Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna! - 22

+62
lennny
tomari
Adelaida
mari badea
adriuta
Admina
kitty_1973
elenaxx
diada
violetas
IOANA 80
iuliana72
Uca
StMihaela
laurin
firicel
maryd
emma90
michelinebeaulieu
Serban Valentina
tantza_m
ninatopor
alina.melinte
andegelia
dorina64
zahariaelouise
mnarcisa
LORIMAR
hasoka
mykya
Nicoleta Irimescu
valentinadof
gmiki1
AlinaJ.Bijoux
emmancita
Giobsy
Gianina4ever
cld
bubu85
Dodo-pui
claudia_mami
danabarbu2007
europolis
Celya_f40
MihaelaT
Chirrox13
Gabiuta
vyky2010
SilviaDumitrescu
danniela
ema
ghita
CCristinaC
ikuta
carmenco
canadianca50
irish05
samo99ro
betymi72
ionela stefan
arielas
MagdaMarin
66 participanți

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Vin 21 Oct 2011, 4:53 pm

Nu merge berea langa prajituri si portelanuri. O sampanie, mai degraba.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 21 Oct 2011, 5:36 pm

Admina a scris:Silvia, se zice frizeurul sau frizeuza. Deci te frizeaza frizeuza, da? rade
ee ma......... rade Ete asa ca sa-ti fac in ciuda spun ca m-a tuns dar m-a si vopsit wink Stand eu intinsa la pensat m-am gandit sa ma rasfat si sa ma si vopsesc la salon wink Asa ca... azi mi-am facut de cap cu cap rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de adriuta Sam 22 Oct 2011, 7:44 am

Neatza la voi, apetisante cafelele, fursecurile. Am gustat din toate. Smile
Va propun o tema de weekend si am pus-o aici pt ca am vazut ca multe fete intra si pe mine m-a impresionat si asa m-am gandit sa impartasesc cu voi tot. S-a nascut Gabrielle, o fata saraca crescuta la orfelinat, a avut curaj, ambitie, noroc, a sacrificat tot ce a putut cand a fost nevoie. A patruns pe usa din dos intr-o lume exclusiva a barbatilor, si a sfarsit prin a o conduce un secol.
Asa cum Picasso, Brancusi sunt deschizatorii de drum in arta moderna ea ne-a creat pe noi, femeia moderna. Gabrielle Coco...Coco Chanel.
"Coco before Chanel" cu Audrey Tautou, un film care merita de vazut de toate femeile pasionate de atze, foarfece, idei si curaj. In special sfarsitul este extraordinar, cum sta ea imbracata in costumasul ala simplu si superb pe scari...ca o cleopatra.
Daca nu e potrivit pt cafeluta scuze, puteti sa il mutati, eu m-am gandit ca la filme ff putine fete citesc si ar fi pacat sa rateze, mai ales ca are legatura cu hobbyurile noastre. hug
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 22 Oct 2011, 8:19 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Neata,cafeluta e servita.
Desi nu am mai scris pe forum zilele astea,l-am citit pe tot.
Bravo Silvia pentru aranjatul tau. aplauze

Eu aseara am trecut la mustata pe langa o cearta cu Vio.
Am uitat sa platesc factura de tv a unchiului si am platit-o cu 1 zi intarziere.
Aseara el a primit sms ca n-a platit factura.Eu nuu ca am platit-o.
Suna el la Romtelecom si aia ii cer nr de fix ca sa-l identifice ca si client.
El (nu l-a dus capul,eu am tacut si am stat pe burta wink ) a zis nr de tel al socrului.
Unchiul nu are fix iar dolce-ul e pe numele sotului iar celelalte servicii de la noi sunt pe abonamentul socrului de fix care are fix pt pensionari.
Iar socrul are abonamentul platit caci abia a venit ultima factura care3 expira in noiembrie.
Si asa nu si-a dat seama ca eu am platit cu intarziere abonamentul(desii ii spusesem ca l-am platit la timp) si eu am scapat.
wink
Azi am un chef mic in casa,chem verisorii la fata ca s-a manance niste tort.
Pa o zi frumoasa sa aveti.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Sam 22 Oct 2011, 9:55 am

Buna dimineata si mersi pentru cafeluta. Buna inainte de treaba. Azi o sa fiu cam ocupata - asa cum am fost si aseara - si o sa intru mai putin pe forum. Asa, ca sa trag cu ochiul.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de europolis Sam 22 Oct 2011, 10:20 am

Buna dimineata!
Eu am terminat mancarea si ma asteapta spalatul si curatenia prin casa. Momentan, iau o pauza de cafea wink
O zi minunata va doresc kiss
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Dodo-pui Sam 22 Oct 2011, 10:23 am

Buna dimineata,
eu am inceput ziua cu..o pauza Embarassed

O sambata minunata....tuturor si spor in toate. Flowers
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de StMihaela Sam 22 Oct 2011, 10:24 am

Mi-am baut cafeaua, dar inca nu m-am trezit (norocul meu e ca imi face sotul cafeaua, ca altfel umblu buimaca prin casa cam jumatate de ora pana nimeresc bucataria). In cateva zile trec de peroada de aglomeratie maxima si revin la obiceiul de a bea cafea numai daca vreau si cand vreau.
Magda, cum e treaba cu sotul tau? Pare foarte ... intransigent, ca sa ma exprim frumos. Din ce am vazut pe aici, trebuie sa ai muuulta rabdare si sa fi foarte abila ca sa nu ai parte de conflicte cu el. Ai o cafea de la mine coffee

O zi minunata sa aveti! Aici la mine e asa innorat si e asa mohorata vremea ca m-as baga inapoi in pat.
StMihaela
StMihaela
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de emmancita Sam 22 Oct 2011, 10:36 am

Neata, fetele!! Am baut si eu cafeluta, am dat sa manance la copii si acum ma duc sa fac si pt noi ceva( ceai, paine prajita cu unt si miere...), dar mai intai am intrat sa va citesc!! Apoi intru iar pe forum si imi mai aduc inca o cafeluta. wink
Azi am zi de facut unghii, cusut ceva... zi de odihna am! O zi frumoasa!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 22 Oct 2011, 11:30 am

Si asa e Mihaela,dar... e faza ca l-am mintit. wink
M-a intrebat pe 19 (data scadenta a facturii) daca am platit-o,si eu i-am spus ca daaaaa cum sa nu (dar eu de fapt uitasem s-o fac zid) si am platit-o pe 20 .
Si ma prindea cu minciuna ca eu n-am platit-o la timp.
Teoretic eu nu l-am mintit niciodata inocent si nici n-o s-o fac vre-odata.
Practic ...........insa.....ce nu stie nu-i(mi) poate face rau. wink rade rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Sam 22 Oct 2011, 12:19 pm

Ah, ce bine-ar fi sa am si eu zi de odihna! Dar aseara am primit comanda ferma de la tata si de la baiatul meu: ciorba de burta. Asta e. Macar am luat burta prefiarta, asa ca pe asta o pun in partea a doua. Deocamdata am pus rasolul la fiert, sa-i iau spuma, apoi pum legumele... Stiti voi. Oricum in partea a doua o trec in oala care fierbe repede-repede. Inox, cu fund de 2 cm si capac cu termometru. Economie la gaz si timp. Trebuie sa fac focul mic- mic de tot. Altfel face urat.
Iar felul doi, imi fac un chef al meu: spaghete bologneze. Si la astea e ceva de munca. Dar daca tot ma ingrop in bucatarie, printre fazele ciorbei de burta pregatesc si carnea. Spaghetele le pun la fiert inainte de a pune masa. foame
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de emmancita Sam 22 Oct 2011, 1:37 pm

Samo, eu pun burta spalata bine si legumele intregi la oala de presiune si le las 20 min( dupa ce incepe presiunea sa iasa) apoi deschid oala, scot burta si o tai fideluta si legumele le arunc, apoi dreg cu ceea ce mai trebuie, otet, usturoi, oua, smantanica... imediat e gata asa si intr.o ora am mancarea pe masa. albina
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Sam 22 Oct 2011, 4:23 pm

Neata fete!

Am luat o pauza de treaba.
Oricum, am inceput ziua asa cum de foarte mult timp nu am mai inceput=o. Am stat in plapuma, in pijama si am lucraaaaaaaaaaaaat Smile
Am inceput aseara ceva pentru soacra mea si trebuia terminat azi pt ca maine e ziua ei. Si, pe langa cadoul luat la comun cu cumnatul, m-am gandit ca i-ar placea sa aiba ceva lucrat de mine. O sa-l pun la topicul potrivit.

Acum ma duc sa-l tund pe tataie, vrea sa fie frumos de ziua sotiei lui wink si numai pe mine ma prefera ca frizer.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Sam 22 Oct 2011, 7:03 pm

Wow ce frumos Carmen!!!! Sa iti traiasca soacra si sa va mentineti relatia frumoasa! Te invidiez pentru statul in plapuma si lucrat pupi de cand nu am mai facut-oooooo!!!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Sam 22 Oct 2011, 7:15 pm

Multumesc, Daniela!

Cat despre statul in plapuma... tanjesc dupa asa ceva.
Cand eram mica, stateam la mamaie la Iordacheanu, o comuna in apropierea orasului nostru. Imi amintesc ca ne trezeam dimineata si stateam cu ea in pat mult timp, cu plapuma in spate ca sa nu inghetam (eu si sora mea) iar mamaie lucra. Ce vremuri!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 23 Oct 2011, 6:44 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Neata,cafeluta e gata.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de betymi72 Dum 23 Oct 2011, 10:04 am

Magduto dar ce matinala esti!!!!ziua buna la cafea ... hug
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 23 Oct 2011, 10:47 am

Buna dimineata! M-am trezit si eu si tiris grapis beau o cafea cu voi, apoi plec la hipermarket ca e cazul. S-au terminat toate: hirtia igienica, cea de bucatarie, detergentii, sampoanele si mai stiti si voi cum e. Cind se termina una se termina toate.
O zi frumoasa va doresc, in ciuda faptului ca e nor afara. kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Dum 23 Oct 2011, 10:57 am

Buna dimineata, fete!

Multumim pentru cafea Magda! Si La multi ani fetitei tale! Am prins ieri din zbor ca ar fi fost ziua ei. Sa creasca frumos, sa aiba noroc cu carul si sa ne dai vesti despre ea si peste 20, 30 si mai multi ani.

Spor la cumparaturi, Cristina!
Eu azi am program de curatenie prin bucatarie si baie si pot sa spun ca mi-e lene. Pana la ora asta am facut cate ceva, aranjat prin asa, pus rufe la loc, tuns barbatul... si chiar am obosit.

Va kiss si va doresc o zi frumoasa!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 23 Oct 2011, 11:41 am

Carmenco, multumesc! Eu zic ca ai facut destule pentru o zi de duminica si as avea o vorba pentru tine: somn usor si odihna placuta! Mai e si miine o zi.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 23 Oct 2011, 11:48 am

Buna dimineataaaaa! (sau buna ziua? scratch ) Iaca si eu pe aci putin asa cat e omul la plimbarea de duminica dimineata wink Apoi o sa plec eu cu vecina sa vizitez LIDL-ul rade
Va pupi , va doresc o duminica rexantanta si ne citim diseara.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 23 Oct 2011, 12:05 pm

Buna Silvia!
Vezi ca eu am luat de la Lidl-ul dde la mine, servetele pentru sters ochelarii, 30buc/pachet cu 1leu/pachet. Erau ramase de la Plus si le-au bagat la reducere mare. La fel si lavete din microfibre.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 23 Oct 2011, 12:13 pm

Ms Cristina! oare incaltaminte au asti pe acolo? (mi-as lua pantofi)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 23 Oct 2011, 12:37 pm

Mai au si incaltaminte, insa mi se par preturile cam mari, in comparatie cu aceleasi produse la alte magazine. Acum, vezi si tu.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 23 Oct 2011, 1:57 pm

Silvia, daca mai mergi la LIDL arunca inainte un ochi aici, eu asa fac:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

A....salutare ca am uitat sa va zic!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 23 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB