Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

+61
Adelle23
dienutzababy
LORIMAR
bobitica
emmancita
ikuta
anca viragh
myky7robc
smihaelaviorica
marina40
ancabanu
afilimonb
diada
i.xell
aidil
stoy
Gianina4ever
danabarbu2007
symos
teisoara
elenaveronica
clodi
tomari
ismi3ismi
danae
Chirrox13
anc@
Indra
iriclau
Panea Laura
SilviaDumitrescu
aurelia.c
alinutza_andrei08
andreeazaharcu
kla78
MagdaMarin
amnro
Marry
rosita
Uca
Clio_Ela
violetas
Cristache
violeta25
aurishta
nicoleta_mc
chocolate
anigherman
arielas
MihaelaT
corina corina
moruna
elenaxx
Karina33
valentinadof
vilcris
Admina
zylv
geany
andreeaX
zahariaelouise
65 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Admina Mar 08 Mai 2012, 4:17 pm

Eu mi-am luat de la C&A, la oferta, ca tot sperand sa-mi fac, am ajuns fara... chiloti prezentabili. Asa ca ma reprofilez pe lenjerie sexy, ca la aia nu e urgenta. rade

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de arielas Mier 09 Mai 2012, 9:14 am

Elouise esti de belea, nu va plictisiti nici unul acolo la voi, nici tu care le faci, nici sotul care le...desface rade love
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de diada Mier 09 Mai 2012, 9:25 am

Valentina, boxerii sunt dublati in fata? vreau sa fac si eu copiilor si sotului, vorba aia am 3 baieti acasa rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de valentinadof Mier 09 Mai 2012, 3:42 pm

Diada nu-s dublati boxerii,m-am luat dupa altii si nici aia nu erau.Ce-i drept materialul meu e un bumbac mai grosut!Fa-le baietilor tai,iti vor multumi!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de geany Mier 09 Mai 2012, 3:57 pm

Diada, aici boxerii sunt lenjeria intima de baza a barbatilor. Atat din ploplin cat si din tricot/jerse.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de diada Mier 09 Mai 2012, 4:01 pm

Da, pai vad ca si baiatul cel mare ii prefera in locul chiloteilor (plus ca si mie imi plac mai mult) si m-am uitat la unii de-ai lui si sunt dublati, o sa scot un tipar sa-i fac vreo 2 perechi (20) rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de myky7robc Mier 09 Mai 2012, 4:20 pm

valentina, imi plac toti, dar din ce material sunt facuti?
da' ce frumos lucrezi!
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de valentinadof Mier 09 Mai 2012, 4:28 pm

MUltumesc Myky!Sunt din bumbac cu elastan,mai gros sau mai subtire! pupi

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de myky7robc Mier 09 Mai 2012, 4:47 pm

de unde l-ai cumparat si cum sa cer vanzatoarei?
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de arielas Vin 18 Mai 2012, 6:48 am

Dupa cum e vremea afara zilele trecute mi-am facut o pijama cu maneca lunga. Pentru mine sunt restanta la capitolul asta. Imi mai trebuie vreo 2 ca sa pot arunca ce-i vechi. E un bumbac lat de 90 cm primit de la o matusa, cred ca luat de la moldoveni. Am cateva materiale din astea de bumbac bun, dar imprimeul nu-l vrea nimeni. Asa ca mi le fac mie, numai sa am timp.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Panea Laura Vin 18 Mai 2012, 8:48 am

Arielas, sa o porti cu placere.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Karina33 Vin 18 Mai 2012, 9:11 am

Arielas e frumos tare materialul. Eu l-as fi vazut lucrat ca o rochie infoiata si racoroasa de vara.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de i.xell Vin 18 Mai 2012, 10:39 am

arielas, e frumos imprimeul, felicitari ca ai reusit sa-ti faci si tie ceva!
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de arielas Vin 18 Mai 2012, 12:35 pm

Multumesc fetelor, pentru aprecieri.
Karina cred ca se vede ,mai frumos decat este. Nu cred ca mergea de fusta si mai ales pentru exterior. Oricum eu sunt restanta la articole de casa, asa ca am de gand sa continui.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de geany Vin 18 Mai 2012, 1:27 pm

Arielas, arata foarte bine pijamaua! Si materialul... chiar trebuie sa-i dau dreptate Karinei, si eu il vad rochita de vara. De cele mai multe ori materialul da efectul, dar uneori modelul pune materialul in valoare!

Referitor la vreme... eu ma uitam aiurea cand o clienta mi-a adus un material, care personal l-as fi lucrat la toamna; se pare ca vremea e chiar potrivita pentru rochiile facute.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de arielas Vin 18 Mai 2012, 1:45 pm

Multumesc Geany, imi amintesc pijamalele tale din bumbac. pupi Eu fac din ce am, nu mai vreau sa cumpar o perioada....am o cateva materiale din care sa-mi fac.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de geany Vin 18 Mai 2012, 1:56 pm

Si eu ma stradui inca si imi tine, ca nu am timp sa umblu pe site-urile cu materiale(cred ca asta este secretul). Chiar vreau sa termin marea parte din ce am, sa fac loc pentru altele noi Laughing
Pjamale mai am si eu pe lista... cand le-oi face nu stiu Embarassed
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de bobitica Sam 19 Mai 2012, 7:44 pm

Am facut si eu 2 pijamale fiilei mele.Am niste zile cam aiurea si ca sa ma simt mai bine m-am pus pe croitorit.Cos rar pentru ca nu am cui,ei nu ii mai place ce ii fac,mie nu imi gasesc tipare care sa arate cu multe kg. minus...Pijamalele nu ca i-ar placea prea mult(e drept au si defecte destule,sunt la inceputuri cu astfel de materiale)dar le imbraca ptr. ca nu are altele... rade rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cea portocalie ii place si mai putin ca nu e asa mulata... wink wink
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 27 Mai 2012, 11:02 am

Cum o colega m-a rugat sa-i reconditionez halatul de la munca i-am taiat partea de jos si i-am pus alta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar sefei mele i-am facut un halat nou,i-a placut cum mi-au iesit cele gri ale mele si mi-a dat "comanda" sa-i fac si ei unul ciclam si unul maro (pe care il cos saptamana viitoare).
Mi-a dat materialul deja croit iar eu doar l-am cusut si nu e chiar simplu caci e tricot super elastic.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de LORIMAR Dum 27 Mai 2012, 11:44 am

Pai ...halatul?...unde-i halatul?Imi place culoare dar eu vad ca seamana cu un maieu....si daca mai e si putin elastic nu seamana deloc cu un halat!Asa ca imi pun intrebarea:unde lucrati voi fetelor de purtati asa halate ..mulate? wink Smile
LORIMAR
LORIMAR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 45
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 07/10/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 27 Mai 2012, 11:52 am

Cred ca Magda a incurcat pozele rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 27 Mai 2012, 12:07 pm

Nuuuu nu am incurcat nici-o poza asa sunt halatele la noi.Nu sunt tocmai mulate unul e marimea 22 iar celalalt e marimea 14 (marimi UK).
La noi halatele sunt maieuri mai lungi cu buzunare. rade rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 27 Mai 2012, 12:10 pm

daca nu pui o poza imbracata in unu dasta nu te cred wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de dienutzababy Lun 04 Iun 2012, 9:09 pm

Partea sexy postata paginile trecute e mortala, felicitari creatoarelor. Am in plan niste pijamale de satin de vre-o 2 ani. Sunt croite tot, numai ca atunci cand sa folosesc masina, a cedat. Vara trecuta mi-am luat alta, si vara asta le lucrez (am timp ca sunt in vacanta). Promit ca revin cu poze repede. Modelele sunt luate din niste Burda mai vechi.
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 23 Iun 2012, 9:39 pm

Si daca tot am cusut si 4 perechi de colanti pentru colege mi-am facut si eu una.
Ce eu sunt mai breaza?wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2) - Pagina 10 Empty Re: Costume de baie, lenjerie intima, pijamale,...(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB