Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ce masina de cusut recomandati ?(3)

+101
Carmencyta
emimari
lord_lesy
Gianina4ever
camelia-db
despina13cucli
LYNDA
i.xell
ChrisReeana
zorzonica_z
ndianai
Oanucik
tiana
tomari
alice07
leia
vladvas
deedee_d_89
Cornelya
FlorentinaA
liv22
nicopop
arielas
nicoleta_mc
valvoinicoleta
mykya
clodi
anaR
alinutza_andrei08
lennny
aurishta
esconado
Chirrox13
danabarbu2007
amoni
Andreea_u
corinasmile
emmancita
zahariaelouise
sunflowers
ancuta_ancuta
Lucia Ro
jade84
alexaaa08
Aditza
Marc
kabunta
elena.habasescu
jujabila25
Narnia
rozina
ismi3ismi
melus
felyss88
Panea Laura
moruna
andreeaX
norelif
iriclau
lotus nufar
Steluzza
Cristache
rosita
psychoralu
firimitura
d.dana.c
crazyalyna
shopmena
cris_tkp
diada
daniela_dav70
Adriana13
TeoCanada
danae
pisi
cristina.moncea
pitigoiul
louise27
Admina
Mickey
stefutza3
MagdaMarin
laurrra
Abinusu
Gabiuta
diana_roxana
cris69
nicolae arsenie
degetica
M.Emilia
Savu Ramona
stoy
aurelia.c
elenaxx
Uca
m-julie
niculaie
t_violett_e
geany
Noemi
Indra
105 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de daniela_dav70 Sam 11 Dec 2010, 7:36 pm

Buna , cum va spuneam masina pe care vroiau sa mi-o vanda era ELNA , pur si simplu partea din dreapta unde este roata, sus atele se misca spre mine si inapoi. Masa pe care era pusa era o masa de masina de cusut cu masina incorporata in ea. Sustineau ca ELNA este elvetiana pe cand BROTHER sunt facute in China. Eram cu cineva care are acasa de 38 ani o masina electrica Lucznik si care mi-a atras atentia asupra miscarilor.
Oricum acolo nu mai merg pentru nici o testare, deoarece ei vor sa vanda ce au pe stoc!!!!!!!!!!!!!!
Multumesc pentru raspunsuri.
daniela_dav70
daniela_dav70
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 03/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de niculaie Lun 13 Dec 2010, 12:00 am

intre masinile electromecanice (BM3500) si computerizate (BC2100, innovis 10)
nu se vede diferenta la cusaturi, ies la fel, ca tot greifer au amandoua si cu ata si ac. difera doar in interior si cum o programezi si operezi - unele merg si fara pedala, in loc de roata mecanica de selectarea programelor au butoane +/- si ecran LCD, mai silentioase, etc.
avatar
niculaie
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 40
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Abinusu Lun 13 Dec 2010, 12:09 am

Ah, niculaie, ce ma bucur! Asta incercam sa aflu acum vreo saptamana, daca se vede diferenta la cusatura... Ca ar fi fost singurul lucru care m-ar fi motivat sa dau cateva sute de lei in plus... Acum m-am linistit, sunt foarte multumita de alegerea mea (BM3500)!
Abinusu
Abinusu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de crazyalyna Mar 14 Dec 2010, 6:33 pm

ma gandeam sa-mi iau in ls 2125 credeti ca e o alegere buna, nu am cusut decat acum cateva zile prima data p o ileana veche si m-a fascinat asa ca vreau sa ma apuc sa cos pt moment ma intereseaza modificarea de haine scurtat pantaloni si dupa poate ma aventurez sa si croiesc. este usor de folosit?

crazyalyna
crazyalyna
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 12/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de pisi Mar 14 Dec 2010, 8:04 pm

Este foarte buna masina.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de d.dana.c Mier 15 Dec 2010, 10:30 am

@crazyalyna: Si eu am una la fel si o recomand cu caldura. E usor de folosit Smile
d.dana.c
d.dana.c
helper
helper

Numarul mesajelor : 51
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de crazyalyna Mier 15 Dec 2010, 11:26 am

merge folosita si pt materiale elastice sau blug?
asta m-ar interesa mult ca sunt scunda si mereu dau o gramada de bani sa scurtez blugi asa ca ar fi super daca ar putea Smile, stateam in dubii pt ls 2125 si bm 3500 dar totusi avand in vedere ca nu am cusut pana acum si ma gandesc ca cele 2 mil diferenta imi pot lua materiale :P
crazyalyna
crazyalyna
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 12/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de d.dana.c Mier 15 Dec 2010, 11:52 am

Da merge. Eu am cusut atat materiale elastice cat si blugi.
d.dana.c
d.dana.c
helper
helper

Numarul mesajelor : 51
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de diana_roxana Mier 15 Dec 2010, 4:14 pm

Niculaie, as dori sa te intreb ce parere ai despre masina Brother Innovis 30. Am citit pe site ca are cel mai bun raport pret-calitate si functii de masina profesionala la pret de masina casnica/hobby. As vrea sa cos cu ea si imbracaminte pentru familie dar si pe comanda, asta insemnand ca ar trebui sa o folosesc aproape zilnic si pe o mai mare varietate de materiale.
diana_roxana
diana_roxana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 161
Varsta : 47
Localizare : Bistrita
Data de inscriere : 14/04/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de pisi Mier 15 Dec 2010, 9:15 pm

crazyalyna eu am BM3500 dar si LS-ul cred ca se descurca la fel doar ca are mai putine cusaturi.Merge la orice material,eu cu a mea am cusut chiar si piele care era foarte groasa folosita la incaltaminte.
Eu iti recomand acel LS pt ca BM-ul are suveica verticala si daca nu ai cusut pana acum riti sa o strici foarte repede ea fiind din teflon.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de crazyalyna Mier 15 Dec 2010, 9:44 pm

multumesc mult de sfaturi si eu aveam aceeasi teama cu suveica si deasta ma gandeam ca e mai indicata pt o nestiutoare sa fie cat mai rezistenta. m-ati ajutat sa ma decit maine dau comanda :D
crazyalyna
crazyalyna
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 12/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Abinusu Joi 16 Dec 2010, 12:52 am

Hmmm... Eu tot nu inteleg treaba cu suveica verticala Vs. suveica orizontala... Cum se rupe cea din teflon daca nu stie utilizatoarea sa coasa? Adica depinde de cum apasa pe pedala, sau cum? Eu sunt oarecum incepatoare (cos de ani buni de zile, dar, am mai zis de vreo 10 ori pe aici :D , am cusut numai pe masini care aveau o singura functie - sa coasa simplu, ----, doar inainte. A, si stiau sa bobineze Smile)) . Am creat hainute dragute, dar simpliste, nesurfilate, etc. Aratau ca si cusute de mana. ) si mi-am luat BM3500, in speranta ca cu cat mai complexa, cu atat mai bine. Am ce invata. Nu mi-am pus problema suveicii pana acum avand in vedere ca are si doi ani garantie si cat timp eu utilizez masina cum scrie la manual, nu o fortez, nu o busesc, nu vad de ce m-as teme. Se rupe, se rupe, aia e!

Acum nu ca fac eu prozelitism pentru BM.. Ca o am eu si o iubesc.. Dar eu de-aia mi-as lua si daca ar fi sa aleg din nou. Sau ceva mai dihai, de as avea banuti mai multi.. Sper sa nu se supere nimeni pe mine!
Abinusu
Abinusu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de crazyalyna Joi 16 Dec 2010, 5:25 pm

nu se supara nimeni, treaba la mine e ca nu am cusut niciodata si nici nu vreau sa fac cine stie ce creatii mai mult o sa fol masina pt alteratii la haine scurtari pantaloni etc, nu ma atrage neaparat nr cusaturilor ci sa fie cat mai simplu de folosit si nici prea scumpa
crazyalyna
crazyalyna
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 12/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Savu Ramona Joi 16 Dec 2010, 7:06 pm

Pentru cusaturi de reparat e buna orice masina de coase drept .Cea mai simpla in cazul modificarilor si la un pret cat mai mic e si una la pedala. Caci daca nu o vei folosi la mai mult nu are sens parerea mea sa iti iei masina de peste 200 lei. Am gasit pe net Sanda perfect functionala electrica la 200 lei.Pai mai simpla de atat nu stiu de se poate iar pretul e chiar modest. Daca vrei noua lafel poti merge pe un model cu putine cusaturi , iar in cazul asta ai avantajul garantiei .
Eu totusi am ceva cu BM3500 pe care o vreau.Inca nu sunt sigura daca sa mi-o achizitionez acum sau la vara , dar de luat tot mi-o iau. Asa e cand ti se pune pata zid
In ianuarie ori imi iau BM-ul si o sanda ieftina sa-mi traga pielea ca eu lucrez mult cu piele. Ori imi iau masina dedicata piele, industriala la peste 2.000 lei si atunci mai aman BM-ul pana-n vara.
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Ce masina de cusut recomandati ?(

Mesaj Scris de firimitura Vin 17 Dec 2010, 4:00 pm

buna fetelor. eu in ale croitoriei nu am facut niciodata nimica dar mi-as dori sa pot macar sa fac un tiv la pantaloni, sau sa scurtez ceva si pt asta mi-am propus sa imi iau o masina de cusut. ma puteti indruma ce masina de cusut este mai buna pt un incepaor? una buna si nu foarte scumpa, cu care sa pot si festona.(sper ca m-am exprimat corect.) kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de crazyalyna Vin 17 Dec 2010, 5:10 pm

buna si eu sunt incepatoare chiar ieri mi-am comandat d pe net masina de cusut azi m-a sunat sa confirme comanda si maine o primesc, em facut multe cercetari in privinta ei pt ca si eu ca si tine vreau mai mult pt modificat haine si poate dupa sa incerc si ceva din mainile mele. depinde ce buget ai eu p masina dau 495lei fiind una cu mai putine cusaturi ls 2125, daca vrei ceva mai bun este oferta luna asta pt bm 3500 la 699lei sau ceva mai ieftin gasesti si la 2-3 mil f simpliste dar nush calitativ daca sunt bune, mai este varianta si second hand dar nu poti avea garantie
crazyalyna
crazyalyna
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 39
Localizare : slatina
Data de inscriere : 12/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de louise27 Sam 18 Dec 2010, 9:00 pm

Vreau un piciorus pt montarea fermoarului ascuns, de la Brother, dar nu stiu daca o sa se potriveasca la masina mea (SANDA) .Eu am un piciorus cu un singur "crac",ce merge destul de aproape de fermoar ,dar nu este suficient. Daca nu se potriveste raman cu el si imi cumpar si masina de la ei rade
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Abinusu Sam 18 Dec 2010, 10:33 pm

rade Super tare, louise27, ai gasit potcoava, acu' tre' sa iti cumperi cal... Da' si io mi-as lua o masina noua de la Brother, daca ar fi s-o iau de la capat, e super masinuta mea!!!
Abinusu
Abinusu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de TeoCanada Dum 19 Dec 2010, 8:56 am

Louise,
Nu cred ca se potriveste piciorusul. Intra pe site-ul Brother si vezi ca sunt enumerate marcile la care accesoriile Brother sunt compatibile.
Acum, n-ar fi rau sa-ti cumperi un Brother....vorbeste cu Mosu' ...poate iti aduce una cos
TeoCanada
TeoCanada
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 66
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de pisi Dum 19 Dec 2010, 8:47 pm

Ëu folosesc pt. fermoar ascun un piciorus de la o masina veche ruseasca si se potriveste perfect.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de psychoralu Mier 22 Dec 2010, 10:02 pm

Buna tuturor,
bine v-am gasit!
Va scriu cu o urgenta- sper sa fi ales bine topicul (e impresionant cate subiecte sunt!).
A folosit cineva o mini-masina de cusut electrica asa cum se vand la tele-shopping?
Ma atrage ideea de a testa una, insa pentru ca as testa-o pe banii mei, prefer sa va intreb inainte daca ati folosit-o si daca e buna de ceva?
Eu am gasit asa ceva [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Multumesc,

Raluca
psychoralu
psychoralu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 22/12/2010

http://www.casacucadouri.com

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de diada Joi 23 Dec 2010, 8:51 am

NU, NU si NU, nu arunca banii pe fereastra! nu e buna nici sa faci tiv la batiste!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de rosita Joi 23 Dec 2010, 9:54 am

A mai fost o discutie pe forum despre masina de cusut de la teleshopping, si concluzia a fost unanima, ca nu merita sa o cumperi.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de psychoralu Joi 23 Dec 2010, 2:08 pm

Multam, aveam nevoie de un feedback ca sa ma pot hotari. Probabil ar fi mai bine sa incep atunci cu una precum asta:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

desi nu am inteles prea bine de ce e buna si pentru copii...Smile
O stiti cumva? E buna?

Multumesc din nou,

Raluca
psychoralu
psychoralu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 22/12/2010

http://www.casacucadouri.com

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty greseli

Mesaj Scris de Cristache Joi 23 Dec 2010, 2:22 pm

Raluca, eu am o masina identica cu cea din link. doar ca alte inscriptii pe ea.
e bunicica pentru incepatori. are viteza mica si face cateva tipuri de cusaturi.
mie una nu-mi place tocmai ca merge foarte incet fata de viteza cu care eram obisnuita..... eu am primit-o cadou chiar cand ramasesem fara... .
face treaba mititica si o am deja de 3 ani, sau mai mult, si nu a cedat.
am facut cu ea chiar si cusatura elastica....
sfatul meu e sa ti-o cumperi daca vrei sa inveti.
dar mai cauta, poate gasesti mai ieftin.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(3) - Pagina 4 Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB