Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

+82
marcus
bebegaby
mami jeni
kamelyaa
Motzu
cory74
nicoleee
cosmina46
panseluta
violetas
RalucaS
Floren
bobitica
aurishta
valentinadof
Uca
marina40
Lucia.BlueFlower
vero50
Steluzza
elenaxx
pisi
ancone
letho
mdlupu
Aghata
deea_makiaveli
anigherman
7furnici
alioana
Oana Crivat
elutzamicutza
croitoru elena
Narcisa.N
Clio_Ela
Admina
Ginet
emmancita
Nomiria
tinassyliliana
danae
kabunta
louise27
alinutza_andrei08
SilviaDumitrescu
ivanutamihaela
MagdaMarin
margelutamea
Karina33
heidy
nicoleta_mc
emmy
Dodo-pui
minky
EuIrinuca
arielas
geo
danabarbu2007
manuela29
badulet iolanda roxana
monaoprescu
DANIELA.I
cookie
dominiq
piciul
nicopop
ROXANA BUCURESTEANU
Kristina
mykya
violeta25
aurelia.c
kitty_1973
geany
CristineluG
zylv
tomari
aba
stoy
amoni
adelina24
MihaelaT
diada
86 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Votati Pantalonul preferat!

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap8%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 8% 
[ 34 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap9%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 9% 
[ 40 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 15 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap6%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 6% 
[ 27 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap0%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap14%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 60 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap6%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 6% 
[ 24 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap9%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 9% 
[ 41 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap33%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 33% 
[ 142 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
 
Total voturi : 436
 
 

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de manuela29 Lun 18 Apr 2011, 10:10 pm

Felicitari tuturor concurentelor!
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 18 Apr 2011, 10:56 pm

Felicitari tuturor concurentelor!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de geo Lun 18 Apr 2011, 11:06 pm

abia astept sa se termine votarea, sa ne spuna concurenta 15 de unde e tiparul Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 18 Apr 2011, 11:14 pm

Eu sunt mai curioasa, vreau sa vad cine este concurenta 15, sa stiu si eu cui i-am dat votul. hug

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de arielas Lun 18 Apr 2011, 11:23 pm

Am votat, sa va fie de bine. Felicitari!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de EuIrinuca Mar 19 Apr 2011, 12:08 am

felicitari concurentelor!am votat concurenta11, pantalonul se aranjeaza foarte bine , broderia mi-a placut in mod deosebit .bafta !!!!
EuIrinuca
EuIrinuca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 151
Varsta : 54
Localizare : lucru de mana
Data de inscriere : 19/09/2010

http://lucru-de-mana.info/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de minky Mar 19 Apr 2011, 9:30 am

Foarte draguti pantalonii concurentelor 13. 14 si 15... sunt exact stilul meu Smile
Felicitari pentru indemanarea voastra.
minky
minky
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Dodo-pui Mar 19 Apr 2011, 9:37 am

Felicitari dragelor Flowers
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de geo Mar 19 Apr 2011, 10:02 am

MihaelaT a scris:Eu sunt mai curioasa, vreau sa vad cine este concurenta 15, sa stiu si eu cui i-am dat votul. hug
ma gandeam de cand ai postat prima oara ca la ea te referi Smile. si mie imi plac foarte mult.
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de emmy Mar 19 Apr 2011, 11:20 am

uau, ce frumose sunt creatiile. De cateva zile citesc mesajele voastre si azi m-am hotarat sa ma inregistrez si eu alaturi de voi. Am votat una dintre perechiile de pantaloni pe placul meu. harnica
Imi pare asa rau ca nu am putut concura si eu la acest concurs... as fi fost motivata pentru a-mi crea o noua pereche de pantaloni sunny
Sper sa apara curand sa apara si alte noi concursuri.
Felicitari concurentelor!
emmy
emmy
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 19/04/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de nicoleta_mc Mar 19 Apr 2011, 11:32 am

Ieri parca eram un copil in fata vitrinei cu dulciuri. Doamne ce de frumuseti...foarte greu de ales. Am votat intr-un sfarsit iar acum m-am uitat inca o data la modele si ma bucur ca am votat de ieri pentru ca astazi sigur nu ma mai puteam hotara asupra unui singur model. Felicitari tuturor concurentelor,atat pentru curaj cat si pentru maiestrie.
nicoleta_mc
nicoleta_mc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 56
Varsta : 42
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de heidy Mar 19 Apr 2011, 12:21 pm

Felicitari tuturor concurentelor care au participat la acest concurs.

Fara sa stau prea mult pe ganduri am remarcat un lucru... meseria mea este de o asa natura ca remarc imediat anumite "lucruri interesante"
Imi pare ca prea mult seamana concurenta nr. 6 cu nr. 11... par sa fie aceeasi persoana.
Va rog sa imi spuneti ce parere aveti.

Pe langa faptul ca amandoua au:

- aceeasi constructie a corpului
- aceeasi pozitie a corpului (poza 5 la concurenta nr. 6 si poza 1 la concurenta nr. 11)
- aceeasi nuanta a parchetului din casa
- aceeasi nuanta a peretelui din spatele lor
- aceeasi usa alba de termopan pe dreapta (poza 5 si 7 la concurenta nr. 6 si poza 1 la concurenta nt. 11)
- amandoua au rosu in casa (poza 5 si 7 la concurenta nr. 6 si poza 6 dar si nuanta la pantalon - concurenta nr. 11)
- nu mai zic si de acelasi format de pantof (poza 5.6.7 concurenta nr. 6 si poza 1.2.3 concurenta nr. 11)

... aceste lucruri imi par de-a dreptul interesante.
Doua femei diferite... sa semene asa mult si sa aibe si aceleasi gusturi....

Nu vreau sa fiu criticata dar acesta este adevarul... daca exista vre-o explicatie am dori sa o auzim.
Las la aprecierea voastra.
heidy
heidy
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/04/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de geo Mar 19 Apr 2011, 12:27 pm

nu scria in regulament ca avem voie sa ne inscriem doar cu o pereche, nu? confused
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Mar 19 Apr 2011, 12:40 pm

Bun, deci o apreciere. Eu cred ca cele doua concurente sunt prietene si au facut pozele in casa la una din ele. Una a facut poze si una a prezentat pantalonul. Desi asemanarile nu mi se par atat de mari cum scrii tu, fete care au pozat cu mana in buzunar mai sunt, usa termopan au multi.Eu cred ca daca era aceeasi concurenta cu doi pantaloni adminii nu acceptau. Parerea mea, nu tin partea nimanui ca nu am concurat si nu cunost pe nimeni de pe acest forum, nu doar de la acest topic. Intru, admir, imi dau cu parerea uneori si atat. Sunt sigura ca exista o explicatie pentru ce ai scris.


Ultima editare efectuata de catre aba in Mar 19 Apr 2011, 12:49 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de aurelia.c Mar 19 Apr 2011, 12:46 pm

heidy, eu chiar nu gasesc asemanarile identitatile... exista o oarecare asemanare, dar nu -mi par a fi la fel...
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 19 Apr 2011, 12:50 pm

Eu vad o usa de termopan de la balcon la o concurenta si la cealalta o usa de camera; doar nu si-a cumparat acelasi stil de pantofi doar putin diferiti, o pereche sunt perfect inchisi, iar cealalta pereche sunt si decupati pe ici pe colo; corpul...hmmm, cate femei poarta marimea 40 sau 38 sau ce marime vreti.
Eu cred ca nu este una si aceeasi persoana.
Asta-i parerea mea.

Edit: Noroc ca mi-am bagat nasul si am vazut ce minuni am scris...tiii, o fi de berea virtuala... scrisesem:Eu nu cred ca nu este una si aceeasi persoana. in loc de Eu cred ca nu este una si aceeasi persoana.
Vai de capul meu ce minuni scriu...merg sa mai smotruiesc ca fac minuni pe aici.
Merci


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mar 19 Apr 2011, 1:30 pm, editata de 1 ori

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Mar 19 Apr 2011, 12:59 pm

Si eu am parchet asa la culoare, am usa termopan alba, am pereti albi in combinatie cu altele, am vreo 15 perechi de pantofi, sunt topita dupa rosu asa ca se ragaseste in toate hainele mele, in covor, in decoratiuni, in gresia si fainata din baie, in capacul de wc, in bijuterii. Logic ar fi sa fiu eu in poza! Nu?
Hmmm, as vrea eu sa fiu asa slaba ca fetele astea!!!

PS: am votat si eu de ieri! Ceea ce mi-a placut cum arata, cum sta pe purtatoare si cat de corect este executat. Felicitari tuturor participantelor!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de margelutamea Mar 19 Apr 2011, 1:03 pm

Eu am votat cu concurenta nr. 4.
Mi se par cei mai potriviti si eleganti, dar si lejeri si comozi.
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Mar 19 Apr 2011, 1:23 pm

Heidi, personal mi se pare exagerata observatia facuta. In primul rand, daca trimitea aceasi persoana 2 produse, adminele ar fi observat imediat. Este o regula de-a participa, sa indeplineasca numarul de postari, deci cel care a trimis, a trecut testul...
Iar asemanarile ce le-ai enumerat, eu nu le aseaman deloc... Oare nu esti prea noua sa aduci asemnea comentar, avand in vedere ca nu stim nimic despre tine? ...
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 19 Apr 2011, 1:26 pm

Concluzie Karina a slabit brusc sau si-a pus ciorapi d-aia modelatori de la teleshopping, a facut ambele perechi de pantaloni si a participat pe 2 nume ba chiar 3 sa ia ea toate premiile rade rade rade
Apoi o concurenta are taburele rosii in fata usii albe ,iar cealalta are fotoliu crem in fata usii albe.
Deci (am vazut eu cu satelitul)Karina a mutat mobila si a pozat odata cu mobila rosie si odata cu mobila crem sa zica ca e alta casa.Iar parchetul nu a avut cum sa-l schimbe . rade rade
Karina sa nu zici ca nu e asa ca iti arat pozele din satelit obtinute de la NASA . rade rade rade

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de ivanutamihaela Mar 19 Apr 2011, 1:35 pm

Asemeanri nu am gasit nici eu,dar vreau sa o felicit pe concurenta cu nr 15,pentru pantaloni superbi pe care i-a facut.Ii ador.pacat ca sunt gravi,ca puneam mana sa-mi trag si eu o pereche la fel.Sunt divini.Dar nu-i nimic,ii trec pe lista,ca mai apuc si eu din vara daca nasc in August.Smile kiss
ivanutamihaela
ivanutamihaela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 162
Localizare : google
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 19 Apr 2011, 1:36 pm

heidy a scris: ......... meseria mea este de o asa natura ca remarc imediat anumite "lucruri interesante"..............
Desi stiu ca sunt offtopic, eu am o Mare curiozitate si anume cum se numeste acesta meserie . Nu de alta dar as vrea sa ma calific si eu in aceasta meserie (nu vreau sa fiu rea si sa spun ce gandesc despre cum cred eu ca se cheama aceasta meserie Merci )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Mar 19 Apr 2011, 1:54 pm

si eu am votat greu ca sunt catva modele care-mi plac in mod deosebit,concurenta15sunt super pantalonii wink
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Mar 19 Apr 2011, 4:07 pm

rade ce tare a fost asta cu asemanarile heidy.................cred ca la modelul parchetului te-ai inselat putin.........la pantofi de asemenea............ce mai era...cu mainile in buzunar........cine nu tine mainile in buzunar??? La corp eu cred ca erau ambele de 90/60/90....poate sunt fotomodele..... rade
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de amoni Mar 19 Apr 2011, 4:18 pm

Acum stiti voi care e culmea culmilor ca pantalonii mei aduc cu pantaloni concurete nr,15 poate spunea draguta de ea ca mi-am facut doua perechii rade


amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB