Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

+114
Hanico
kabunta
gratziela
Adela Ispas
margot
ELENA76
albinlei
zylv
danyelyta28badea
tomari
Delia M
letho
veniciuc nicoleta
geany
diada
vilcris
Uca
carmen32
mischelle35
rosita
ivanoiuadela9
miha2010
gogoshik
pop maria
Adorama
Deliria
pisi
zsofia
silvia baloi
violetas
oanabujder
ancamekker
Serban Valentina
anagalina
grace.kelly
dominiq
CristineluG
cris_io_mat
superpower
adadebu
Motzu
Adna_Samua
pepy24
Lucia Ro
MihaelaT
valentinadof
manuela29
Indra
Camy
adelina24
dktimi
andreeaX
emmancita
arielas
anigherman
danae
ionela stefan
lucianemil
Noemi
rivka
virus
badulet iolanda roxana
olympia
MoniKozi
cookie
anaf
Lali
tala
kla78
piciul
clodi
roxanabacila
iuliana72
Abinusu
totolina
cris69
margelutamea
mariaz_09
Tache Marilena
europolis
Gabiuta
Alina.C
DANIELA.I
7furnici
dina_dorina
AlyC
Steluzza
doraly
monicadio
Shtefania
Buburuza
SilviaDumitrescu
violeta25
daiana25
ancone
firicel
petronela2008
louise27
aba
bibitu
danabarbu2007
daniellerose1
marina40
Adriana13
melus
Karina33
artbaby
nicky3128
Savu Ramona
mykya
Dragonfly
ciresicca
leonutza69
Admina
118 participanți

Pagina 5 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Votati deux pieces-ul festiv!

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap20%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 20% 
[ 83 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap12%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 12% 
[ 50 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap7%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 7% 
[ 30 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 8 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 6% 
[ 26 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap6%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 6% 
[ 24 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap15%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 15% 
[ 63 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap19%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 19% 
[ 79 ]
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_lcap4%CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Vote_rcap 4% 
[ 16 ]
 
Total voturi : 416
 
 

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de cris69 Joi 30 Dec 2010, 12:26 am

bafta fetelor.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de anagalina Joi 30 Dec 2010, 2:42 am

Felicitari fetelor! mi-au placut creatiile Paulei Constantin, Olimpia, Stoy si Violeta25. Votul meu e pentru Violeta25. Succes!
anagalina
anagalina
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : ganeasa
Data de inscriere : 09/10/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 30 Dec 2010, 9:58 am

Doamnelor si domnisoarelor,va felicit pentru ,,creatiile,, prezentate in concurs.
Mi-a placut ceea ce am vazut.
Louise 27,Paula Constantin,Lucia ro. si Violeta 25 ,tinute speciale pentru ocazii,dar mai cu seama pentru seara de Revelion.
Imi plac si pentru ca ati folosit ca materiale in tinutele voastre:dantela neagra,tafta,catifea etc..
Paula Constantin imi pare rau ca nu ai dat mai multe detalii la rochita ta speciala.
Clodi te felicit pentru tinuta tinereasca ,de atfel adecvata tie,de asemenea nu ne-ai spus din ce ste materialul.Esarfa deosebita...
Dana Barbu 2007 ,stofa f.f.frumosa numai buna pentru sezonul rece.
Concursul s-a numit "deux piece" , Olimpia multe .. multe felicitari.. pentru felul in care ai ales :materialul, evecutia exemplar facuta.
A iesit un deux pice rafinat ,elegant si desosebit.
Deci votul meu merge catre Olimpia.

Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de dktimi Joi 30 Dec 2010, 11:06 am

adadebu a scris:Dktimi - excelenta piesa! Felicitari, rar vezi ceva atat de elegant si de bun gust! Felicitari si celorlalte participante!

superpower a scris:Adadebu, subscriu. In plus declar ca e mult rafinament si eleganta la Dktimi. Felicitari, te-am votat

Va multumesc mult, ma bucur ca va place rochita mea! kiss
dktimi
dktimi
helper
helper

Numarul mesajelor : 59
Varsta : 37
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de ancamekker Joi 30 Dec 2010, 12:41 pm

Felicitari Violeta 25, rochita ta este cea mai frumoasa. Este superba .Ti-am acordat votul din tot sufletul meu.
ancamekker
ancamekker
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : satu Mare
Data de inscriere : 06/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de violeta25 Joi 30 Dec 2010, 12:55 pm

Va multumesc din suflet pentru aprecieri si voturi kiss . Va spun foarte sincer ca nici nu ma asteptam sa fie atat de apreciata pentru ca, asa cum am spus de prima oara, mi se pare foarte simpla iar ce minunatii am vazut postate la concurs...inca sunt uimita hug
Inca o data multumesc! Merci kiss
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Luise

Mesaj Scris de oanabujder Joi 30 Dec 2010, 1:22 pm

FFFF frumoasa rochia luise.superbaaaaaaaaaa .felicitari
oanabujder
oanabujder
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : iasi
Data de inscriere : 25/11/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de violetas Joi 30 Dec 2010, 2:23 pm

Toate creatiile sunt frumoase, dar votul meu merge catre Louise. Felicitari!
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de silvia baloi Joi 30 Dec 2010, 3:33 pm

Felicitari pentru toate concurentele. Votul meu este pentru Violeta.
silvia baloi
silvia baloi
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/11/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Joi 30 Dec 2010, 5:19 pm

Va multumesc mult pentru ca m-ati tinut in top 3 cu ajutorul voturilor date. Ma bucur ca-mi apreciati munca,avand in vedere faptul ca aceasta creatie am realizat-o cu o masina veche de 30 ani (imprumutata). Fermoarul ascuns l-am cusut de mana ,la fel ca dantela aplicata in talie,iar voalul de la rochita l-am cusut cu ajutorul colilor de hartie. De aceea imi doresc foarte mult masina de cusut pusa la bataie. kiss
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de zsofia Joi 30 Dec 2010, 6:18 pm

Si eu am votat am ales doua dar din pacate numai una se poate ,am ramas la tine violeta25 felicitar pentru toate concurentele
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de pisi Joi 30 Dec 2010, 6:43 pm

si al meu vot merge la violeta25,felicitari
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Deliria Joi 30 Dec 2010, 6:59 pm

Felicitari tuturor, toate creatiile sunt absolut superbe! aplauze aplauze aplauze aplauze aplauze
al meu vot a mers la stoy.
Deliria
Deliria
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 43
Localizare : Arad
Data de inscriere : 04/01/2010

http://blue-deliria.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Joi 30 Dec 2010, 7:00 pm

Si eu multumesc mult de tot celor care m-au votat pupi si celor care nu m-au votat dar au votat!
Pe unde-or fi cei 600 de useri ce erau conectati duminica la incheierea postarilor pentru concurs? Sau ceilalti pana la 20 000?! ... or fi toti la ski, la facut piftie si tort?
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Adorama Joi 30 Dec 2010, 7:19 pm

Cel mai mult mi-au placut costumele create de concurentele nr. 2, 7, 10 si 14, adica de Louise27, Lucia Ro, Danabarbu2007, Violeta25.

Pana la urma a trebuit sa aleg una singura, si anume o creatie care mi s-a parut sofisticata si exotica, dar eleganta, sobra si sexy in acelasi timp: Danabarbu 2007.

Oricum, felicitari concurentelor, la fiecare mi-a placut cate ceva, a fost greu sa aleg. sunny
Adorama
Adorama
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Localizare : prin zona
Data de inscriere : 05/04/2010

http://www.pulbere-de-stele.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de pop maria Joi 30 Dec 2010, 7:52 pm

Toate rochiile sunt superbe dar eu o prefer pe concurenta nr.9 d.dana.c
Tuturor fetelor care ati creat acest sait si puneti atata suflet pentru a ne invata si pe noi cate ceva va doresc un calduros La multi ani multa sanatate in anul ce vine si iesire cat mai rapida din criza.
cu simpatie Pop Maria
pop maria
pop maria
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : oradea
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de gogoshik Joi 30 Dec 2010, 8:50 pm

Buna fetelor! Ati facut hainutze foarte frumoase dar votul meu merge la Violeta25! Felicitari tuturor concurentelor !
gogoshik
gogoshik
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : constanta
Data de inscriere : 19/01/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de miha2010 Joi 30 Dec 2010, 9:06 pm

violeta imi place f mult rochia ta, dar mi se pare mie sau nu ai facut tivul la maneca si la rochie? cred ca mergea facut un tiv finut, eventual un tiv rulat(scuze dar asta e parerea mea)
miha2010
miha2010
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : motru
Data de inscriere : 27/12/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de olympia Joi 30 Dec 2010, 10:14 pm

Multumim ca se voteaza! love
Vad ca finalul de cursa devine palpitant! Louise fuge tare dupa Violeta bicicleta (avantaj Violeta ca a ales mini!) si eu mai greu dupa ele haltere
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de violeta25 Joi 30 Dec 2010, 10:31 pm

Miha2010 asa este dar nu i-am facut tiv deoarece dantela este foarte rara iar florile mari (chiar se vede in poza in care cos la masina), am tot intors marginea dar nu mi-a placut rezultatul. ma gandeam acum ca nu am incercat o varianta: sa-i pun o insertie dublu adeziva, poate doar asa sa iasa. asa cred eu caci nu ma pricep asa bine, e prima rochita iar cu dantela nu am mai lucrat. Multumesc frumos de sfat pupi
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Vin 31 Dec 2010, 12:55 am

multumesc Adorama pentru prezentarea frumoasa si multumesc celor ce m-au votat!!!
mie cel mai mult mi-a placut louise!!!!!!!!!!si pisi!!!!!!!!!!!care a facut o rochita tinereasca asa ca ea!!!!!bravo!!!!
felicitari tuturor si castigatoarelor!
aaaa si scuze uitasem sa spun de noemi si clodi
daca ar fi sa aleg ideea as alege noemi,daca as alege executia si dificultatea -louise,nota romantica-clodi, kiss kiss
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Vin 31 Dec 2010, 3:45 am

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor! Cele trei castigatoare, ale concursului Deux-pieces festiv, sunt:

Premiul I - Olympia cos
Premiul II - violeta25
Premiul III - louise27

Multumim sponsorului, Brorom Sibiu *** www.decusut.ro***, care a oferit aceste minunate premii.
Multumim tuturor membrilor care au votat, au urmarit acest concurs si ne-au ajutat sa alegem finalistele.
Felicitari participantelor, pentru tinutele create. Veti stralucii in noaptea de Revelion, imbracate astfel.

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Concur10

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Vin 31 Dec 2010, 8:05 am

Felicitări câştigătoarelor . Aveţi cu adevărat talent şi faceţi numai creaţii minunate. La cât mai multe flower
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Lucia Ro Vin 31 Dec 2010, 8:52 am

Felicitari castigatoarelor... din tot sufletul...!!! Ma bucur ca premiul I merge la Olympia... chiar merita cu adevarat sa castige... Deux piece-ul ei este muncit, este original, deosebit ca si idee, si finisat "la marea arta"!! Felicitari Olympia!!!
CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Indiaflorist5
Si rochia Louisei mi-a placut mult...
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de arielas Vin 31 Dec 2010, 9:38 am

Felicitari! bucurie Olympia incepe un an nou cu o masina noua. Cred ca diseara te gandesti la ce vei lucra prima data cu masina cos
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DEUX PIECES FESTIV - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB