Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

+84
diblaru maria
adelina24
IOANA 80
csilla
Angela2011
Giobsy
zylv
oanapip
Cristina_Ionela
danniela
margot
ionela stefan
europolis
Kristina
SilviaDumitrescu
Clio_Ela
Uca
zahariaelouise
nicopop
annamaria26985
MagdaMarin
corina corina
aurishta
lord_lesy
LORIMAR
dienutzababy
Maci
piciul
moruna
regis
cris_27
mariaz_09
betymi72
canadianca50
vero79
rozina
tiana
dktimi
rosita
arielas
margelutamea
Gabiuta
violetas
RamonaM
Avi
gagaritz
andreeaX
danabekk
cretu_veronica22
Floren
luminita_khader
mariaisfs
mickyta
came_lia
danae
mnarcisa
lora17
scamutza
mdlupu
TM
LYNDA
anc@
Ileana G
Laila
AlinaJ.Bijoux
feliciagl
clodi
MihaelaT
amnro
degetica
Fran78cesca
67dana
vilcris
firimitura
teisoara
aisha
nina
viorica
Admina
Camy
diada
tomari
irish05
arime
88 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty aparat de paine

Mesaj Scris de 67dana Mier 21 Oct 2009, 2:45 pm

m-am harnicit si am inceput sa citesc toate articolele scrise de voi
chiar se merita un aparat de paine.Este gustoasa ca painea de casa?
stiti cat ar costa o astfel de masinarie?

dana
avatar
67dana
helper
helper

Numarul mesajelor : 32
Localizare : iasi
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de diada Mier 21 Oct 2009, 2:57 pm

preturile variaza, depinde de buzunar, eu una recomand ce am, adica moulinex, eu am una micuta, face paine de 1 kg este in jur de 350 lei. Una mare, cum are Arime de este peste 500 lei. Soacra mea a avut una mare, luata de la Penny market, cu 2 palete si ce credeti? cand invartea coca ii sareau paletele, ma rog, una din ele, dar statea cu ochii pe ea cat framanta, nu a costat mult, cred ca pana-n 200 lei si in final s-a si stricat, asa ca, mai bine una de marca cunoscuta!

eu zic ca este foarte gustoasa, am facut cateva persoane sa-si cumpere masina de paine fie ca au gustat painea, fie m-au crezut pe cuvant! hug

copilul meu de ex, n mananca paine din comert, o fi bine, o fi rau?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty aparat paine

Mesaj Scris de 67dana Mier 21 Oct 2009, 3:04 pm

diada, ai putere de convingere wink
mai ramane putrea mea de cumparare.Chiar am mai auzit de aparat dar parerile au fost impartite.Oricum zic eu merita de incercat. au uitat sa intreb daca consuma mult (curent) Shocked

ura
avatar
67dana
helper
helper

Numarul mesajelor : 32
Localizare : iasi
Data de inscriere : 28/08/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de diada Mier 21 Oct 2009, 3:12 pm

nu ma pricep eu cel mai bine sa raspund la intrebare, dar, consuma mai mult cand coace, adica 1 ora, in rest framanta si se odihneste/creste si atnci da putina caldura, poate sunt fete mai experimentate care sa dea detalii mai concrete.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de Fran78cesca Mier 02 Dec 2009, 7:10 pm

Buna seara,
Am primit si eu cadou o masina de paine, deja am copt o tura .....
Iata rezultatul.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O seara buna.
P.S. As vrea sa fac si paine neagra ......cine stie exact cantitati, trucuri, ..... foame
Fran78cesca
Fran78cesca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 109
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti - Italia
Data de inscriere : 28/03/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de degetica Mier 02 Dec 2009, 10:40 pm

Foarte frumoasa painea! Si gustoasa cred!Si noi am copt o paine in seara asta si am mancat deja mai mult de jumatate. Singurul dezavantaj al masinii de paine este ca iese asa de buna si cred ca o sa pun cateva kilograme pe mine foame
Noi am incercat si amestec de faina de grau cu faina de orz si ai iesit foarte buna. Poti sa incerci si cu secara. Ai grija daca vrei sa pui nuci sau stafide (pt painea dulce) sa nu pui prea multe ca se tufleste aluatul. Si trebuiesc puse dupa semnalul sonor, eu le-am pus de la inceput si nu mi-a iesit painea.
Aveti carte de retete la masina? Noi nu avem si ingredientele le punem dupa ochi, la inceput nu prea ne iesea dar acum am invatat cantitatile. Mi-as dori totusi sa stiu care sunt cantitatile normale care se pun, stie cineva?
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de amnro Mier 02 Dec 2009, 11:29 pm

pun eu doua poze, una cu retete si una cu explicatii pentru rateuri. sunt din cartea masinii mele moulinex. le-am micsorat si cred ca nu sunt foarte clare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre amnro in Joi 03 Dec 2009, 12:01 am, editata de 1 ori
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de degetica Mier 02 Dec 2009, 11:39 pm

Am salvat o poza sa ma uit si nu prea se intelege textul. Nu merg mai mari putin? Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 4246
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de amnro Joi 03 Dec 2009, 12:02 am

e mai bine acum? daca tot nu le vezi mai bine ti le trimit pe email. da-mi PM cu adresa
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de degetica Joi 03 Dec 2009, 1:13 pm

Multumesc! Merci Se vad foarte bine acum.
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de Fran78cesca Vin 04 Dec 2009, 10:12 pm

Astazi am cumparat faina neagra si faina integrala, maine fac proba si daca iese ......voi face foto si le voi posta.
Va doresc o seara placuta.
Buna ideea cu ..... a face foto la carte ....... a mea este in toate limbiile lumiii dar nu in romaneste ....... are ca unitate de masura oz ....... as vrea sa stiu cat are un oz ...., multumesc.
Fran78cesca
Fran78cesca
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 109
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti - Italia
Data de inscriere : 28/03/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de amnro Vin 04 Dec 2009, 11:19 pm

cea mai buna paine e cea a lui montignac. mananci ca prostu si teoretic nu te ingrasi Laughing

mai am reteta pentru painici pentru micul dejun, dar sunt aproape cozonac lol!

cauta pe net convertori pentru unitati de masura. desi eu am incercat dar pana nu mi-am luat cantar, nu mi-a iesit absolut nimic. (exceptand montignac unde masurile sunt cu cana)
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 18 Dec 2009, 11:04 am

Am facut si eu aseara paine, dar in cuptor ca nu am aparat de preparat paine.
E o paine taraneasca cu cartofi.
Indrediente:1kg faina, 4 cartofi potriviti, sare, un cub de drojdie(50g), apa(la ochiometru, cam o cana) si o jumatate de lingurita de zahar.
Cartofii i-am copt la MW ca a mers mai rapid.Am dizolvat drojdia in putina apa calduta si am adaugat zaharul, turnand in mijlocul fainii unde am facut o gaura.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Am lasat sa stea 10 minute sa se "imprieteneasca"
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Intre timp am zdrobit cartofii cu o furculita, i-am pus peste si am inceput sa amestec adaugand apa calduta. Am rasturnat aluatul pe masa si am framantat un pic, sa zic un sfert de ora dupa care l-am lasat sa dospeasca vreo 40 de minute.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
L-am pus in tava si i-am facut si Dianei o painica rotunda.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cu vreo 5 minute inainte de a fi gata, am pus cateva picaturi de ulei in 50 ml apa si am pensulat painile sa prinda o culoare frumoasa.
Acestea sunt painile mele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de clodi Vin 18 Dec 2009, 3:50 pm

yammy ce bine arata... deja imi 'ploua-n gura' foame Painea cu cartofi ne place cel mai mult!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de degetica Sam 19 Dec 2009, 10:16 pm

Mihaela, arata foarte bine painea! Zici ca-i cozonac! Super
degetica
degetica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 87
Localizare : intr-o poveste
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de feliciagl Sam 19 Dec 2009, 11:06 pm

La aparatul de preparat painea se poate face si cozonac, ca daca se poate mi-as lua si eu una.
Sau trebuie sa fie aluatul cat mai simplu sa poata sa dospeasca?
Paine care sa nu ingrase deloc nu face? Paine cu malai suna bine. M-ati facut curioasa.
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de vilcris Sam 19 Dec 2009, 11:15 pm

feliciagl a scris:La aparatul de preparat painea se poate face si cozonac, ca daca se poate mi-as lua si eu una.
Sau trebuie sa fie aluatul cat mai simplu sa poata sa dospeasca?

Eu fac aluatul de cozonac la masina de paine. Se poate si coace daca e simplu sau doar cu rahat sau stafide. Dar daca trebuie sa-l umpli cu crema de ciocolata sau nuci trebuie sa-l scoti din masina. Eu prefer sa coc cozonacul clasic, la cuptor.
Aluatul este foarte bun dar nu poti face mai mult de 600g de faina ca va creste peste marginea vasului (si asa trebuie sa fii atenta). Aluatul il framant la programul de coca cu drojdie la care fac si aluat de pizza.
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de feliciagl Sam 19 Dec 2009, 11:18 pm

Multumesc. am sa caut sa iau si eu una sa-i fac puiului meu cozonac chiar daca e simplu si pt al meu sot paine multa, poate se mai ingrasa.
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de amnro Dum 20 Dec 2009, 12:20 am

vilcris, imi dai si mie o reteta buna de cozonac? retetele din cartea de la masina mea nu au niciun gust. zici ca e paine dulce. am incercat si cu sanda marin dar nu iese bine in masina. nu sunt cantitatile potrivite.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Dec 2009, 1:00 am

Ce bine arata painile tale Mihaiela!!!! wink Eu am aparat de paine dar mai mult mama face paine in el , ca mie nu imi iese de fiecare data chiar daca pun ingredientele si cantitatile care trebuie. Maine i-am spus mamei sa imi faca o paine cu ciocolata, de mult vreau una dar nu am ajuns sa iau pana acum ciocolata pt. menaj!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de teisoara Dum 20 Dec 2009, 8:59 am

Vilcris,dca ai o reteta buna pt.cozonac la masina de paine te rog sa ne-o dai si noua am si eu vreo doua dar parca tot nu-s cantitatile potrivite .Imi place si mie sa-l coc tot clasic.Mersic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de Laila Dum 20 Dec 2009, 9:44 am

teisoara, eu fac cozonacul dupa reteta asta, e bestial de bun, ca toate retetele Laurei
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de teisoara Dum 20 Dec 2009, 10:57 am

Multumesc,Vilcris. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Doamne am urmat link-ul si salivez deja ...O gramada de bunatati si nu e primul blog unde intru...Voi folosi sigur o gramada de retete de acolo pt.sarbatorile ce vin Incaodata mii de multumiri [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de Laila Dum 20 Dec 2009, 12:49 pm

Cu mare drag, dar eu nu sunt vilcris pupi
avatar
Laila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 53
Localizare : Germania
Data de inscriere : 20/07/2009

http://www.cristina-yarnworld.com, http://de.dawanda.com/shop/cr

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de teisoara Dum 20 Dec 2009, 1:13 pm

Am vazut tarziu si imi cer mii de scuze pt.gafa mea .Te rog sa ma ierti ca nu am fost atenta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Painea-  retete! Aparat de preparat paine. 1 - Pagina 2 Empty Re: Painea- retete! Aparat de preparat paine. 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB