Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

+61
eliya
Dodo-pui
Celya_f40
gabriela1554
Angelica18
danae
mirelalaurentia1974
smihaelaviorica
carmen laura
ellybijoux
andegelia
ragazza
daiana25
bordea_oana1987
gabriela baltag
AlinaJ.Bijoux
mykya
veg
symos
Giobsy
betymi72
nicopop
silvia s
MagdaMarin
marcus
monatibi
jolinutza
cory74
minky
Gianina4ever
Kamessytta
melus
mmona
aurishta
valentinadof
valentyna_sweetly
kitty_1973
mariaz_09
SilviaDumitrescu
stoy
Cristina_art
codruta-cosmina
miclescumirela
dracusor1975
dandana
adelina24
kraluca
Karina33
silvia elena
iuliana72
noel
margot
Camy
matau mirela lavinia
MihaelaT
diada
irish05
geany
arime
Lissa
Admina
65 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de bordea_oana1987 Mar 20 Sept 2011, 3:27 pm

Mama fetelor sunteti super tari...De foarte mult timp a inceput sa-mi placa sa fac prajituri. Ma dati pe spate cu torturile voastre .N-am incercat niciodata pasta de zahar dar saptamana asta sigur am s-o fac s o sa va arat si voua.
Inca o data va zic ca sunteti tari de tot!!!! bucurie
avatar
bordea_oana1987
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 36
Localizare : Roman
Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de daiana25 Dum 13 Noi 2011, 4:08 pm

dragele mele bee bee va multumesc pentru ca existati si pentru ca impartasiti si cu cele care nu stiu,tot ceea ce voi stiti.azi e ziua zanutzei mele si normal ca nu stiam ce tort sa ii fac.in timp ce cautam pe goo..e mi-am amintit de voi si de cat de pricepute sunteti si imediat ce am intrat aici a aparut si ideea salvatoare.asa ca am copt blatul am facut cremasi......ce credeti m-am incumetat sa fac si pasta de zahar.normal ca nu putea sa imi iasa din prima dar sunt destul de multumita tinand cont de faptul ca nu am avut zahar pudra suficient si am macinat zahar normal (dar nu a fost chiar pudra ci ceva mai mare).si inca ceva pasta care mi-a ramas,marginile le-am aruncat si acum cand am vazut si floricelele si ce mai poti face din pasta mi-a parut fffff rau ca nu am citit tot aici dar asta e data viitoare nu se mai intampla si o sa am grija si la pasta sa imi iasa ca a voastra.o sa fac ceva poze deseara si va voi arta ce mi-a iesit. va multumesc.sunteti minunate kiss
daiana25
daiana25
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 145
Localizare : resita
Data de inscriere : 05/08/2010

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de mykya Dum 13 Noi 2011, 4:13 pm

Daiana sa stii ca aici e problema> pasta de zahar este pretentioasa la tipul de zahar folosit. Decat sa adaugi zahar macinat in casa daca nu iti ajunge, mai bine adaugi putin amidon. Asta e secretul> zaharul farin din comert contine amidon foarte necesar pastei de zahar. dar nici orice zahar din comert nu e bun. Eu am luat plasa folosind din cel marca proprie a unor hypermarketuri!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de daiana25 Dum 13 Noi 2011, 6:39 pm

Am retinut data viitoare(caci sigur va exista si o data viitoare) voi aveA mare grija ce si cum folosesc.vreau sa intreb cum se pune pasta pe un tort rotund fara sa ramana cute?sper ca intelegeti ce vreau sa zic
daiana25
daiana25
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 145
Localizare : resita
Data de inscriere : 05/08/2010

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de mykya Dum 13 Noi 2011, 7:30 pm

Gasesti raspunsul aici:



sau aici

mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de daiana25 Lun 14 Noi 2011, 4:43 pm

multumesc din suflet Merci
daiana25
daiana25
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 145
Localizare : resita
Data de inscriere : 05/08/2010

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de ragazza Mier 23 Noi 2011, 8:06 pm

wow ce torturi frumoase faceti...saptamana viitoare este ziua de nastere a sotului meu si as vrea sa ii fac un tort acoperit cu pasta de zahar..asa ca vreau sa va intreb se poate sa folosesc zahar pudra facut acasa si sa adaug amidon alimentar?! si daca se poate cam cat amidon ar trebui?
ragazza
ragazza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 36
Localizare : craiova
Data de inscriere : 05/01/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de monatibi Mier 23 Noi 2011, 9:50 pm

eu una stiu ca nu merge cu zaharul facut acasa.eu cumpar zahar pudra la 0.5 kg si costa in jur de trei lei ,acum depinde si de magazin.la micro este 4 lei.nu am gasit nicaieri pe unde am cautat o cantitate de amidon care sa fie adaugata in zaharul pudra facut acasa.
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de ragazza Vin 25 Noi 2011, 8:27 pm

uraaa am reusit sa faca pasta de zahar,cu zaharul cumparat bineinteles,dar e o problema..am lasat`o la frigider cateva ore iar acum cand o framant e sfaramicioasa si nu se intinde bine..de ce oare?
ragazza
ragazza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 36
Localizare : craiova
Data de inscriere : 05/01/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 25 Noi 2011, 10:27 pm

Trebuie incalzita putin. Eu o pun asa in punga pe calorifer sau la microunde si apoi o framant bine.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de monatibi Sam 26 Noi 2011, 2:47 pm

eu o fac atunci cind o si pun pe tort.am bagat si eu odata la microunde si mi-a iesit o varza ....cred ca am bagat-o prea mult.sa nu pui zahar pudra suplimentar dupa ce o bagi la micounde ca o strici.
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de ragazza Sam 26 Noi 2011, 7:39 pm

multumesc pentru sfaturi..maine seara urmeaza sa asamblez tortul si o sa revin cu poze
ragazza
ragazza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 36
Localizare : craiova
Data de inscriere : 05/01/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de ragazza Dum 27 Noi 2011, 10:32 pm

buna seara fetelor,iaca am revenit..sunt un dezastru.Am luat zahar pudra Dr Oetker de 80g si mi`a iesit super pasta (cum am zis mai sus),am scos`o din frigider am tinut`o pe calorifer dar tot un pic sfaramicioasa si cum o facusem de proba am zis k o fac asta seara ca tot e sotul la servici si trebuia sa fie surpriza.Dupa ce am cumparat pliculetul de zahar care am zis sa fie pt proba am gasit la un magazin zahar pudra de 0,5kg 5 lei si m`am gandit ca e multtt mai bine.Astazi am mai avut doua zile de nastere deci am fost toata ziua plecati iar la 21 cand a iesit sotul pe usor fuga la asamblat tortul si ce sa va zic cand am desfacut zaharul pudra nu prea era pudra era ceva mai mic decat zaharul normal si a iesit o chestie groaznica si de unde sa mai iei zahar pudra la ora asta ..asa k m`am conformat si pana la urma n`am mai facut si rosu pt corset asa k l`am imbracat in jeleu (colorant oricum aveam decat lichid si nu coloreaza mai deloc)..intr`un final aceasta e prima mea incercare de tort ,m`am invatat minte sa nu ma mai zgarcesc atunci cand vreau sa iasa ceva bine...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ragazza
ragazza
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 36
Localizare : craiova
Data de inscriere : 05/01/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de andegelia Lun 28 Noi 2011, 4:02 pm

Multumesc, Admina pentru sfaturi.

Maine va trebui sa fac si eu un tort pentru fata mea si vreau ceva acoperit cu pasta de zahar.
Sper sa imi iasa ceva ...ceva
andegelia
andegelia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 147
Varsta : 45
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/02/2010

http://andegelia.blogspot.com

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de ellybijoux Mier 14 Dec 2011, 3:14 pm

Wow arata f bine torturile ornate in acest mod. De multe ori am vazut pe net poze cu asa torturi, dar nu mi-am inchipuit niciodata ca e vorba de zahar. Asa se fac si bomboanele fondante, nu? Eu ma uitam in trecut la emisiunea de pe Discovery travel & living, aceea cu "seful torturilor din New York" si deasupra el punea ceva ce-l numea "fondant". Doamne, niciodata nu mi-a dat prin cap ca e zahar :D:D
ellybijoux
ellybijoux
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 36
Localizare : Iasi, Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de adelina24 Mier 14 Dec 2011, 3:33 pm

elly bomboanele fondante se fac altfel . Este mai mult de munca . Mie imi plac ff mult bomboanele fondante dar ingrasa ff mult
Se face un sirop pe care il legi foare bine ( sa se faca bobita atunci cand curge . Atentie sa nu se zahariseasca .Daca se zahariseste o iei de la capat . il lasi sa se raceasca si apoi il bati cu o furculita sai o lingura . Se va albi si se va face o sata cionsistenta . Daca o sasi in castron se va intari dar cand incepi sa o freci se va muia . Jumatate din cantitate o amesteci cu nusi sau alune sau stafide sau ce vrei tu si faci cu mana bilute . . Cealalta parte o pui la intr-un castron la firt pe aburi . Se va lichefia . sa nu dai focul tare ca se zahariseste . Bagi bilutele prin aceasta compizitie , pe scoti cu furculita pe un fund . Se vor intari imediat . Am invatat sa fac fondante cand aveam 18 ani de la o colega de posticeala de la Moinesti .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty acoperitul tortului dreptunghiular cu pasta de zahar :)

Mesaj Scris de carmen laura Dum 11 Mar 2012, 12:27 am

buna ! eu folosesc pasta de zahar a lissei ..... e ff buna .Smile dar nu reusesc colturile la tortul dreptunghiular ... imi iasa plus se rupe Sad((( zid Smile
carmen laura
carmen laura
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : internet
Data de inscriere : 11/03/2012

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de Kamessytta Dum 11 Mar 2012, 6:12 pm

Carmen Laura, uite aici ceva, poate te ajuta.... Smile

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Kamessytta
Kamessytta
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Lemesos, Cyprus
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de smihaelaviorica Joi 12 Apr 2012, 3:22 pm

Va rog frumos , ma puteti ajuta si pe mine cu ceva idei de realizare a unui tort sub forma de iepuras imbracat cu pasta de zahar? As vrea sa fac unul special pentru ziua de Paste alaturi si de cateva oua si poate si un mielut . Daca imi iese il duc nasilor. Multumesc.
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 13 Apr 2012, 11:54 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] am postat cateva torturi pentru Pasti!

sau

link
link

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 13 Apr 2012, 2:23 pm

Multumesc frumos .....am sa incerc si eu sa vad ce iese kiss
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de mirelalaurentia1974 Mar 24 Apr 2012, 3:23 pm

Eu fac pasta de zahar a Lissei cu zahar pudra Coronita (este foarte bine macinat) si imi iese foarte bine. Dar o fac inainte de a o aseza pe tort. daca o bag la frigider se intareste si nu o mai pot framanta usor. Se intinde foarte bine.
In schimb eu am o problema cu untul. Nu pot sa il intind pe tort. Se lipeste si se ia cu tot cu blat. Ce sa folosesc in loc de unt? Am citit undeva pe net (nu mai stiu unde) ca merge acoperit si cu crema de vanilie (fiarta). A incercat cineva?
Si as vrea sa va arat cateva din torturile mele dar nu stiu cum sa incarc imaginile. Niciodata nu am reusit. Daca vreti totusi sa vedeti le gasiti aici ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edit MagdaMarin

Te rog sa ne arati aici pe forum poze cu ceea ce faci tu,nu sa ne trimiti in alta parte.

Multumesc



Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mar 24 Apr 2012, 10:18 pm, editata de 1 ori (Motiv : Sters link blog)
mirelalaurentia1974
mirelalaurentia1974
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : nucet
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de danae Mar 24 Apr 2012, 4:26 pm

Fetelor, de unde cumparati colorantii? Care sunt mai buni, cei pulbere sau pasta? Eu nu am gasit in oras decat colorant lichid dar nu imi place ca nu iese culoare intensa si se cam inmoaie pasta de zahar. Am gasit o firma care vinde coloranti Wilton dar doar pasta.
Admina, parca tu spuneai de un magazin in Bucuresti?
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de mirelalaurentia1974 Mier 25 Apr 2012, 11:55 am

Imi pare rau dar nu stiu sa atasez pozele. M-am chinuit o zi intreaga si tot nu am priceput.
mirelalaurentia1974
mirelalaurentia1974
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : nucet
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de Admina Mier 25 Apr 2012, 12:36 pm

Danae, eu iau online de la Lumea basmelor. Au reprezentanta Wilton in Bucuresti prin zona Unirii, in spatele magazinului Cocor, pe o straduta. Adresa exacta nu o stiu.
Mirela, uite aici niste metode de atasare a pozelor: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trebuie sa le incarci pe site-uri gen Photobucket, Image Shack, etc.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar - Pagina 5 Empty Re: Realizarea unui tort, acoperit cu pasta de zahar

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB