Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Hainute pentru copiii nostri (12)

+50
auricaco
dansdk
valentina_d1986
kla78
danabarbu2007
Gianina4ever
myky7robc
cleobejan
Lucia Ro
danniela
bobitica
corina corina
dienutzababy
Andante
danae
firicel
Uca
teisoara
LYNDA
feliciagl
mnarcisa
Clio_Ela
valentinadof
Nikoll_baby
marabr
carmenzoe
Panea Laura
symos
Cristache
Dodo-pui
zsofia
tinap
arielas
rob roy
aurishta
Chirrox13
diada
ismi3ismi
Karina33
Motzu
geany
Admina
musetel
MihaelaT
stoy
mamiboom
aidil
michelinebeaulieu
PAULA CONSTANTIN
MagdaMarin
54 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 14 Ian 2012, 2:50 pm

Intra [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link si vezi cum se ataseaza pozele.
Poti pune chiar pozele existente pe blog: Vizualizezi poza dand clik pe ea, apoi clik dreapta si clik pe copiaza adresa imaginii iar aici dai clik pe a saisprezecea casuta de sus(cea ca o poza), clik dreapta, lipeste si se introduce link-ul ce l-ai copiat dupa care dai clik pe ok iar poza va aparea asa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de carmenzoe Sam 14 Ian 2012, 3:30 pm

Multumesc, Mihaela. bucurie Esti o draguta.

Carmen bee

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Scris de carmenzoe Astazi la 4:01 pm


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

L-am facut si cu stamba (bumbac). E un tipar si de vara si de iarna. Vi-l recomand.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Carmen bee


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Te rog sa citesti punctul 6 din Regulament.


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Sam 14 Ian 2012, 4:25 pm, editata de 1 ori (Motiv : postari fuzionate)
carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de marabr Sam 14 Ian 2012, 4:09 pm

carme, bine ai venit! ai PM!
marabr
marabr
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 850
Localizare : baragan
Data de inscriere : 18/01/2010

http://fmbijoux.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de aurishta Sam 14 Ian 2012, 6:14 pm

Am mesterit azi o pijama pentru Angelica, roz kiss , bineinteles Laughing [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de Nikoll_baby Sam 14 Ian 2012, 7:07 pm

Ce frumoase sunt creatiile voastre, felicitari.
Nikoll_baby
Nikoll_baby
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/01/2012

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de ismi3ismi Sam 14 Ian 2012, 7:08 pm

carmen,esti foarte priceputa.felicitari!
aura,foarte frumoasa si fetita si pijamaluta.fetita cati ani are?
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de valentinadof Sam 14 Ian 2012, 7:43 pm

Tare-i dulceeeee!Cred ca-i cam de-o varsta cu moata mea mica,si ce pijama i=ai facut! aplauze aplauze Imi place mult!Felicitari Aura!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de carmenzoe Sam 14 Ian 2012, 8:19 pm

Mama mare maestra in croitorie, pijamaua superba si fetita dulce de tot. Sa-ti traiasca.

Carmen bee
carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 14 Ian 2012, 9:16 pm

Ioiiiiiiii, ce scumpa-i cu pijamaua aia! love I-as inrosii obrajorii de pupici. pupi Bravo, mamico!
Carmen, am uitat sa scriu ca-mi place salopeta (eram pe fuga sa iesim tura a doua la zapada). Felicitari!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de carmenzoe Sam 14 Ian 2012, 9:23 pm

Zapada?!?!? La noi au fost 6-7 grade, dar cel putin nu a plouat.
Mi s-a facut asa un dor de Ploiesti (iertati-ma ca incalc iar a nu stiu cata regula din regulament, dar sunt o romanca departe de voi si promit ca nu mai fac).

Multumesc tuturor pentru aprecieri.

Carmen bee
carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de aurishta Sam 14 Ian 2012, 10:19 pm

ismi3ismi a scris:....fetita cati ani are?
Are doi ani si jumatate love Multumesc, fetelor, pentru aprecieri! hug pupi
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 15 Ian 2012, 1:33 am

Carmen, super salopetica, ai dreptate, modelul e perfect si pentru vara si pentru iana.
Aurishta, ce mare e deja Angelica ta!! Pijamaluta e superba, iar purtatoarea, ce mai, o printesica frumoasa foc.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de carmenzoe Dum 15 Ian 2012, 7:35 am

M-am uitat pe mesajele postate si la poze. Ce copii frumosi aveti si ce hainute super-super-super le-ati facut! O sa am idei pt nepotei.

Mihaela, am o intrebare. Cum se pot posta tutoriale in forma de document Word?
Am un tutorial pentru o fustita mai draguta de fetita, dupa un blog american.
Nu-ti fa griji pt copy right (sunt jurista si profesez aici). Trebuie sa indici mereu sursa si nu ai voie sa folosesti modelul decat pt uz personal, in nici un caz pentru ca sa vinzi ce ai facut (in care caz trebuie sa contactezi autorul si sa-i dai din venituri, la buna intelegere).

Sunt sigura ca o sa va placa fustita. E deosebita.

Carmen bee

carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 15 Ian 2012, 9:42 am

Am facut si eu in noiembrie un tutu pentru ziua fetii, dar a ajuns sa il poarte la serbarea de la gradi. Fiind primul facut nu este 100% asa cum ar trebui. Am taiat fasiile prea inguste si tulul albastru este elastic.
Poza este facuta acum dupa purtari si a tras de el in toate partile. Ar cam trebui sa il retusez putin.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de carmenzoe Dum 15 Ian 2012, 10:47 am

Narcisa, ce frumusete... Eu am baiat (de varsta Mihaelei) si nu prea am putut sa-i fac haine... Numai niste camasi cu gulere 'ca ale lui Elvis Presley' si short boxer, pe cand nu aparusera inca in comert. Ce furori a avut la sport, cand era singurul fara chiloti de bumbac tetra (cum le ziceam noi pe vremuri).
Ca sa nu mai vorbesc de jucarii - numai soldati si cavaleri, masini si case de cladit; nimic din jucariile fetitelor.
Ce satisfactii trebuie sa ai cand lucrezi cate o frumusete din astea, hainute pentru printese..... Tare as vrea ca unul din bebelusii gemeni sa fie o fetita.

bee Carmen

carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de Admina Dum 15 Ian 2012, 11:05 am

Carmen, am sa te rog sa respecti Regulamentul forumului si in special pct. 6, care spune ca nu ai voie sa postezi succesiv. Voi muta postarea ta cu tutorialul tradus la alt subiect, aici nu-si are locul.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 15 Ian 2012, 11:27 am

Carmen bun venit printre noi si sedere cat mai placuta.
Iti multumesc pentru aprecieri si pentru tutoril.
Sa inteleg ca astepti gemeni?

Te rog s aintri sa citesti putin regulamentul. Nu ai voie sa postezi mesaje succesie daca nu au trecut 24 ore.


Hai ca Admina a fost mai rapida ca mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de Panea Laura Dum 15 Ian 2012, 11:43 am

Am facut si eu un costumas pentru nepotica mea care peste 2 saptamaini face 2 anisori. Initial sora mea m-a rugat sa-i fac o bluzica, dar din restul de maretial am scos si o fustita. Nu am putut sa o imbrac cu hainele pt ca nu mai vrea sa le dea jos dupa aceea, asa ca astept poze imbracata dupa ziua ei.
Asta e bluzita
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Chiar cand sa o termin s-a dereglat triplocul si a iesit cam stramba la finisaj, dar i fac tiv si nu o sa se vada.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si cu fustita
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am lasat elasticu prins cu ac de gamalie, in caz ca e prea larga fusta.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 15 Ian 2012, 12:01 pm

Laura, ai facut un costumas tare frumos. Sa-l poarte sanatoasa nepotica ta. Felicitari!
Narcisa, e frumos si cred ca atunci cand l-ai facut a aratat super, super. Si tutul Dianei s-a cam stricat dupa ce l-a tavalit de l-a luat saracia. Am mai ajustat pe ici, pe colo, dar acum sta-n dulap ca n-o mai pasioneaza.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de feliciagl Dum 15 Ian 2012, 12:18 pm

Frumoase hainute, frumosi copii. Carmen imi place tare mult salopeta, ai si tipar la ea? I-as face si eu baiatului meu mai mic.


Ultima editare efectuata de catre feliciagl in Dum 15 Ian 2012, 12:19 pm, editata de 1 ori
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de carmenzoe Dum 15 Ian 2012, 12:19 pm

Raspuns pentru Admina
Imi pare rau, Admina. Nu m-am prins f bine cum e regulamentul. Daca-mi permiti, este chiar f. complicat. Credeam pana acum ca regulamentul de postare de la grupul masina Brother 4500 este cel mai complicat, dar constat voi ii bateti foarte, foarte de departe. Probabil pt ca situl este atat de mare si trebuie tinut totul pe fagasul lui, fara sa deraieze. Aveti dreptate, darin acelasi timp viata se complica mult in acest fel. Cel putin la inceput.

Fireste ca stiu ca trebuie sa ma tin de reguli si vreau asta, dar trebuie sa le si pricep.
- Acum nu pricep de exemplu - in afara de regula 6 - fara explicatii suplimentare de ce si mai ales UNDE ai mutat tutorialul, ca sa stiu data viitoare unde sa ma duc si sa postez, fara sa supar pe nimeni. Nu prea inteleg topicele, in afara de situatia cand sunt clare (fusta, compleu, hainute pt copii).
- In al doilea rand am crezut ca regula 6 nu se aplica, findca in mesaj am intrebat numai CUM se posteaza un tutorial pe un document WORD. Dat fiindca am gasit eu singura o metoda de a copia fragment cu fragment din textul din Pages (varianta la Mac pt Word) si de a cauta pozele pe web, una cate una, am crezut ca nu atarna atat de greu faptul ca numai l-am anuntat. A fost mai multa munca decat daca as fi postat un document Word (nu stiu daca Pages se poate citi de toata lumea). Deci am crezut ca de fapt este un alt mesaj.
- Nu am inteles ca regula este de a posta numai o data la 24 ore in mod absolut, mai ales ca Narcisa raspunsese pe tema tutorial de fustita cu tutorialul ei.

Imi cer scuze sincere.

Si as avea o sugestie, daca imi permiteti.
Cand vrei sa intri pe forum sa citesti mesaje, fara sa raspunzi sau sa postezi, intri pe prima pagina, cea mai veche. Daca vrei sa ajungi la cele mai recente mesaje si s-a postat mult, trebuie sa cauti ultima pagina si sa dai un click pe ea ca sa fii la zi.
Dupa mine este mai logic sa incepi cu ultimul mesaj, cel mai recent, daca tot vreti sa fiti eficiente si sa vada cineva repede care e situatie pe grup.

Inca o data, scuze sincere si-mi voi da toata straduinta sa ma tin de reguli

Carmen bee
carmenzoe
carmenzoe
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 88
Localizare : olanda
Data de inscriere : 22/11/2009

http://sewingzoe.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de Admina Dum 15 Ian 2012, 1:11 pm

Carmen, asa e pe orice forum, te rog mai mutla rabdare si te vei acomoda aici, perfect. Ma refer la ultima ta sugestie, cand zic ca asa e pe orice forum sau pe marea majoritate.
Nu e voie sa se posteze mesaje succesive, deci tu nu poti posta dupa un alt mesaj al tau, la acelasi subiect, daca nu a raspuns nimeni si nu au trecut 24 de ore. In rest poti raspunde la alte subiecte imediat dupa ce ai postat aici sau poti reveni, daca a scris cineva. E in principiu dialog, nu monolog, deci nu poti scrie 5 mesaje unul dupa altul, ca pe messenger sau pe chat.
Tutorialul este aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] fiindca explicatiile nu-si au rostul in subiectele de creatie. S-ar pierde printre alte discutii neimportante. Daca ai de postat tutoriale sau link-uri verifici in partea de sus, la subiectelor importante, in categoria respectiva, sa zicem Croitorie. Acolo fie gasesti link-uri catre concursuri, Scoala de croitorie, tutoriale si resurse, etc.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de marabr Dum 15 Ian 2012, 6:19 pm

am facut si eu un palton ptr fiica-mea, aproape identic cu al meu.in plus , si o palarie, prima pe care o execut. culoarea, decoratiunile au fost la cererea beneficiarei, ca atare este mai mult decat fericita.

i-am dublat inclusiv manecile si la fel si palaria
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

marabr
marabr
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 850
Localizare : baragan
Data de inscriere : 18/01/2010

http://fmbijoux.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de LYNDA Dum 15 Ian 2012, 6:26 pm

woau, woau, woau ! superbe!
Oare cand o sa fiu si eu in stare de asa ceva?
felicitari Merci kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de teisoara Dum 15 Ian 2012, 6:33 pm

SUPERB!
FELICITARI !

Flowers primul mirat2
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (12) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (12)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB