Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

+61
Adelle23
dienutzababy
LORIMAR
bobitica
emmancita
ikuta
anca viragh
myky7robc
smihaelaviorica
marina40
ancabanu
afilimonb
diada
i.xell
aidil
stoy
Gianina4ever
danabarbu2007
symos
teisoara
elenaveronica
clodi
tomari
ismi3ismi
danae
Chirrox13
anc@
Indra
iriclau
Panea Laura
SilviaDumitrescu
aurelia.c
alinutza_andrei08
andreeazaharcu
kla78
MagdaMarin
amnro
Marry
rosita
Uca
Clio_Ela
violetas
Cristache
violeta25
aurishta
nicoleta_mc
chocolate
anigherman
arielas
MihaelaT
corina corina
moruna
elenaxx
Karina33
valentinadof
vilcris
Admina
zylv
geany
andreeaX
zahariaelouise
65 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Uca Dum 15 Mai 2011, 12:55 pm

Corina, multumesc frumos pentru aprecieri! Merci

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Marry Dum 15 Mai 2011, 5:07 pm

Uca ,waw..superrrrrrrrrrrr pijama.Imi doresc si eu o nora priceputa ca tine pupi
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de arielas Dum 15 Mai 2011, 6:10 pm

Imi place si mie modelul ales pentru pijama ucabesty, iar de spre chilotei ce sa mai zic, decat atat: Question eu nu am incercat si mi se par greu, mai ales daca nu ai material bun.
Am terminat si eu pijamaua sotului, adica bluza. Pantalonii i-am postat mai de mult. Nu ma mai repet. Mi-a placut experienta si cat e prospata o s-o mai repet zilele urmatoare, ca sa se innoiasca. Si apoi urmez eu, copii... si mai vedem. Asta-i planul, dar mai stiu eu ce intervine.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de anigherman Lun 16 Mai 2011, 9:01 am

Ucabesty, e foarte frumoasa pijamaua. S-o poarte cu placere soacra!
Eu ma gandesc de multa vreme sa ii fac o rochita soacrei, dar inca nu m-am incumetat. Daca ii fac as vrea sa fie surpriza...mi-e cumva sa-i iau masurile Embarassed , dar probabil ca-i voi face ceva cu elastic.
Arielas, e frumoasa si bine lucrata bluza de pijama. Sa o poarte cu placere sotul tau!
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de arielas Lun 16 Mai 2011, 9:05 am

Multumesc anigherman! La tavaleala merge. rade
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de rosita Lun 16 Mai 2011, 9:53 am

Ariela, frumoasa pijama, si vad ca ti-ai facut un plan bun, dar vezi ca (inter)vine vara si o iei de la capat cu pijamale cu maneca scurta pentru toata familia Smile
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de nicoleta_mc Lun 16 Mai 2011, 11:24 am

Geany..foarte frumosi chiloteii tai. Si par si foarte comozi. Din ce material i-ai facut?

Ucabesty, pijamaua soacrei e superba. Culoarea si imprimeul imi plac la mebunie. Cred ca-i tare mandra soacra de tine.

Arielas te felicit ca-i lucrezi si sotului. Eu inca nu am incercat nimic barbatesc pentru ca mi se par mai complicate hainele barbatesti. Dar poate prind curaj. Pijamaua pare foaaarte comoda. S-o poarte cu placere..la iarna.
nicoleta_mc
nicoleta_mc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de geany Lun 16 Mai 2011, 12:00 pm

Arielas, bluza de pijama e super, eu am facut o pijama prietenului meu, dar nu am avut simt deloc la ea rade Era cam feminina in format rade

Nicoleta, multumesc. Chiloteii sunt din tricot de bumbac (acela de tricouri).
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de amnro Lun 16 Mai 2011, 12:28 pm

geany, acum ti-am vazut creatiile. imi plac tare mult (chiar ai avut ceva rabdare sa bibilesti)
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 01 Iun 2011, 10:20 am

Cum anul trecut imi luasem un costum de baie al cariu slip a fost muult prea mare l-am desfacut si abia anul asta l-am putut coase caci in sfarsit am gasit sa cumpar elastic din cauciuc.
Si am refacut slipul.
Asa a stat un an de zile.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si asa arata acum.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
As fi vrut sa-i fac pe fata cusatura cu acul dublu darr n-a vrut si pace,asa ca am ales o cusatura decorativa elastica.

Si daca tot incepusem capitolul costume de baie,am modificat un costum tot luat la low cost de anul trecut ,si cum imi placea la nebunie culoarea dar eu nu port costum intreg am modificat acest costum dupa gusturile mele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si imi place ceea ce a iesit.

Iar dintr-o fusta de plaja care era facuta din material de costum de baie am ciopartit-o si mi-am facut inca 2 costume de baie.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sutienele sunt perfecte(ca doar n-o sta nimeni cu lupa pe mina sa vada ca nu sunu cusaturile perfecte rade )
Dar slipurile mai trebuie taiat din ele pe o laterala caci sunt cam late.
Sus i-am pus elastic fold over negru.

Pana plec la mare le rezolv si pe ele.
Mi-am luat si lotiune de plaja spf 30 foarte ieftina cu 12 lei

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si asa am scutit eu 120 ron bani dati pe 4 costume de baie si cca 18 ron dati pe o alta crema de plaja cu renume. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de kla78 Mier 01 Iun 2011, 1:01 pm

bravo MAGDA esti harnicuta foc!
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 01 Iun 2011, 1:28 pm

Multumesc,chiar si eu m-am surprins singura ca am inceput un costum si am terminat 4. rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de andreeazaharcu Dum 26 Iun 2011, 2:59 pm

Am facut si eu ieri un costum de baie,sper sa va placa.Pozele le-a facut fratele meu. kiss [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
andreeazaharcu
andreeazaharcu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 39
Localizare : Italy
Data de inscriere : 25/11/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Dum 26 Iun 2011, 3:37 pm

ce super e,sa-l porti cu placere andreea
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de aurelia.c Dum 26 Iun 2011, 3:51 pm

andreea este super tare costumul de baie... Sa-l porti iubita !
Poate iti faci timp sa faci si un tutorial, sau macar cateva explicatii...
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Marry Lun 27 Iun 2011, 12:10 am

Andreea ai aplauzele noastre aplauze aplauze frumos costum executie si culoare pupi
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 03 Oct 2011, 6:41 pm

Cum in seara asta e rost de sarbatorit si eu nu aveam nimic nou (spre rusinea mea)mi-am facut rapid un furou si chilot din dantela mov.
E lucrat cam din topor croit la ochiometru dar a iesit ceva fain.
Pe margini am pus banda alba de satin si danteluta elasica tot alba.
Ce aveam in "depozit".

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

La chilot insa inca nu stiu care va fi fata lui scratch inca ma mai gandesc cum il voi purta. rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 03 Oct 2011, 6:44 pm

Sa le porti sanatoasa si sa stai putin imbracata cu ele wink Magda ( esti de coma fata)!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de valentinadof Lun 03 Oct 2011, 6:46 pm

nebunatica mica ce esti,hai ca sunt super faine ,nu stiu ce vezi tu croit din topor,si-apoi cine mai sta sa se uite la cusaturi?

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 03 Oct 2011, 6:53 pm

E o vorba "la lumanare si o toanta pare floare " asa ca merge asa cum e. wink
Totul e sa adoarma copii inaintea lui ca apoi beau singura lichiorul bere si adios [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Caci la 5.30-6 fata e treaza inaintea ceasului zid


_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 03 Oct 2011, 7:01 pm

rade Magda pai acu in loc sa stai aci pe net mai bine scoteai copii afara la alergat sa oboseasca sa pice bolovan wink ( te invat la prostii hoashca batrana ce sunt) rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Costume de baie lenjerie intima

Mesaj Scris de geany Lun 03 Oct 2011, 7:52 pm

Magda sa le porti cat mai putin!... si MODERATORULE, avem subiect de lenjerie intima...
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 03 Oct 2011, 8:00 pm

Gata s-a rezolvat nici nu mai stiam ca e subiect cu asa ceva. scratch
Mersi mult. hug

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Admina Lun 03 Oct 2011, 8:31 pm

Silvia, tu asa faceai, nebunatico? Nu de alta dar eu sunt cu fi-mea in parc, de cazut cade sigur, dar n-am cu cine proba dantelute cu vedere... Da-mi un sfat, ce fac?
Magduto, spor la parada modei, vezi sa nu te impiedici in toace... Cel mai bine ies asa, pe ultima suta. wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 03 Oct 2011, 8:39 pm

Admino asculta la maica colea : pune ochii pe un tatic care e si el cu copii la obosit si.... sho pe el wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 3 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB