Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

+91
shopmena
rozina
TeoCanada
kb
alina noel
corinette
louise27
aurelia.c
M.Emilia
laurrra
ral
haute_couture
cristina.moncea
MagdaMarin
DANIELA.I
dan
ancone
sarsuraki
Muffin
Noemi
ggmc
Maci
canadianca50
rosita
mnarcisa
princessita_stefy
CARLA GRIGORAS
ashpvx
caoticamonica
roxana096
alexaaa08
biribishpampela
crumaoli
adela09
IrisT
danae
elutzamicutza
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
amnro
amia
Lucia Ro
milena
oana_007
sebi71
scamutza
mamiboom
doryna
diada
zylv
mihamiha
BiancaBellyDance
Zana Mica
Adriana13
pepy24
deliandreea
deeaz
mickyta
mdlupu
margot
camelot
Karina33
degetica
angells
ancacib
SilviaDumitrescu
RELY
emi
zbughi_ro
raluca1980
Gabyx
mada93
nadina_b2005@yahoo.com
babuscky
Monica
ralucis
dandana
aisha
clodi
io nu
Donescu Monica
audit
dali87
irish05
Usagy
AndreeA__
andreeaX
Buburuza
RalucaS
Admina
loremunteanu
95 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de mihamiha Joi 25 Feb 2010, 3:45 pm

ralucis a scris:miha, bianca vorbeste de magazinul Sharbek, da o cautare pe google si vezi exact adresa
ms frumos hug
mihamiha
mihamiha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de doryna Joi 25 Feb 2010, 9:31 pm

buna. as vrea sa stiu si eu daca gasesc metraj -bumbac pt lenjerii de pat,in bucuresti dar mai ieftine. daca stiti cumva cat e m2 de sifon la hipermarketul"EUROPA"..ma intereseaza unde si cat e metru. multumesc anticipat.










' kiss kiss kiss
doryna
doryna
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : galati
Data de inscriere : 25/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Joi 25 Feb 2010, 11:30 pm

Salutare.
Eu am fost in magazinul de langa piata Cosbuc si preturile sunt ceva mai scumpe dacat am ahzit pe aici.De la 44 ron kg la 350 ron kg cele din voal subtiri.Sunt frumoase o parte din ele dar pretul e pe masura.Am luat 4 m dintr-un mat si am dat 55 ron .Este superb materialul si nu mai avea cine stie ce din el.

La magazinul dE LANGA Unirii sunt preturile la kg?
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de BiancaBellyDance Vin 26 Feb 2010, 5:54 am

e prima oara cand aud de preturi la kg... poate sunt eu mai mica si nu am avut de unde sa aud.. nici nu am stiu sa intreb de preturi la kg...nu stiam ca exista sau ca e posibil sa fie mai ieftine...ba chiar cand mama spunea de material la kg o corectam Smile .... merita sa incerci cred ca vei gasi oricum ceva ce-ti trebuie la pret d fabrica... ei le fabrica din cate stiu si dupa la importa in magazine .... merita sa incerci zic eu.... oricum nu pleci cu mana goala de acolo , daca o conving pe mama o sa ma duc eu in dimineata asta acolo sa-mi cumpar material si intreb si de tine si iti voi scrie pretul si daca are... kiss
BiancaBellyDance
BiancaBellyDance
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Vin 26 Feb 2010, 12:23 pm

Buna,

la depozitele de materiale preturile sunt la kg.La Doraly,Sam si restul magazinelor presupun ca sunt la metru.Chiar si la cel de la Piata Cojbuc preturile sunt tot la kg,numai ca intrebam ce inseamna jumatate de kg din materialul care ma interesa.Asa aflam pretul pe metru.Oricum cine se mai duce pe la depozitul de materiale de langa fabrica de fermoase sa imi spuna si mie daca sunt materiale pentru perdele,draperii pe culoarea mov .

O zi buna si daca mai aveti vesti despre materiale va astept.

Cu drag
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de ralucis Sam 27 Feb 2010, 5:46 pm

camelot a scris:Salutare.
Eu am fost in magazinul de langa piata Cosbuc si preturile sunt ceva mai scumpe dacat am ahzit pe aici.De la 44 ron kg la 350 ron kg cele din voal subtiri.Sunt frumoase o parte din ele dar pretul e pe masura.Am luat 4 m dintr-un mat si am dat 55 ron .Este superb materialul si nu mai avea cine stie ce din el.

La magazinul dE LANGA Unirii sunt preturile la kg?

Ce fel de material ai luat? Nu mi se pare f scump, daca zici ca e superb, iese cam la 13-14 lei metrul, nu?
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de mamiboom Sam 06 Mar 2010, 10:52 pm

Buna fetelor
eu am fost azi la depozitul de la filaret
preturile sunt intre 15 si 22 ron pe kg(asta doar la materiale elastice si stofe, ca momentan astea m-au interesat).
Am ajuns foarte greu, am venit din DR Taberei si daca stiam de la inceput unde e faceam 40 de min maxim. Eu am facut 2 ore, pt ca am batut la picior strada "fabrica de chibrituri" de 2 ori. Dar a meritat efortul.Am plecat cu doua sacose pline de materiale, in, jerse, lycra, stofe, si nu am cheltuit nici 50 RON. Deja mi-am facut o pereche de colanti dupa tutorialul lui CAMY (careia ii multumesc) si abia astept sa lucrez si restul.
Trebuie sa ii multumesc si lui CLODI pt harta.
Va pup
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Dum 07 Mar 2010, 8:37 pm

Buna seara.

nu stiu cum se numeste cert este ca m-am indraostit de el.Nu vreau sa fac mmai nimic din el.am glumit.
Este taftagri cu niste floricele mici rosii ca si cum ar fi ceva japonez.Dupa cum am mai scris eu caut materiale pt draperii perdele materiale pentru pernute fete de masa si tot felul gen cele din revista Good Homes.Erau si pe mov o groaza dar asta depinde de gusturi.Magazinul nu este mare dar sunt materiale.Daca mai merge cineva la depozitul din Filaret poate sa ia si un nr de telefon de acolo sa vedem cand mai primesc marfa noua?


Eu am inceput sa imi fac fete de perna din materialele luate din filaret.Sunt pernute decorative si este pentru prima data cand imi fac ceva din materiale.
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de scamutza Dum 07 Mar 2010, 11:55 pm

ma bag si eu in seama..spre magazinul de materiale de la fostul restaurant sahara mergeti de la metrou unirii pe langa dambovita spre piata natiunilor unite vreo 5-10 minute maxim..e pe partea dreapta are vitrine mari..arata cam ciudatel asa din afara..n-am intrat niciodata dar mereu trec pe langa cand merg cu cel mic la doctor si mereu imi atrage privirea..spor la cumparaturi pupi
avatar
scamutza
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 101
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/03/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dandana Joi 11 Mar 2010, 9:57 am

mamiboom, ce stofe ai luat de la filaret si cam pe unde le-ai gasit?

inul il stiu, am si eu din cel maro, e f dragut dar nu cred ca e in 100% are si bumbac , nu conteaza oricum

eu am luat bumbac de camasi, vreo 3, deosebite,alb, crem deschis, si unul sigur cu sintetic dar f dragut, erau acolo cum intri in dreapta sus sau in stanga, la inceputul rafturilor, m-a ajutat nenea ala, i-am spus ca vreau bumbac si mi-a spus la fiecare

m-am uitat de stofe dar eu nu am vazut ceva care sa merite
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Joi 11 Mar 2010, 10:38 pm

buna seara

am o nedumerire.La unirii la metrou sunt mai multe oesiri.acest magazin este spre casa poporului sau pe partea cu biserica sf Anton?Nu stiu ce mai este pe acolo ca sa dau ca puncte de reper.
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de mamiboom Joi 11 Mar 2010, 11:22 pm

dandana a scris:mamiboom, ce stofe ai luat de la filaret si cam pe unde le-ai gasit?


scuze de intarziere

am luat o stofa gri subtire pt pantaloni de primavara
cum intri stanga si inapoi
chiar primele materiale de pe raft sunt si maro.
Eu am cautat ceva negru simplu dar nu am gasit
daca vede cineva la filaret sa-mi zica si mie
mamiboom
mamiboom
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 169
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RalucaS Vin 12 Mar 2010, 7:34 pm

camelot a scris:buna seara

am o nedumerire.La unirii la metrou sunt mai multe oesiri.acest magazin este spre casa poporului sau pe partea cu biserica sf Anton?Nu stiu ce mai este pe acolo ca sa dau ca puncte de reper.

Camelot, am atasat o harta pe care am marcat Sahara. E vizavi de Palatul de Justitie.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de camelot Vin 12 Mar 2010, 9:23 pm

buna seara

multumesc mult.Vroiam sa fiu sigura ca pe acolo este ca sa nu mai pierd timp.Am un printisor mic care ma acapareaza complet si cand am putin timp liber fug sa imi mai cumpar materiale.

am auzit ca la statia de metrou aparatorii patriei este un magazin second hand care are materiale la kg.In 1 zi pretul este intreg iar a doua zi la jumatate si tot asa.Daca ajunge cineva pe acolo sa ne dea informatii legate de materiale.

O sera buna.
camelot
camelot
helper
helper

Numarul mesajelor : 8
Localizare : google
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de sebi71 Sam 13 Mar 2010, 9:20 pm

cine ma poate indruma si pe mine de unde sa cumpar materiale pentru lenjerii de pat
sebi71
sebi71
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/03/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de oana_007 Lun 15 Mar 2010, 9:35 am

Vineri am trecut si eu pe la Sharbek (Gabroveni). Materialele mi s-au parut cam scumpute... Voalul era la 15 lei, poplinul de camasi la 12 lei (indiferent ca era mai grosut sau mai subtirel), organza la 25 lei, stofele pe la 25-30 lei. Singurul lucru bun era ca erau o groaza de culori si imprimeuri.
Captuseala era la 6 lei si merceria mi s-a parut destul de aprovizionata...
Mai era interesant cosul cu bucati la 5 lei (am gasit un material de camasa superb, o bucatica la 1,4m cu latime de 1,5m) unde gasesti bucati in jur de 1m din tot ce vrei: jerseu, stofe, satin samd....
oana_007
oana_007
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 43
Localizare : romania, bucuresti
Data de inscriere : 20/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Adriana13 Mar 16 Mar 2010, 12:07 am

Stie cineva programul magazinului Sahara?
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de RalucaS Mar 16 Mar 2010, 10:00 am

Adriana13 a scris:Stie cineva programul magazinului Sahara?

Nu stiu la cat deschid, dar este pana la 18.00 si parca e si sambata dim deschis.
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Adriana13 Mar 16 Mar 2010, 10:09 am

Multumesc Raluca! Flowers
Adriana13
Adriana13
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de loremunteanu Vin 26 Mar 2010, 9:49 pm

Stiti cumva daca sambata e deschis in Niro?
merci
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de milena Sam 27 Mar 2010, 6:24 am

da , este deschis.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de loremunteanu Sam 27 Mar 2010, 8:07 am

Multam Milena. pupi
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty depozite materiale

Mesaj Scris de Lucia Ro Dum 28 Mar 2010, 12:36 pm

Admina a scris:Fetele, programul ar fi cam de la 10-17 aproximativ, in timpul saptamanii, si sambata e mai scurt, pana la 13. Am sa va trimit pe PM date despre depozite wink
Buna,
si eu ma voi muta in bucuresti in scurt timp (la sf lui aprilie) si as vrea detalii despre aceste depozite de materiale la kg.. multumiri anticipat!! Merci



********************************

oana_007 a scris:Vineri am trecut si eu pe la Sharbek (Gabroveni). Materialele mi s-au parut cam scumpute... Voalul era la 15 lei, poplinul de camasi la 12 lei (indiferent ca era mai grosut sau mai subtirel), organza la 25 lei, stofele pe la 25-30 lei. Singurul lucru bun era ca erau o groaza de culori si imprimeuri.
Captuseala era la 6 lei si merceria mi s-a parut destul de aprovizionata...
Mai era interesant cosul cu bucati la 5 lei (am gasit un material de camasa superb, o bucatica la 1,4m cu latime de 1,5m) unde gasesti bucati in jur de 1m din tot ce vrei: jerseu, stofe, satin samd....
Buna,
si acest magazin unde e mai exact?


********************************



Te rog sa citesti punctul 6 din Regulament!


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Dum 28 Mar 2010, 12:50 pm, editata de 1 ori (Motiv : postari fuzionate)
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de amia Vin 09 Apr 2010, 8:59 pm

daca citesti tutorialul asta esti la curent cu tot ce se intampla in bucuresti in materie de textile ...
deci administratorilor v-ati atins obiectivul
dupa ce am citit aici m-a bugnit si rasul...imi imaginam deja imaginea de ansamblu a bucurestiului, cu noi toate marsaluind care incotro in gasirea sursei de aproviyionare perfecte...precum niste furnicute... wink
weekend placut fetelor
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de degetica Sam 10 Apr 2010, 4:29 pm

Am fost si eu la Sahara. Preturi bunicele si bine aprovizionat. Mi-am luat un voal finut la 12 lei m si satin la 10 lei m. Convenabil zic eu. Satinul imprimat era 15 lei m. Aveau si cosuri cu cupoane la 5 lei, si acolo erau materiale frumoase Smile
Am trecut si pe la Shiral...au niste materiale super, dar scumpe. Am vazut un material in degrade cu nuante de roz si gri foarte frumos, dar era 85 lei m si dantele colorate dar si albe/crem deosebite pentru rochite de mireasa cu preturi in jur de 200 lei m chiar si 290 lei. Shocked
As vrea sa ajung si prin Sam, dar cred ca mi-ar lua o zi intreaga asa ca mai amanam Smile
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? - Pagina 6 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB