Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

+64
alexaaa08
katy51
Niculae Stefania
-iulia-
tomari
dorinacirstea
onuca28
manuela29
Maria B.
teisoara
alinachiri
afilimonb
moma
SilviaDumitrescu
nicoletanoni
corina armasu
doria
melaniecarla
Mickey
sergiu valentin
aurishta
Nina Constantin
emmancita
MihaelaT
valentinadof
ale_bebe
Cristache
Adela Ispas
PAULA CONSTANTIN
despina13cucli
aurelia.c
kla78
geo
barbin
diada
nicole24
Panea Laura
teisanu tatiana
Florina Radu
lacridrumas
vmir
coman lacramioara
clodi
fulguta28
rosita
geanina_scumpica
balanescugabriela
anacris
Karina33
pisi
Admina
elutzamicutza
oana_007
tiana
jderiuoana
MagdaMarin
ivanutamihaela
zylv
aidil
arielas
rozina
geany20062006
geany
carmenzoe
68 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 06 Noi 2012, 11:15 pm

MagdaMarin a scris:
Oare functioneaza si la barbati frumosi? scratch
eee hait ca te intreci cu gluma. Da mai lasa fata si pe altele pupi rade rade rade
Aaaaa si vad acolo la tine o multime de masini Mai ai loc? Ma gandeam ca poate iti dai vreuna de pomana ca la cate cadouri ai primit si vei mai pri,i... ar cam fi cazul sa dai ceva de pomana rade
Ptiu ca si uitai sa te felicit. Sa o stapanesti sanatoasa si sa te folosesti de ea cat mai mult timp fara sa iti faca nici un fel de sicane !

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Admina Mier 07 Noi 2012, 12:28 am

La aia ma uitam si eu... Magduto, cate ai soro? Ia sa vedem ma intreci? Cate ai in flota? wink Sa-l folosesti cu spor, norocoaso!
Adevarul e ca la magazinele din Bucuresti au fost mult mai multe disponibile. Am trecut sa vad unul pe viu, dar normal ca erau in cutie.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Nina Constantin Mier 07 Noi 2012, 8:20 am

Felicitari pentru cadou Magda. Acum asteptam creatii de la posesoare. Nici eu nu prea am avut timp, ieri am fost sa duc familia la tara si am intarziat mai mult decat trebuia. Azi sper sa am mai mult timp.
Nina Constantin
Nina Constantin
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 47
Localizare : Targoviste
Data de inscriere : 25/01/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 07 Noi 2012, 10:52 am

Magda, sa-l folosesti sanatoasa!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Orice masina este buna!

Mesaj Scris de moma Mier 07 Noi 2012, 11:38 am

Doamnelor nu stiu ce sa zic, dar eu am lucrat pe mai multe tipuri de masin ca am fost in fabrica si o tehnoloaga ne zicea tot timpul..DACA TE PRICEPI SI LA MECANICA PUTIN SI STII NOTIUNILE CE TIN DE CE VREI SA COSI SI MASINA VA FI BUNA.. . Laughing
Eu am o masina RODICA79 si sunt multumita de ea.
moma
moma
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 37
Localizare : botosani
Data de inscriere : 29/10/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de afilimonb Mier 07 Noi 2012, 12:36 pm

nicoletanoni a scris:Am si eu o masina de surfilat si nu reusesc sa o reglez. este o masina ruseasca dragonfly si nu-mi iese de nicio culoare cusatura de surfilare.

Pune o poza cu masina sa vedem ce model este.

Felicitari fetelor pentru achiziile masive. Sa le stapaniti cu placere si sa aveti rabdare pana va deprindeti cu ele.
afilimonb
afilimonb
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 251
Varsta : 38
Localizare : iasi
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de alinachiri Mier 07 Noi 2012, 12:47 pm

Mi-am luat si eu masina din Lidl... Cadou de la sot pt ziua mea de nume! Nu stiu inca nimic desprea ea, dar cu ajutorul cartii si al vostru ii dau de cap! Azi mă bag si eu la citit si învățat!!! Si eu ca si Magda astept o statie de călcat!!Smile
alinachiri
alinachiri
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de teisoara Mier 07 Noi 2012, 3:02 pm

Ma inscriu si eu in clubul posesoare fericite de triplock. Smile

-stare-Happy
-stadiu-invatacel
Poate postez si ceva ce am lucrat aseara neterminat inca.


sarutmana Karina ca ne-ai informat si am reusit sa facem economii la buget pupi

Spor tuturor fetelor si sa-l stapaniti sanatoase!
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Maria B. Mier 07 Noi 2012, 3:06 pm

Buna! Este pt prima data cand scriu pe acest forum, am intrat aici special pentru ca am vazut pareri avizate despre masina de la Lidl.. pe care mi-am dorit-o si mi-a adus-o aseara sotul.. nu stiu inca sa o folosesc, sper sa apuc zilele astea sa ma descalcesc putin cu explicatiile din cartea tehnica. Pana acum am folosit masina de cusut normala, dar cand am vazut oferta aceasta am ramas cu gandul la ea, si acum citind si aici m-a cucerit.. Eu nu am pretentii prea mari de croitorie, mi-as dori sa pot sa le mai fac una alta copiilor, si sa pot folosi si materiale gen tricot, de asta mi-am dorit-o. Cand am sa incep sa o folosesc am sa iau la citit topicul acesta de la inceput, cred ca are multe informatii folositoare.
Maria B.
Maria B.
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 04/11/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de diada Mier 07 Noi 2012, 5:16 pm

Mai este cineva de pe forum care nu si-a luat masina? wink sunteti super tari fetelor, sa le folositi sanatoase! Mi-ar fi placut si mie, dar in Buzau deja nu mai era, nici nu stiu daca a fost... oricum nu conteaza ca nu aveam cu ce!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de rosita Mier 07 Noi 2012, 5:29 pm

Diada, cred ca Lidl ar trebui sa multumeasca forumului pentru ce popularizare i s-a facut, cel putin cu ocazia triplockului wink
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de manuela29 Mier 07 Noi 2012, 8:06 pm

L-am cumparat si eu ieri,dar numai dupa ce-am citit postarea Mihaelei in care spunea ca l-a incercat si e ok.N-am reusit sa-l probez inca . Din lipsa de timp sunt in " faza de lectura a manualului ".
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de arielas Joi 08 Noi 2012, 7:15 am

Vreau si eu cum spune Magda COVER....... Sad asteptam......
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 08 Noi 2012, 9:12 pm

E super masinuta Pfaff si isi merita toti banii m-am obisnuit cam greu cu lumina alba (inca nu stiu cum se schimba becul scratch) dar am eu timp s-o testez. asa cum trebuie.
Si nu stiu la ce foloseste intinzatorul scratch dar cum aflu va spun.
Multumesc de urari si spor la treaba.
Dar de maine incolo. Merci wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de barbin Sam 10 Noi 2012, 9:42 pm

Azi mi-am desfacut si uns masinuta. Merge usor volantul acum.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am infilat iar si am tras atele mai tare prin discurile de tensionare.Am verificat la imbinari: 0 erori! Smile
(Sa nu sariti, ca eu am citit manualul da' ma prind mai greu!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine])

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de rosita Sam 10 Noi 2012, 9:52 pm

Din poza nu ma prind, dar ma gandesc ca te referi la ce ziceai mai demult, ca una dintre ate e prea lejera?
Daca da, ai incercat sa maresti tensiunea doar pentru ea?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de barbin Sam 10 Noi 2012, 9:58 pm

Am incercat de toate.
Maream/micsoram degeaba daca atele oricum nu intrau bine in disc. lol!
Poza e facuta dupa ce a iesit.
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de rosita Sam 10 Noi 2012, 10:06 pm

Sa vezi ce tare e faza cand o ata e super tensionata, umbli la tensiuni de capiezi si nu se rezolva nimic si, dupa ce te lasa nervii de tot, intr-un final observi ca firul respectiv e prins pe sub conul de ata, sau chiar pe sub suportul de ate al triplockului!
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de barbin Sam 10 Noi 2012, 10:15 pm

lol!
Da, da. Tu mereu ma incurajezi. Esti o scumpa. Eu o sa imi iau nume utilizator ceva gen: "anti.talent scratch "? ..... mai cer si alte pareri..
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de rosita Sam 10 Noi 2012, 10:36 pm

Gandeste-te ca toti trecem prin situatia asta, si nu trebuie sa fii neaparat incepator ca sa treci prin asta. La orice nivel e ceva nou de invatat, care uneori vine cu o frustrare la pachet wink. Dar ii dam acolo cu perseverenta si nadejdea, si, vorba bancului, infrangem pana la urma Smile

Mie, cand mi-am luat triplockul, mi-a fost frica de el cateva luni. Frica! Apoi m-am obisnuit cu zgomotul lui, cu viteza, cu toate firele, si acum suntem prieteni love sau asa sper rade
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de barbin Sam 10 Noi 2012, 11:15 pm

1. Ai dreptate. Cu cat frustrarea mai mare, cu atat bucuria mai mare. Pana acum, s-au tot compensat..

2. Tu nu aveai o Rosita asa sincera si cu dorinta de a inocula determinarea in gandul unei ezitante.

Io tot te pup o data pe tine. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de rosita Dum 11 Noi 2012, 7:35 pm

Referitor la punctul 2, sa stii ca am gasit sustinere pe forum atunci!

Cat despre pareri sincere, ele exista pe forum, problema e cum sunt primite si procesate de catre cei care le citesc wink

kiss
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de emmancita Dum 11 Noi 2012, 9:28 pm

Cand eu am luat triplockul, tot asa am patit, am cusut ceva la el la inceput si mergea brici ( mi-era frica sa schimb si atele la el , ca poate nu mai stiu sa le pun inapoi... Smile ) si apoi cand am schimbat atele nu mai cosea bine...m-am uitat peste tot, am stat cu cartea pe genunchi si mi-era asa de ciuda...Intr-un tarziu( dupa ce si sunasem pe cineva sa ma plang si sa-i trimit poza cu oroarea care-mi iesea aunci) AM VAZUT ca una dintre ate nu era infilata bine, nu trecea prin tensiometru. Era pusa acolo dar nu tensionata. Acum stiu la ce am gresit si ma uit bine de fiecare data cand schimb atele !
kiss
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de nicole24 Dum 11 Noi 2012, 9:40 pm

Buna,
se pricepe cineva la cusut tricot ?
Tot incerc sa finisez un tricou si nu sunt multumita de rezultat.
Am achizitionat nu de mult un Btrother de care sunt foarte multumita.
Insa pe ramura tricot mi-ar place sa iasa mai frumos finisajul.

Multumesc fetelor,
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de barbin Dum 11 Noi 2012, 10:52 pm

Rosita. Trebuie sa fii draguta pana la capat. Eu topaiam aseara de bucurie si am glumit.. Toate fetele sunt niste dragute si saritoare. Am citit mare parte din sectiunea Croitorie si observ ca fiecare dintre noi traim cu recunostinta in inima fata de oricine de aici.
Emmancita, e mai amuzant cand se intampla si altora.
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(4) - Pagina 9 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB