ceva?

ralou, eu mi-am comandat de pe un site din SUA, a durat vreo luna pana mi-au procesat comanda(credeam ca nu mai vine niciodata, deja imi luasem gandul de la ea) si inca vreo 2 saptamani pana a ajuns la posta. Banii i-au luat de pe card in ziua in care materialele au plecat de la ei. Transportul a costat destul de mult, dar mi-am comandat putine materiale si nu am platit nici o taxa suplimentara la ridicarea coletului.
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de ralou Dum 27 Apr 2014, 8:40 pm

oliv, multumesc pentru informatie. Eu m-am gandit sa comand din Europa ca sa fie mai simplu si sa ajunga mai repede, insa nu m-am hotarat inca de unde, am gasit o multime de magazine in olanda si germania, multe din ele sunt prezentate si in burda, la final, in lista de furnizori de materiale si accesorii de croitorie.
ralou
ralou
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de oliv Dum 27 Apr 2014, 9:50 pm

Da, ma uitasem si eu la magazine in Europa, inclusiv pe Amazon Germania, tocmai ca sa fie deja inclus TVA si restul taxelor, dar preturile mi s-au parut foarte mari si am preferat SUA. Intr-adevar la magazinele din Burda nu m-am uitat, poate preturile sunt rezonabile.
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Admina Lun 28 Apr 2014, 5:39 pm

In Obor habar nu au ce vand, banuiesc. Nu se poate sa nu fi avut popin simplu, de bumbac. Poate nu era finetea pe care o doreai, dar sigur se gaseste bumbac fara elastan. Si in Obor si in Sam Expo, gasesti. Il intinzi pe latime, lungime si bie si daca nu se intinde deloc nu are elastan. Daca vrei 100% natural, ceri un colt mic de tot, ii dai foc cu o bricheta, arde complet si lasa cenusa, bumbacul. Polyesterul se strange si miroase a plastic ars, nu lasa cenusa.
Poti gasi si amestecuri preponderente de bumbac si nu e mare diferenta, dimpotriva, e mai usor de intretinut, nu se sifoneaza asa usor se calca bine. Cu maxim 35% polyester, ca la camasile barbatesti, e cel mai bine. wink
Nu stiu cum va convine sa comandati din afara. Mie mi se par preturile mari in State si se vinde la yard, mai putin de 1m si unele au latimi mici. Ce-i drept gasesti orice imprimeu vrei, online, dar preturile sunt mari. Imprimeuri frumoase gasiti si in Sam sau la noi la baz.ar la Narcisa si Camy. Calitatea e foarte buna, de cele mai multe ori, le puteti cere sa faca ele testul cu un colt ars, ca sa fiti sigure ca e preponderent bumbac.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de oliv Lun 28 Apr 2014, 10:33 pm

Smile Da, cu siguranta se gaseste bumbac 100%, problema este ca eu nu cunosc materialele bine, si nici vanzatoarele... eu m-am incapatanat sa gasesc poplin de bumbac, cum scrie in Burda, pe eticheta caruia chiar sa scrie "poplin, compozitie bumbac 100%", ca sa inteleg si eu care este materialul respectiv si ca sa-mi iasa rochita ca in poza. N-am gasit, dar am inteles cam cum trebuie sa fie...
Legat de materialele din SUA: la foarte multe materiale au reduceri, iar majoritatea materialelor pe care le au ei nu se gasesc la noi. Normal, comanzi doar daca vrei anumite imprimeuri, exista si la noi materiale frumoase...Iar pretul pe care l-am platit a fost cam la jumatate fata de Romania, la materialele de acelasi tip.
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Admina Mar 29 Apr 2014, 1:52 am

Oliv, trimite-mi si mie link, te rog, cu site-uri cu materiale ieftine.
Nu ma pot plange, am gasit materiale ieftine cu 1$ cuponul (unele chiar mari), dar nu prea sunt naturale, printre ele.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de oliv Mar 29 Apr 2014, 9:10 am

Iti trimit pe privat. Deci eu ma refer doar la o anumita categorie de materiale, cele de designer din bumbac, si la vatelina pentru quilting, tot din bumbac sau lana. Restul materialelor nu m-au interesat, asa ca nu discut despre ele, pentru ca nu pot face comparatie. Mie imi plac imprimeurile frumoase si mai ales cele de copii pe care le-am gasit la ei. N-am gasit materiale chiar atat de ieftine cum spui tu, e adevarat ca nici n-am cautat...
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de ralou Mar 29 Apr 2014, 11:58 am

Oliv, ma intereseaza si pe mine numele magazinului din SUA de unde ai cumparat. Sunt reticenta la a comanda si pentru ca am inteles ca pachetele ajung la un anumit oficiu postal, care e cam departe de mine.
Eu sunt interesata sa comand online ca sa stiu cu certitudine compozitia materialelor, vreau sa fie 100% naturale, mai ales pentru hainele pe care le fac copiilor.
ralou
ralou
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de oliv Mar 29 Apr 2014, 12:17 pm

Da, si eu vreau sa stiu compozitia materialelor, mereu caut etichetele, cred ca le disper pe vanzatoare  Laughing
Pachetele ajung la oficiile postale cu vama, eu am noroc ca stau aproape de asa ceva.
Am sa-ti trimit site-ul in mesaj privat.
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de iriclau Dum 11 Mai 2014, 11:36 pm

Buna fetelor,

am si eu o intrebare ... a facut careva comanda de dantele sau alte materiale de pe site-ul "[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau de pe ebay ? Ma uit la unii producatori de haine din orasul meu si vad ca folosesc totusi niste dantele frumoase , dar care nu le pot gasi in magazine . (ma refer in special la dantelele de la rochiile de mireasa sau rochiile de seara ) .

Mie imi face cu ochiul dantela asta : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ma gandesc la faptul ca platind transportul se ajunge poate la un cost prea mare ....

Va pup ! Astept parerile voastre, sfaturile voastre ....
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Admina Lun 12 Mai 2014, 1:05 am

Dau si la metru sau yard, pe Alibaba? Eu stiam ca e mai mult engros. Poti sa le trimiti un email si vezi cum raspund. Daca nu vand la unitati mici, degeaba visezi la produsul respectiv. Stiu ca am patit-o si eu. wink 
De pe Ebay mare grija sa fie utilizatori seriosi cu vanzari multe, verifici tot ce poti despre ei, sa fie taxa de transport corecta, sa nu fie vama, etc.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 12 Mai 2014, 9:17 pm

Ai observat va in acel link se specifica ca se vinde minim 500 yarzi in 5 role? Adica cca 100m /rola.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de iriclau Lun 12 Mai 2014, 11:07 pm

da...... din pacate ei cred ca vand doar la firme mari .
Sad
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 5 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB