Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

+13
carmenco
betymi72
samo99ro
symos
firicel
diada
amoni
Valentina-handmade
Lucia.BlueFlower
ionela stefan
margelutamea
Steluzza
geany
17 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de geany Lun 15 Noi 2010, 5:16 pm

Imi permit sa deschid un nou subiect, cu o tema foarte importanta pentru buna functionare a siteului. Sunt moderator, insa cu siguranta avem persoane care ma considera "de piatra", "rea", "obraznica", etc etc.

Cine ma cunoaste stie cum sunt, cine nu ma cunoaste imi pune eticheta dupa fiecare mentionare fara resentimente ce-o las in urma.

Propun acest subiect, pentru propuneri de persoane capabile pentru moderat, sau propuneri de la persoane cere-si doresc functia de moderator. Nu este concurs, este doar o forma mai simpla de a putea da functii unor persoane dorite sau doritoare de functia moderator, in cazul in care siteul are aceasta necesitate. Este o forma mai simpla de contactare. Deciziile vor fi luate in urma propunerilor, doar de catre administratorii siteului si potentialii moderatori nu vor fi pusi in functie pana acestia nu vor da acceptul administratorilor in scris prin mail sau o alta sursa de comunicare.

La fel se pot face si reclamatii pentru moderatorii deja existenti, in acest fel se pot indrepta sau motiva, sau isi pot lua adio de la functie.

Propunerile ar fi de preferat sa fie urmate de categoria de moderare si eventual motivul pentru care a fost aleasa persoana in cauza.

Va multumim pentru sustinere.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Steluzza Lun 15 Noi 2010, 11:51 pm

Geany eu nu pot sa spun ca te cunosc,dar nici nu cred ca esti o persoana rea sau cum mai cred altii.Trebuie sa fi poate putin" aspra" pentru ca atfel cum ar decurge treburile pe forum?Dar de rautate nici vorba. pupi
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de geany Joi 09 Dec 2010, 10:04 pm

Multumesc Embarassed

Acest subiect este deschis pentru toata lumea. Se poate da cu parerea sau poate cineva vrea sa devina moderator... Se pot face comentarii legate de actualii moderatori sau se pot propune noi moderatori pe anumite sectiuni. Este greu sa gasesti un moderator atunci cand un altul se retrage din motive personale.

Aveti ceva de spus, curaj study
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de margelutamea Joi 09 Dec 2010, 10:09 pm

Mie mi-ar placea sa fiu moderator, mai ales ca oricum sunt prezenta pe forum mai tot timpul love
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de ionela stefan Joi 09 Dec 2010, 10:41 pm

Nu inteleg...se cauta moderatori?
Si asta cu 'se pot face comentarii legate de actualii moderatori' este putin exagerata...parerea mea si a altora de fapt,pentru ca am avut discutii pe tema asta cu forumiste mai vechi care au cam disparut de pe forum si, acesta este un adevar,a cam disparut si elita totodata sau o mare parte din ea....Si,fara intentia de a deranja pe cineva,nu mi se pare suficient sa fii prezent pe forum tot timpul desi este o conditie obligatorie,sunt multe alte aspecte.Si da,am avut de multe ori tendinta de a comenta un moderator dar,datorita multor reactii nepotrivite in diferite situatii, am renuntat.Cred ca mi-ar placea sa fiu moderator dar,nu sunt convinsa ca pot face fata...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 09 Dec 2010, 11:24 pm

Da, si eu sunt de acord cu Ionela, nu e suficient sa fii prezent pe forum tot timpul pentru a fi moderator... Si eu sunt prezenta, imi place sa respect regulile forumului - de fapt, eu in general, sunt adepta regulilor... Dar ca moderator, trebuie sa cunosti f bine regulile, sa stii cand sa actionezi, ce ai de facut, sa fii impartiala si corecta cu toata lumea. Este cea care modereaza, are grija ca lucrurile sa "nu o ia razna". Eu asa vad rolul de moderator...
Eu personal, nu am vazut comentarii sau discutii cu privire la activitatea unui moderator... sau forumiste care s-au retras din aceasta cauza... or fi fost, dar eu nu stiu... In schimb, comentarii rautacioase intre forumiste, da! Smile
Mai adaug faptul ca, atunci cand intre forumiste nu exista intelegere si respect, munca moderatorilor in zadar.
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de geany Joi 09 Dec 2010, 11:41 pm

Eu cred ca am scris destul de clar. Este o forma de-a gasi potentiali moderatori. Cele care se anunta ca doritoare, vor fi luate in considerare atunci cand este cazul de a alege un moderator. Vor fi studiate pe parcurs de catre admini si restul moderatorilor. Iar la alegerea unui nou moderator li se va cere aprobarea pentru aceasta functie. Nu avem niciuna calificare in ale moderatului. Am invatat fiecare pe parcurs si restul vine de la sine.

Comentarii despre moderatori se pot face cu siguranta. Suntem multe moderatoare, insa nu suntem niciuna copia celeilate. Este normal ca cineva daca are de criticat o poate face si la fel poate lauda. De ce sa existe un moderator in continuare pe care forumul nu-l suporta. Este parerea mea si am dreptul sa o spun.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Valentina-handmade Vin 11 Mar 2011, 11:32 am

geany-ce zici de firicel eu as crede ca ar fi un bun moderator
1.Este Atotcunoscator
2.Face lucruri minunate
3.Stie sa ne laude pe toate
4.Si se vede ca respecta si regulile
Eu as fi de acord ca ea sa fie moderator.Dar voi fetelor?
P.S.-doar daca este de acord si ea cu propunerea mea
Valentina-handmade
Valentina-handmade
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 76
Varsta : 46
Localizare : Rep. Moldova
Data de inscriere : 30/01/2011

http://valentina-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de amoni Vin 11 Mar 2011, 11:40 am

Eu consider geany ca esti asa cum trebuie. pupi
Pe firi o sustin si eu, si pe samo,Ccrisa sunt toate trei foarte bune, ptr functia de moderator, pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de diada Vin 11 Mar 2011, 2:45 pm

Cand propuneti va rog sa scrieti si pe ce sectiune se potrivesc. Multumim, o sa le avem in vedere.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de firicel Vin 11 Mar 2011, 3:30 pm

Mai,fetelor!Vine si omul dupa o nesuferita de raceala care nu se mai termina si ce gaseste?Laude,laude si iar laude care chiar nu cred ca le merit!Sunt activa,dar nu perfecta...sunt perfectionista dar nu am timpul necesar....lucrez cate ceva,dar nu stiu totul...zau,m-ati pus in incurcatura si nu stiu cum pot iesi de aici!Stiu ca trebuie sa fi prezenta,vigilenta,impartiala,corecta(nu ca nu-mi place sa respect regulile!)dar nu am timpul necesar mereu pentru a putea supraveghea sectiunea respectiva!Inca o data ,va multumesc mult pentru aprecieri,m-ati revigorat dintr-o data cu atatea laude,dar cred ca sunt multe alte fete care ar face lucrul asta mult mai bine decat mine! Embarassed kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de symos Vin 11 Mar 2011, 3:41 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] haaaaaaaaa ce ma bucur [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ca ai aparut .. scuze de off topic dar chiar ma bucur [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . firi,firi
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Valentina-handmade Vin 11 Mar 2011, 4:08 pm

Imi pare rau,daca te-am pus in incurcatura. Embarassed
Valentina-handmade
Valentina-handmade
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 76
Varsta : 46
Localizare : Rep. Moldova
Data de inscriere : 30/01/2011

http://valentina-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de firicel Vin 11 Mar 2011, 4:10 pm

stai linistita ca mi-ati facut o mare bucurie pe care am impartasit-o la sueta!Aici,gata ca suntem cam off topic!Ete mi-am luat-o in cap! rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de samo99ro Vin 11 Mar 2011, 5:23 pm

Apreciez faptul ca am facut impresie buna, dar consider ca sunt inca prea noua aici, pe de o parte, si ca inca nu sunt chiar asa de priceputa cum ma considera incepatoarele, pe de alta parte. Mai am o groaza de lucruri de invatat.
Nu ma consider pregatita pentru pozitia de moderator. In plus, presupun ca asta ia cam mult timp....
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de betymi72 Vin 11 Mar 2011, 5:33 pm

Firicel nimeni nu e perfect(daca zice cineva asa ceva inseamna ca are o problema)!!
Samo nu prea esti noua :P...si nu ia asa de mult timp... kiss
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de carmenco Vin 11 Mar 2011, 5:37 pm

Daca nu vor le luam pe sus!!!!! hug
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de samo99ro Vin 11 Mar 2011, 5:42 pm

Nu stiu. Ma mai gandesc. Dar nu uitati ca prima conditie este sa fie nevoie de moderatori. Nu faci moderatori doar asa, sa fie.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Vizitato Vin 03 Iun 2011, 12:12 pm

Nu stiu cum se castiga functia de moderator aici,dar se pare ca moderatorul vostru global MarinMagda18 pe langa faptul ca este analfabeta ,mai este si mahalagioaica.Nu cred ca multe dintre voi stiti ca s-a inscris pe un forum similar,pe care nu avea voie sa activeze fiind moderator aici si a mai facut si show.Din ce am vazut,aici sunt mult mai stricte si restricitive conditiile de activare si nu isi permite sa jigneasca sau sa vorbeasca urat,drept pentru care a facut asta acolo.Nu e frumos ce-ai facut Magda!Aici probabil ca te stiu toate ca pe o persoana foarte buna.Rusine...te-ai inscris doar din interes,ai jignit persoanele de acolo si ai adus acuzatii fara macar sa cunosti persoanele respective.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de diada Vin 03 Iun 2011, 12:42 pm

S-o luam pe rand:

- nu se castiga NIMIC in functia de moderator.
- noi nu impunem moderatorilor sa nu se inscrie pe alte forumuri, netul este mare si fiecare face ce vrea, raspunde pentru faptele lui. Acolo, nu aici. Asa ca va rog frumos sa va spalati rufele acolo, pe forumul vostru.
- asta cu inscrisul din interes... cate nu au facut-o? Ma uit ca si tu esti inscrisa de ceva timp si primul mesaj este sa o acuzi pe Magda de multe, eu nici nu te cunosc, cum sa te cred? La mine pe forum isi face treaba, cum am mai zis, va rog sa va rezolvati problemele acolo. Multumesc.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Vizitato Vin 03 Iun 2011, 12:52 pm

Nu am scris ca se castiga ceva,ci cum se dobandeste functia.Sunt inscrisa de mult,v-am citit,dar dupa cum scrie in regulament trebuie sa ai ceva de spus ca sa spui.normal ca netul e mare.Poti intra pe blogul Magdei unde a postat ce a vrut ea.Si acolo da singura detalii si trimiteri.Poate atunci veti vedea ce si cum.
Si cu asta,atat am avut de spus si voi mai posta,daca si cand voi avea ceva interesant de scris.Nu sunt o persoana interesanta.Ador lucrul de mana,doar atat!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de stoy Vin 03 Iun 2011, 12:58 pm

Ce urat Mirela, sa ma ierte Dumnezeu dar cam multe reguli mai faceti pe unele site-uri. Mai fetelor internetul asta e si bun dar si nebun.
Sincer eu una cand consider ca un om face un lucru rau nu-l acuz, nu il critic, nu il judec ii spun ce am de spus in privat si apoi il ignor.Pai tu ce faci acum , parca am fi la gradinita hai sa ne param.
Sincer pe mine fata asta nu m-a deranjat cu nimic si am vazut ca si-a facut treaba de cate ori a fost nevoie.
Si inca ceva, cred ca trebuie sa citesti dex-ul pentru a vedea ce inseamna analfbet. Nu tin apararea nimanui, nu o cunosc pe Magda decat de aici, Sincera sa fiu si eu am intrat prima data aici din intamplare cautam ceva, am vazut un concurs si am zis sa ma inscriu ca poate o mai veni unu si uite asa am prins drag de acest site si am ramas aici, fiecare avem interese..... Daca imi spune cineva ca participa la vreun concunrs fara sa spere la vreun premiu eu nu-l cred.
Acum poate nu am scris ortografic totul corect dar am terminat scoala de vreo 15 ani si mai uitam si noi ca suntem oameni si mai mult cand scrii la calculator mai scapa cate o greseala, e omenesc nu?
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de samo99ro Vin 03 Iun 2011, 1:11 pm

MirelaB, ai dat-o in bara cu analfabetismul. Daca stii alfabetul si stii sa insiri literele ca sa formezi cuvinte, nu mai esti analfabet. Iar chestia cu greselile gramaticale si de lexic (aici e cazul tau), nu vad ce mare problema este. Daca persoana care se exprima pe forum nu este atenta si face greseli, nu dauneaza forumului ci imaginii proprii.

In alta ordine de idei, asa cum spunea Diada mai sus, pe noi Magda nu ne-a deranjat cu nimic. Doar ne da usor peste degetute cand incalcam regulile forumului. Ne cunoastem (cu rare exceptii) doar aici, pe forum si ne simtim bine impreuna. Pe mine, restul nu ma intereseaza. Si, din nou asa cum spunea Diada, daca am o problema cu cineva, exista mesajul privat pe care pot sa rezolv problema.

Chiar nu inteleg ce vrei de la noi. Daca chiar te intereseaza sa inveti ceva, sa faci schimb de experienta cu noi, sa ne arati lucrurile facute de tine, esti binevenita. Daca nu, poate ne lasi...
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de mykya Vin 03 Iun 2011, 1:12 pm

De ce trebuie sa apara mereu cate un membru al altui forum sa faca atmosfera aici? Mirela stiu despre ce forum vorbesti tu, am citit pastarile Magdei de acolo si nu mi s-au parut nefiresti. Nu e corect sa o numesti analfabeta doar ca isi apara dreptul! Acesta nu este un forum similar cu acela chiar daca au sectiuni asemanatoare, asa ca are dreptate in tot ceea ce a spus acolo. Cum adica nu primiti ca membru un moderator al altui forum? Pai si eu sunt membru acolo, cu toate ca nu intru decat din an in paste pentru ca imi obosesc ochii tikerele si imaginile puse la semnaturi, dar daca as avea functie si aici nu cred ca m-ati elimina pentru ca nu ati sti cine sunt! Daca Magda a folosit acelasi nume de utilizator da dovada ca este o fata corecta. Iar gestul tau de a veni aici sa o parasti da dovada de imaturitate. In locul ei eu nu as fi fost atat de politicoasa ci m-as fi dezbracat de caracter si v-as fi zis cateva cuvinte ca sa stiu ca aveti motiv sa ma suspendati. Sa va fie rusine ca faceti DISCRIMINARI si ca veniti aici cu acuze de gradinita!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Cristache Vin 03 Iun 2011, 2:13 pm

Zica lumea ce o vrea,
Eu tot o iubesc pe Magda

ma bag si eu... ca musca-n lapte....
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR  Empty Re: Propunem sau ne propunem pentru functia de MODERATOR

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB