Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Traznaile copiilor nostri

+37
sorinamircov
CCristinaC
adriuta
wandra
Giobsy
Andata
valentinadof
andarlidia
kitty_1973
Gianina4ever
cris_27
annamaria26985
MagdaMarin
victoriacus
anamaria79"
emmancita
RamonaM
rosita
bubu85
danniela
Cristache
emtix
diada
ismi3ismi
claudiana
angells
emi
aurishta
stoy
SilviaDumitrescu
zahariaelouise
Octa75
adelina24
ghita
clodi
melus
Chirrox13
41 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de cris_27 Mier 22 Iun 2011, 1:05 pm

Era pe jumate topita inghetata si nu cred ca a mancat copilul ca doar ce am inceput diversificarea la el si e reticent la unele mancaruri.
cris_27
cris_27
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 41
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 11/08/2009

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de aurishta Mier 22 Iun 2011, 2:04 pm

Odata am lasat copiii in curte, impreuna cu copiii altor vecini ca sa se joace mai mult, fiind ultima zi din vacanta mare. Erau vreo 10 pitici mari si mici care faceau harmalaia de rigoare. Un vecin mai ciufut din curtea de alaturi , deranjat, a chemat politia, reclamand un mare scandal. Vine un echipaj, ma cheama la poarta, le explic totul, chem "infractorii"sa fie mustruluiti, vecinul cu spume la gura, etc. Politistii, cam abatuti ca au fost chemati pentru atata lucru, intocmesc totusi un proces-verbal si, in mijlocul intregii agitatii, vine si Gabriel al meu, pe atunci de vreo 6 ani, ii pune admirativ mana unui politist pe tocul armei:"Moaaaaamaaaa, ce pistol tare ai!" Am pufnit cu totii in ras, doar vecinul s-a indepartat bombanind despre ineficienta fortelor de ordine din tara asta!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 22 Iun 2011, 2:58 pm

rade tare Aura...scump gabriel al tau...
Fetelor, eu acum 10 minute am intrat in casa...am fost afara cu Delia mea, am stat la umbra cu niste vecini, si penru ca ei nu au copii s-au jucat mult cu fetita mea. Ei au cumparat cutii cu bere, m-au servit si pe mine, nu apuc bine berea in mana ca mi-o trage din mana Delia mea, o pune la gurita si ...nimic..cutia era inchisa...furioasa imi da cutia si ma fac ca nu o pot desface cutia. delia mi-a luat cutia din mana, a incercat si ea, si dupa nereusita ei i-o inapoiaza vecinului care mi-a facut cinste cu bere....Si el se face ca se chinuie sa o desfaca..si degeaba...Delia pune boticul...noi am ras pe infundate, ne-a vazut pana la urma si apoi a inceput Delia mea sa rada in hohote.....are un tignal...cred ca o aude si Magda....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 22 Iun 2011, 11:25 pm

Intr-o zi calduroasa am iesit pana la piata in mers alert impreuna cu delia care era in tricicleta...ajunsa in piata mi-am adus aminte ca am uitat ceva acasa, ne-am intors. in timp ce cautam de zor ceva prin bucatarie, vine delia mea si vorbeste pe limba ei, gesticuleaza...eu, niminc nu intelegeam ce zice...dupa nici un minut de sub rochita ei ii pica pampesul pe gresie. rade uitasem sa ii pun copilului chiloteii...am luat copilul in brate, i-am pus un scutec si chilotei si am mers iara in piata.
Am ras de una singura in bucatarie...
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 23 Iun 2011, 1:30 pm

Si fata mea azi n-a avut ce face si mi-a demontat butonul de actionare al apei de la rezervorul de wc.Asa ca vrand nevrand am invatat cum se asambleaza acel buton.
Era foarte simplu dar pana sa pricep a trebuit sa-l dau jos dupa capacul vasului desi nu era cazul.E vorba decat de o piesa care se suceste.
Ea e nimerit-o s-o desfaca.
Seamana cu maica-sa ,rascoleste peste tot,demonteaza tot. rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 23 Iun 2011, 6:02 pm

Si Delia mea e nazdravana...Azi am facut cornulete si in timp ce intindeam foaia printesa mea lua cu manutele faina de pe planseta si se masa cu ea pe picioruse, apoi dupa 10 minute a trecut la picioarele mele, sa le maseze cu faina...si dupa ce s-a saturat si de picioarele mele a trecut la masat cu faina....mobila de bucatarie. rade
Am de facut curat acum zid zid zid de la a la z......
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Delia mea doarme cu patura mare pe ea...e ger ...peste 35 grade.
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Dum 26 Iun 2011, 10:38 pm

Fetelor, azi am fost la cumparaturi cu familionul meu. Legumele si fructele au fost selectate de Delia si la indicatiile sotului (mai mare, mai frumos, mai tare) ea asculta si punea in plasa tinuta de sotul meu.. rade
Ajunsi acasa, ea ne-a scos ca deobicei cumparaturile din sacose si le-a pus pe gresie, dupa cateva minute ea a inceput sa ia de la intrare pantofii mei cu toc de 10 cm...ia incaltat si s-a impiedicat...si-a frecat locul piciorusului lovit si a mers in continuare incalatata cu pantofii mei. rade
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Lun 04 Iul 2011, 1:16 pm

Am uitat sa mai postez cate ceva aici....
Cred ca pozele in genere vorbesc de la sine,
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Mar 12 Iul 2011, 6:23 pm

Fetelor, in weekendul ce a trecut am dus la tara la ai mei 15 pui de 5 zile. delia a fost tare incantata de ei, radea la ei.
Ieri am primit telefon de la mama ca sa imi spuna printre altele ca nepotul meu a udat puii cu apa ca au uitat sa faca dus.
Azi primesc telefon de la mama si printre altele mi-a spus si de nepotul meu a deschis tarcul in care erau ca sa faca sport.
rade
Am prins-o pe Delia cu gentuta mea de cosmetice, fardurile erau intr-o parte, rujurile nu mai aveau capace, creioanele/dermatografele erau aruncate pe tot covorul si printesa mea "aranjata pe fata".....Mai tarziu am gasit jucarii in masina de spalat rufe.


Ultima editare efectuata de catre Chirrox13 in Mar 12 Iul 2011, 10:22 pm, editata de 1 ori
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de aurishta Mar 12 Iul 2011, 10:14 pm

Zilele trecute un caine l-a muscat pe Gabriel, din fericire doar de pantof. El s-a speriat foarte rau, a plans mult iar Patricia, revoltata la culme, a zis:
-Mama, nici nu-i mai dau de mancare la cainele ala rau! Ba mai bine ii dau mancare de pisici, asa, sa il fac de rusine!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de valentinadof Mar 12 Iul 2011, 10:20 pm

nostima Patricia!
hai sa va spun ce-mi spune fiica-mea cand am venit acasa dupa tura de noapte:''sa nu mai pleci la serviciu ca nu mai vreau sa dorm cu barbatii in pat'' rade
cand sunt de noapte tati ia fetele in pat ,sa le stie langa el.

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de annamaria26985 Mar 12 Iul 2011, 10:28 pm

aurishta rade
vara-mea e casatorita de 2 saptamani si imediat dupa nunta au fost intr-o saptamana de miere. La intoarcere se muta in casa socrilor care aveau grija de nepotica lor de 5 ani pentru cateva zile.In prima
zi se tot invarte Sandita pe langa ea si seara la cina nu se mai abtine si ii zice lui vara-mea:
-Stii ca fetele cuminti nu au ce cauta seara pe strada, asa-i buni?Ce-ar fi sa pleci acasa pana nu se intuneca??!!!
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Andata Mier 13 Iul 2011, 9:49 am

rade copiii sunt fenomenali...
Nici ai mei nu au facut exceptie, cel putin asta mica vine in fiecare zi cu cel putin o traznaie.
Zilele trecute a mancat un iaurt si unul l-am pus in frigider. L-a gasit, nu a putut sa ia lingurita dar a gasit o pensula la sora-sa in camera. Cand am iesit din baie fii-mea era foarte ocupata cu decorarea mochetei de pe hol
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Giobsy Mier 13 Iul 2011, 10:32 am

Fratele meu are o nepotica pe care o adora (ca orice bunic) si mereu ma suna sa-mi povesteasca ce a mai facut Ana.
Parintii Anei au incercat sa o pregateasca pentru gradinita, iar unul din obiective a fost renuntarea la suzeta (bobo). Au incercat cu povesti, cu exemple, iar Ana mai de sila, mai de buna voie a renuntat. Dupa vreun an jumate de cand lasase "bobo pentru alti copii mai mici, care aveau nevoie" wink , i-a spus mamei:
"Mama, eu cand ma marit o sa am 101 bebe si o sa le cumpar 102 suzete".
Acum, la 4 ani principalul ei scop in viata este rochia de mireasa. Stie foarte bine cum trebuie sa arate si o deseneaza mereu, dar totusi, o suzeta in plus nu ar strica.

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 14 Iul 2011, 9:11 am

Vreti traznai? Va zic eu traznaie facuta acum 10 minute de ai mei copii.
Ei erau prin curte,se jucau.Ii auzeam cum rad.
Cand ma duc dupa ei affraid ce credeti ca faceau???
Erau in curtea de gaini,Marius ii spala papucii fetei in o cratita din care beau apa gainile iar Carmen era bagata pe vine intr-un tuci tot de apa, cu apa,al gainilor se balacea de mama focului si radeau caci se distrau.
Eu cand i-am vazut nici nu stiam ce sa fac scratch sa rad rade sau sa-i iau la alergat fuga ca sa-i schimb rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Joi 14 Iul 2011, 9:21 am

Delia mea ieri a prins gentuta mea de cosmetice si a muscat din rujuri...era rosie la gurita, avea mai multe nuante de rujuri ....si in dimineata asta cand stateam in pat a dat bluza in sus si a bagat degetelul in buricul meu....
Si acum 10 minute, Delia mea a luat telefonul meu si a reusit sa dea mesaj gol unei cunostinte (tip neinsurat)...Ma suna baiatul si imi zice ceva de genul...dar de ce-mi dai mesaj gol, mai bine imi dadeai telefon.....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de wandra Joi 14 Iul 2011, 11:26 am

fetita mea are acum 6 ani dar pe cand avea cam 3 anisori a avut o perioada destul de lunga , facea zilnic curar in baie tot ce gasea turna in wc sampon balsam detergent etc facea spuma multa ore intregi, adevarul e ca mirosea casa de minune!
wandra
wandra
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 49
Localizare : amman
Data de inscriere : 06/07/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Lun 05 Sept 2011, 11:54 am

saptaman trecuta toti 3 am fost cu probleme la stomac, mai intai sotul, apoi delia. Am dus-o la urgente la spitalul Movila si in sala de asteptare copilul mai avea nitel si adormea, starea de rau ii trecuse, casca si se cuibarea in bratele mele.......Noi am intra in panica rau acasa, timp de o ora a vomat in reprize si era agitata, plangea si ajunsa la spital nu mai avea nimic......
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de ismi3ismi Lun 05 Sept 2011, 4:04 pm

Cristina mea ma intreaba azi:" mami,noi suntem romani sau soareci?".voi ce credeti,cam care ar fi raspunsul corect? Smile ...probabil ca a vrut sa zica daca noi suntem oameni sau soareci,ca se uita la niste desene animate cu soareci pe post de personaje umane...
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 05 Oct 2011, 4:19 pm

Va dau eu o traznaie de ieri de-a fiicei mele de 2 ani.
zid zid zid zid
Ieri am cusut,am plecat la baie si am pus cutitul de butoniere si clestisorul pe pervazul geamului departe de fata care se juca.
Ei bine donsoara s-a urcat pe unul din cele 2 scaune de la masini s-a intins la geam a luat cele 2 obiecte si mi-a injunghiat unul din scaune

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Doar 2 minute am lipsit si-a facut-o lata. suicid
Noroc ca nu l-a sfasiat foarte tare.Doar l-a injunghiat de 2 ori c-am prins-o in fapt. bataita

Inca nu i-am comunicat sotului ca unul din scaune e bandajat cu scotch in 2 locuri. zid zid

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de aurishta Mier 05 Oct 2011, 4:22 pm

Baiatul meu, Gabriel, mi-a spus deunazi: "Mama, pot sa fac eu mujdeiul, ca vreau eu sa strivesc cainii de usturoi!"
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Mier 05 Oct 2011, 4:42 pm

Am iesit intr-o seara afara cu Delia. Ea alearga deobicei dupa caini si pisici. Cand a vazut catelusa vecinei mele a fugit de langa mine si a luat-o la goana dupa catelusa, a luat-o de gat, si i-a dat un pupi zid zid zid (norocul meu ca e o catelusa samponata zilnic dar totusi...), iar catelusa de fericire s-a asezat caineste langa stapana ei si a facut pipi....
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Chirrox13 Vin 07 Oct 2011, 1:00 pm

Azi, cand am vorbit cu mama la telefon mi-a zis ca il are la ea pe fiul cel mare al sorei mele. Mi-a zis ca de dimineata pana seara umbla cu un port de telefon mobil la brau zicand mereu ca e om de afaceri. Smile
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de adriuta Joi 27 Oct 2011, 10:17 am

Acusica vine Halloweenul, si ca urmare:
El- Tze fatzi cu mateialul asta mami?
Eu- Costumas pt tine sa te imbraci in stumf de Halloween
El- Nu vleauuuuuu, nu vleau smuf
Eu- Ba da mami, sa vezi ce frumos o sa fie o sa mergi cu dovleacul si o sa-ti puna lumea bomboane in el
El-NUUUU nu vleau bomboane.
Eu- Pai cum asa toti copiii o sa primeasca bomboane si tu nu.

....Liniste...dupa vre-o 5 minute vine ma ia de mana, ma duce la camara si zice:

Mama mama deschide usa la camara, uite noi avem bomboane nu mai tlebuie sa ma imblac smuf sa-mi dea lumea bomboane...Veeeezi rade
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de aurishta Joi 27 Oct 2011, 12:09 pm

rade Argumentat, nu asa, oricum! rade
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Traznaile copiilor nostri - Pagina 4 Empty Re: Traznaile copiilor nostri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB