Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

+47
anc@
danielabordei
zass007
danae
adec
adriuta
Uca
Miniona
Clio_Ela
tiana
corina corina
camelia-db
Larisa
stoy
FlorentinaA
doria
isunica
amnro
musetel
Bbruneta
mes
sunflowers
zylv
symos
tomari
pisi
iorgutza
Admina
diada
ismi3ismi
aurelia.c
Steluzza
Panea Laura
IrisT
Karina33
CAMICARA
diana_roxana
clodi
kla78
RalucaS
emmancita
Indra
arielas
geany
rosita
MagdaMarin
Dionisia
51 participanți

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 23 Aug 2011, 11:51 am

Data viitoare cauta si tu un altul pe care-l intrebi dinainte cat ia,ia mult ura si la gara,e imposibil sa nu gasesti un mecanic care nu sa practice niste preturi nesimtite.
Mult succes.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de RalucaS Mar 23 Aug 2011, 1:13 pm

Am incercat sa il sun sa ii bat obrazul mecanicului dar are noroc, telefonul ii e inchis Smile)

Si pentru ca totusi vreau sa ma menajez pe viitor, m-am decis sa iau una noua, am si gasit una la promotie, Merrylock 2020, la 1099 lei, si am comandat-o. Daca mai intereseaza pe cineva:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Inainte de asta am vorbit la Brother si mi-a zis ca e masina ok, se vinde f bine si la ei.
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Mar 23 Aug 2011, 2:09 pm

Offf nu pot sa cred, acum sunt si mai in dilema lol! ma hotarasem pe brother 1034D. Si acum ma ispitesti tu cu oferta asta buna pupi dar raluca...tu ce-ai alege intre cele 2? Laughing
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de musetel Mar 23 Aug 2011, 2:40 pm

Larisa, eu mi-am comandat din state un B1034D. Acum astept sa vina Cool
O sa iti scriu cum am iesit pana la urma, cum a ajuns, ca sa iei o decizie informata.
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de arielas Mar 23 Aug 2011, 4:01 pm

Larisa scuze pentru intarziere. Eu am facut toate cusaturile la masina. Asa sunt eu cand imi cumpara ceva, exploatez la maxim. Masina e foarte buna. si cea de cusut tot la maxim o folosesc, cu toate cusaturile. Si eu la inceput am vrut sa-mi iau merrylock, dar nu aveau in stoc, cred ca au doar 1 in stoc si asteapta sa comanzi. Pare buna si are o multime de cusaturi. Mai aveau fetele pe aici.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Mar 23 Aug 2011, 6:05 pm

Musetel ce dragutz, cred k abia astepti, pe cand trebe sa-ti ajunga? nu de alta dar pana atunci poate-mi dau comanda deja lol! oricum astept sa ne scrii parerea ta pupi

Arielas, merci de rapuns. Cred k tot la prima varianta raman cu triplockul de la brother pentru ca vad ca sunteti cateva care ori v-ati dat comanda ori aveti deja si sunteti multumite de alegere.

Am ramas sa aleg pana la urma intre acea brother si merrylock pentru ca a scris raluca ca e la promotie, as economisi 250 de lei, dar ma gandesc daca-mi va parea rau ca nu mi-am luat brother pana la urma Laughing . Pacat ca nu a scris nimeni despre merrylock Smile

Ma mai gandesc pana maine, mai pun in balanta si va anunt ce-am hotarat. Multumesc de sfaturi si pareri prietenie
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de RalucaS Mar 23 Aug 2011, 8:17 pm

Larisa, e clar ca eu o aleg pe asta pe care am si comandat-o:)) din cauza de bani, desi de regula vreau sa iau ceva mai scump ca sa fie mai bun. Bine, in cazul precedentei mele alegeri libelulice am gresit grav si mi-am incalcat principiul.

De data asta insa, am un feeling ca Merrylockul e bun, e diferenta mica de bani pana la urma intrea ea si un Brother si tind sa cred ca ea acopera marca in cazul asta.

Tu alege sa fii cu inima impacata. Eu una abia astept sa o iau joi sau vineri si sa cos intr-adevar! bounce
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Mar 23 Aug 2011, 9:44 pm

Pai nici nu incape indoiala din moment ce ai ales-o si ai comandat-o, sa te bucuri de ea si sa o folosesti la maxim. Probabil in momentul cand ai facut alegerea libelulica (imi place cum suna Laughing ) nu aveai alocat un buget destul de mare pentru una mai buna si cred k la fel as fi facut si eu ca tine, imi luam ceva mai slab doar sa am cu ce sa surfilez, deci consider ca pana la urma nu e chiar o greseala aplauze

Da asa e ai dreptate, acopera marca si nu zic ca nu e buna ca face acelasi lucru care-l face si brother dar uite ca m-ai miscat bine cu promotia Smile (sa nu ma intelegi gresit ca nu o zic cu rautate) ca si eu ma gandesc sa fac o economie in plus daca se poate, tocmai de aia am zis k in seara asta mai intorc odata netul pe dos si pun in balanta totul si maine iau decizia finala.E ceva la brother ce ma incanta si inca nu am aflat ce e si totusi se pare ca si marrylock are ceva...o fi pretul rade . Merci de parere pupi
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de RalucaS Mar 23 Aug 2011, 10:25 pm

Esti foarte simpatica Smile

Sa ai in noapte un sfetnic bun! pupi
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de arielas Mar 23 Aug 2011, 11:12 pm

Larisa de ce nu astepti sa-i soseasca masina Ralucai si vezi ce mai spune ea. Eu despre merrylock stiam ca a scris Camy la inceputul capitolului. Ai citit tot ce s-a scris pe aici?
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Mier 24 Aug 2011, 10:29 am

M-am gandit sa astept, ce-a scris Camy nu gasesc, poate nu m-am uitat bine aseara ca deja aveam ochii cat cepele Smile) nici nu am apucat sa va mai scriu.

Am citi aseara despre functiile lui merrylock si e cu 2, 3 functii mai desteapta decat brother Smile are oprire automata daca nu se lucreaza la ea sau daca se deschide capacul pentru grefier, i se poate ridica cutitul daca nu vreau sa-l folosesc si parca mai era ceva in concluzie imi place.
In schimb la brother am gasit foarte putine explicatii probabil asta a fost problema de la inceput ca nu prea am reusit sa ma lamuresc in legatura cu alte functii sau accesorii, chiar si cu cusaturile e doar o poza din care am dedus cusaturile si ori pe cate site uri am cautat ma trimitea cu link spre site-ul lor, banuiesc cel oficial (nu-l spun ca poate e reclama). Mi-ar fi placut sa fie explicat frumos ca la merrylock cu specificatiile de la A la Z, dar asta e, o sa ma mai interesez, cred k sun la ei si le zic sa-mi trimta specificatiile asa cum vreau pe e-mail lol! rade
Raluca, iti multumesc pentru urare cred ca chiar am avut un sfetnic bun Flowers
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de arielas Mier 24 Aug 2011, 2:58 pm

Uite aici ce face brother
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Uita-te aici si vezi ca fiecare filmulet are mai multe parti.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de zylv Mier 24 Aug 2011, 3:17 pm

larisa,eu mi-am achizitionat de curand brother 3034,si consider ca am facut o alegere buna.am investit mai mult deoarece nu sunt incantata de merrylok.am o masina de acoperire de la ei,si nu imi place cum merge.de la brother am si liniara,si asa cum a spus si amnro,firma e firma.daca nu esti pe deplin lamurita cu descrierea masinii,intra la descarca manual,si o sa citesti totul despre functionerea lor.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Mier 24 Aug 2011, 4:26 pm

Arielas merci de link-uri, eu apar online da nu eram pe net, imi ramane calcul deschis, am dat deja dimineata comanda la merrylock. Am sunat la ei la sibiu si am vorbit cu un domn care mi a mai dat niste detalii despre amandoua masinile si pana la urma m-am hotarat sa iau merrylockul, se pare ca tot el a avut avantaj si am inteles ca sunt facute tot de cei care fac Brother doar ca se numeste Merrylock...o fi brandul lor mai slab (ce urat suna rade ).

Imi place la nebunie Brother si 1034D si 3034D dar nu m-am incumetat totusi sa dau mai mult pentru ca nu stiu cat o sa o folosesc inca fiind la inceput de drum ca sa zic asa, insa consider ca e f folositoare
Vai zylv ma sperii ca am facut o alegere proasta No totusi sper sa fie totul in regula si sa fiu multumita de ea.
Va multumesc de sfaturi fetele kiss
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de zylv Mier 24 Aug 2011, 4:41 pm

stai linistita,si nu te speria chiar tare.sunt fete care au masini mult mai ieftine decat merrilokul,si sunt multumite de ele.fiecare investeste ,nu neaparat dupa buzunar,ci dupa necesitate.daca o masina este exploatata la amxim,merita investit in una buna,daca este folosita din cand in cand merge si una mai ieftina.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de arielas Mier 24 Aug 2011, 4:44 pm

Ei, deci sfaturile au fost de prisos. Bafta! Eu am avut multa rabdare cand mi-am cumparat masinile si am cautat mult pe net si arhiva forumului. Brothe-ul l-am gasit mai ieftin ca la sibiu.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Mier 24 Aug 2011, 9:35 pm

Stai linistita Arielas nu au fost de prisos deloc. Am avut o dupa-masa furtunoasa. Si sa va povestesc: Am sunat dimineata la cei de la Brother sa cer informatii despre 1034D, l-am intrebat pe acel domn ce cusaturi face pentru ca din poza nu sunt foarte lamurita, mi-a zis ca face cusaturile cu 3 si 4 ate si tivul surje iar merrylockul pe langa aceste cusaturi are cusatura cu 1 ac si 2 ace, tot in poza eu am mai vazut o cusatura care mie imi parea ca e cu...nu stiu cum ii zice, pana aflu, eu ii zic guta (dar nu e guta e o ata ca din silicon tare care face tivul la rochite buclat.
Imi place tare mult cum arata si de mult tot visez sa pot face si eu asa ceva, asa arata ca si aici:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sa ma ierte admina daca e reclama, sper ca nu e) si il intreb pe domn daca are optinea respectiva la care imi spune: are optiunea dar e cu piciorus aditional, bun, dupa care mi-a mai insirat alte cele pe acolo si am ajuns la concluzia ca merrylocul totusi e mai ok.

Mi-am comandat triplockul de la merrylock si mai tarziu Arielas ca sa ma ajute sa ma hotarasc a postat 2 filmulete cu ce face Brother 1034D (iti multumesc mult de tot ca ai fost luminata si le-ai pus pupi ), m-am uitat la toate inclusiv la partea a5 a unde explica frumos despre alte accesorii care le are in pachet...si cand colo ce vede eu beat piciorusul cu care se poate face tiv cu..."guta" si.... Shocked pale cred ca va dati seama cum m-am simtit Sad dupa care l-am sunat acum pe la vreo 5 din nou pe domnul respectiv, i-am zis de bine dupa care s-a uitat pe net la picirusul respectiv si mi a confirmat ca face acel tiv si s-a scuzat cu faptul ca a crezut ca eu m-am referit la cusatura elastica, scratch in fine a trecut.

Pana la urma am sunat sa opresc comanda pentru merrylock, asa ca maine daca totul e ok imi dau comanda pentru 1034D Brother. Laughing
Fetelor va multumesc inca odata pentru tot, mai ales lui Arielas si revin cu detalii si sper sa mai povestim si pe alte topicuri prietenie


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Joi 25 Aug 2011, 7:12 am, editata de 1 ori (Motiv : Inlocuit link cu poza)
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de arielas Mier 24 Aug 2011, 10:24 pm

Eu ti-am dat link-ul cu filmuletele de la brother, pentru ca ai spus ca nu ai gasit informatii despre brother. Ai vazut ca acolo ti-am pus 2 link-uri, sunt diferite cu vechea masina brother in care se explica cum se foloseste, iar al 2-lea link este cu tehnici de coasere la masina. Primele le primesti si cu masina, dar tehnicile, care mi se par foarte utile, le-am cautat pe net. Eu si acum le urmaresc, cand am timp si parca descopar mereu lucruri noi.
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Mier 24 Aug 2011, 10:52 pm

Chiar nu am gasit informatii pentru Brother pentru ca pe toate site-urile unde am cautat imi facea trimitere pe site-ul oficial de la ei si nicaieri nu am gasit ceva scris in plus la specificatii, dupa care am sunat si de acolo s a intamplat ce s-a intamplat, poate ar fi trebuit sa caut pe site-uri de dincolo. Filmuletele le-am vazut tarziu dar m-au ajutat sa-mi dau seama ce poate face pana la urma iar, in final m-am decis dar, pacat ca am ajuns sa dau de lucru la oameni. Am sa le mai urmaresc si eu si o sa mai caut ca sunt interesante. pupi
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Karina33 Joi 25 Aug 2011, 10:41 pm

Eu am Brotherul 3034 din 2006 si n-am avut probleme majore cu el. Si-l exploatez la greu!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Joi 25 Aug 2011, 11:27 pm

Ma bucur sa aud numai pareri bune, ma incurajeaza bucurie
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de musetel Vin 26 Aug 2011, 9:58 am

Arielas, îţi mulţumesc şi eu pentru linkuri... Încă nu mi-a venit maşina, dar văd bine că o să am o grămadă de treabă ca să învăţ să o folosesc... Abia aştept, deşi eu nu sunt atât de hărnicuţă ca voi. Nu înţeleg cum reuşiţi să faceţi atâtea minunăţii.
musetel
musetel
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 214
Varsta : 42
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Larisa Vin 26 Aug 2011, 11:45 am

Nici eu nu sunt asa de harnicuta, sunt la inceput..adica nu chiar la inceput ca deja incep sa fac niste chestii dragute, o sa vi le arat si voua, stiu sunt off topic .
Mi-am comandat pana la urma triplock-ul, initial m-am gandit sa-l iau de dincolo 1034D, dar am mai discutat si cu sotul meu si a insistat sa-mi iau de aici orice si daca e mai scump, asa ca am profitat de ocazie Cool si l-am luat pe Brother 4234D...aoleu e cel mai scump No asa cum l-am vazut imi place sper sa fiu multumita de el, mi-a placut de la inceput, de cand am inceput sa caut triplock si primesc masa extensibila. Pe maine sau luni trebuie sa-mi ajuga. Arielas iti multumesc inca odata pentru tot si voua fetelor va multumesc pentru ajutor. pupi
Larisa
Larisa
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 164
Localizare : Satu Mare
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de RalucaS Vin 26 Aug 2011, 4:30 pm

Fetelor, sunt in al 9-lea cer! Nu va pot descrie in cuvinte sentimentul pe care il am surfiland cu nou-nouta de Merry. Toarce divin, pur si simplu este ceva fenomenal pe langa monstrul verde pe care il puteti vedea in poza. De fapt, ea este si coase, probabil este doar normala, spre deosebire de monstrul care cred ca nu exista de fapt, a fost doar un cosmar! Smile) A avut si ea rolul ei, acum inteleg ce inseamna ca ceva sa fie, in loc sa pretinda a fi!

Gata cu filozofia, pun 2 poze, prima din pacate nefocalizata din motive de pozat cu o singura mana.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu am testat decat cusatura de baza, nu am timp acum sa imi bag nasul mai tare, dar voi incerca surge-ul mai incolo.


Ultima editare efectuata de catre RalucaS in Vin 26 Aug 2011, 6:42 pm, editata de 1 ori
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de rosita Vin 26 Aug 2011, 4:57 pm

Raluca, ce bine, sa o stapanesti sanatoasa si sa o pui la treaba serios! Smile
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(3) - Pagina 7 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB