Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

+91
shopmena
rozina
TeoCanada
kb
alina noel
corinette
louise27
aurelia.c
M.Emilia
laurrra
ral
haute_couture
cristina.moncea
MagdaMarin
DANIELA.I
dan
ancone
sarsuraki
Muffin
Noemi
ggmc
Maci
canadianca50
rosita
mnarcisa
princessita_stefy
CARLA GRIGORAS
ashpvx
caoticamonica
roxana096
alexaaa08
biribishpampela
crumaoli
adela09
IrisT
danae
elutzamicutza
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
amnro
amia
Lucia Ro
milena
oana_007
sebi71
scamutza
mamiboom
doryna
diada
zylv
mihamiha
BiancaBellyDance
Zana Mica
Adriana13
pepy24
deliandreea
deeaz
mickyta
mdlupu
margot
camelot
Karina33
degetica
angells
ancacib
SilviaDumitrescu
RELY
emi
zbughi_ro
raluca1980
Gabyx
mada93
nadina_b2005@yahoo.com
babuscky
Monica
ralucis
dandana
aisha
clodi
io nu
Donescu Monica
audit
dali87
irish05
Usagy
AndreeA__
andreeaX
Buburuza
RalucaS
Admina
loremunteanu
95 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de raluca1980 Mier 02 Dec 2009, 3:10 pm

nu o cunosc in felul acela rade doar ca mai cumpar de acolo de vreo 3 ani incoace de aceea o stiu
avatar
raluca1980
helper
helper

Numarul mesajelor : 32
Localizare : google
Data de inscriere : 08/09/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de zbughi_ro Joi 28 Ian 2010, 4:14 pm

Buna ziua,

Va rog frumos sa imi dati si mie adresa cu materialele la kg din Bucuresti.
Multumesc!(zbughi_ro@yahoo.com)

*************************************+
Va rog mult sa imi spuneti si mie unde sunt magazine cu materiale la kg in Bucuresti.
Adresa mea este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Multumesc.


Ultima editare efectuata de catre geany in Lun 08 Feb 2010, 6:37 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
avatar
zbughi_ro
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de emi Lun 08 Feb 2010, 6:31 pm

Va rog mult, dragelor, dati-mi si mie o sugestie, unde sa caut material pentru huse de canapea? As vrea ceva mai ieftin. La unul dintre depozitele despre care vorbeati as gasi? As avea nevoie de vreo 7 m, dar daca e un pret bun as lua chiar si 10 m, astfel incat sa fac si niste pernute.
Eu sunt din Craiova, dar voi veni in Bucuresti joi, pe 11 februarie si as putea sa caut.
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RELY Mar 09 Feb 2010, 1:00 pm

,Buna fetelor.Eu sut noua pe acest site si as dori si eu mai multe detalii despre cele 2 depozite de tesaturi din BUCURESTI.
RELY
RELY
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 10 Feb 2010, 9:05 pm

Scris de valentinadof Astazi la 19:41

spunea cineva aici ca isi cumpara materiale la kg ,unde gasiti voi?ms


Am mutat aici aceasta postare deoarece la Hainute pentru copiii nostri nu isi avea rostul

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de clodi Joi 11 Feb 2010, 11:33 am

Magazinele cu tesaturi la kg la care am fost eu sunt:
- cel de la Cosbuc. De la Unirii mergi spre Rond Cosbuc (linia de tramvai) pana aproape de rond. Chiar inainte de rond pe partea dreapta la parterul blocului din statia de tramvai este acest magazin - are o firma mare verde pe care scrie tesaturi la kg.
- cel de la Filaret - este chiar langa restaurantul Cantuccio. Restaurantul este chiar pe colt pe Strada Fabrica de Chibrituri si cum stai cu fata la restaurant in stanga lui e o usa fara nici un fel de firma sau insemn... (zici ca intri in garajul omului) intri pe usa si mergi pe un fel de hol vreo 20 m pana in capat si pe partea dreapta este o alta usa care da exact in depozit. In posturile anterioare a pus cineva o poza cu intrarea.
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ancacib Vin 12 Feb 2010, 2:33 pm

Multumim pentru informatii clodi.
Inca o intrebare: daca nu ai avea timp sa mergi decat la unul dintre aceste depozite pe care l-ai alege?

Vreau sa merg si eu maine dar nu prea imi permite timpul sa merg decat la unul singur.
avatar
ancacib
helper
helper

Numarul mesajelor : 22
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de angells Vin 12 Feb 2010, 3:16 pm

ancacib a scris:Multumim pentru informatii clodi.
Inca o intrebare: daca nu ai avea timp sa mergi decat la unul dintre aceste depozite pe care l-ai alege?

Vreau sa merg si eu maine dar nu prea imi permite timpul sa merg decat la unul singur.
hai sa-ti spun un mic secret, daca se poate numii asa. de la unul la celalalt, se fac cam 10 min pe jos.
Cel de la Cosbuc e un magzin mic, cu materiale colorate si mai de calitate, dar mai scumpute. celalalt e un depozit cu adevarat, si cu accesorii (ata, fermoare, etc..), dar sunt claie peste gramada, pe categorii ce-i drept...
angells
angells
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 44
Data de inscriere : 21/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ancacib Vin 12 Feb 2010, 3:27 pm

Aha, am inteles....Atunci o sa ma duc la amandoua Smile
Merci mult Angells
avatar
ancacib
helper
helper

Numarul mesajelor : 22
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de clodi Vin 12 Feb 2010, 6:33 pm

La depozitul de la Filaret aveau multe stofe frumoase, dar am luat si o vascoza frumusica foc de acolo. De exemplu nu aveau bumbacuri pentru camasi cand am fost eu. Preturile sunt intr-adevar mai mici la Filaret. Daca chiar ar trebui sa aleg unul eu m-as duce mai intai la Filaret si intr-o data urmatoare la Cosbuc insa depinde de ce materiale ai nevoie. Cum a spus si Angells sunt sunt la 10 min distanta (acum cu gheata asta.. poate faci mai mult) si poate ajungi la amandoua. Eu de la fiecare am plecat cu cate o plasa plina si m-am abtinut sa nu iau mai multe hug
Le-am marcat pe harta, sper ca se intelege ceva:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de degetica Dum 14 Feb 2010, 12:51 pm

Stiti daca sunt deschise si Duminica?
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Dum 14 Feb 2010, 2:11 pm

Nu este niciunul deschis duminica, nici macar dimineata. Sambata au de pe la 10 la 13-14, cam asa.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Karina33 Dum 14 Feb 2010, 2:37 pm

Am fost si eu vineri in cel din Filaret, nu am prea luat materiale ca mie personal nu-mi trebuiau, am luat doua jerseuri pentru cineva si si-a luat sora-mea mai multe. In schimb mi-am luat ate, fermoare, nasturei si niste insertie. O sa mai merg, aveau multe tesaturi intr-adevar, rabdare sa cotrosesti prin ele sa ai!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Dum 14 Feb 2010, 11:41 pm

Buna seara,

eu sunt noua de tot.Vreau sa va intreb daca la depozitul din Filaret se gasesc si materiale pentru draperii si chiar materiale pentru perdele?Eu pot sa spun ca stau aproape de depozitul din Filaret dar sunt o mamica de ceva timp si mi-ar lua ceva timp sa las copilu si sa merg acolo sa caut ce am nevoie.O seara buna.
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ancacib Lun 15 Feb 2010, 6:20 pm

Buna fetelor

Am fost sambata la depozitul din Filaret si mi-am luat doua materiale dragute.
Totul a fost exact cum ati spus aici, inclusiv nenea care canta Smile
Si care la plecare mi-a spus ca imi doreste sa imi gasesc unul ca el Smile))

Erau foarte multe materiale, asa cum s-a mai spus, trebuie sa ai rabdare si sa cauti. Mai mult uni, si mai putine imprimeuri.
avatar
ancacib
helper
helper

Numarul mesajelor : 22
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Mar 16 Feb 2010, 9:59 am

Buna dimineata,

multumesc pentru mesaj.Dar de preturi ce puteti sa imi spuneti?Sunt rezonabile?Cat este un kg?Cel mai mare pret.Pe mine ma intereseaza materiale pentru pernute,draperii,perdele si materiale pentru a realiza quilt.Nu stiu ce mi-a venit in minte cu acest lucru dar am descoperit o gramada de modele de paturici.
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ancacib Mar 16 Feb 2010, 12:24 pm

De preturi nu prea stiu exact. Eu am luat doua materiale unul de 2 m mai gros si unul mai de vara subtire de 3 m. Aveau preturi diferite,dar nu am retinut cat ca a batut repede pe cantar. Totalul a fost 32 lei. Deci, ca o medie cam 7 lei pe kg.
avatar
ancacib
helper
helper

Numarul mesajelor : 22
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Usagy Mar 16 Feb 2010, 5:10 pm

7 lei pe metru poate :P.

La filaret Majoritatea materialelor erau 20 lei kilogramul.
Pe mine insa m-a dezamagit gama de materiale. Nu am gasit picior de danteluta sau tafta sau catifea (alte materiale mai pretioase). Nu am vazut multe materiale subtiri.

La mine nu era nici un nene care sa cante. Ba chiar nenea de acolo a "omis" sa zica ca anumite materiale iti lasa culoarea pe mana atunci cand le cosi de ex. Dar na, banuiesc ca nu vrea sa isi piarda clientii.


Ultima editare efectuata de catre Usagy in Mar 16 Feb 2010, 5:14 pm, editata de 1 ori (Motiv : cmpletare)
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de clodi Mar 16 Feb 2010, 5:38 pm

Cand am fost eu era intr-adevar nenea care canta si inca un nene care masura si taia materialele etc si amandoi mi s-au parut foarte amabili. Chiar am asistat la o situatie in care unei cliente i s-a aratat ca materialul pe care vroia sa il cumpere era plin de pete desi acestea se vedeau doar daca te uitai foarte atent... zic ca daca era interesat doar de vanzare nu ii arata defectul. Pretul la stofa mi s-a parut ok 20-22 lei kg. La celelalte materiale nu imi mai amintesc cat era kg..
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Usagy Mar 16 Feb 2010, 6:09 pm

Experientele personale difera de la persoana la persoana. Eu zic sa ne ferim de aprecieri extreme si sa acceptam ca unele persoane au avut si experiente negative cu un anumit magazin. Banuiesc ca nenea nu prea prietenos este cel care taie materialele. Ca in majoriatea cazurilor, vanzatorul e mai dragut proportional cu cantitatea de materiale cumparata. Prietena mea si cu mine am luat doar cativa metri de material. Ea nu a beneficiat de nici o apreciere la adresa materialelor si s-a ales cu unul pe care nu poate sa-l foloseasca. La mine a venit un alt nene si m-a avertizat sa nu iau acelasi material (am fost in date diferite). Celalalt nene incerca sa ma convinga ca balotul de jos are aceeasi culoare cu cel de sus (desi era evident ca nu era adevarat, dar era mai greu de scos de acolo :P). Exemple de genul asta sunt peste tot. La acelasi raion din Obor de ex. am gasit o tanti foarte nervoasa, ca intr-o alta zi sa am parte de o vanzatoare amabila, care m-a ajutat sa aleg materialele si chiar mi-a dat niste sfaturi care m-au ajutat (al doilea caz ar trebui sa fie cel normal pentru orice fel de vanzator).

Nu sustin ideea ca daca dai bani mai putini trebuie sa fii de acord sa iei o marfa de o calitate indoielnica.

La cat mai multe experiente pozitive. kiss

ps: stiu ca am fost offtopic, asa ca daca e necesar accept stergerea mesajului .
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de margot Mar 16 Feb 2010, 8:00 pm

Help! Stie cineva - magazin sau site - de unde se poate cumpara frotir (materialul acela de prosop, flausat)?
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ancacib Mier 17 Feb 2010, 10:10 am

Da, am vrut sa zic 7 lei pe m Smile)
Cred ca felul cum se poarta vanzatorii tine mai mult de dispozitia lor din ziua respectiva, eu nu am cumparat decat de 30 lei, deci nu pot sa zic ca am fost un client serios Smile
Oricum conteaza si cu ce asteptari mergi acolo...initial si eu am fost putin dezamagita, ca imi inchipuiam altceva. Eu cautam mai mult materiale subtirele si cu imprimeuri, iar ei au mai mult uni...
avatar
ancacib
helper
helper

Numarul mesajelor : 22
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de mdlupu Mier 17 Feb 2010, 8:30 pm

si eu am fost sambata la filaret, am luat un material gen tergal (asa mi-a zis mama ca se numeste) si un material vascoza putin sifonat care intr-adevar este putin patat! L-am luat in ideea ca va iesi la spalat dar nu a fost asa! oricum cred ca o sa croiesc ocolind petele care sunt undeva pe margine!
nu erau materiale imprimate (si mai mai ales naturale), erau foarte multe materiale sintetice, stofe! una peste alta eu zic ca merita daca gasesti material care sa iti placa, pretul pe metru mi-a iesit 6 ron!
kiss kiss
mdlupu
mdlupu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Joi 18 Feb 2010, 9:10 am

Salutare!
Si eu am fost a Filaret saptamana aceasta si erau cei doi acolo.Te ajuta amandoi numai ca materiale nu gasesti pentru ca nu a mai adus marfa de 1 an.Kg de material variaza intre 15 si 20 lei.Daca ieie mat mai usoare iti incape mai mult.Asa ma sfatuiau cei doi avnd in vedere ca sunt incepatoare .Pe mine 3 materiale m-au ostat 45 de lei.Mai ramane sa ma duc la cel de la piata Cojbuc sau de langa sa vedem cum stau si cei de acolo.

O zi buna.
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de mickyta Joi 18 Feb 2010, 9:35 am

Neata fetelor. Vad ca tot scutati de materiale, depozite de unde le cumparati. Acum ma bag si eu in vb.In Constanta stie cineva astfel de deposit sau ma rog magazine cu materiale la preturi de bun simt. Daca ma poate ajuta cineva astept un mesaj.Va pup si sa auzim de bine.
mickyta
mickyta
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 579
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 4 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB