Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

+114
Hanico
kabunta
gratziela
Adela Ispas
margot
ELENA76
albinlei
zylv
danyelyta28badea
tomari
Delia M
letho
veniciuc nicoleta
geany
diada
vilcris
Uca
carmen32
mischelle35
rosita
ivanoiuadela9
miha2010
gogoshik
pop maria
Adorama
Deliria
pisi
zsofia
silvia baloi
violetas
oanabujder
ancamekker
Serban Valentina
anagalina
grace.kelly
dominiq
CristineluG
cris_io_mat
superpower
adadebu
Motzu
Adna_Samua
pepy24
Lucia Ro
MihaelaT
valentinadof
manuela29
Indra
Camy
adelina24
dktimi
andreeaX
emmancita
arielas
anigherman
danae
ionela stefan
lucianemil
Noemi
rivka
virus
badulet iolanda roxana
olympia
MoniKozi
cookie
anaf
Lali
tala
kla78
piciul
clodi
roxanabacila
iuliana72
Abinusu
totolina
cris69
margelutamea
mariaz_09
Tache Marilena
europolis
Gabiuta
Alina.C
DANIELA.I
7furnici
dina_dorina
AlyC
Steluzza
doraly
monicadio
Shtefania
Buburuza
SilviaDumitrescu
violeta25
daiana25
ancone
firicel
petronela2008
louise27
aba
bibitu
danabarbu2007
daniellerose1
marina40
Adriana13
melus
Karina33
artbaby
nicky3128
Savu Ramona
mykya
Dragonfly
ciresicca
leonutza69
Admina
118 participanți

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Votati deux pieces-ul festiv!

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap20%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 20% 
[ 83 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap12%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 12% 
[ 50 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap7%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 7% 
[ 30 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap3%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 6% 
[ 26 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 6% 
[ 24 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap15%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 15% 
[ 63 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap0%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap19%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 19% 
[ 79 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_lcap4%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Vote_rcap 4% 
[ 16 ]
 
Total voturi : 416
 
 

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Vin 31 Dec 2010, 4:18 pm

Multumesc mult de tot!
Sa avem cu totii un an minunat! hug
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Vin 31 Dec 2010, 4:28 pm

Felicitari fetelor! Ati lucrat fiecare dupa dorinta si bunul plac; desi nu fiecare s-a regasit in produsele voastre, ma bucur foarte mult pentru faptul ca votul meu a ajutat concurenta sa fie cap de podium.

Felicitari tuturor!

P.S. si eu sunt una dintre votantele de pe ultima suta de metrii. Nu cred ca trebuia sa dau raportul nu?
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Vin 31 Dec 2010, 4:54 pm

felicitari olimpia,felicitari violeta,felicitari louise... kiss ....Si nu in ultimul rand felicitari tuturor participantelor
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Vin 31 Dec 2010, 4:57 pm

Multumesc pentru premiul acordat celor ce au facut posibil acest concurs .Mii de multumiri celor ce m-au votat !
Felicitari castigatoarei acestui concurs,Olympia.
Felicitarile mele si Violetei care a facut o rochie foarte reusita, mai ales ca ar fi prima ei rochita din cate am inteles.Bravo Violeta!
VA DORESC TUTUROR UN AN NOU FERICIT SI PLIN DE BUCURII!
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de pisi Vin 31 Dec 2010, 5:45 pm

Felicitari castigatoarelor,e concursul care chiar nu mai e nimic de comentat in privinta lor.In seara asta o sa am cea mai bella rochita la revelion rade
La Multi Ani si de la pisi pt. toata lumea kiss
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de AlyC Vin 31 Dec 2010, 5:53 pm

Felicitari fetelor... foarte frumoase creatiile castigatoarelor ! Isi merita pe deplin premiile !!!
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Vin 31 Dec 2010, 8:44 pm

Vilcris ai un mare kiss de la mine ca m-ai lasat la categoria tineret!

Felicitari Olympia! S-o stapanesti cu folos si sa vedem mai des creatiile tale! croit

Louise mie mi-a placut cel mai mult rochia ta! Sa stralucesti la noapte(si la alte ocazii) in rochie! Iti vine minunat! Flowers

Violeta
rochia ta e tinereasca dar parca e prea multa dantela si-mi displace ca n-ai completat cumva la piept. Prea saracut arata acolo. Spor in continuare la croitorit!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de mykya Sam 01 Ian 2011, 2:48 am

Felicitari tuturor participantelor si mai ales castigatoarelor!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de daiana25 Sam 01 Ian 2011, 8:57 am

felicitari fetelor sa fiti sanatoase si sa ne incantati privirile cu lucruri la fel de minunate kiss
daiana25
daiana25
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 145
Localizare : resita
Data de inscriere : 05/08/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de letho Sam 01 Ian 2011, 11:34 am

Felicitari Olympia, Louise si Violeta! Flowers Felicitari tuturor participantelor!
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de gogoshik Sam 01 Ian 2011, 11:47 am

Felicitari fetelor! La multi ani si la cat mai multe concursuri...!!!!
gogoshik
gogoshik
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : constanta
Data de inscriere : 19/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Delia M Sam 01 Ian 2011, 12:09 pm

Felicitari castigatoarelor acestui concurs. Felicitari si celorlate participante care au realizat lucruri frumoase care ar face cinste oricarei case de moda. Toate modelele prezentate sunt deosebite.
Va doresc tuturor un an mai bun si multa inspiratie in crearea altor "bijuterii".
Delia M
Delia M
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/11/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de tomari Sam 01 Ian 2011, 4:05 pm

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 E13abb12ddf1 FELICITARI celor ce au organizat si sponsorizat CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Th1043854hxd21110rf

participantelor cat si casigatoarelor CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Papainoel3

tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 01 Ian 2011, 9:09 pm

Felicitari, sa stapaniti sanatoase premiile!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 01 Ian 2011, 9:44 pm

Felicitari Olimpya, Felicitari Louise si Violeta, felicitari la toate fetele care au participat.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Motzu Dum 02 Ian 2011, 10:08 am

Felicitari castigatoarelor! Flowers
2011 sa va aduca multa imaginatie si spor la lucru!
Olimpia sa stapanesti sanatoasa masina si sa o folosesti la "maxim" wink
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Dum 02 Ian 2011, 11:22 am

Felicitari castigatoarelor!
Olimpia sa o stapanesti sanatoasa, sa faci multe lucruri frumoase cu ea si sa postezi mai des ca ai ce arata.
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de danyelyta28badea Dum 02 Ian 2011, 3:20 pm

felicitari castigatoarei
si eu te-am votat
a fost exact pe temaconcursului Flowers
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Dum 02 Ian 2011, 3:48 pm

cred ca in tema concursului s-au incadrat toate fetele-a se citi regulamentul- iar daca nu s-ar fi incadrat cu siguranta creatiile lor nu ar fi fost admise in concurs -asa ca eu zic sa renuntam la sintagma pe tema concursului-e drept ca in dictionar deux pieces inseamna 2 piese fusta si jacheta sau bluza ceva dar se precizeaza destul de clar in regulament si rochie etc...
nu va suparati pe mine ,dar nu vroiam ca celelalte 2 fete care au avut rochite pe locul2 si 3 sa fie in dezavantaj ca nu au inteles tema c.
felicitari celor 3 doamne de pe podium!!!! kiss bucurie
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de zylv Dum 02 Ian 2011, 5:03 pm

olympia,sa te folosesti sanatoasa de masinuta,si sa lucrezi cu spor la ea.
tote fetele meritati sa fiti pe podium,dar din pacate nu e loc CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 435747
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de albinlei Dum 02 Ian 2011, 9:07 pm

felicitari pentru toate fetele!!!
Un an nou cu sanatate, bucurie si spor la lucru!
albinlei
albinlei
helper
helper

Numarul mesajelor : 34
Localizare : maramures
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de ELENA76 Dum 02 Ian 2011, 9:11 pm

Felicitari Olympia kiss sa stapanesti sanatoasa masina de cusut si asteptam si alte creatii cos ...felicitari si celorlalte doua castigatoare iar pentru toate membrele vreau sa le urez un AN NOU fericit ,plin de impliniri si multa sanatate!!! prietenie
avatar
ELENA76
helper
helper

Numarul mesajelor : 85
Localizare : BRASOV
Data de inscriere : 29/12/2008

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de margot Lun 03 Ian 2011, 8:53 am

Felicitari tuturor participantelor dar si organizatoarelor - fara de care n-ar fi fost concurs!
Felicitari castigatoarelor! Olimpia, noua masina sa-ti aduca multa inspiratie si multe satisfactii!
Pentru ca suntem la inceput de an, tuturor, UN AN BUN!
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de superpower Lun 03 Ian 2011, 9:28 am

Sunt ceva creatii de-ti lasa gura apa. Olimpya, creatia ta nu ma incanta shot
superpower
superpower
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 21/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Lun 03 Ian 2011, 10:25 am

Superpower, nu ma incanta tonul tau! shot Dar deloc.
Toate cele 3 mesajele ale tale, au fost postate la acest concurs si la cel cu sarafanul; tonul este acelasi. Fie iti bagi mintile in cap si nu mai postezi in doi peri, sau vei primi avertizment si chiar banare, la urmatoarele 1-2 mesaje, de gen. Tu alegi.
p.s. cum iti poate lasa gura apa, la o creatie? Shocked

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB