Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

+57
amoni
carmenfratila
emma90
smihaelaviorica
ada85bejan
Lionqueen
dienutzababy
Ramonica
geo
vero50
casagravor
rucsy
moruna
Marry
pavady
mihaelavama
Karina33
Savu Ramona
iuliana72
ikuta
cristinica_70
margelutamea
mariaz_09
cld
carmenco
adelina24
kitty_1973
mnarcisa
zylv
RamonaM
ileana cosanzeana
cris69
norelif
diana-s
Andata
fizicuta
elenaxx
CCristinaC
diada
MARI_H
Aghata
Nicoleta Irimescu
Lucia.BlueFlower
denis21
dorinamisov
ivanoiuadela9
symos
Dodo-pui
Admina
iulia sevcenco
carolina-bubulina
firicel
Gianina4ever
betymi72
AlinaJ.Bijoux
Uca
mykya
61 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 11:00 pm

Auzi Mykya ,intr-un timp era un alt moft cu cercel in nas,pleoapa ,buza si buric............nu ai avut idei? rade Scuze de off topic Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 20 Mar 2011, 11:01 pm

Cred ca ar fi bine sa mutam discutiile pe marginea discutiei la sueta, nu credeti?
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 11:02 pm

mykya a scris:Off topic off topic Sa va mai spun ceva despre mine. Maica-mea nu mi-a facut gauri in urechi cand eram micuta ca eram bolnavicioasa si plapanda si i-a fost mila.

Si la mine tot cam asa au stat lucrurile!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 20 Mar 2011, 11:02 pm

rade Ce tare ai fost cu ultima fraza,Mykya!
De ce ,Lucia,sa par ciudat ca si mie imi placeee floarea soarelui si alte flori galbene...imi plac cred din cauza contrastului galben cu verde.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 20 Mar 2011, 11:08 pm

Daca ghiocelul l-am scapat la iepuras vreau sa particip si eu.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de kitty_1973 Lun 21 Mar 2011, 12:07 am

Ma inscriu si eu! kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Dodo-pui Lun 21 Mar 2011, 7:25 am

Eu ma vad intr-un fel Smile ,ce-i ce ma cunosc ma vad altfel iar cei ce trec doar pe langa mine si viata mea ma vad altfel.
Imi plac surprizele facute din suflet...asa cum voi face si eu ...suprize din suflet si cu mult drag de hand made.
PS:nu am trecut surprize placute pentru ca nu cred ca cine lucreza cu manutele ei nu pune suflet,nu face cu drag ceea ce face...deci nu poate fi decat o surpriza placuta kiss Flowers
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de diana-s Lun 21 Mar 2011, 7:31 am

hihi, sincer, ma distreaza polemica pe tema descrierii
e bine sa ramana optionala, cum a zis si mykya...saaau sa se refere la aur, vibratoare sau alte obiecte utile oricarei gospodarii si la lemnul masiv dar de buna calitate rade

lucia, si la mine se uita lumea un pic ciudat cand le zic ca nu suport sa primesc trandafiri, orhidee sau crini...prefer de o mie de ori sa primesc diverse flori al caror nume nu-l cunosc si nu-l voi retine in veci...si ca buchetul sa arate a boschet wink

sa zic si eu vreo 2 cuvinte despre mine - ca fizic, sunt numai buna dupa spusele sotului Laughing , nu neaparat 90-60-90 dar sunt toate proportional aranjate ceea ce ma ajuta sa ma imbrac in diverse stiluri
port bijuterii, in ultima vreme tot mai multe handmade, facute de mine sau de altii si de cele mai multe ori mari spre masive, prefer sa pun o camasa uni si sa o scot in valoare cu o bijuterie...iar vara am o pasiune pentru bratari
fiind ochelarista in schimb nu folosesc machiaje, plus ca am si ten curat care nu cere artificii

in rest sunt vesela, copilaroasa, nimeni nu-mi da varsta reala si imi plac culorile, toate, ba chiar evit negrul

...si ador cadourile, surprizele palcute...sa le primesc si mai ales sa le fac
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Lun 21 Mar 2011, 8:02 am

buuun deci sa va spun si eu cateva cuvinte despre mine.
sunt o fire romantica,imi place musica ,imi plac posetele,de toate marimile si modelele,dar mai mut sport,imi place sa cos goblen,sa crosetez si sa croitoresc,mai nou imi place sa colctionez diverse reviste/cd-uri /cartulii pt copii.aaa,si mai imi place si bucataria,si sa gatesc dar si sa degust(desi asta cu degustatul m-a cam costat in ultima vreme vreo 4 kg Sad )
imi plac hainele sport,pt ca sut o fire activa fac multa miscare..machiaj nu prea folosesc,doar asa un pic de fond de ten/pudra,un rimel si -un gloss,si sunt gata.sper sa fie de folos cuiva descrierea mea,desi cam succinta,am subliniat cam din fiecare caracteristica cate ceva.
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de adelina24 Lun 21 Mar 2011, 9:38 am

Ma inscriu si eu cu numarul standard = 2 . Nu o fac pentru a primi ceva ci pentru a darui . Sotul meu nu mi-a spus niciodata ca am facut ceva bun . Copii sunt cei care ma lauda . M-as bucura sa stiu ca au bucurat pe cineva cadourile mele , ca au placut cuiva si nu s-a extaziat cineva doar de complezenta . Desi uneori o mica minciuna nevinovata nu face rau .
Scuzati-mi tonul dama , sunt intr-un impas sufletesc .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de carmenco Lun 21 Mar 2011, 9:49 am

Capul sus! Impasurile sufletesti sa le trimitem la plimbare!
Eu ma mai gandesc daca sa particip sau nu, mai am putin timp la dispozitie. Nu am idee cam ce as putea darui.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de RamonaM Lun 21 Mar 2011, 11:33 am

Ca veni vorba de floarea soarelui.....la nunta noastra...acum muuuuulta vreeeeeeme
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

iar buchetul era din margarete, culese de sotul meu dintr-o poienita...deci va imaginati ce fel de flori primeesc eu mereu de la el...singurele flori cumparate sunt doar de ziua mea...pt ca e in decembrie
Smile
Eu cred ca toate femeile sunt unice si deosebite, va multumesc ca existati si ca ne facem viata frumoasa una alteia kiss
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de cld Lun 21 Mar 2011, 12:51 pm

ma incriu si eu, desi nu am idee inca ce o sa trimit!!!
ma bucur de orice cadou primit, indiferent ce e, si ma stresez mult prea mult (daca micile mele cadouri fac bucurie celor care le primesc, si sa nu fie prea putin si tot asa)!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 21 Mar 2011, 12:58 pm

Aglaia,tu ai fost Craciunita mea,eu m-am bucurat nespus de lucrusoarele facute cu migala de tine,foarte frumoase si apreciate si de copiii mei,drept dovada stau la loc de cinste in sufragerie.Nu te subaprecia ca se simte sufletul,la fel si in versurile scrise. pupi
cine primeste de la tine se va bucura!
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 71
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Andata Lun 21 Mar 2011, 1:00 pm

Interesanta ideea cu descrierea, dar voi spune si eu pas...
Pe mine m-a bucurat imens ce am primit, desi, culmea, eu nu mi-as fi luat. Nu m-as fi imaginat niciodata purtand un colier sau o brosa ca cele pe care le-am primit. Numai ca, vazandu-le, m-am indragostit de ele instantaneu si abia astept sa le pot purta cu o bluzita pramavarateca, sa le admire toata lumea. Si celelalte cadouri mi-au umplut sufletul de bucurie.
Mie imi place ideea de a darui ceva facut din inima si cred si eu ca in cele cateva zile de "documentare" avem timp sa ne dam seama din mesajele fiecarei destinatare cam ce ii place.
Nu dati cu pietre, da? (decat daca sunt (semi)pretioase rade )
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Lun 21 Mar 2011, 1:56 pm

Dodo-pui -2
symos -2
ivanoiuadela9 -2
denis21 -2
Lucia.BlueFlower -2
betymi72 -2
Nicoleta Irimescu -2
Aghata -2
MARI_H -2
ucabesty -2
diada -2
CCristinaC -2
elenaxx -2
fizicuta -2
Andata -2
Mykya -2
firicel -2
diana-s -2
AlinaJ.Bijoux -2
carolina-bubulina -2
Gianina4ever -2
norelif-2
cris69 -2
ileana cosanzeana -2
zylv -2
mnarcisa -2
kitty_1973 -2
aglaia -2
cld -2
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de margelutamea Lun 21 Mar 2011, 3:26 pm

Ma bag si eu!
Si asa am ratat ghiocelul.... m-ati tinut ocupata inainte de Martisor cu comenzile voastre rade
De data asta voi avea timp sa ma pregatesc . hug
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 21 Mar 2011, 5:45 pm

aglaia a scris: M-as bucura sa stiu ca au bucurat pe cineva cadourile mele , ca au placut cuiva si nu s-a extaziat cineva doar de complezenta .

Aglaia, nu are rost sa gindesti asa. Eu am primit de la tine sortuletul de bucatarie pe care il foloseste mama (eu fiind un pic cam multa pentru un sortulet asa dragut) iar portfardului i-am dat o alta destinatie-il am in geanta cu citeva medicamente de urgenta, ca erau vraiste prin toata geanta.
Eu sint una din cele care nu s-au aratat a topai pe loc de bucurie, dar asta nu inseamna ca nu m-am bucurat de fiecare lucru primit. Am apucat sa postez trei cadouri in aceeasi zi, in care nu-mi erau toti boii acasa. Poate nu m-am extaziat nici macar de complezenta, dar si la celelalte doua cadouri pe care le-am mai primit, ulterior, am incercat sa am acelasi ton, chiar daca imi venisera boii acasa, tocmai ca sa nu supar pe cineva.
Incearca, te rog, sa nu mai gindesti asa, ca nu cred ca e cazul. pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de cristinica_70 Lun 21 Mar 2011, 6:23 pm

Vreau si eu sa fiu iepuras.Dar nu am numarul de mesaje necerar si mai am o mica problema.Adresa din acte nu corespunde cu cea fizica,deci daca se accepta si adrese la post-restant,promit ca mesajele le fac.
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de norelif Lun 21 Mar 2011, 6:33 pm

aglaia a scris:Ma inscriu si eu cu numarul standard = 2 . Nu o fac pentru a primi ceva ci pentru a darui . Sotul meu nu mi-a spus niciodata ca am facut ceva bun . Copii sunt cei care ma lauda . M-as bucura sa stiu ca au bucurat pe cineva cadourile mele , ca au placut cuiva si nu s-a extaziat cineva doar de complezenta . Desi uneori o mica minciuna nevinovata nu face rau .
Scuzati-mi tonul dama , sunt intr-un impas sufletesc .
Aglaia,conteaza ca sunt facute cu sufletul!Si orice este facut cu manuta ta este valoros!De ce sa nu ai increderein tine ?Foarte rau ca sotul nu te-a laudat!Dar el are de pierdut!Nu stie ce arae langa el!Zambeste si fii increzatoare in tine! kiss
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de ikuta Lun 21 Mar 2011, 7:28 pm

Si eu vreau sa ma inscriu
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de iuliana72 Mar 22 Mar 2011, 6:59 am

ma inscriu si eu desi cred ca v-ati cam saturat de brosele mele poate imi vine vreo idee sau cumpar ceva util.
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Savu Ramona Mar 22 Mar 2011, 7:04 am

Si eu cu 2 , am inceput deja sa ma pregatesc hug
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de cld Mar 22 Mar 2011, 9:18 am

iuliana72 a scris:ma inscriu si eu desi cred ca v-ati cam saturat de brosele mele poate imi vine vreo idee sau cumpar ceva util.
brosele tale sunt foarte frumoase si aproape unicat pe aici pe forum, asa ca nu cred ca este cineva care nu si-ar dori o brosa-floare de la tine, nu are rost sa cumperi ceva cind faci asa frumuseti.
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de norelif Mar 22 Mar 2011, 10:10 am

Toate iubim lucrul de mana!Cred ca si acesta este un motiv pentru care ne dorim schimbul de cadouri!Eu fac patch dar nu mai crosetez deci imi doresc ceva crosetat! wink Dar poate ma va tenta!
Cine va primi cadoul meu poate sa fie tentata sa incerce si ce lucrez eu,nu?
Fiecare poate sa cumpere un obiect sau altul dar nu asta era ideea! Sad
Toate cadourile sunt frumoase !Eu asa cred! kiss
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 4 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB