Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

+52
Panea Laura
Dodo-pui
Andata
rivka
olympia
Steluzza
louise27
danabarbu2007
arielas
Uca
ivanutamihaela
roxanna
thor
nicoleee
romanitza71
aurelia.c
vilcris
Karina33
Buburuza
angells
minky
geo
mykya
zsofia
Motzu
pisi
MihaelaT
corina corina
kabunta
valentinadof
virus
PAULA CONSTANTIN
ancone
amoni
vero50
alinutza_andrei08
kamelyaa
tinassyliliana
Kristina
aurishta
Abinusu
EuIrinuca
smihaelaviorica
kla78
emmancita
geany
diada
Lucia Ro
adelina24
MagdaMarin
SilviaDumitrescu
Admina
56 participanți

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Noutate Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de Admina Joi 24 Mar 2011, 9:47 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven La inceputul primaverii, in apropierea Pastelui, incepem un nou concurs, la sectiunea Croitorie. Fie ca adierea vantului primavaratic si trezirea la viata, a naturii, sa va inspire!
Tema acestui concurs este realizarea unei perechi de pantaloni, de primavara. Pantalonii trebuie sa fie de dama, varsta minima a posesoarei fiind de 14 ani. Si de asemenea impunem urmatoarele conditii:
* sa se poata purta ziua, sa fie casual, nu eleganti (de seara)
* materialele folosite sa fie de grosime medie, primavaratice: stofa, denim, bumbac, tercot, in, etc.
* sa aiba drept sistem de inchidere un fermoar, montat oriunde va avantajeaza, fie el normal sau ascuns. Nu se primesc in concurs pantalonii gen trening, colanti, etc.
Pot participa membrii cu minim 50 de mesaje, deci inscrierea pe forum, special pentru participare, este exclusa! Pot participa si membri noi inscrisi (pana la data de 31 martie), atata timp cat posteaza pana la sfarsitul concursului cele 50 de mesaje necesare, dar nu doar de dragul de a posta; puteti comenta la creatiile de pe forum, puteti sa aratati ce ati lucrat, sa intrebati sau sa raspundeti privitor la nelamuriri de pe forum, sa "barfiti" la sectiunea sociala.
Durata concursului va fi de aproximativ trei saptamani, incepand de azi, 25 martie 2011; ultima zi de inscriere va fi duminica, 17 aprilie 2011 (pana la ora 24, ora Romaniei).

Pozele se vor trimite catre administratorii forumului, Diada sau Admina, si una dintre noi va posta in cel mai scurt timp, mesajul vostru pe forum, fara a mentiona numele concurentei. In acest fel, dorim sa dam sanse egale tuturor.
Se va trimite o postare obisnuita, in care sa specificati ca participati la concurs cu acea creatie, sa vorbiti in 2 cuvinte despre ce v-a inspirat sa o lucrati si foarte important sa ne spuneti pe scurt: de unde ati scos tiparul sau de unde ati luat explicatiile de constructie, si sa postati maxim 7 poze, la dimensiunea corecta.
Am sa va rog sa trimiteti poze la dimensiunea 640*480 pixeli[/u]; se accepta maxim 7 poze, in diverse ipostaze (in lumina naturala, cu blitz). NU se accepta poze tip colaj . O poza sa prezinte materialul croit (partile tiparului atasate sau desenate pe materialul intreg); o poza sa fie din timpul executiei, cu articolul partial asamblat; o poza trebuie sa prezinte dosul produsului; o alta poza (minim), trebuie sa arate un detaliu important de pe produs, un element dificil sau bine lucrat; in celelalte poze va rog sa pozati creatia in intregime, purtata de beneficiara, fata/ spate si profil. Pozele care contin articolul vestimentar imbracat, se vor face obligatoriu afara, in lumina naturala!

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Premiile sunt oferite de BRO ROM Sibiu, http://www.decusut.ro/
Sunt puse la dispozitia castigatorilor acestui concurs 3 premii, constand intr-o masina de cusut si accesorii pentru croitorie, de foarte buna calitate.

PREMIUL I -Masina de cusut Brother Brother JS23

Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara Masina-de-cusut-brother-js23-8a01080b-afaa-4a45-8b91-e6df100f54ab

PREMIUL II

CUPON VALORIC DE 150LEI, CARE VA DA DREPTUL SA ALEGETI PRODUSE DE LA BROROM SIBIU, DE ACEASTA SUMA. Puteti face cumparaturi mai mari (spre exemplu o masina de cusut), se va aplica o reducere in valoare de 150lei.

PREMIUL III

CUPON VALORIC DE 100LEI, CARE VA DA DREPTUL SA ALEGETI PRODUSE DE LA BROROM SIBIU, DE ACEASTA SUMA. Puteti face cumparaturi mai mari (spre exemplu o masina de cusut), se va aplica o reducere in valoare de 100lei.

Premiile vor fi trimise de catre firma care sponsorizeaza acest concurs, doar la adrese de pe teritoriul Romaniei.

NU VOM PRIMI IN CONCURS, MEMBRELE CARE NU AU POSTAT PE FORUM, CREATII LA CROITORIE! Trebuie sa demonstrati ca stiti sa lucrati, prin ceea ce ati cusut.

Aveti timp de gandire, de inspiratie si de creatie. Hotarati-va daca doriti sa participati, daca aveti deja in plan o pereche de pantaloni, ii puteti posta la concurs, respectand cerintele.

Va recomandam sa cititi toate postarile acestui subiect, in situatia in care doriti sa participati; pot aparea detalii suplimentare in mesajele postate de organizatori: Admina sau Diada! Pentru informatii, detalii, inscrieri va asteptam sa postati in continuare. Bafta tuturor!


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mier 11 Mai 2011, 12:42 am, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 24 Mar 2011, 10:00 pm

Admina a scris: .............Pozele se vor trimite catre administratorii forumului, Diada sau Admina, si una dintre noi va posta in cel mai scurt timp, mesajul vostru pe forum, fara a mentiona numele concurentei. In acest fel, dorim sa dam sanse egale tuturor.[/u] Se va trimite o postare obisnuita, in care sa specificati ca participati la concurs cu acea creatie, sa vorbiti in 2 cuvinte despre ce v-a inspirat sa o lucrati si foarte important sa ne spuneti pe scurt: de unde ati scos tiparul sau de unde ati luat explicatiile de constructie, si sa postati maxim 7 poze, la dimensiunea corecta.............
Spune-mi daca am inteles bine. Se face o postare cu descrierea numai ca nu se pun pozele? Acestea fiind trimise catre tine sau diada .
Am inteles bine?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de Admina Joi 24 Mar 2011, 10:04 pm

Silvia, daca reusesti sa faci pantaloni din vesta, de data asta, iti spun. hug
Nu am fost prea clara, explicatia e la Sueta... Postarea intreaga se trimite catre noi, cu tot cu poze si noi le afiseam anonime. Voi reciti maine, sa reeditez, ca acum nu mai sunt coerenta.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 25 Mar 2011, 6:26 am

Pantaloni YESSSS, chiar vroiam sa-mi mai fac, aveam vre-o 2 perechi incepute,iar cu postarile anonime sunt total de acord alt YESSSSSS,desi din decor si dupa silueta iti vei da seama cam cine e .
Dar asa e mai bine. BRAVO.
Multumesc Admina,Diada si BroRom pentru impulsuri.
kiss

P.S.
Nu degeaba visam eu azi-noapte ca eram intr-un magazin si cautam materiale.
Mi-am printat regulamentul concursului sa am ce studia in zilele in care nu se lucreaza.
Iar noaptea dorm cu el sub perna rade rade
Pentru inspiratie.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de adelina24 Vin 25 Mar 2011, 9:27 am

Interesanta chestia cu pozele anonime , poate asa nu o sa mai iasa balacareala la finis .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de Lucia Ro Vin 25 Mar 2011, 10:27 am

Uauu un nou concurs... chiar ma intrebam cand o sa mai fie unul la croitorie... Ma duc sa caut tipare!! bounce
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de diada Vin 25 Mar 2011, 10:29 am

Si pozele si descrierea o trimiteti la una din noi doua si noi o sa postam in cel mai scurt timp.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de geany Vin 25 Mar 2011, 10:59 am

Eu as propune ca sa nu se posteze pana la final de catre administratori. E doar o propunere, le monitorizati(salvati) si in urmatoarea zi sau la incheierea concursului sa le postati in anonimitate. Asa nu se vor stii modelele deja lucrate si nici noi idei eventualelor participante nu se vor da.

Eu nu stiu daca voi participa, ma gandesc baloane de sapun

Felicitirai dragi administratoare, eram sigura ca se coace ceva in spatele culiselor. Multumim pentru felul in care intretineti activitati pe acest forum! croit

Flowers Flowers Flowers
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de emmancita Vin 25 Mar 2011, 11:59 am

Vezi? vezi? asta asteptam , ca tot intrebam eu zilele trecute... taie , credeam ca o sa fie ceva pt copii, dar mai bine asa.
Adicaaaaaa, sa va trimitem pe PM postarea de la concurs? nici eu nu sunt prea lamurita!!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de kla78 Vin 25 Mar 2011, 12:32 pm

wawa super ,multumiri organizatoarelor,eu nu stiu daca voi putea participa(ca de obicei deh)dar fac galerie pt concurente!!

PS:numa ce mi-am terminat o pereche de pantaloni,daca staim faceam poze:))curand ii voi posta la topicul respectiv.
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de diada Vin 25 Mar 2011, 1:56 pm

emmancita a scris:
Adicaaaaaa, sa va trimitem pe PM postarea de la concurs? nici eu nu sunt prea lamurita!!

exact!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de smihaelaviorica Vin 25 Mar 2011, 8:27 pm

Un concurs foarte frumos , felicitari organizatorilor si sponsorului bucurie . Nu sunt o experta in croitorie , mi-am facut acum vreo cativa ani un pantalon . Nu stiu cat de corect au fost executati dar stau bine pe mine si acum .

Mult succes concurentelor kiss
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de EuIrinuca Sam 26 Mar 2011, 12:27 am

vreau si eu sa particip la concursul asta, chiar daca nu am inca 50 de mesaje, poate reusesc ca le postez pana la finalul concursului inocent Pot?
EuIrinuca
EuIrinuca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 151
Varsta : 54
Localizare : lucru de mana
Data de inscriere : 19/09/2010

http://lucru-de-mana.info/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de Abinusu Sam 26 Mar 2011, 2:10 am

Uuu, sniff, sniff! Mi-a mirosit a concurs! Ce tare! Vreau si eu sa particip numai de dragul de a participa. Sa vad cum e cu emotiile pentru ceva lucrat de manutele proprii...

Sper sa nu para o "coincidenta", am cam tras chiulul de pe forum in ultimele... 2 - 3 luni Embarassed da' cu motive intemeiate - sunt iar mamica si stau foarte prost cu timpul!

La pantaloni m-as baga, insa, mi-am promis ca de acum incolo o sa cos o juma' de ora pe zi pentru mine! dama Merit si eu, mai ales ca vine primavara. So... Acum numai sa gasesc tiparul potrivit sa mearga cu niste platforme superbe pe care nu am la ce sa le port!!!

Succes tuturor!
Abinusu
Abinusu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de aurishta Sam 26 Mar 2011, 10:43 am

EuIrinuca a scris:vreau si eu sa particip la concursul asta, chiar daca nu am inca 50 de mesaje, poate reusesc ca le postez pana la finalul concursului inocent Pot?
Da, se poate!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 26 Mar 2011, 12:17 pm

TuIrinuca wink deja ai 51 vad

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de Kristina Sam 26 Mar 2011, 2:29 pm

Imi place mult ideea, cred ca am sa particip si eu!
Kristina
Kristina
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 624
Varsta : 41
Localizare : SUCEAVA-PORTUGAL
Data de inscriere : 29/10/2008

http://minhasmissangas.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Un nou concurs!!!

Mesaj Scris de tinassyliliana Sam 26 Mar 2011, 6:37 pm

waw... un nou concurs.... o sa ma apuc de noua mea pereche de pantaloni de primavara. Imediat ce ii voi finisa, ii voi posta sa imi vedeti creatia :D
tinassyliliana
tinassyliliana
helper
helper

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de diada Sam 26 Mar 2011, 7:55 pm

Va rugam sa cititi regulamentul, ne trimiteti noua, la admini mesajul cu pozele si noi postam anonim, altfel nu va incadrati in concurs.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de EuIrinuca Sam 26 Mar 2011, 9:40 pm

SilviaDumitrescu a scris:TuIrinuca wink deja ai 51 vad

da silvia, aveam numarul de mesaje , dar am vazut dupa aceea Smile)))
EuIrinuca
EuIrinuca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 151
Varsta : 54
Localizare : lucru de mana
Data de inscriere : 19/09/2010

http://lucru-de-mana.info/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de kamelyaa Sam 26 Mar 2011, 10:39 pm

super....concurs....va fac galerie fetelor.nu pot participa.am facut pana acum doar o gentuta.nici aia foarte reusita..asta e.dar bafta fetelor.oricum sunteti minunate si am invatat o graamada de mici secrete de la voi.succes
kamelyaa
kamelyaa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 36
Localizare : alba
Data de inscriere : 23/01/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de aurishta Dum 27 Mar 2011, 9:21 am

tinassyliliana a scris:waw... un nou concurs.... o sa ma apuc de noua mea pereche de pantaloni de primavara. Imediat ce ii voi finisa, ii voi posta sa imi vedeti creatia :D
Frumos ca vrei sa participi! Iti urez succes! Nu pierde din vedere regulile concursului , mai cu seama numarul de mesaje si postarea de poze cu alte lucrari personale din domeniul croitoriei! hug
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de alinutza_andrei08 Dum 27 Mar 2011, 10:18 am

Abia astept sa va votez fetelor,pana atunci spor la cos si multa bafta wink
alinutza_andrei08
alinutza_andrei08
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 322
Varsta : 43
Localizare : botosani-flamanzi
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de vero50 Dum 27 Mar 2011, 10:36 am

Buna, felelor
Sunt noua pe forum si am primit mesajul de concurs. Vreau si eu sa particip insa nu cred ca voi avea 50 de mesaje numai despre acest subiect (eu asa am inteles ca trebuie sa fie numai despre obiectul concursului ). Am inteles bine?
vero50
vero50
helper
helper

Numarul mesajelor : 73
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 06/03/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de amoni Dum 27 Mar 2011, 10:44 am

Silvi daca participi iti fac galerie ura iar daca maine gasesc material am sa particip si eu , ori cum nu am pantaloni de primavara, vara
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concurs croitorie - Pantaloni, de primavara

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB