Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ne bem cafeaua impreuna! - 22

+62
lennny
tomari
Adelaida
mari badea
adriuta
Admina
kitty_1973
elenaxx
diada
violetas
IOANA 80
iuliana72
Uca
StMihaela
laurin
firicel
maryd
emma90
michelinebeaulieu
Serban Valentina
tantza_m
ninatopor
alina.melinte
andegelia
dorina64
zahariaelouise
mnarcisa
LORIMAR
hasoka
mykya
Nicoleta Irimescu
valentinadof
gmiki1
AlinaJ.Bijoux
emmancita
Giobsy
Gianina4ever
cld
bubu85
Dodo-pui
claudia_mami
danabarbu2007
europolis
Celya_f40
MihaelaT
Chirrox13
Gabiuta
vyky2010
SilviaDumitrescu
danniela
ema
ghita
CCristinaC
ikuta
carmenco
canadianca50
irish05
samo99ro
betymi72
ionela stefan
arielas
MagdaMarin
66 participanți

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Mier 12 Oct 2011, 4:18 pm

I uite ce stie Magda!!!!
Silvia nu ma bate si tu ca mi-au tras-o si Admina si Aura.
Cu castigul, da am completat un fluturas, iar tipa mi-o citit prin telefon ce am scris eu, mi-a zis ca trebuie sa merg cu sotul sa confirmam amandoi si ca vacanta e valabila timp de 6 luni, adica in timpul asta eu pot sa spun cand vreau sa merg si cand. Despre cont in banca si alea alea ce sa ma intrebe, daca am castigat ei trebuie sa plateasca nu eu nu??? Eu doar le-am dat nr de telefon atat, restul cand stam de vorba. Face to face.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 12 Oct 2011, 4:21 pm

Wow Daniela felicitari si la mai mare.
Bineinteles ca nu platestu tu nimic daca intr-adevar asa e.Bravo sa va bucurati de ea.
Dar unde s-ar petrece "actiunea"??

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Mier 12 Oct 2011, 4:25 pm

Pe coasta, in Mombasa, sau daca vreau pot alege altceva tot pe coasta. Adica alta statiune. In fine, Mombasa o stiu ca doar acolo am stat 6 ani, dar mocca strica ceva??? Insa tot nu cred ca e adevarat. O sa ma duc la sediul lor sa vad ce si cum, fara sa ii sun asa cum mi-au cerut.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 12 Oct 2011, 4:35 pm

Felicitariiiii!!! (am zis eu ca e cu reglare de hormoni, dar preferabil ar fi fost sa ii reglezi cu alta cheie wink rade )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Mier 12 Oct 2011, 7:58 pm

rade rade rade
Silvia!!!! Zi tu daca nu se merita!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Mier 12 Oct 2011, 8:31 pm

Serban Valentina a scris: Buna dimineata si de la Cernavoda foarte aproape de Canalul Dunare Marea Neagra.
Desi este mai putin rece ca ieri si se intrevad si razele soarelui eu tot va invit cu drag la o cafea aburinda.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ghita ,spune ca vrei masaj tailandez rade rade
Acum lasind gluma deoparte stiu cum e ,te inteleg foarte bine ... nu de multa vreme am avut dureri cervicale .
Am rezolvat-o cit de cit cu masaje cu unguente antimflamatoare
dar si Ketonale.
Tie ce medicamente ti-au recomandat ?
Eu iau cum stiu eu nu cum spune doctorul.
Iau midocalm forte ci celebrex . Iar masaj imi fac cu puterea ursului.

ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 53
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de firicel Joi 13 Oct 2011, 7:26 am

Buna dimineata fete!Iata ca mai apar si eu prima pe la cafea si cum ar trebui sa si fac cafeaua vin cu scuza ca nu stiu de ce nu mai pot posta poze de pe net zid asa ca rog pe altcineva sa o faca! Smile Va doresc o zi minunata si spor in toate! kiss coffee
P.S nu am dormit prea bine ca sunt racita cobza si ba mi-a curs nasul ,ba m-am infundat si nu puteam respira zid
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 13 Oct 2011, 7:46 am

Buna dimineata!
Fac eu cafeaua, Firicel! Lasa, ca dai tu de baut diseara la sueta. Pacat ca esti racita. Sa te faci bine, repede! pupi
Uite cafeaua:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


O zi buna si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Joi 13 Oct 2011, 8:39 am

Buna dimineata!
Multumesc de cafea Cristina.
La Pitesti ploua, este asa urat!
Sanatate multa Firicel!
O zi buna si mult spor!
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 53
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Joi 13 Oct 2011, 9:09 am

Buna dimineata, fetelor! O zi minunata va doresc.
Scuze pentru lipsa de ieri. Am avut niste treburi si doar v-am citit, n-am mai si batut in taste... Dar ma revansez azi, desi o sa plec cu alte treburi o vreme. O sa mai am si nitel de pregatit ceva pentru pranz... Dar sunt pe-aproape. Sunt cu un ochi pe voi. M-am plimbat azi pe forum sa mai vad ce ati mai facut si am gasit niste lucruri tare, tare frumoase. Mai ales geanta Ioanei... O adevarata splendoare.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 13 Oct 2011, 9:31 am

Buna dimineata,fetelor.
Va salut de la Ploiesti, e urat afara si in casa e cam frig.
Cristina multumesc de cafea.
Eu, iara am facut o noapte alba, Am mers cu Delia la spital la urgente, s-a trezit plangand si nu mai puteam sa o linistesc deloc, in loc sa se linisteasca plangea mai tare si se incorda, asa ca ne-am urcat in masina. Doctora de garda ne-a spus ca are rosu in gat...stare avansata, ne-a dat sa ii facem injectii si niste prafuri de pus in ceai si regim alimentar 4 zile. De la 1.00 la 4.30 am fost in picioare amandoi, nu am putut deloc dormi pentru ca delia era agitata si dupa injectia facuta la spital.
Sanatate va doresc si numai bine, o zi faina Smile
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Joi 13 Oct 2011, 9:46 am

Imi pare rau sa aud ca micuta ta e bolnavioara. Sanatate multa ii doresc.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 13 Oct 2011, 9:49 am

Neata,am si eu cateva masini de spalat azi cred ca fac un drum si pana la posta ca astept un alt colet muult mai mare.In rest curatenie si cafea.
Multa sanatate Deliei.
Eu nu am ajuns niciodata la urgente cu ai mei cred ca suporta mai usor boala si i-am cam tratat de la primele simtome aparute.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 13 Oct 2011, 10:29 am

Samo, Magda, multumesc ca sunteti alaturi de mine. pupi
Delia nu ia medicamentele decat ffff greu si atunci dizolvate in ceai, simple mi le scuipa imediat. zid
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 13 Oct 2011, 10:39 am

[b Buna dimineata si va invit sa savuram o cafeludza impreuna:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ghita [/b]te-am intrebat de medicamentele prescrise de medici deoarece ai spus ca sunt foarte scumpe .... stiind si eu ca ei le prescriu destul de des tocmai pe acestea.
Tin de la o vreme cu farmaciile ...
Iti doresc sanatate multa...chiar mi-ai dat idee cu midocalm.
Chiroxx sanatate fetitei tale si tie sa ai grija de ea.
O zi buna tuturor!
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de danniela Joi 13 Oct 2011, 2:48 pm

Buna ziua si de la mine!
Sanatate Deliutzei si lui Firicel. Uffff ce nasol e cand sunt mici si bolnavi ca nu pot sa iti spuna ce ii doare. Si eu ma consider norocoasa ca la cat sunt de nasoale spitalele si scumpe aici...brrr. Ai mei se pare ca is ok, de cand am venit aici doar cate o gripa au luat si pe asta am tratat-o eu, ca spre deosebire de mamele de aici va pot spune ca romancele is foarte informate si despre bolile copiilor si despre simptome si despre medicamentatie.
No, deja e 3 ceasul azi zi de sedinta ce mi-e sila, abia astept sa plec acasa. Ma simt obosita, dar mai e maine si saptamana viitoare copii is in vacanta o saptamana, o sa dorm si eu mai mult.
Aseara m-am innoit cu 3 posete de la expomarket, au venit egiptenii pe la noi. Mai stiau aia romaneste ceva de nedescris. Toti fusesera in Romania, si nu minteau ca ne salutau in romaneste , spuneau "moltumesc" si "ce mai faci". Ne-am distrat un pic cu ei. Si pe deasupra toti voiau sa se insoare cu romance zid zid
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 13 Oct 2011, 3:08 pm

Fetelor, va multumesc ca sunteti alaturi de mine.
Am fost in piata si cum toata lumea ma stie pe acolo ca pe un cal breaz m-au intrebat de ce fata mea e asa de plouata ca vremea de afara. Le-am spus oful meu si ele mi-au spus ca au fost in aceeasi situatie (unele acum, altele in anii trecuti) si au dat peste dna dr de la pediatrie(spitalul Petrolul din Ploiesti), ....au avut numai cuvinte pline de repros asupra dnei dr si mi-au recomandat sa nu ii fac injectiile prescrise (dupa 3 zile de tratament o fetita nu a urinat timp de 1 sapt....si cand i-au schimbat medicamentele si-a revenit copilul)....
Pana una alta, rog adminele sa nu se supere pe mine ca am schimbat/deviat subiectul acestui capitol, sa posteze unde considera dumnealor ca trebuie mutat ceea ce am scris......
Acum o mai iau si babeste cu varza si cartof, siropuri iara...sper sa le ia pe toate Delia mea.
Sanatate maxima si la pachet/bax.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Joi 13 Oct 2011, 3:27 pm

Buna ziua inca odata fetelor!
Imi pare rau ca Deliuta este bolnavioara. Sper sa se faca repede bine.
Valentina eu am fost la reumatolog si sincer nu am rezolvat nimic, atunci am cerut sfatul unui medic de familie si acesta mi-a recomandat si Mydocalmul, de Celebrex stiam de foarte multa vreme, nici nu aparuse la noi cand mi l-a recomandat o prietena care lucra in spital. Asa am ajuns sa iau de trei ori pe zi Mydocalm forte si de doua ori Celebrex 200, dupa trei zile de tratament sunt ca noua.
Zi cu spor si sanatate tuturor!
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 53
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 14 Oct 2011, 7:14 am

Buna dimineataaa!!!!
Poftiti cafeaua si la multi ani celir ce azi sarbatoresc ziua numelui, dar si celor ce azi sarbatoresc ceva (orice)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de CCristinaC Vin 14 Oct 2011, 7:28 am

Buna dimineata! Silvia, multam fain de cafeluta! pupi
Nu reusesc deloc sa ma montez si am o stare de amorteala in tot corpul. Mai rau e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac la serviciu. Daca nu termina muncitorii lucrarea la conducta de gaz, o sa fie cam rece, ca noi am dat deja drumul la centrala, la birou. Cred ca o sa ma imbrac in straturi, ca sa am ce da jos, in cazul in care va fi prea cald. rade
In alta ordine de idei, bine ca e vineri, pacat ca e sarbatoare.
O zi frumoasa tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ionela stefan Vin 14 Oct 2011, 9:16 am

Buna dimineata!
Multumesc de cafea Silvia dar, putin lapte, te roog?
Beau cafeaua cu lapte si fara zahar dar, nu conteaza, lasa, o beau si neagra...
Ca bine zici, Cristina cu vineri si sarbatoare!
Mare tare?! Nu pot sa spal, asa-i?
Sa aveti o zi frumoasa!
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de carmenco Vin 14 Oct 2011, 9:17 am

Buna dimineata, fete!

Silvia, pot sa tin gura deschisa sa-mi torni direct cafeaua?

Sa aveti o zi superba!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 14 Oct 2011, 9:23 am

Neata si mersi de cafea Silvia.
Aseara am facut primul foc pe toamna asta si tare cald si bine a fost in casa.Am dormit asa bine pana aproape de 7 cand a venit sa ne trezeasca(ciudat dar si fata inca mai dormea) Marius care era deja treaz si ii tinea companie sotului.
Mai huzuresc eu o saptamana ca apoi la munca cu mine trezit la 5.30 ,plecat de acasa la 6.15 si venit iar acasa la 16.15-16.20.
Cum azi sarbatoare mare nu ma ating de treaba,mancare am facut de ieri asa ca o sa scutur mochetele si presul din bucatarie dau un pic cu matura si spart niste lemne.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de ghita Vin 14 Oct 2011, 9:51 am

BUna dimineata fetelor!
Multumesc de cafea Silvia!
O zi buna!
ghita
ghita
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 602
Varsta : 53
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de samo99ro Vin 14 Oct 2011, 10:15 am

Buna dimineata. Hop si eu. Am umblat intai putin pe forum, dar dupa ce mi-am facut pedichiura. Adica n-am terminat. Las sa se usuce unghiile bine (ca le-am tinut in apa mai bine de o ora) si apoi le si pictez.

Nasol ca e sarbatoare mare azi. Cred ca o sa umblu dupa modele pe net. mai tarziu am cumparaturi de facut si de platit facturi... Mda. O sa am ce face sa nu ma plictisesc de tot.

O zi minunata va doresc, fetelor.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! - 22 - Pagina 16 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! - 22

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 30 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB