Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

+64
alexaaa08
katy51
Niculae Stefania
-iulia-
tomari
dorinacirstea
onuca28
manuela29
Maria B.
teisoara
alinachiri
afilimonb
moma
SilviaDumitrescu
nicoletanoni
corina armasu
doria
melaniecarla
Mickey
sergiu valentin
aurishta
Nina Constantin
emmancita
MihaelaT
valentinadof
ale_bebe
Cristache
Adela Ispas
PAULA CONSTANTIN
despina13cucli
aurelia.c
kla78
geo
barbin
diada
nicole24
Panea Laura
teisanu tatiana
Florina Radu
lacridrumas
vmir
coman lacramioara
clodi
fulguta28
rosita
geanina_scumpica
balanescugabriela
anacris
Karina33
pisi
Admina
elutzamicutza
oana_007
tiana
jderiuoana
MagdaMarin
ivanutamihaela
zylv
aidil
arielas
rozina
geany20062006
geany
carmenzoe
68 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 17 Dec 2012, 7:25 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Citeste si acest subiect poate te lamuresti.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de -iulia- Mar 08 Ian 2013, 3:34 pm

a venit si la mine mosul (craciun!!). cam tarziu cei drept , dar niciodata nu e prea tarziu! si ce mi-a adus? un overlock Janome 8002D. sunt super fericita dar si trista in acelasi timp, manualul de instructiuni este in olandeza, franceza si germana. are cineva acest tip de masina? as dori un manual de instructiuni in lb romana, pt ca germana inteleg dar nu perfect . am acautat pe net dar nu am gasit. multumesc
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 55
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty atele triplock-ului

Mesaj Scris de Niculae Stefania Sam 19 Ian 2013, 5:21 pm

Am un triplock vechi de tipul metalotehnica si nu stiu cum se baga atele .M-a poate ajuta cineva? cos
Niculae Stefania
Niculae Stefania
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/01/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de afilimonb Sam 19 Ian 2013, 8:38 pm

Niculae Stefania, de asta?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am un filmulet bun, si cum se pun atele si cum sa mai scapi de metalele din el, dar este in rusa:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
afilimonb
afilimonb
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 251
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Niculae Stefania Dum 20 Ian 2013, 7:46 am

Nu este asa ,e mai recent si cred ca inca se mai folosestev in ateliere,coase si cu3fire si cu 5.AJUTA-MA SA INVAT SA PUN ATELE DE LA GRAIFARE.
Niculae Stefania
Niculae Stefania
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 19/01/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Admina Dum 20 Ian 2013, 8:25 am

Si cum propui sa facem asta? Sa ghicim modelul, cautand pe net? Suspect
Incearca sa pui o poza cu triplocul din fata si una cu placutele deschise, sa se vada graifarele.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de katy51 Joi 24 Ian 2013, 2:12 am

barbin a scris:Asta-i de-ala de cusut bluze din jerseuri fine si de facut tricouri? scratch
pentru cusut tricouri este masina de acoperire,din cate stiu eu,arata ca asta dar are 3 ace si un singur fir dedesupt,mi-am achizitionat si eu una de curand si sunt in perioada de "studiu" .
katy51
katy51
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 73
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de arielas Joi 24 Ian 2013, 2:41 pm

Ce marca ai luat la masina de acoperire Katy???
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de katy51 Joi 24 Ian 2013, 3:48 pm

arielas a scris:Ce marca ai luat la masina de acoperire Katy???
Merrylock 3040,dar am luat picioruse optionale si am cerut lamuriri pentru montajul dispozitivului de paspoalat cu bieuri,astept raspuns si ilustratii.daca mai are cineva acest tip poate ne consultam.
katy51
katy51
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 73
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de arielas Sam 26 Ian 2013, 7:31 am

Este subiect separat pentru masina de acoperire si tot acolo ai si cum se monteaza dispozituvul, nu mai trebuie sa astepti trebuie doar sa cauti subiectul...[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de katy51 Mar 29 Ian 2013, 6:49 pm

Fetele care au masina de surfilat,as dori si eu niste opinii avizate,am pus ochii pe un Brother 1034D sau 3034D,sunt putin descumpanita pentru ca prin magazinele online am vazut diferente mari de pret si mai toate nu sunt din Bucuresti,cei de la Sibiu au preturi mai mari dar sunt destul de promti in raspunsuri,sa ma orientez spre preturi mai mici sau sa merg pe mana celor de la Sibiu?A avut cineva nevoie de service,cei de la Sibiu mi-au spus ca ar trebui sa ma duc cu masina acolo,ceea ce mi se pare imposibil,....inainte sa fac o prostie as mai dori niste sfaturi....
katy51
katy51
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 73
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de -iulia- Dum 03 Feb 2013, 2:06 am

scriam acum ceva timp ca am primit overlock si eram speriata ca nu stiam sa-l folosesc (nu mai spun ca nu am vazut niciodata cum functioneaza). acest mic monstrulet ma intimida Sad . manualul este in franceza, olandeza si germana (din care inteleg putin mai mult de jumatate). dupa aproape o luna revin si spun ca iubesc masina aceasta si ce face. e simpla, cred ca pentru incepatori wink , ii schimb cu usurinta atele (bineinteles cu nodurile de rigoare) , la acele superioare infilarea atei mi se pare o joaca, ceea ce nu pot sa spun si despre acele inferioare, dar ma descurc si o iubesc. si acum am sa incerc sa va arat bijuteria mea


[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 55
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de alexaaa08 Mar 05 Mar 2013, 11:24 pm

Am gasit un anunt pe net care spune asa "angajam persoana detinatoare de masina triploc care sa lucreze de la domiciliu hainute pentru copii 0-3 ani," Pt Buc-Ilfov
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
M-am gandit ca poate sunt persoane interesate
Nu am stiut unde sa pun anuntul. Rog adminele sa il mute daca nu este bine aici sau sa stearga daca se considera reclama.
alexaaa08
alexaaa08
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de nicole24 Mier 06 Mar 2013, 12:37 pm

katy51 a scris:Fetele care au masina de surfilat,as dori si eu niste opinii avizate,am pus ochii pe un Brother 1034D sau 3034D,sunt putin descumpanita pentru ca prin magazinele online am vazut diferente mari de pret si mai toate nu sunt din Bucuresti,cei de la Sibiu au preturi mai mari dar sunt destul de promti in raspunsuri,sa ma orientez spre preturi mai mici sau sa merg pe mana celor de la Sibiu?A avut cineva nevoie de service,cei de la Sibiu mi-au spus ca ar trebui sa ma duc cu masina acolo,ceea ce mi se pare imposibil,....inainte sa fac o prostie as mai dori niste sfaturi....

Buna Katy, eu am cumparat anul trecut un Brother 1034D din Bucuresti. Firma are adresa in SABINELOR 8 (pe la pta de flori de la Cosbuc ), si au telefon 021 2323844. Imi cer scuze daca fac reclama (rog adminele sa stearga daca este cazul ).
Vezi ca au program de lucru pana la ora 17:00.
La vremea aceea se faceau si mini cursuri informative ptr utilizare (vineri ).

O singura problema are acest model. La infilarea firului 4 are undeva un dispozitiv care tine ata.Ei..firul daca nu este asezat cum trebuie se rupe.
Avand in vedere ca atunci cand l-am achizitionat habar nu aveam sa folosesc o asemenea masinarie..pot spune acum ca sunt multumita de el (desi mi-ar fi placut sa faca si cusatura uberdeck). Cred ca celalalt model are, insa este mai scump.
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de katy51 Mier 06 Mar 2013, 3:44 pm

Multumesc,l-am luat intre timp,mie cand mi se pune pata,mi se pune....nu am lucrat foarte mult la ea,studiez inca dar nu am patit inca nimic cu atele....Am o problema cu dezafectarea cutitului,am folosit maneta si am impins cutitul in jos,dar nu iese asa usor cum arata la modelul 3034D,trebuie desurubat ?
Surubul nu pare a ceda prea usor si nu stiu daca pot sa-l las in pozitia asta fara sa il stric....eu l-am luat de la Sibiu,in Bucuresti nu au rate pe Bonus Card
si eu numai asa puteam s-o cumpar...poti sa-mi spui cum procedezi?
katy51
katy51
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 73
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de nicole24 Joi 07 Mar 2013, 1:21 pm

Sa iti fie de folos.
Al meu are in partea stanga (pe latura mica) o clapita care dusa catre spatele masinii anuleaza cutitul. Trebuie sa ai grija ca acesta sa fie in pozitia lui cea mai de jos. Si mie mi-a fost greu pana m-am lamurit cum functioneaza.
Anul trecut cei din Bucuresti aveau 6 rate pe Card Avantaj.

Cred ca 3034 este putin mai complex.
Cauta pe youtube filmulete despre acest produs.
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de katy51 Joi 07 Mar 2013, 2:45 pm

Si acum au dar eu nu aveam limita de credit decat la bonus,la Card Avantaje eram full....Cele din Bucuresti ce tara de origine au? Cele de la Sibiu sunt din Taiwan...
katy51
katy51
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Varsta : 73
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de aidil Vin 08 Mar 2013, 7:19 pm

Tot taiwan, initial erau o singura firma, pe parcurs s-au despartit.
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Sam 09 Mar 2013, 12:34 am

Buna! As dori sa imi iau si eu o masina de surfilat Toyota. Pe langa surfilat as vrea sa cos tivul tricourilor sau materialelor foarte elastice (gen pe fata "ac dublu" si pe spate surfilat/acoperit) dar nu stiu daca acest model SLR4D face si acest lucru. Cum imi pot da seama?
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 09 Mar 2013, 12:36 pm

Tu vrei sa-ti cumpreri un triplock care sa faca cusatura unui uber.
Ce vrei tu sa cumperi nu are aceasta functie.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uite in olanda o gasesti cu 225 euro cu transport gratuit doar in tarile:

Benelux 1 a 2 days

Germany 2 a 3 days

France 3 a 5 days

Spain 4 a 6 days


Iar tot la eu setul de sorjat si setul de 3 picioruse ( elastic foot;beading foot
;piping foot) pentru acest model este 25 euro fiecare.La noi costa dublu.

In Germania e 229 euro.
Iar cusaturile sunt aceastea


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



katy51 a scris:Multumesc,l-am luat intre timp,mie cand mi se pune pata,mi se pune....nu am lucrat foarte mult la ea,studiez inca dar nu am patit inca nimic cu atele....Am o problema cu dezafectarea cutitului,am folosit maneta si am impins cutitul in jos,dar nu iese asa usor cum arata la modelul 3034D,trebuie desurubat ?
Surubul nu pare a ceda prea usor si nu stiu daca pot sa-l las in pozitia asta fara sa il stric....eu l-am luat de la Sibiu,in Bucuresti nu au rate pe Bonus Card
si eu numai asa puteam s-o cumpar...poti sa-mi spui cum procedezi?

[yoytube][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uite aici la minutul 4.32 cat de usor se indeparteaza cutitul fara a desuruba ceva. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Sam 09 Mar 2013, 9:49 pm

Multumesc MagdaMarin ! Eu am gasit masina in Romania pe un site la un pret bun, zic eu...aprox 900lei. Cred ca o voi lua de acolo si voi comanda piciorusele de pe site-ul cu 25euro. Pe mine ma intereseaza sa cos&finisez materiale elastice.
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 10 Mar 2013, 9:37 am

Da este masina ideala pentru cusut materiale elastice.Ma bucur ca ai gasit-o la un pret mai mic. Eu o vazusem cu peste 1200 ron.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de CarmenClaudia Lun 11 Mar 2013, 9:30 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Un filmulet despre cum sa puneti firele si alte sfaturi utile pentru fetele care si-au achizitionat de curand un triplock.
Poate ca va este de folos.
Eu imi strang bani sa imi iau unul,dar ma documentez de pe acum Smile
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de orhapetru Sam 23 Mar 2013, 12:16 pm

Apropo domni exista pe acest forum?? caci doamne dragute si amabile sunt destule Smile
care este diferenta intre ata normala de cusut si cea de surfilat?
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de gobelin Sam 23 Mar 2013, 1:14 pm

Există și domni. Eu sunt unul.
S-a mai discutat despre diferența dintre ațele respective. Știu că am citit chiar aici, doar că nu mai țin minte pagina.
gobelin
gobelin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 139
Localizare : Timis
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 11 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB