Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyAstazi la 9:41 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyLun 29 Noi 2021, 9:58 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyMar 23 Noi 2021, 3:13 pm Scris de diada

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyMar 23 Noi 2021, 11:22 am Scris de mlizeta

» Fire de tricotat
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyLun 15 Noi 2021, 8:02 am Scris de LRodica

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyLun 15 Noi 2021, 7:59 am Scris de LRodica

» Accesorii pentru papusa Paola Reina
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyDum 14 Noi 2021, 10:35 am Scris de LRodica

» Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyJoi 04 Noi 2021, 5:13 pm Scris de gretty

» Ce masina de cusut recomandati (6)
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyJoi 04 Noi 2021, 10:55 am Scris de diada

» Fotografia, intre hobby si arta
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyMier 27 Oct 2021, 8:09 am Scris de LRodica

» Botosei, ciorapei, papucei crosetati ( IV)
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyJoi 21 Oct 2021, 8:38 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyLun 18 Oct 2021, 9:58 am Scris de Dorulet

» Probleme tehnice (masini de cusut) 5
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyMier 22 Sept 2021, 9:13 am Scris de diada

» Metoda servetelulul capitolul VIII
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyMar 21 Sept 2021, 8:42 am Scris de diada

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyLun 20 Sept 2021, 7:34 am Scris de piciul

» Impâslirea lânii netoarse 2
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyMar 07 Sept 2021, 8:12 am Scris de dannyela01

» Modificarea si stramtarea hainelor -2
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyLun 06 Sept 2021, 11:32 am Scris de LRodica

» Bluze, topuri (14)
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyLun 06 Sept 2021, 8:53 am Scris de LRodica

» Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyVin 03 Sept 2021, 9:18 pm Scris de LRodica

» Un proiect ...nelimitat
Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 EmptyMier 01 Sept 2021, 7:55 am Scris de Dorulet

Ne bem cafeaua impreuna!(2)

+52
ruxypixy
maria_covacef
67dana
Doina
micutzza19
stella
Day
firimitura
costi_iacob
SilviaDumitrescu
aisha
teisoara
livia1981
Armeana
Giobsy
chrissart
Laila
noor
ionela stefan
Liana
Bianca
claudde
Clio_Ela
kitty_1973
postoleirina
Maia
ioana soare
cris69
mariapursisimplu
Camy
Eva
Ania
oanabijux
totolina
geany
gabita
Allyyna
lorinaoo1
mihatm80
ariana
t.alina
mimizami
tomari
julix_2007
irish05
Buburuza
carmenush
Admina
duchess
diada
MihaelaT
arime
56 participanți

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna!(2) - Pagina 15 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna!(2)

Mesaj Scris de julix_2007 Joi 28 Mai 2009, 9:02 pm

Adevarar s-a inaltat!
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 52
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 08 Iun 2009, 11:11 am

Salutare, salutare!
De mult n-ati mai baut o cafeluta virtuala, asa ca va servesc eu cu una virtuala.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 45
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Mesaj Scris de geany Lun 08 Iun 2009, 11:13 am

Asa e mihaela...dar de data asta sunt prima care bea cu tine cafeaua wink Vad ca a venit vara si putine se mai intampla pe forum Sad
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 08 Iun 2009, 11:30 am

Caldura-i de vina wink
De cand e cald abia imi ajunge timpul...petrec cu Diana multe ore afara.

Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de geany Lun 08 Iun 2009, 11:39 am

Asta e chiar foarte bine,dar mai apari si doua minute pe forum...si asta conteaza wink
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 08 Iun 2009, 11:49 am

Geany, forumul e ca un drog rade abia astept sa ajung in fata calculatorului sa vad ce ati mai lucrat, ce s-a mai discutat, ce pot face si eu din ce lucrati voi fetele....si ui-te asa imi iau doza zilnica. Smile
Tot cu drogul asta am mai mult curaj sa croitoresc sau sa crosetez.

Ieri am imbracat bluza cea turcoaz si am primit cateva complimente incat tare mi-a crescut inima. wink O prietena m-a intrebat de unde am cumparat-o si cand i-am zis ca mi-am facut-o eu a facut niste ochi mari ca nu stia ca stiu sa croitoresc sau sa zicem ca stiu rade

Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de geany Lun 08 Iun 2009, 11:56 am

rade asa sunt si eu,trebuie sa fiu la zi cu noutatile de pe forum,iar cu mandria cunosc sentimentul....parca ma fac de 2 metrii cand cineva se uimeste de ceea ce fac pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de diada Lun 08 Iun 2009, 3:25 pm

da, sa stiti ca din cauza caldurii, s noi la fel petrecem foarte multe ore afara, de dimineata de ex am stat 3 ore. Si o sa mai iesim si dupa-amiaza o tura, dar atunci iese tati ca eu am programare la dentist... in rest, nimic deosebit, sunt si zilele astea de sarbatoare... mai nou alta superstitie sa-i zicem asa... cica nu se spala marti si joi dupa rusalii timp de 3 saptamani! zid Shocked ma gandesc daca o sa tin chestia asta, vad cum sucesc zilele de spalat Laughing

cat despre cat de drog e forumul pentru mine e inutil sa mai zic love

Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7251
Varsta : 42
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Mesaj Scris de geany Lun 08 Iun 2009, 4:12 pm

Treaba asta cu sarbatorile parca o inteleg tot mai mult ca pe-o prostie,desi le tin pe toate de care stiu sau aflu,,,insa sunt chiar iritata pe chestia asta;si de ce,pentru ca aici in strainatate nu exista asa ceva,,,chiar daca e duminica si se are de spalat sau calcat se spala si calca chiar daca este sarbatoare,e liber pentru servici,dar acasa se face orice...Sa ajung apoi la concluzia ca Romania e asa amarata(financiar) ca sarbatoarea e doar pentru acasa nu la servici unde castigi bani din munca depusa intrucat acasa "nu ai voie" sa faci ceva pentru copilul tau ,familia ta,pentru ca e sarbatoare...Ce parere aveti voi pentru asta?
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de diada Lun 08 Iun 2009, 4:50 pm

ce sa zic, ca la noi la nimenea shot oricum la mine sarbatoare inseamna sa nu spal si sa nu cos, in rest fac de toate: calc, mancare, ma fac frumoasa (cica nici unghiile nu ai voie sa ti le tai Shocked ), asta in limita posibilitatilor, adica nu prea-mi iese dar eu incerc Smile + multe altele care trebuiesc facute pe moment. Asa ca, eu de-acum va zic, o sa putrezesc in iad Rolling Eyes

Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de geany Lun 08 Iun 2009, 4:55 pm

rade si eu incerc sa le tin cu cat pot,insa frumoasa ma fac si eu de calcat nu calc,de spalat nu spal,nu cos,nu stricanesc....incerc sa fac alte chestii ca sa-mi distrag atentia,mancare fac8 e musai wink ),,,insa cum spuneam nu facem nimik,,,,dar ..offff mai bine lasa...si sa nu facem si sa facem,nu stim cat de mult greasim ,oricum azi e sarbatoare si is mai mult calare pe calculator rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Admina Lun 08 Iun 2009, 7:51 pm

Eu stiu altfel, ca degeaba ti sarbatoarea si nu speli, nu calci, etc., in ochii bisericii e degeaba, daca nu mergi la slujba. Merci Deci e bine, nu zic nu, dar orice preot va zice sa mergi la Liturghie si dupa aia sa stai acasa, nefacand nimic, duminica. Nu sa stai acasa cu ochii pe pereti in timpul slujbei. Iarasi, sa mergi la biserica si doar sa aprinzi o lumanare si sa te inchini la icoane, in zilele cand e slujba, nu se pune, trebuie stat la toata slujba, si pe stomacul gol, ca sa iei anafura.
Eu nu pot sa ies din casa pana nu-mi beau cafeaua si nu mananc ceva dulce, altfel pic jos. Si mi-ar fi tare greu sa stau in picioare cateva ore, toata slujba.... Asa ca sa nu ne mai luam dupa toate vorbele, scoase de oameni, de-a lungul timpului. Chiar credeti ca Dumnezeu a facut calendarul ortodox, ca el stabileste cand e dezlegare la peste, si cand pica Pastele, anul curent? Eu zic ca are treburi mai importante de facut si nu e legat de o biserica anume, sau un ritual anume. Asta cu spalatul, calcatul, cine trage linia, unde? Adica nu spal si nu calc, dar pot sa scot tipare sau sa fac bijuterii sau copacei de sarma? rade In mod normal ar trebui sa stam, pur si simplu, toata ziua, exact cum zice si Diada, nu tu infrumusetare, nu tu splat, nu tu facut mancare, etc. Eu zic sa ne mai calmam, ca toate astea sunt facute de oameni, nimeni nu stie ce e pacat in ochii lui Dumnezeu.

*Atelierul meu*

Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de tomari Lun 08 Iun 2009, 8:49 pm

Buna fetelor! tocmai ce am sosit si eu de la Oradea - daca am avut liber am profitat si de timpul frumos. In cazul in care ramaneam acasa tot atata cheltuiam dar eram si mai trudita. Eu una-i admir foarte mult pe cei din afara mai ales in privinta sarbatorilor - oameni practici si cu masura in toate - fara risipa inutila.
kiss
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 08 Iun 2009, 9:54 pm

Ce imi place discutia asta Smile
Cand ma gandesc ca am incercat sa explic unnor munusulmani ca dragul lor Koran ar trebui actualizat... Si biblia noastra ar trebui la fel. Oricum interpretarile tot de oameni sunt facute.
Legile astea din Biblie se protriveau in vremutrile de atunci... Acum nu prea mai merg. Pai, cand bunica si strabunica nu mergeau la serviciu, clar ca aveau timp si chef sa tot coase si sa calce in timpul saptamanii. Acum, pt multe femei, duminica si zilele de sarbatoare sunt singurele ocazii in care isi pot pune casuta la punct...
Geany, stiai de fapt de ce sunt sarbatorile tinute asa aici? De ce e liber de la munca? Si in Spanie e la fel, si in Franta si in Anglia. Sunt convinsa ca si in alte tari. In cele enumerate de mine stiu cu siguranta ca nu se merge la serviciu. Biserica a stabilit asa candva, si a ramas si acum, statul recunoaste dreptul de a "lenevi"... Dar Biserica a avut un scop. Asa imi mai aminteste lumea de Dumnezeu si de zilele de sarbatoare. Asa mai are Biserica , mai ales in tarile dezvoltate, cativa credinciosi.
De ce a fost liber de 1 iunie aici ? Pt ca au fost Rusaliile. De ce ae liber joi, ? Pt ca e Inaltare... (Fetelor, sa nu ma certati, eu dau doar exemple... nu stiu daca Rusaliile sunt inainte sau dupa Inaltare Sad )

Pot sa o lungesc putin? La musulmani, de ex... ei refuza categoric carnea de porc, deoarece porcii... "mananca din gunoaie". Candva, pe vremea profetului , a fost o epidemie,din cauza aceasta. Acum... eu stiu ca porcii-cel putin aia din crescatorii sunt mai curati si mananca mai bine decat multi oameni chiar...
Asa ca... ar cam trebui taiata din koran
Sau povestea cu circumcizia, sa nu mai faca infectii... in ziua de azi exista apa si sapun pe toate drumurile, daca se spala, nu mai e pericol... Sau spalatul pe maini inainte de rugaciune, adica de 5 ori pe zi. Noi nu avem nevoie de Biblie ca sa ne spalam mainile...

Intind coarda...
Am citit ceva despre crestini... Am ramas uimita.
Tot o interptretare, ceva mai severa a unor calugari... Spun ca femeia trebuie sa sufere la nastere, ca asa se mantuieste. Ca e pacat mare sa faca cezariana daca nu e neaparat necesara. Pai hai sa fim seriosi.. Nu se spune ca Iisus ne iubeste, si ca a luat pacatele noaste... si asa mai departe. atunci, de ce sa vrea sa suferim?

Ultima editare efectuata de catre Mihaela_s75 in Mar 09 Iun 2009, 12:08 pm, editata de 2 ori
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 46
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 09 Iun 2009, 10:03 am

Vine cineva la cafeluta??
Admina, Diada, sa nu ma certati ca nu dau Edit... Dar daca nu fac alta postare nu mai vede nimeni ca am scris ASTAZI... si nu ma aude nimeni...
De sapt asta, martea si joia nu mai merg la serviciu!!!!!!!!!!!! Dar sper sa nu ma lasati singura aici !
Geany, unde esti? Ca tu erai mereu prezenta dimineata.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de geany Mar 09 Iun 2009, 11:15 am

Neata asa mai la amiaz rade Azi desi m-am trezit de vreme nu m-am dat jos din pat ,ca mi sa urat cu zile zid Chiar vis-a- vis lucreaza pentru a deschide un magazin cred...si de la 6 30 dau gauri si urla si tipa unul la altul ca nu se aud shot ;mi-au stricat toata ziua ...nu am chef de nimik,desi de facut am destule de facut

haideti la cafea feteleor daca nu ati bauto-o inca coffee
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de diada Mar 09 Iun 2009, 11:17 am

acum am ajuns si eu cu copilul de-afara!

super ca nu mai mergi la serviciu marti si joi, o sa ai mult mai mult timp pentru tine! felicitari! hug pupi abia astept sa-ti vad creatiile!

pupici, o zi minunata tuturor!

Administrator
Administrator

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de ariana Mar 09 Iun 2009, 11:29 am

Va ofer si eu o cafeluta. Eu inca si acum mai sorb din cea de dimineata pentru ca imi place sa o savurez love O zi frumoasa va doresc kiss

ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 09 Iun 2009, 11:31 am

Eu sunt la a doua cafeloaie deja. Dar o beau imediat, apoi ma apuc de treaba. curatenie... apoi croiesc ceva.
A, vroiam sa mai spun ceva referitor la slujba de duminica...
Mergeam si eu cu ai mei cand eram tinerica. Stiu ca invatam multe acolo. Sunt multe povestioare din care avem mult de invatat.
Inainte nu erau atatea legi, si ca sa fie oamenii cinstiti si morali, au venit interpretarile ... de cine stia lumea frica?
De Dumnezeu, atat.
Pentru unii oameni slujba era pe vremuri singura unde puteau sa afle ce e bine si ce e rau. Doar acolo gaseai un om invatat - preotii erau in multe localitati singurii care stiau sa scrie si sa citeasca.
Acum mergem noi la scoala.

E pacat, stiu, uneori uitam de Dumnezeu, dar chiar daca nu mergem la Biserica, eu zic savincercam sa fim buni, sa nu facem rau celorlalti, si sa ne rugam asa cum simtim noi, in casa, intr-un coltisor, nu cred ca e neapart nevoie sa fii in biserica.
La mine... pe o raza de 30 de km nu e nici o biserica ortodoxa...

Sory
Pana am scris eu mesajul de mai sus, ati intrat !!
Uraaaa

Diada, eu vad acum ca e super sa lucrez cu jumatate de norma.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de diada Mier 10 Iun 2009, 1:01 pm

buna fetele,

eu sunt foarte suparata, nu am apa zid si am o tona de spalat! asta sa-mi fie invatatura de minte, avea dreptate Ela Flowers o sa ma auziti ca am spalat si duminica daca trebuie! vai ce suparata sunt! suicid

Administrator
Administrator

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de geany Mier 10 Iun 2009, 1:11 pm

asa am zis si eu ieri...ca nu ma mai iau dupa atatea chestii ,superstitii...si daca am treaba mi-o fac si gata...nu-mi mai pap nervii pentru prostii...discut eu cu Doamne Doamne la vremea respectiva si-i explic de ce am procedat asa wink
o zi frumoasa va doresc kiss
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 10 Iun 2009, 2:07 pm

salutare, asa pe fuga cat beau o gura de cafea ca apoi sa termin ce mai am de facut rochiei pt serbare si cel putin sa croiesc boleroul pt mine.
sa aveti o zi frumoasa! kiss

Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de diada Mier 10 Iun 2009, 2:16 pm

Gata, a venit, dar cum banuiam este super ruginita! zid

Mihaela, mult spor, abia astept sa vad rezultatul! hug

Geany pupi hug exact!

Administrator
Administrator

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Clio_Ela Mier 10 Iun 2009, 10:52 pm

diada a scris:buna fetele,

eu sunt foarte suparata, nu am apa zid si am o tona de spalat! asta sa-mi fie invatatura de minte, avea dreptate Ela Flowers o sa ma auziti ca am spalat si duminica daca trebuie! vai ce suparata sunt! suicid

Fetelor, eu mi-am spus doar parerea! Sa nu va luati dupa mine Smile Daca bunica mea era aici, -Dumnezeu s-o odihneasca - ar fi spus sa am grija, ca daca trec pe langa bicerica, pica peste mine, ca e pacat si ce iese pe gura...

Luni stiu ca a fost sarbatoare, asa ca nu am muncit. Vasele au stat pana marti in chiuveta, pt ca masina era deja plina cu cele curate, praful nu l-am sters, nu am dat cu aspiratorul. Nu am muncit deloc.
Luni doar m-am distrat: am brodat, am dormit, am papat- am facut doar ce imi place Smile
Zilele astea tre sa dau de baut, azi am semnat si eu contractul de munca in continuare... Stiam ca o sa fie asa, dar stiti cum e, pana nu dai cu pixul, parca astepti sa se mai intample ceva mai putin bun.
Asa ca acum stiu toti, din 15 iunie sunt OFICIAL cu jumatate de norma. Si ce bine eeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Azi, dupa serviciu, am mers si am cumparat o bicicleta. Masinuta mea e la service, tre sa ii fac revizia, si a fost un chin de o sapt incoace, nu am putut merge la sport, la cumparaturi a trebuit sa mearga sotul meu- ca eu nu conduc masina mai mare nici sa ma impusti- asa ca... mi-am cumparat bicicleta! Sa fie in garaj, la nevoie Smile
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Admina Joi 11 Iun 2009, 10:26 am

Ela, felicitari pentru part-time Flowers Stiu cat de bine e, eu mergeam si-mi luam de lucru pentru acasa, mai mult stateam la barfa cu, colegele... Dar tare bine era, aveam timp de mine, de hobby-uri... Si sa stapanesti sanatoasa bicicleta.

In alta ordine de idei, ati fi interesate (cele pasionate de croitorie) sa avem printre noi un specialist in masini de cusut? cos Am vazut ca la multe probleme chiar e dificil sa ajutam pe cineva, si tot se ajunge cu masinile in service, pe maini neavizate. Am o promisiune si sper sa poata sa ne ajute cu sfaturi, si daca e nevoie si cu reparatii la domiciliu, pentru Bucuresti.

*Atelierul meu*

Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 15 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB