Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

+86
mb09
ioana soare
Aghata
anyrok
corina corina
Motzu
Karina33
CristineluG
mykya
despina13cucli
diada
piciul
Nicoleta Irimescu
Uca
zylv
gmiki1
milena
Carmencyta
letho
Clio_Ela
maddy13
valentinadof
andegelia
Dodo-pui
Dragonfly
ANDREYUTZA13
margelutamea
aisha
i.xell
creanga22
elenaxx
silvisor
mariaz_09
ninatopor
ragazza
anc@
lady
avramzenoviva
geo
oanapip
carmenco
Adorama
georgeta.prnic
ada85bejan
AlinaJ.Bijoux
fiordaliso
mariuca7
Lucia Ro
anigherman
amoni
zahariaelouise
stoy
Marry
MihaelaT
ismi3ismi
dominiq
rebel
emmancita
iana02
luma
cgeea
julix_2007
fizicuta
anca1820
cozma felicia
Kristina
iuliana72
firicel
kitty_1973
gabriela1554
adelina24
aleynad
mihaela detesan
bibitu
Cristina Munteanu
Gianina4ever
pufoi
sorinamircov
cris_io_mat
emma90
adrianas
LORIMAR
danielabordei
musetel
RamonaM
Admina
90 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Votati decoratiunea de Craciun, preferata!

CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap4%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 13 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap5%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 17 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap11%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 11% 
[ 39 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap6%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 6% 
[ 21 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap8%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 27 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap14%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 49 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap7%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 7% 
[ 26 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap10%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 10% 
[ 36 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap4%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 15 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap4%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 4% 
[ 14 ]
CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
 
Total voturi : 355
 
 

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de fizicuta Lun 12 Dec 2011, 8:48 pm

kiss felicitari tuturor participantelor!Cred ca toate meritati cate un premiu!Este asa de greu sa te hotarasti cui sa dai singurul vot ce-l ai cand oferta este asa de generoasa!!!! ura si totusi am ales Flowers
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de julix_2007 Lun 12 Dec 2011, 9:41 pm

Am votat, desi mi-a fost foarte greu sa aleg, caci foarte multe fete m-au uimit cu creatiile lor. Dar votul meu a mers la Karina 33, tocmai pentru ca a facut ceva ce nu cred ca pot eu sa fac.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de cgeea Mar 13 Dec 2011, 9:12 am

felicitari, frumoase sunt toate, si sunt o sursa de inspiratie in acelasi timp. love
cgeea
cgeea
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 22/12/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de luma Mar 13 Dec 2011, 11:05 am

Felicitari tuturor concurentelor,sarbatori fericite si spor la treaba si in viitor!

santa
luma
luma
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de iana02 Mar 13 Dec 2011, 11:58 am

Toate lucrarile sunt superbe,nici nu stiu pentru care sa votez.Succese tuturor fetelor!Sunteti bravo!
iana02
iana02
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : moldova
Data de inscriere : 30/11/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Mar 13 Dec 2011, 12:24 pm

Mai fetelor, v-ati intrecut pe voi!! Uca, imi place foarte mult globul tau, dar si realizarea Ragazzei!! Bravo tuturor!! kiss
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de rebel Mar 13 Dec 2011, 1:41 pm

Am votat si eu...felicitari tuturor si multa bafta! bucurie
rebel
rebel
helper
helper

Numarul mesajelor : 94
Localizare : B
Data de inscriere : 19/10/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de dominiq Mar 13 Dec 2011, 1:59 pm

este foarte greu sa alegi
una mai frumoasa ca cealalta
felicitari concurentelor
succes!
dominiq
dominiq
helper
helper

Numarul mesajelor : 28
Localizare : suceava-romania
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de ismi3ismi Mar 13 Dec 2011, 2:50 pm

Postez aici o invitatie pe care am primit-o,si care ,cred ca ar fi in avantajul celor care au participat la acest concurs:

sters reclama

era reclama?eu cred ca era si o oportunitate ca fetele sa se promoveze ...daca tot se pricep sa faca atatea lucruri frumoase,ar putea sa si scoata niste bani din asta,iar o promovare in plus,mai ales din partea unui site fff citit,mi se pare benefic pentru oricine...

propunere: un schimb de linkuri intre lucrudemana si siteul sters de moderatoare,cred ca ar fi benefic pt toata lumea de aici...ceva in genul "sa incercam sa ne promovam".ce ziceti?


Ultima editare efectuata de catre ismi3ismi in Mar 13 Dec 2011, 3:55 pm, editata de 2 ori
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 13 Dec 2011, 2:59 pm

Felicitari, felicitari, felicitari! aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze
Sunt atat de multe si de frumoase incat nici nu stiu pe care s-o aleg, dar inca mai am timp... wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de Marry Mar 13 Dec 2011, 3:44 pm

Felicitari tuturor participantelor. Flowers Dificil moment,votarea
Imi plac mai multe decoratiuni aplauze dar trebuie sa votez doar una
Am votat,multa bafta tuturor ura
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de stoy Mar 13 Dec 2011, 3:50 pm

Eeeee mai fetelor gusturile difera mult, mie mi-a placut cel mai mult Carmenco.
Si multe altele dar lucrarea ei imi place fff mult. Votat!!!!!
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de firicel Mar 13 Dec 2011, 4:14 pm

Ii multumesc persoanei care m-a votat desi eu inasami am votat-o pe Uca.
Decoratiunea mea e frumoasa dar asa la prima vedere dar ce au facut fetele este de 10000 de ori mai frumos!Eu castig un ornament frumos si experienta asa ca sa curga voturile catre obiectele meritoase din concurs! aplauze aplauze kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de zahariaelouise Mar 13 Dec 2011, 4:30 pm

firicel esti o scumpa!
si eu am votat pe altcineva, anume pe mykya, este singura care a lucrat tehnica respectiva si, sincer, danteluta mai fina nici ca am mai vazut!
o pup expre pentru munca deosebita!
ingerasul meu pleaca intr-o alta casuta, sper sa aduca multa bucurie, liniste si pace!
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de anca1820 Mar 13 Dec 2011, 4:45 pm

Si eu vreau sa multumesc celor care m-au votat,desi,si eu,ca si firicel,am votat-o pe Uca!A fost greu sa aleg,mi-au placut mult mai multe....deci,inca o data,multumesc!
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de amoni Mar 13 Dec 2011, 4:51 pm

Firi tu esti mereu foarte draguta pupi si ornamentu tau la-si pune cu drag pe perete, dupa parerea mea castigatoarele ar trebui sa fie Karina, Uca si veronica22,Dar din partea mea toate meritati cite un premiu primul pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de anigherman Mar 13 Dec 2011, 5:37 pm

Am votat si eu! Sunt superbe toate si muuulte! A fost greu sa aleg una dintre atatea decoratiuni. Dar sunt toate de laudat si cred ca celor dragi le vor face placere sa le priveasca de sarbatori.
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de Lucia Ro Mar 13 Dec 2011, 6:42 pm

Am votat si eu .. mi-au placut multe creatii - si Anca si Uca si Zaharia Eloise... totusi votul meu s-a dus la ingeras - ca mi-a mers la suflet si mi-a placut si ideea de executie... Bravo tuturor fetelor pentru imaginatie!!
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de mariuca7 Mar 13 Dec 2011, 8:41 pm

felicitari, totul este superb flower


Flowers santa

mariuca7
mariuca7
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 24/10/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de fiordaliso Mar 13 Dec 2011, 8:45 pm

Felicitari tuturor concurentelor, alegerea a fost foarte grea... Pacat ca a trebuit sa ne limitam la un singur vot!
fiordaliso
fiordaliso
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 50
Localizare : cluj
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 13 Dec 2011, 8:56 pm

Felicit si eu inca o data toate concurentele. Si astept cu nerabdare "decernarea" premiilor!! Am votat si eu!!! kiss santa
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de ada85bejan Mar 13 Dec 2011, 9:35 pm

Mult succes concurentelor! Mi-a fost foarte greu sa ma decid pe cine sa votez. Creatiile voastre au cu adevarat un aer festiv.
avatar
ada85bejan
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mar 13 Dec 2011, 9:55 pm

Greu.....rau,mai fetelor zid .Felicitari tuturor participantelor aplauze !Gata am votat si eu! bis
Sunteti ,fiecare in parte,SPECIALE,prin creatiile si munca voastra. bucurie
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de emma90 Mar 13 Dec 2011, 10:09 pm

wow, 7voturi?! va multumesc fetelor!! Merci pupi au fost atat de multe minunatii incat n-as fi crezut niciodata ca globuletele mele simplute vor strange vreun vot hug in fata atator lucruri frumoase, nu-mi fac sperante ca voi castiga chiar si un premiu de consolare, dar mi-a crescut inimioara cand am vazut ca am primit si eu voturi kiss personal, tot pe Uca am votat-o pt ca mi-a placut tare mult globuletul ei love
emma90
emma90
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de Adorama Mar 13 Dec 2011, 10:22 pm

Felicitari concurentelor. Am votat cu aceea care a facut decoratiuni pe care fara ezitare le-as pune in pom sau pe masa festiva de Craciun. Ceva potrivit cu mine, cu gusturile mele, ceva simplu si foarte elegant, intr-o singura culoare simbolizand iarna.
Adorama
Adorama
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Localizare : prin zona
Data de inscriere : 05/04/2010

http://www.pulbere-de-stele.com

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DECORATIUNE DE CRACIUN - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB