Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Decoratiuni interioare pt casa

+73
danae
Tache Marilena
teisoara
aba
Laila
magdaR
danniela
margot
ema
mnarcisa
Uca
Noemi
vilcris
vlad_mom
cata13lina
cory74
monica11
scamutza
cretu_veronica22
anaclina
doyna2004
amia
pisi
hope
MagdaMarin
adelina24
puffetta
Nicoleta Irimescu
stephanie
clodi
div
Alina.C
europolis
zorzica
Giobsy
tala
mady85
SilviaDumitrescu
darianamariana
dramon73
kerkyra
chocolate
LYNDA
anastasia2010
nicol
mdlupu
ancuta_ancuta
Karina33
nadina_b2005@yahoo.com
alexaaa08
Armeana
livia_iri
tomari
christel
ANURIM
oana_007
alexya
Clio_Ela
RalucaS
aisha
ioana soare
arime
zylv
andreeaX
loremunteanu
geany
aniri
Eva
duchess
MihaelaT
Admina
diada
Camy
77 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de clodi Mar 16 Feb 2010, 5:45 pm

Ancuta, daca asa ai vrut perdeaua, mai lunga, atunci ti-a iesit foarte bine. Imi place foarte mult combinatia culorilor draperiilor de la balcon pt ca e vesela Smile
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mar 16 Feb 2010, 6:20 pm

clodi multumesc!

tala la mine nu cred ca i-ar cadea ceva in cap cuiva care calca pe perdea sau draperie pt ca sunt prinse super bine, iar sinele alea e chiar dificil sa cada! doar sa se rupa materialul de la perdea sau draperie! jaluzelele verzi de la dormitor (am si la bucatarie pe alte culori) le-am luat de la dedeman! merita incercat, eu sunt foarte multumita de ele, iar gama de culori este destul de vasta!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de tala Mar 16 Feb 2010, 7:00 pm

Sa nu ma intelegi gresit, imi plac f mult perdelele tale asa cum sunt, eu insa ti-am povestit ce-am patimit cu ele.
multumesc de pont (mai stii si cat au costat?). Pe mine ma batea un gand sa ma apuc sa fac storuri romane.
tala
tala
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mar 16 Feb 2010, 8:15 pm

pai ..sunt suficient de scumpe...daca te pricepi (cum se fac storurile romane?) ai face bine sa le confectionezi tu; le-am luat asta vara si erau cam 70 sau 75 lei per bucata si se pune cate unul la fiecare geam! dar mai bine mergi si te uita, poate prinzi vreo promotie! wink
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de stephanie Mier 17 Feb 2010, 10:35 am

Multe frumuseti ati lucrat voi, felicitari!

Asta e husa pentru patutul bebelinei mele. Sper sa va placa (scuze ca nu am apucat sa adun "atelierul" de pe masa)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
stephanie
stephanie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 67
Varsta : 41
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 15/07/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de LYNDA Mier 17 Feb 2010, 12:34 pm

Oaw ce bine arata kiss
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de Alina.C Mier 17 Feb 2010, 4:52 pm

Stephanie, foarte buna ideea cu husa pentru patutul bebe-ului tau! Eu cand am avut fetita mica nu mi-ar fi dat in cap ca pot face singura ceva similar la patut... Felicitari, si sa fiti sanatosi amandoi! hug
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Joi 18 Feb 2010, 12:25 pm

Salut tuturor.Sunt nou venita si pentru ca am vazut pe aici numai ,,fete" de doamne-ajuta indraznezc sa pun o intrebare: cum e ,,boutis"?? Am gasit in picasa o revista ,,Boutis et trapunto". Trapunto stiu ce e dar nu si boutis.Si nu am gasit nimic pe acest subiect in spaniola ca sa ma dumiresc.Franceza ma lasa pe dinafara.Multumesc si spor la treaba fiecareia caci tot ce faceti e grozav. Merci
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de tala Mier 24 Feb 2010, 6:34 pm

Pun aici paturica pe care am facut-o pentru o fetita care maine implineste 1 anisor. (i-am facut si o fata de pernuta - cea verde si un cearceaf - cel bleu). Practic am folosit o blanita pe care am atasat un colaj textil care se vrea a fi o fetita care tine in mana o floricica (baietelul meu a zis ca seamana cu o baba Smile ), ceva verde sa sugereze iarba si un soare. Sper sa-i placa.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
tala
tala
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de europolis Mier 24 Feb 2010, 6:59 pm

Daca sti ce inseamna trapunto, boutis poate insemna petic sau detaliu.
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de puffetta Mier 24 Feb 2010, 7:34 pm

ce-am gasit pe net

boutis= traditional provencal quilting

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
puffetta
puffetta
helper
helper

Numarul mesajelor : 70
Localizare : pufflandia
Data de inscriere : 03/11/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Sam 13 Mar 2010, 2:33 pm

Multunesc puffetta ! Merci pupi Flowers

Mi-ai fost de real ajutor .
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de adelina24 Mier 24 Mar 2010, 9:19 am

Subiectul nu este potrivit aici . Am vrut sa creez un subiect nou " UTILE IN CASA " dar m-am gandit sa nu fac vre-o prostie asa ca m-am linistit .
Am facut o lenjerie de pat ( de fapt doua dar prima este rebut asa ca o postez pe a doua ) Eu am mari probleme la dimensiunile ciarsafului de pat ( trebuie sa fie cam de o palma si jumatate sub saltea pentru ca altfel nu rezista salteaua sa fie acoperita nici macar o zi . Probleme am si cu ferele de perna care nu au intarituri la nasturi sau nu au deloc iar perna nu rezista fa fie infatata nici macar o zi ( am un sot care dorme foarte agitat ) .
M-am gandit sa fac o lenjerie . Este facuta asta toamna . Am cumparat 7m de material . Lenjeria are si husa de pilota dar nu am mai fotografiat-o .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In ultima poza am desenat pe hartie incadrarea pe material ( nu am poza cu incadrarea pentru cealalta parte pilota si fata de perna adica 1,85+0,65 .Materialul intra la apa can 5 cm la cei 7m pe lungime . Butomierele le-am facut la mana deoarece inca nu m-am lamurit cium face butoniere masina mea de cusut .
Am uitat , ies 3 fete de perna , dar la mai multe lenjerii facute merg combinate .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de diada Mier 24 Mar 2010, 3:47 pm

Am mutat postarea ta aici, deja aveam subiect facut.
Foarte frumoasa lenjeria, s-o folositi sanatosi!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de adelina24 Mier 24 Mar 2010, 3:53 pm

Multumesc . Atunci cand am vrut sa postez nu am gasit aceasta sectiune . Scuze!
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 25 Mar 2010, 8:32 am

Buna am si eu un exemplu de lenjerie de pat.Cum am pat de mijloc si toate lenjeriile sunt facute de mine am si o problema care ma agaseaza.Cearceaful de pat fuge in timpul noptii in toate directiile.Si am protectie de saltea din frotir.
Asa ca acum ca mi-am inceput o noua lenjerie am rezulvat si problema mea.
Am cusut elastic cate 2 bucati la fiacare colt de cearceaf si acum sunt fericita ca sta fixat de saltea si nu mai pleaca nicaieri.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si acum arata cam asa.Mai am de lucru pe la colturi.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mentionez ca e facut din bucati de material,rest de span.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de adelina24 Joi 25 Mar 2010, 8:43 am

Foarte buna ideea cu elasticul . La mine nu merge aplicata deoarece tabliile de la pat foarte inalte . Doar sa pun elastic si sa in trec pe sub saltea . Oricum , frumoasa lenjeria si imi plac si culorile .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 25 Mar 2010, 9:00 am

Si eu tot pe sub slatea am trecut elasticul.O ridici si il fixezi.Su nu mai ai probleme.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de hope Joi 25 Mar 2010, 9:46 am

magda,e foarte frumoasa lenjeria..e o idee foarte buna cu elastecul.asa am si eu la cuverturi.la noi se pune cuvertura peste cearceaf si asa se doarme pe timp de iarna.eu le-am cumparat de-a gata acum vre-o 2 ani,numai ca cu timpul,acel elastec se slabeste.cu ocazia asta,mi-ai amintit ca trebuie sa skimb si eu elastecul slab,ca de cind zic,zic,si tot uit. uf,si azi e sarbatoare:multam:merge destul de bn idea si la pat de o sg persoana.
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 25 Mar 2010, 9:53 am

Si eu puneam cuverturi peste cearceaf dar de cand am imbracat casa in polisiren e cald in casa si nu mai tine rece salteaua su nici plapuma nu mai folosesc ci doar niste paturi,3 la numar una eu una sotul una baiatul ca fetita inca doarme in patutul ei iar noi ne dezveleam unul pe altul ca si patul e mare si noi la fel ,sotul are 100kg si eu 75. off topic

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de pisi Dum 28 Mar 2010, 6:24 pm

foarte tare combinatia de culori i-mi place la nebunie, sunteti foarte tari cu ideile voastre, asa mai dam inainte si noi ,o idee de la una alta cu o alta idee,
am o colega care este innebunita dupa portocaliu si daca ii arat creatia ta moare.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de Alina.C Lun 29 Mar 2010, 3:12 pm

Si mie imi place, e super tare combinatia de portocaliu cu roz. Chiar ma gandeam odata ca nu prea stiu cu ce se poate asorta portocaliul... in afara de maron, bej... Frumoasa lenjeria, felicitari!
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 29 Mar 2010, 3:28 pm

Multumesc,si ma bucur ca v-a placut.Acea lenjerie e facuta din niste petice care zaceau in sifonierul mamei-soacre de vre-o 10ani sunt rest de span de la o fabrica care facea perdele.Sunt 8 ani de cand stau eu aici si le-am luat cu gandul de a le lucra.Si iata ca a venit si timpul lor.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de amia Lun 29 Mar 2010, 5:02 pm

si mai stateau daca nu aveai astfel de inclinatii felicitari
Pt a fixa ceasaful de pat, elasticul se mai poate coase si pe marginea colturilor materialului, dupa ce ai taiat cate un patrat cu latura de aceeasi lungime precum inaltimea saltelei .
Pt a fi mai explicita de la fiecare colt al cearsafului masuri inaltimea saltelei si dai patratul; de partea care a ramas cosi elasticul ...asata presupune un surplus de material considerabil...
si io am probleme cu lenjeria de pat ...reusim sa o facem funie ...si asa le-am modificat pe toate...consider ca are o stabilitate mult mai mare decat cu banda de elastic cusuta wink
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de diada Lun 29 Mar 2010, 7:19 pm

Avem un tutorial cu poze la ce explici tu chiar pe forum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Decoratiuni interioare pt casa  - Pagina 7 Empty Re: Decoratiuni interioare pt casa

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB