Lucru de mână
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» De unde si cu ce materiale ne aprovizionam
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyAstazi la 6:46 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyAstazi la 6:45 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyIeri la 1:55 pm Scris de vlad_mom

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 18 Sept 2020, 9:48 pm Scris de Dorulet

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 18 Sept 2020, 8:25 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptySam 12 Sept 2020, 5:14 pm Scris de Dorulet

» Accesorii pentru papusa Paola Reina
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyLun 07 Sept 2020, 7:40 pm Scris de vlad_mom

» Conserve pentru iarna (3)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyJoi 03 Sept 2020, 12:23 pm Scris de LRodica

» Fimo-Ce putem face cu fimo (2)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyLun 24 Aug 2020, 7:20 pm Scris de LRodica

» Pulovere si alte creatii tricotate (vesta, bolero) XVII
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyMar 18 Aug 2020, 9:02 am Scris de LRodica

» Gradina cu legume (7)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptySam 15 Aug 2020, 7:56 am Scris de piciul

» Decoratiuni interioare pt casa (6)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 14 Aug 2020, 10:19 am Scris de LRodica

» Mobilier homemade (2)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyMar 11 Aug 2020, 6:49 am Scris de Dorulet

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyLun 27 Iul 2020, 11:12 am Scris de mlizeta

» Ajutor!...Invatam sa tricotam impreuna -6
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptySam 25 Iul 2020, 6:48 pm Scris de LRodica

» Sarbatoritii zilei!!! XI
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyLun 06 Iul 2020, 10:56 am Scris de mlizeta

» ace de masina de cusut broather innover a
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyVin 03 Iul 2020, 11:09 am Scris de diada

» Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyJoi 25 Iun 2020, 3:30 pm Scris de chis assy

» Dieta sau un regim de viata sanatos!
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyMar 23 Iun 2020, 10:25 pm Scris de Michelle88

» Din materiale reciclabile 6
Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 EmptyMar 23 Iun 2020, 11:01 am Scris de vlad_mom

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de micheline la data de Mier 04 Ian 2012, 10:49 am

Laurentiu, felicitari pentru pasiunea ta. In general, atunci cand faceau armata, soldatii trebuiau sa-si coasa singuri nasturii la haine, sau hainele daca se rupeau. Esti inca un copil dar teama tatalui tau are mai putina legatura cu pasiunea ta, ci mai degraba cu o anumita conceptie pe care nu ti-o pot expica din cauza varstei tale (este din zona cu bulina rosie). Nu esti cu nimic mai barbat si cu nimic mai prejos de altii daca ai astfel de pasiuni. Mult succes in cultivarea lor.
micheline
micheline
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 79
Localizare : Romania
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc? - Pagina 2 Empty Re: Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Mesaj Scris de bela gio la data de Mier 04 Ian 2012, 11:50 am

Piciul are perfecta dreptate.
Niciodata nu stii cand o anumita abilitate invatata in copilarie/adolescenta sau chia la maturitate iti va fi de folos.

Persevereaza si o sa ai succes (cum spun americanii).

Simona
bela gio
bela gio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 144
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de laurentiu14 la data de Joi 05 Ian 2012, 1:32 pm

Avem traditii frumoase ,imi place f mult de exemplu cand mergem la bunici la tara,locuiesc la sat ,si bunica face uneori sezatoare acasa,si se aduna cateva vecine,si se toarce,se tese, broda cantam,se spun si poezii,si intotdeauna ne imbracam in costum popular .
laurentiu14
laurentiu14
Nou venit
Nou venit

masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 22
Localizare : botosani
Data de inscriere : 01/01/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu la data de Joi 05 Ian 2012, 2:26 pm

laurentiu14 a scris:Avem traditii frumoase ,imi place f mult de exemplu cand mergem la bunici la tara,locuiesc la sat ,si bunica face uneori sezatoare acasa,si se aduna cateva vecine,si se toarce,se tese, broda cantam,se spun si poezii,si intotdeauna ne imbracam in costum popular .

SUPERB!!!! E sti un norocos!! love hug
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 50
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de milena la data de Joi 05 Ian 2012, 2:56 pm

Dragule, daca ai un dar esti binecuvantat, mergi inainte si nu te uita in stanga sau in dreapta, roagal pe tatal tau sa citeasca si parerile altor persoane si sa multumeasca bunului DUMNEZEU ca nu ti-a dat doua maini stangace.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 54
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB