Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

+13
carmenco
betymi72
samo99ro
symos
firicel
diada
amoni
Valentina-handmade
Lucia.BlueFlower
ionela stefan
margelutamea
Steluzza
geany
17 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de geany Vin 03 Iun 2011, 4:49 pm

Am studiat si eu putin aceasta ofensa. Atat din puctul Magdei de vedere, cat si a celor de pe forumul cu pricina. Ar trebui sa va fie rusine voua, ca administratori ai acelui forum, sa impuneti sa renunte la functia de pe acest forum (sau oricare alt forum), daca vrea sa faca parte din comunitatea voastra pe viitor. Ma si mir ca aveti asemena regula... In primul rand, la voi era noua, aici are vechime... ce-ar avea de lasat in urma aici si ce puneti voi la bataie mai mult sa o motivati. Cu referire la postarile ei identice... sunt ale ei, si daca a vrut sa va impataseasca si voua activitatea ei, de ce v-ar deranja ca e identica postarea, o poate pune si in blog, la fel si in alte forumuri, cine-o impiedica...

Sunteti chiar prea pline de voi, daca nu ma insel, chiar si eu am cont pe forumul acela (si aici am fost moderator), forum pe care nu-l vizitez decat intamplator. Subiecte cu titluri asemanatoare sau poate chiar la fel, veti gasi pe zeci de forumuri, reguli la fel, dar oameni care sa te atraga incat sa ramai fidel unui singur forum, gasesti mai rar. Cu acestea fiind spuse, Maga lasa lumea sa vorbeasca, nu pune la suflet si nu le da apa la moara. NU MERITA!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  - Pagina 2 Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de coapsem Sam 27 Oct 2012, 12:42 pm

Eu doresc sa fiu moderator ,dar nu la sectiunile de crosetat, croitorie, goblen sau orice are legatura cu asta.Mie mi-ar place sa fiu moderator la unul din subiectele diverse sau bricolaj dar merg si alte subiecte.multumesc!
coapsem
coapsem
helper
helper

Numarul mesajelor : 12
Localizare : forum
Data de inscriere : 30/11/2011

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB