Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

+91
shopmena
rozina
TeoCanada
kb
alina noel
corinette
louise27
aurelia.c
M.Emilia
laurrra
ral
haute_couture
cristina.moncea
MagdaMarin
DANIELA.I
dan
ancone
sarsuraki
Muffin
Noemi
ggmc
Maci
canadianca50
rosita
mnarcisa
princessita_stefy
CARLA GRIGORAS
ashpvx
caoticamonica
roxana096
alexaaa08
biribishpampela
crumaoli
adela09
IrisT
danae
elutzamicutza
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
amnro
amia
Lucia Ro
milena
oana_007
sebi71
scamutza
mamiboom
doryna
diada
zylv
mihamiha
BiancaBellyDance
Zana Mica
Adriana13
pepy24
deliandreea
deeaz
mickyta
mdlupu
margot
camelot
Karina33
degetica
angells
ancacib
SilviaDumitrescu
RELY
emi
zbughi_ro
raluca1980
Gabyx
mada93
nadina_b2005@yahoo.com
babuscky
Monica
ralucis
dandana
aisha
clodi
io nu
Donescu Monica
audit
dali87
irish05
Usagy
AndreeA__
andreeaX
Buburuza
RalucaS
Admina
loremunteanu
95 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de amnro Sam 10 Apr 2010, 4:50 pm

degetica,
ai cumva idee daca au tricot (pentru tricouri) la sahara? si daca da, cam la ce pret?

tx
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de degetica Sam 10 Apr 2010, 7:51 pm

Sincera sa fiu nu m-am uitat, dar la cate materiale aveau, mai mult ca sigur au si tricot.
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Sam 10 Apr 2010, 8:39 pm

degetica a scris:Am fost si eu la Sahara. Preturi bunicele si bine aprovizionat. Mi-am luat un voal finut la 12 lei m si satin la 10 lei m. Convenabil zic eu. Satinul imprimat era 15 lei m. Aveau si cosuri cu cupoane la 5 lei, si acolo erau materiale frumoase Smile
Am trecut si pe la Shiral...au niste materiale super, dar scumpe. Am vazut un material in degrade cu nuante de roz si gri foarte frumos, dar era 85 lei m si dantele colorate dar si albe/crem deosebite pentru rochite de mireasa cu preturi in jur de 200 lei m chiar si 290 lei. Shocked
As vrea sa ajung si prin Sam, dar cred ca mi-ar lua o zi intreaga asa ca mai amanam Smile
fetelor,in ce secstor este acest magazin sahara??
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de degetica Sam 10 Apr 2010, 9:08 pm

A atasat RalucaS o harta cu o pagina in urma, este foarte aproape de magazinul Unirea.
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Sam 10 Apr 2010, 9:36 pm

eu nu sunt din bucuresti,de aceea as dori sa stiu in ce sector este magazinul.
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RalucaS Dum 11 Apr 2010, 9:59 am

ileana cosanzeana a scris:eu nu sunt din bucuresti,de aceea as dori sa stiu in ce sector este magazinul.

Este in sectorul 3, dar cred ca asta e mai putin important, sectorul 3 e mare. Punctul de reper care te ajuta este Piata Unirii. De fapt acolo se intersecteaza mai multe sectoare, 3, 4 si 5 daca nu ma insel.
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de mamiboom Dum 11 Apr 2010, 10:30 am

amnro a scris:degetica,
ai cumva idee daca au tricot (pentru tricouri) la sahara? si daca da, cam la ce pret?

tx

Buna daca vrei tricoturi gasesti la depozitul de la Filaret. Am luat eu la inceputul lui martie ceva portocaliu foarte dragut, dar mai aveau si alte culori

Sper ca te ajuta cu ceva.
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mier 28 Apr 2010, 10:29 am

stie cineva daca au primit marfa noua la filaret?
sa ne dea de stire Merci
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Lun 03 Mai 2010, 9:48 pm

sebi71 a scris:cine ma poate indruma si pe mine de unde sa cumpar materiale pentru lenjerii de pat


Uite ca Amia a fost mai inspirata wink



amia a scris:daca citesti tutorialul asta esti la curent cu tot ce se intampla in bucuresti in materie de textile ...
deci administratorilor v-ati atins obiectivul
dupa ce am citit aici m-a bugnit si rasul...imi imaginam deja imaginea de ansamblu a bucurestiului, cu noi toate marsaluind care incotro in gasirea sursei de aproviyionare perfecte...precum niste furnicute... wink
weekend placut fetelor
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de margot Mar 04 Mai 2010, 7:18 am

Cine-mi poate da si mie o informatie? La Samexpo se gasesc si materiale de lenjerie, uni, din bumbac albe si culori pastel? Preturi orientative? Multumiri anticipate! O zi buna si cu spor!
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de elutzamicutza Mar 04 Mai 2010, 7:31 am

Margot, eu am vazut si materiale de lenjerie (MULTE) dar la preturi, sincer, nu m-am uitat. Cu siguranta merita sa te duci sa vezi - fii atenta doar cati bani iti iei la tine ca s-ar putea sa ii lasi pe toti acolo (tentatii la tot pasul).
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de margot Mar 04 Mai 2010, 7:43 am

Stiu cum e cand dai de materiale! Multumesc mult! Sper sa dau o fuga pana la Bucuresti cam spre C-tin si Elena ca am si eu o Elutzu p-acolo!
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Mier 05 Mai 2010, 2:47 pm

Cine stie un magazin sau an-gro ieftin cu materiale din bumbac, batist..etc..in Timisoara?
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mier 05 Mai 2010, 2:53 pm

mai nadina, texline ala nu e bun?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Mier 05 Mai 2010, 3:01 pm

E bun dar sincer nu stiu unde este...eu nu le am cu plimbarile...
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de danae Mier 05 Mai 2010, 3:20 pm

Tex Line SRL Timisoara
P-ta Avram Iancu Nr. 5
Tel/ Fax: 0256 476148 Fax: 0356 815644
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de nadina_b2005@yahoo.com Mier 05 Mai 2010, 3:21 pm

MULTUMESC Danae kiss
avatar
nadina_b2005@yahoo.com
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 132
Localizare : egy
Data de inscriere : 31/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de IrisT Mier 05 Mai 2010, 8:00 pm

In Craiova stie cineva de vreun astfel de depozit de materiale sau unde se vand materiale la kg?
Multumesc!
IrisT
IrisT
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 115
Varsta : 39
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 24/11/2008

http://perfectiris.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de amia Mier 12 Mai 2010, 11:04 am

Ca un copil harnic si ascultator, ma trezesc io sambata in zori sa ma duc in sam expo.Nu se pune ca m-am culcat pe la vreo trei patru in noaptea aceeea.
Stiam o scurtatura sa ajung in Europa(straduta aceeea de pe fundeni) ajung io in juma de ora si mare imi fu mirarea cand am vazut furnicarul de acolo...
Oameni buni....lumea dupa lume, masini peste masini, parcare full, lucratori cu cu carucioare pline de marfa dintr-un dragon in altul....sa ma ratacesc si alta nu...Intreb io lumea pe acolo: Sam Expo? Raspuns: Daca cauti vei gasi! m-a bufnit si rasul...Dupa lupte seculare care au durat vreo treizeci de ani ajung si io la Sam Expo: o baraca, no ofence.Imi fac curaj: Hai draga nu o fi dracul chiar asa de rau, intra si tu si vezi ce gasesti. Voiam sa imi iau un material pentru o rochie, mai fistichie, roz. N-am gasit Roz nik.Am dat in schimb peste niste arabi ....ma abtin din greu sa nu ii fac cum imi vine la gura. Niste jepcari care se uita la tine ca la un....si te trateaza asemenea.Mi-am luat o teapa mica vreo 10-15 lei. M-au facut surda si ca data viitoare sa casc bine urechile. Puteam sa ii las taranului marfa pe tejghea ...dar ce sa faci cu mintea omului ca ala imi placea si altul nu mai vazusem. Si i-am zis si io de dulce in gandul meu si pe fata ca sa ii dea si lui alah aceleasi urechi surde ca ale mele si clienti pe masura am scos banu si am plecat. M-am dus invartindu-ma de la tarani ca erau trei pe mine...si m-am mai plimbat io pe acolo am nimerit la o pasmanterie..unde muncea una vai de capul ei saraca mai ca nu ii lingea piciorele aluia...fa aia, serveste clientul, tipa la ea ca la hotii de cai.Mi se facuse mila de ea, mi-am luat doua ate si m-am dus ...si de aici. Si ca sa inchei intr-un mod pozitiv am mai intrat la unul ....care mi-a vbt si s-a comportat cu mine de am crezut ca am nimerit in rai... Un om jos palaria in comparatie cu restul.
Asa ca fetelor noi si care aveti de gand sa mergeti acolo.... cascati bine urechile...si mare grija de unde cumparati, fiti atente la masuratori, numaratori. Raiul pe pamant nu e. Cine stie ce marfa super...nu mi s-a parut, iar preturile intr-adevar erau un pic mai mici decat in oras....dar daca ai un magazin bun de metraje in oras care se aprovizioneaza de la ei poti iesi la acelasi pret cu cel de acolo daca ei il iau cu un discount considerabil avand in vedere cantitatea...
Asta fu experienta mea si incalecai pe-o sa si va spusai povestea asa
PS: daca tot sunt aici hai sa intru si io in dragon si nu nimerii decat in ala de incaltaminte....unde putea de iti rupea nasul in doua...numai a plastic ordinar si a guma incinsa...plin de chinezoi la vanzare, numai la set, la bucata ...nu...si care mai erau din cand in cand vizitati de catre altii mai instariti...probabil sa ii intrebe de castiguri. Ma bag in seama cu unul si dintr-un intr-alta il intreb cat plateste pe chirie 2000 de euro ....si avea vreo 15 mp...fugi mai de-aicea mincinosule..e ...el: ca nu ma minte si ca atata da...TREABA lui
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mier 12 Mai 2010, 11:09 am

rade
la sam expo nu am fost si acum chiar ca m-am lecuit!
si totusi, sunt fete pe aici care se duc, poate ai nimerit intr-o pasa proasta!

dar daca ne vom duce mai multe impreuna?
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Usagy Mier 12 Mai 2010, 1:12 pm

Amia, imi pare rau ca ai avut o experienta proasta, din experienta mea, pot sa spun ca arabii nu mi se par mai "libidinosi in limbaj" (nu am gasit alt termen) decat nenea de la depozitul din Filaret. Iar daca nu esti obisnuita cu un asemenea limbaj, da, e f deranjant. Mie arabii cu care am intrat in contact mi s-au parut chiar mai cuminti si mai amabili. Si dau discount la cantitati mai mari. De ex. am gasit in cu 8 lei/m in samexpo; daca as lua 5 m de in de la sharbek cu 20lei/m as plati 60 de lei in plus, pt mine e o suma imensa. Nenea de la in chiar s-a interesat in depozit, a venit cu balotul in brate ca sa vad culoarea pe care nu o avea in magazin. Si nu s-a uitat urat la mine dupa ce l-am refuzat. In ziua de azi am ajuns sa ma mir de lucruri nomale.
Dar exista si reversul, ca peste tot de altfel.
Am sa mai merg din nou in samexpo sa ma uit dupa niste tafta/saten, dar neaparat iau pe cineva cu mine. Si drumul mai scurt mi se pare pe Soseaua Colentina, cu maxi taxiul cobor f. aproape de depozit.
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Mier 12 Mai 2010, 1:26 pm

nu ar fi bine sa faceti voi niste schite? adica un fel de harta a amabilitatii si disponibilitatii
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de adela09 Mier 12 Mai 2010, 3:23 pm

Buna,
Va urmaresc de mult timp si vroiam sa va rog sa ma ajutati cu o mica problema. Vreau sa imi fac rochia aceasta la croitoreasa, dar in orasul meu nu am gasit material. Sambata voi ajunge in Bucuresti. De unde as putea cumpara materialul, in special in zona Garii de Nord?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adela09
adela09
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Gorj
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Usagy Mier 12 Mai 2010, 3:44 pm

Umm, mie mi se pare ca seamana cu organza, insa sunt sigura ca nu e . In romania nu exista decat o paleta limitata de materiale fata de ce e in afara. Rochia e super draguta, ce pacat ca nu sunt o silfida ^.^ . Aproape de Gara, eu stiu doar zona Lipscani, as merge mai intai la Marco Polo (mag mai micut) , apoi la depozitul de la Sharbek (acolo unde sunt mai ieftine ca la magazinul mare- balotii imoprastiati care incotro) apoi la Magazinul Sharbek - mai organizat si mai scump .
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de sebi71 Dum 16 Mai 2010, 9:13 am

cine ma ajuta cu adresele exacte ale depozitelor de la filaret si pantelimon sa nu pierd timpul

Edit Admina: Te rog sa nu mai scri cu rosu sau alte culori tari, sunt rezervate moderatorilor. Asta ca sa nu pierd nici eu timpul...
Timpul petrecut pe forum, in cautari, este timp castigat. Aflii lucruri noi, impartasesti cu altii ce stii tu, aflii locatia acelor depozite si scutesti bani, deci avantaj tu.
Pe pagina a doua, a acestui subiect, gasesti ce cauti. In primul mesaj si apoi mai jos, intr-un mesaj al AndreeiX, este un citat cu explicatiile mele.
sebi71
sebi71
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 7 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB