Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

+104
culea mirela
odrina
cristina iosif
Adorama
miridia
preety
SilviaDumitrescu
evali
emi
Aghata
RalucaS
rocsy4800
valentinadof
Albina Maia
Ana Maria
florycostea
danniela
romaya
danabarbu2007
geany
Serban Valentina
diblaru maria
ivanoiuadela9
emmancita
dina_dorina
cozma felicia
samo99ro
dienutzababy
Uca
godeta
kamelyaa
dadina
julix_2007
crumaoli
mykya
Mickey
doni
rivka
mihaela detesan
dorinamisov
vero50
antonina
mym
carmenco
mami jeni
ismi3ismi
aurelia.c
anigherman
oanapip
cookie
teisoara
Day
corina corina
cris_io_mat
MihaelaT
Gabiuta
Pui_dEuropolis
alinutza_andrei08
adelina24
mariaz_09
stoy
rucsy
Love
Savu Ramona
ivanutamihaela
kitty_1973
Octa75
craluca
rebel
Marry
Cristache
Tache Marilena
ioana soare
letho
Aya
Dodo-pui
symos
crina68
aidaalex
dorina64
denis21
anasia
Lucia Ro
Angelica18
aba
amoni
Admina
bibitu
firicel
zahariaelouise
RamonaM
europolis
solmizel
mimiady63
ancone
lennny
MagdaMarin
Kristina
ikuta
nicopop
violetas
valentyna_sweetly
fizicuta
diada
108 participanți

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Votati jacheta preferata

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap2%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 2% 
[ 6 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap15%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 15% 
[ 59 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap3%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 12 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap11%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 11% 
[ 44 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap7%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 7% 
[ 28 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap33%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 33% 
[ 129 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap8%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 8% 
[ 33 ]
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap15%CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 15% 
[ 60 ]
 
Total voturi : 393
 
 

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de letho Mar 07 Iun 2011, 7:57 pm

Valentinadof, felicitari! Flowers hug
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de rocsy4800 Mier 08 Iun 2011, 7:52 am

Bravo LETHO
imi place mult , greu de ales , dar , totusi letho ma castigat
bafta tuturor
rocsy4800
rocsy4800
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 45
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 15/02/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de bibitu Dum 12 Iun 2011, 9:58 am

felicitari Letho, si tuturor castigatoarelor,frumoase sunt toate creatiile
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 12 Iun 2011, 10:27 am

Felicitari, doamnelor! Flowers

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de RalucaS Lun 13 Iun 2011, 12:51 pm

Felicitari tuturor fetelor, eu una nu stiu sa crosestez, dar am zis sa arunc un ochi si pe aici, si TOATE, dar toate, sunt foarte frumoase!
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de Marry Lun 13 Iun 2011, 5:57 pm

Felicitari tuturor Flowers
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de Aghata Lun 13 Iun 2011, 7:37 pm

felicitari fetelor kiss
votul meu a mers la mykya Flowers
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mar 14 Iun 2011, 1:44 pm

Le rog pe castigatoare sa-mi trimita datele, pentru expedierea premiilor. Inclusiv numerele de telefon si adresele de email.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de emi Mar 14 Iun 2011, 4:23 pm

Votat si eu! Felicitari tuturor!
avatar
emi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 330
Varsta : 48
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/07/2009

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de evali Dum 19 Iun 2011, 10:42 am

felicitari tuturor,aveti maini de aur.Preferata mea Letho,superba
evali
evali
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : cluj
Data de inscriere : 21/07/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de valentinadof Vin 24 Iun 2011, 11:48 am

am primit crosetele!absolut minunate,de-abia astept sa le pun la treaba!multumesc! kiss
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 DSCN2094

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de carmenco Vin 24 Iun 2011, 12:57 pm

Felicitari! Sa le folosesti cu placere si sa vedem in continuare creatiile tale! De asta data cu aceste crosete wink
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de letho Vin 24 Iun 2011, 1:40 pm

valentinadof, sa le folosesti cu spor!
Mi s-a spus ca a ajuns si coletul meu si am rugat pe cineva sa mi-l ridice. Saptamana viitoare sper sa ma intorc acasa macar pentru o zi si abia astept sa le vad!! Voi face poze sa vi le arat. Multumesc inca o data! pupi
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Vin 24 Iun 2011, 9:30 pm

Am primit si eu azi premiul Smile sunt minunate crosetele si sunt tare mandra de ele Merci
De la oficiul postal pana acasa le-am aratat la toata lumea, culmea in oficiu postal (am desfacut coletul sa le arat la fetele de acolo care mi-au fost colege) m-am intalnit cu o doamna care se ocupa de needle tatting si vrea sa facem un club de lucru manual in orasi wink
Multumesc Admine si Sponsor si Votantilor💋 CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 DSCF1736


Ultima editare efectuata de catre europolis in Vin 24 Iun 2011, 9:30 pm, editata de 1 ori (Motiv : uitasem poza =)))
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de amoni Vin 24 Iun 2011, 10:56 pm

Euro, sa le stapinesti sanatoasa pupi
Si tu valentinadof pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Sam 25 Iun 2011, 6:18 am

Multumim Amoni pupi le-am pus la treaba wink
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Sam 25 Iun 2011, 9:47 am

Felicitari fetelor,sa le folositi sanatoase si sa le puneti la treaba repede si sa faceti muuulte lucruri frumoase cu ele. kiss
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 25 Iun 2011, 11:23 am

europoliso vezi sa le treci si pe astea in testament sa nu te faci le uiti wink rade rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Sam 25 Iun 2011, 12:14 pm

Europolis sa le folosesti sanatoasa si cu spor la ,,crosetarit,,.
Si eu mi-am achizitionat de la sponsorul Firedetricotat.ro ,cite ceva din ustensile de lucru de mina,si imi plac f f mult.
Sunt si foarte ,,ergonomice,, fac referire si la crosetele Valentinei caruia de asemenea ii urez sa le stapineasca sanatoasa si cu muulta inspiratie.
Stiu ei ,,nemtii astia ce fac,, ,pacat ca nu au crosete si pentru fire mai subtiri. hug hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de preety Sam 25 Iun 2011, 8:24 pm

Sa inteleg ca votarea s-a terminat de ceva timp... oricum m-a lasat sa votez si astazi... Foarte frumoase creatiile voastre. Felicitari. Va admir din tot sufletul si mi-as dori sa perseverez si eu in arta crosetatului pentru a reusi sa ajung sa fac asa ceva.
preety
preety
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/07/2010

http://www.blogcrosetat.ro

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de Ana Maria Sam 25 Iun 2011, 8:25 pm

Inca o data felicitari! Sa le "munciti" cu placere si mult spor si sa ne bucurati cu multe alte creatii inspirate!
pupi kiss
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de miridia Dum 26 Iun 2011, 2:41 pm

Felicitari tuturor concurentelor....m-am trezit si eu azi sa votez Laughing .Am votat pe letho si am vazut ca a si castigat .
bravo aeropolis, bravo valentina sunteti niste norocoase crosetele addi le ador sunt nemaipomenite (la scurt timp de cand am inceput sa crosetez mi-am cumparat crosete addi love )
miridia
miridia
helper
helper

Numarul mesajelor : 24
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/10/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Dum 26 Iun 2011, 3:35 pm

Nush Miridia, ale mele sunt cele mai bune, sunt fermecate chiar wink au facut o geanta intr-o zi wink uite:
CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Picture019
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de bibitu Dum 26 Iun 2011, 5:17 pm

sa le stapaniti sanatoase si sa vedem multe lucruri frumoase cu aceste crosete
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de miridia Mier 29 Iun 2011, 6:36 pm

europolis superba geanta ta kiss
miridia
miridia
helper
helper

Numarul mesajelor : 24
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/10/2010

Sus In jos

CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power  - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS CROSETAT - Jacheta Flower Power - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB