Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Botosei, ciorapei, papucei crosetati ( IV)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyAstazi la 10:36 am Scris de vlad_mom

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyAstazi la 9:47 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyAstazi la 8:47 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyLun 18 Oct 2021, 9:58 am Scris de Dorulet

» Bluze,topuri,jachete, pardesie, bolerouri-crosetate (28)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyLun 11 Oct 2021, 9:53 am Scris de gretty

» Probleme tehnice (masini de cusut) 5
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyMier 22 Sept 2021, 9:13 am Scris de diada

» Metoda servetelulul capitolul VIII
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyMar 21 Sept 2021, 8:42 am Scris de diada

» Din materiale reciclabile 6
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyLun 20 Sept 2021, 7:34 am Scris de piciul

» Impâslirea lânii netoarse 2
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyMar 07 Sept 2021, 8:12 am Scris de dannyela01

» Modificarea si stramtarea hainelor -2
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyLun 06 Sept 2021, 11:32 am Scris de LRodica

» Bluze, topuri (14)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyLun 06 Sept 2021, 8:53 am Scris de LRodica

» Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyVin 03 Sept 2021, 9:18 pm Scris de LRodica

» Un proiect ...nelimitat
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyMier 01 Sept 2021, 7:55 am Scris de Dorulet

» Cartea mea de vizita
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyMar 31 Aug 2021, 8:36 am Scris de LRodica

» Drumetii si locuri vizitate (3)
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyDum 29 Aug 2021, 9:54 pm Scris de LRodica

» Confectii lenjerie intima
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyVin 27 Aug 2021, 11:49 am Scris de lrntandreea

» Animale de companie!!! - 5
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyVin 27 Aug 2021, 8:58 am Scris de Dorulet

» Scheme goblen - folclor
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyLun 23 Aug 2021, 9:41 am Scris de greieras

» Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyDum 22 Aug 2021, 11:09 pm Scris de vlad_mom

» Sarbatoritii zilei!!! XI
Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 EmptyJoi 19 Aug 2021, 3:35 pm Scris de LRodica

Poze cu noi si familiile noastre - 4

+59
fizicuta
crina68
milena
emmancita
CCristinaC
samo99ro
Gianina4ever
Anita_Cristal
mariaz_09
teisoara
pufoi
romaya
tinap
cristinadumitru1977
corina corina
diblaru maria
despina13cucli
elenaveronica
adelina24
letho
georgeta.prnic
02gaviota
amoni
anc@
elenaxx
Gabiuta
ghita
Dodo-pui
rivka
bubu85
denis21
Giobsy
iuliana72
ema
dorina64
danadea
Marry
voicu silvia
diana-s
Uca
AlinaJ.Bijoux
kitty_1973
valentinadof
andarlidia
SilviaDumitrescu
firimitura
cld
danniela
betymi72
Andata
arielas
violetas
annamaria26985
MagdaMarin
MihaelaT
carmenco
Day
Chirrox13
firicel
63 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de valentinadof Dum 20 Noi 2011, 11:39 am

Multumesc, Ariela!Despre decor?La noi in casa avem colturi unde fiecare dintre noi si-a pus amprenta,na ,ce sa-i faci?

Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 44
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre - 4 - Pagina 7 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre - 4

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 20 Noi 2011, 11:54 am

Valentina,pretioasa comoara,sa fiti sanatosi,uniti, bucurii si impliniri,sa ai alaturi de ei.Peste niste ani,pozele acestea ,o sa ne lumineze fata,si poate o sa ne para rau ca timpul a trecut prea repede. kiss
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 45
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de carmenco Mar 22 Noi 2011, 12:53 pm

georgeta, frumoasa familia ta... rosie Smile.
Lasand gluma la o parte, sunteti frumosi cu totii. Sa va bucurati de copii, ei sunt comorile noastre cele mai de pret!

Valentina, despre ce comoara este vorba???? De cea din perete? Smile
Sa faci si un baiat sa semene cu tine wink ca din ce vad eu in poza, nu ai fost acasa cand s-au conceput copiii Smile
Sa fiti sanatosi ca frumosi sunteti! kiss
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela Mar 22 Noi 2011, 1:10 pm

Ce frumosi sunteti toti!!! Valentina zici de Georgeta dar pe tine nu te vezi!!!
Georgeta, fetele sunt ale lui sau nu am inteles eu?? Ca mie mi se pare ca semanati toti 5.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic Joi 24 Noi 2011, 12:41 am

Multumim.Doua zile am stat pe tusa fara net....dar s-a rezolvat.Intai sa va spun cum sta treba pe la noi cand te pui la patru ace.Inainte de toate locuiesc in Serbia,si acolo sunt facute pozele.La nunti,botezuri,si alte veselii,familia(nu doar cei din casa,iei in calcul si soacre,cuscre,verisoare,etc.)se asorteaza la culoare,asa ca la un asemenea eveniment,dintr-o privire iti dai seama de tot neamul invitat.Daca cineva din familie nu este asortat cu restul neamului,este clar semn de cearta(nu-si vorbesc ,sunt despartiti,se judeca,etc.).Cei care organizeaza evenimentul,socri,mirii,frati,surori(inpreuna cu familiile lor)veri,nasi,mosi,toti sunt la culoare.Nunta tine2-3 zile,si tinutele sunt schimbate de 2ori pe zi.Nu se da "dar",doar ceva simbolic,daca au botezat si copii.Pozele sunt facute la o saptamana dupa crestinarea celor doua fete de langa mine,Danjela si Jasmina.Botezul s-a facut la insistenta mea,pt. ca aici nu are importanta cand decizi sa fi trecut prin taina botezului.Fetele sunt din prima casnicie a sotului,dar noi le crestem si educam,alaturi de mezina de 4 ani Ana Maria.Danjela devine majora in februarie 2012 si Jasmina are 16 ani.Sunt multe lucruri cu care m-am obisnuit,dar nu-i inteleg in multe privinte.Mi-ar place sa vorbesc despre comunitatea in care traiesc.....poate se v-a ivi ocazia. wink
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de adelina24 Joi 24 Noi 2011, 9:28 am

Georgeta arati stralucitoare ! Cele mari sunt tot ale tale ?
Valentina sa-ti traiasca mandrele ! Sunt curioasa : cum au rezistat cele doua ghivece la o inaltime asa de mica ?
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de carmenco Joi 24 Noi 2011, 10:50 am

Georgeta m-ai uimit cu traditiile de la tine. Frumos si interesant!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de danniela Joi 24 Noi 2011, 12:39 pm

Georgeta felicitarile mele! Sunt sigura ca cele doua fete sunt niste norocoase cu o mama ca tine! Trebuie sa fii o puternica love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic Joi 24 Noi 2011, 8:09 pm

Nu intodeauna viata este roz,dar sunt multumita de familia mea.Fetele au vizitat Romania inca de la inceputul relatiei mele cu tatal lor,si la cateva saptamani dupa ce ne-am mutat impreuna,au venit la mine si cu seninatate m-au intrebat, daca le dau voie sa-mi spuna mama,ca am un nume prea greu de pronuntat.Aici se vorbeste romaneste,dar destul de amuzant si greu de inteles la inceput.Este foarte greu,sa ma implic in educatia lor,dar cu putina diplomatie si ceva tactica,reusim(eu si ele)sa-i facem pe ceilalti sa creada ca au avut ultimul cuvant in anumite decizii.Este foarte greu pt. soacra mea,care se simte respinsa(ea le-a crescut)cand fetele prefera sa vorbeasca despre problemele intime cu mine.Acum sunt in plin razboi al generatiilor,iar eu sunt la mijloc......si am momente cand nu ma simt deloc puternica. wink
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de Uca Dum 27 Noi 2011, 11:43 pm

Noi, din nou. Poze făcute azi:

Pe Tâmpa, la terasă... era atât de frig... brrrrrrr....

După ce am făcut pozele ne-am dus mai sus, era şi soare, şi cald, mai că îmi venea să adorm acolo.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3916
Varsta : 35
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 27 Noi 2011, 11:56 pm

Sa fiti sanatosi. Frumoase pozele. Se pare ca a fost vreme buna la voi. Acit de o saptamana nu am mai vazut soarele!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 36
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic Lun 28 Noi 2011, 12:24 am

Super pozele.....nu mai adaug altceva,sunt o admiratoare a ta.Am voie sa spun asta aici?Mai am asa la suflet si alte fete care au fost tare dragute...fiecare cu ceva special...gata ,ma fac de ras.Pot sa-ti trimit o imbratisare? hug wink
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de annamaria26985 Lun 28 Noi 2011, 2:25 pm

frumoase poze uca, sanatate multa la amandoi.
geta sunteti o familie frumoasa, te felicit si te admir pentru curajul tau de a creste doua fete mari intr-o tara straina.Sa te rasplateasca Domnul cu fericire si sanatate pe masura kiss
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mar 29 Noi 2011, 10:55 pm

Multumesc annamaria26985!nu este curaj,pentru mine se numeste destin,asa cred eu.... kiss
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de annamaria26985 Mar 29 Noi 2011, 11:14 pm

eu te admir oricum. geta numai bine in continuare kiss

va arat si eu doua poze cu buburuza mea:

annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 30 Noi 2011, 12:38 am

Sa va traiasca buburuza,cu sanatate si noroc de la viata,ca de frumoasa(voi stiti de, deochi?) wink am ramas hipnotizata de ochisorii ei....dar imi pare cunoscuta strengarita,are lipici nu gluma !pupi
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de elenaveronica Mier 30 Noi 2011, 12:52 am

Annamaria, te-a binecuvantat Dumnezeu cu o splendoare de copil.Sa aveti parte de sanatate si de un dram de noroc!Iar fetita este mai frumoasa decat o zana din povesti.cred ca e unul din cei mai frumosi si mai expresivi copii pe care i-am vazut vreodata!o adevarata papusica! kiss bucurie
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 39
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de despina13cucli Mier 30 Noi 2011, 8:55 am

anamaria, sa fie sanatoasa copila ta, chiar e chipul unui ingeras!
despina13cucli
despina13cucli
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 19/05/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 30 Noi 2011, 9:03 am

Ana, ai o copila dulce dulce foc.... pupi sa-ti aduca bucurii si sa fie sanatoasa.
Uca, sunteti frumosi, va sta asa de bine impreuna love pupi
Geta, esti tare finuta, si ai o familie unita, frumosi mai sunteti love
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 41
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de annamaria26985 Joi 01 Dec 2011, 11:53 pm

multumesc fetelor, e ingerasul meu micut kiss
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de diblaru maria Dum 04 Dec 2011, 11:06 am

Aaauuuu,ce ochisori,ce frumusete de copil,sa-ti traiasca sa fie sanatoasa ,muuult noroc si imi vine sa o pupacesc. kiss kiss kiss
diblaru maria
diblaru maria
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 157
Localizare : crevedia
Data de inscriere : 03/10/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de annamaria26985 Dum 04 Dec 2011, 2:40 pm

multumesc maria Smile
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de corina corina Joi 15 Dec 2011, 3:58 pm

Valentina , eu acum v-am vazut pe toti patru cat de frumosi sunteti ! Sa fiti sanatosi si sa va iubiti ca acum intotdeauna si sa va bucurati de printesele voastre ! hug
Georgeta , ti-am mai spus eu ca esti o femeie puternica . Nici nu zici ca esti omul care a trecut printr-atatea greutati . Ai ochi senini si cred ca esti tare multumita de familia ta de-acum . Sa fii fericita iti doresc !
Uca , draga ! O papusa nu alta ! Unde ai gasit baiatul asta ? Tare va mai potriviti !
Ana Maria tu esti o draguta , dar frumusica asta a ta e cuceritoare ! Ai pus bani de elicopter deoparte ? Doar nu-ti imaginezi ca ai s-o supraveghezi cu masina ! Eu una nu cred ! Cu ochii astia albastri ? flower
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 46
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de annamaria26985 Joi 15 Dec 2011, 4:09 pm

corina mai glumeste sotul ca o sa isi ia vreo doua pusti de vanatoare cand mai zice cate un cunoscut cu baietel ca o ia de nora... rade
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin

Sus In jos

Mesaj Scris de corina corina Joi 15 Dec 2011, 4:15 pm

Pai stie tata ce frumusete de fata are ! love
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 46
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB